G o o o o l l l l l ! ! ! ! ! Lewandowski pewnie z rzutu karnego

180 sekund doliczył sędzia

88'

Saller zmienia Poltera

87'

Borussia robi wszystko aby utrzymać korzystny dla siebie wynik. Mainz grając w "10" ma problem

84'

Ostatnie 5 minut meczu przed nami. Czy coś się jeszcze zdąży zmienić?

82'

Johannes Geis z narożnika pola karnego uderza na bramkę BVB i piłka mija spojenie słupka z poprzeczką

81'

Henrik Mkhitaryan sam na sam z bramkarzem ale sędzia odgwizduje pozycję spaloną

79'

Jak bardzo zmienia się sytuacja w tym meczu. Do końca jeszcze 10 minut. Czy będą jeszcze gole

78'

G o o o o l l l l l ! ! ! ! ! Lewandowski pewnie wykorzystuje podyktowaną "11"

77'

Soto wybija piłkę z bramki ręką i ogląda czerwoną kartkę.

75'

Długo nie nacieszyli się prowadzeniem goście. Trzeba przyznać, że przy rzucie karnym koszmarny błąd popełnił Łukasz Piszczek, który niepotrzebnie popychał rywala.

73'

G o o o o l l l l ! ! ! ! ! Maxim Choupo-Moting spokojnie z rzutu karnego pokonuje bramkarza!!!

72'

Karny dla gospodarzy po faulu Piszczka

69'

G o o o o l l l l l l !!!!!! Pierre-Emerick Aubameyang uderza z rzutu wolnego w okienko bramki Mainz!!!!

67'

Jeżeli Borussia nie poprawi swojej gry to będzie miała problem nawet z obroną wicemistrzostwa, ponieważ Bayer Leverkusem także naciska BVB

66'

Dużo walki w środku pola. Dużo gry górą ale bez większych efektów

64'

Nerwowo zareagował Klopp na faul na Lewandowskim ale sędzia nie zareagował

62'

Druga zmiana w zespole Mainz. Mallii zmienia Zimlinga

61'

Słaby mecz BVB, słaby mecz Lewandowskiego jak do tej pory

60'

Godzina meczu za nami.

58'

Bell brzydko fauluje Durma i ogląda kartkę

55'

Kapitalna okazja Shinji Okazakiego nie kończy się celnym uderzeniem na bramkę Weidenfellera

53'

Za długo prowadzi piłkę Henrik Mkhitaryan i obrońcy wybijają mu piłkę

52'

Arbiter odgwizduje faul Poltera po jego akcji w polu karnym gości

49'

Odważna decyzja trenera Kloppa, który na wypadek kontuzji nie zostawił już sobie żadnej możliwości zmiany

47'

Maxim Choupo-Moting mógł mieć kapitalne wejście w mecz. Jego uderzenie końcami palców wybija bramkarz BVB

46'

Gramy!!

46'

Reusa już także w drugiej połowie nie zaobaczymy

46'

Kehl zmienia Błaszczykowskiego

46'

Pierwsza zmiana w zespole gospodarzy

47'

Koniec pierwszej połowy meczu. Zapraszam za około 15 minut

45'

Minutę dolicza arbiter

44'

Piszczek w ostatniej chwili uprzedza Okazakiego

43'

Aubameyang przepięknie uderza z 16 metrów z woleja i trafia w poprzeczkę!!

40'

Po grze Łukasza Piszczka bardzo widać braki w ograniu. To nie ten sam "Piszczu" co sprzed kontuzji

38'

Na spalonym polski napastnik BVB i od bramki zacznie golkiper gospodarzy.

35'

Borussia gra znacznie słabiej niż w spotkaniu z Napoli - wydawałoby się, że spokojnie powinni poradzić sobie z ekipą z Mainz a na 10 minut przed końcem pierwszej połowy to gospodarze mają więcej z gry.

32'

Sahin zmienia Bendera już w 31 minucie

29'

Rzut wolny jednak fatalnie wykonany i piłka wraca pod bramkę gości

27'

Ładna akcja Dortmundu kończy się faulem na Reusie około 20 metrów od bramki

26'

Lewandowskiemu piłka zeszła z nogi w polu karnym gospodarzy po dośrodkowaniu Reusa

24'

Pozycyjny atak Mainz - goście cofnięci na swoją połowę

21'

BVB na swojej połowie rozgrywa piłkę

20'

Kontra Mainz kończy się niedokładnym zagraniem do Nikolai Mullera

18'

Pierre-Emerick Aubameyang po kapitalnym zagraniu Reusa na minimalnym spalonym

15'

Pospech kapitalnie uprzedza Lewandowskiego w polu karnym wybijając piłkę na korner

14'

W pierwszym kwadransie dość niespodziewanie gospodarze prowadzą grę i mieli dwie bardzo dogodne okazje do strzelenia bramek. Borussia nie pokazuje nic ciekawego jak do tej pory.

11'

Okazaki łatwo zgubił dwóch rywali i po chwili Johannes Geis bardzo mocno uderza na bramkę ale bramkarz gości kapitalnie znów broni

9'

Weidenfeller kapitalnie odbija uderzenie Japończyka Okazaki

7'

Durm fauluje Poltera i mamy rzut wolny z narożnika pola karnego

6'

Błaszczykowski w indywidualnej akcji zatrzymany faulem

5'

Szybko poruszają się po boisku zawodnicy obu drużyn. Jednak z powodu niedokładności akcje kończą się 40 metrów przed bramką rywali

3'

Pierwszy korner dla gości jednak zupełnie bez zagrożenia bramki gospodarzy

2'

Pierwsza akcja gości. Piszczek zagrywa do Błaszczykowskiego ale piłkę przejmują obrońcy

1'

Rozpoczynamy mecz

15:27

Oba zespoły wychodzą na boisko. Za moment początek meczu

15:21

Czekamy na rozpoczęcie spotkania. Dziś pojawiły się spekulacje, że MU chce kupić Reusa oferując w zamian pieniądze i byłego gracza BVB Kagawę.

15:13

Rezerwowi Mainz: Christian Mathenia, Bo Svensson, Benedikt Saller, Junior Díaz, Christoph Moritz, Yunus Malli, Maxim Choupo-Moting

15:11

Zawodnicy rezerwowi gości: Mitchell Langerak, Sebastian Kehl, Jonas Hofmann, Henrik Mkhitaryan, Nuri Sahin, liver Kirch, Julian Schieber

14:53

Po wygranej z Napoli czas na powrót na ligowe boiska. Już za pół godziny początek meczu FSV Mainz - Borussia Dortmund