Koniec spotkania! Hoffenheim - Borussia Dortmund 2:2.

Piłka meczowa dla gości! Schieber obok bramki 5 metrów!

88'

Zmiana. Za Reusa Schieber.

86'

A jednak mogło być 3:2! Firmino uderza obok słupka. Po chwili odpowiedź Dortmund- Reus również uderza niecelnie.

83'

Wydaje się, że nic już się nie zmeini w tym meczu. Obie drużyny nie kwapią się do ataków.

82'

Seria żółtych kartek- dostaje ją tym razem Sahin.

80'

"Żółtko" dla Polanskiego.

79'

Salihović groźnie strzela z kilkunastu metrów, broni Langerak.

78'

Żółta kartka dla Friedricha.

77'

Lewandowski strzelał z 10.metrów, bramkarz paruje piłkę na słupek. Ależ szansa "Lewego"!

73'

Piszczek ma ochotę na drugą bramkę w tym meczu.Tym razem jego strzał zablokowany przez Polanskiego.

72'

Jeszcze jedna roszada. W miejsce Herdlinga Johnson.

70'

Zmiana. Za Schipplocka wchodzi Salihović

68'

Goooooooooool! Piszczek!

66'

Zmiana. Za Błaszczykowskiego wchodzi Mkhitaryan

65'

Fantastyczna obrona bramkarza po strzale Aubameyanga! To powinno być 3:1!

62'

Znów dużo gry w środkowej strefie boiska. Niezbyt ciekawie na boisku...

59'

Dobre uderzenie Reusa z rzutu wolnego- piłka przeszła niewiele obok słupka bramki Hoffenheim.

58'

Nudny ten początek drugiej połowy. Borussia stara się atakować, nic z tego nie wychodzi. Hoffenheim strzeże wyniku.

56'

Bardzo nieudany strzał z dystansu Reusa. Od bramki gospodarze.

54'

Volland pada przed polem karnym, nie było jednak faulu. Borussia przy piłce.

51'

Strata piłki Reusa, kontra gospodarzy nieudana.

50'

Borussia nastawiona na atak, Hoffenheim będzie broniło wyniku. Tak to chyba będzie wyglądało w drugiej połwoie.

48'

Uderzenie Vestergaarda z 10 metrów niecelne. Od bramki Langerak.

46'

Zaczynamy II połowę!

47'

Koniec I połowy! Hoffenheim - Borussia Dortmund 2:1.

45'

Po ogromnym błędzie Grahla, Aubameyang umieszcza piłkę w siatce. Mamy 2:1! Będą jeszcze emocje w tym meczu!

44'

Mamy gola kontaktowego dla Borussii! Aubameyang!

42'

Zapowiada się czwarta porażka Borussii w pięciu ostatnich spotkaniach. Co się dzieje z wicemistrzami Niemiec?

41'

Zawodnik Hoffenheim otrzymał piłkę w polu karnym i pewnym uderzeniem lewą nogą podwyższa prowadzenia gospodarzy, Sensacja!

39'

2:0 dla Hoffenheimu! Volland!

36'

Duże problemy z przedarciem się w pole karne rywala mają goście. Dlatego też decydują się na uderzenia z dystansu. Teraz próbował Sahin. Efekt mizerny.

32'

Niecelny strzał Kehla po dośrodkowaniu z rzutu wolnego. Od bramki rozpocznie Grahl.

30'

Momentami aż trudno uwierzyć, że drużyna grająca w żółto-czarnych strojach to Borussia Dortmund. Słabo grają podopieczni Juergena Kloppa.

27'

Lewandowski pada w polu karnym po kontakcie z bramkarzem. Gwizdek sędziego milczy, nie ma karnego.

27'

Mogło być 2:0! Fantastyczne uderzenie z dystansu Polanskiego, piłka ląduje na poprzeczce.

25'

Próbują odgryzać się również piłkarze Hoffenheim, lewą stroną pędził Rudy, jednak wybiegł z piłką poza linie końcową.

22'

Borussia podrażniona utratą gola ruszyła do ataku, lae póki co bardzo dobrze spisują się defensorzy "Wieśniaków".

19'

Bardzo szybki kontratak gospodarzy, w sytuacji sam na sam z bramkarzem znalazł się Shipplock i zdobywa bramkę! 1-0!

17'

Goooooooooooooooooooooooool! Schipplock!

17'

Kolejny raz piłka w siatce! Lewandowski dograł do Reusa, który umieścił futbolówkę między słupkami. Niemiec był jednak na spalonym...

15'

Kolejna żółta kartka- tym razem ukarany Reus.

13'

Ostro od tyłu faulowany Lewandowski. Herdling otrzymuje ostrzeżenie.

11'

Żółta kartka dla Vollanda.

11'

Niedokładne zagranie Piszczka do Kehla mogła zakończyć się groźną kontrą- Dortmundczycy przerywają jednak akcje Hoffenheim.

10'

Reus umieścił piłkę w siatce rywala, jednak bramka nieuznana. Lewandowksi utrudniał interwencję bramkarzowi.

9'

Korner dla Hoffenheim. Schipplock sprytnie obił Piszczka.

8'

Pierwsze uderzenie w meczu Dortmundczyków. Na strzał zdecydował się Lewandowski, jednak bez problemu chwyta piłkę Grahl.

7'

Uderzenie z dystansu Firmino. Pewnie broni bramkarz przyjezdnych.

5'

Przewaga w posiadaniu piłki należy do gości, którzy próbują skonstruować atak pozycyjny.

3'

Uderzenie Volanda, broni Langerak. Zawodnik gospodarzy był jednak na spalonym.

2'

Nieudany przerzut Błaszczykowskiego, od autu Hoffenheim.

1'

Zaczynamy!

15:30

Rezerwowi Borussia: Weidenfeller, Großkreutz, Günter, Kirch, Mkhitaryan, Hofmann, Schieber

15:29

Rezerwowi Hoffenheim: Casteels – Strobl, Elyounoussi, Johnson, Abraham, Salihović, Modeste

15:28

Obie jedenastki są już na murawie wraz z arbitrem. Za chwilę początek spotkania.

15:20

10 minut zostało do rozpoczęcia spotkania Hoffenheim - Borussia Dortmund. Na relację live z tego spotkania zaprasza Michał Kopciński.