Komplet wyników spotkań rozgrywanych od 15:30:
  • Bayer 5-3 Hamburger SV
  • Vfl Wolfsburg 2-1 Borussia
  • Hoffenheim 2-3 Hertha
93'

Tylko rzut rożny jeszcze był dla Borussii, który został słabo wykonany i jeszcze z kontrą pobiegł Perisić, ale jego strzał poleciał tuż obok bramki! I koniec! Borussia przegrywa na wyjeździe z Wolfsburgiem.

93'

Jest 93 minuta! Rzut wolny dla Borussii. Przy piłce Reus. Jak to się skończy?

91'

Jan Polak wchodzi jeszcze na minutę lub dwie za Arnolda.

90'

Doliczone są trzy minuty. Borussia zdąży?

89'

Robert Lewandowski! Ależ był blisko na zdobycie bramki wyrównującej! Jego strzał z bardzo bliskiej odległości broni jednak Benaglio.

86'

Schodzi Calugiuri a wchodzi za niego Schaefer.

85'

Oraz Lewandowski...

85'

Reus dostaje żółtko...

85'

Hummels kolejny raz fauluje i powinien zobaczyć żółtą kartkę. Piłkarze się kłócili, kłócili i broniący Hummelsa piłkarze Borussii zobaczyli żółte kartki, ale sam Mats... nie!

83'

Hoffenheim wyrównuje w meczu z Herthą, ale po dwóch minutach drużyna z Berlina zdobywa bramkę na 2:3 i taki jest właśnie aktualny wynik.

81'

Żółta kartka dla Mkhitaryana, który brzydko faulował rywala zza pleców.

79'

Roszada również u gospodarzy. Dost zastępuje Ivicę Olicia.

77'

Oraz Ducksch za Bendera.

77'

Zmiany w Borussii. Hofmann za Aubameyanga.

75'

W meczu Leverkusen - Hamburger obecny wynik to aż 4:3 dla Bayeru!

73'

MARCO REUS! STRZAŁ BEZPOŚREDNI Z RZUTU WOLNEGO I PROSTO W SPOJENIE SŁUPKA Z POPRZECZKĄ! Odrobina więcej precyzji i bylibyśmy świadkami znakomitego gola.

71'

Rekcję Kloppa na gola już znamy. Wściekły Jurgen źródło: Wściekły Jürgen

70'

Znakomite uderzenie z lewej nogi na dłuższy słupek i Ivica Olić wyprowadza Wolfsburg na prowadzenie.

68'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! IVICA OLIĆ! ALEŻ BRAMKA!

65'

Rodriguez bezpośrednio, ale bardzo anemiczny był ten strzał i bez problemów Weidenfeller.

64'

Fauluje Hummels na ok. 30 metrze od własnej bramki i będzie okazja dla Wolfsburga na objęcie prowadzenia.

62'

Zmiana wyniku w Gelsenkirchen. Schalke wyrównuje i wynik meczu z Bremen to obecnie 1:1.

61'

Grosskreutz miał starcie z Perisiciem na prawym skrzydle, na wysokości pola karnego Wolfsburga. Piłkarz gospodarzy dobrze blokował piłkę i wywalczył rzut wolny dla swojego zespołu.

57'

Rodriguez podobnie jak Reus bezpośrednio z rzutu wolnego. Tylko, że gol Rodrigueza padł z przypadku, bo było to dośrodkowanie i gapiostwo Weidenfellera spowodowało, że piłka po prostu skozłowała w polu karnym w padła do siatki.

55'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! RICARDO RODRIGUEZ NA 1:1!!

53'

Robert groźnie wszedł w pole karne, podał na lewo do Mkhitaryana, ale było to trochę za mocne zagranie i Henrik musiał przerzucić piłkę na drugą stronę do Aubameyanga. Ten uderzył po ziemi, ale niecelnie i nic z tego nie wynikło. Piłkę mógł dobić Lewy, ale zabrakło tego wyciągnięcia nogi.

52'

Borussia prowadzi grę, ale groźnych sytuacji z obu stron znów jak na lekarstwo.

51'

Zmiana wyniku w meczu Hoffenheim - Hertha. Goście prowadzą już 0:2. A Bayer Leverkusen znów prowadzi z Hamburgerem. Obecny wynik to 3:2.

49'

Aubameyang próbował strzału zza pola karnego, ale po rykoszecie piłka wyleciała w górę i wylądowała w rękach bramkarza Wolfsburga.

46'

Dopiero co rozpoczęły się drugie połowy a już pierwsza bramka na boiskach Bundesligi. Bayer wygrał z Hamburgerem 2:0 a już jest 2:2!

45'

Obie jedenastki bez zmian! Zaczynamy drugą część meczu!

16:22

Wróćmy do bramki. Znakomite uderzenie Reusa z rzutu wolnego. Bramkarz Wolfsburga nawet się do piłki nie ruszył!

47'

KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY!

46'

Żółta kartka dla Patricka Ochsa.

47'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOL! MARCO REUS STRZELA BRAMKĘ DO SZATNI!

43'

Potwierdzenie zmiany. Sokratis Papastathopoulos za zniesionego Nevena Suboticia.

43'

Wejdzie Sokratis za kontuzjowanego Suboticia.

41'

Subotić strasznie się zwija z bólu. Gra przerwana.

42'

Bayer prowadzi 2:0 z Augsburgiem.

38'

Wyniki aktualnie rozgrywanych spotkań:
  • Bayern 1 - 0 Augsburg
  • Hoffenheim 0 - 1 Hertha
  • Schalke 0 - 1 Bremen
  • Wolfsburg 0 - 0 Dortmund
  • Leverkusen 2 - 1 Hamburger
36'

Była okazja na groźny rzut wolny dla Borussii, ale dośrodkowanie było zbyt mocne.

33'

Vfl ciśnie i ciśnie. Borussia ma problemy w nawiązaniem walki, ale wciąż nie mamy bramek w tym meczu. Przede wszystkim gościom ciężko stworzyć groźną akcję.

30'

Medojević uderza po dośrodkowaniu w pole karne, ale nie trafił czysto w piłkę i poleciała ona obok bramki Weidenfellera.

28'

1 Żółte kartki 2

26'

Mecz bardzo dynamiczny, ale toczący się głównie w środkowej strefie boiska, przez co bywa odrobinę zbyt spokojny.

24'

Żółtą kartką ukarany Mats Hummels, za faul na Arnoldzie.

22'

Posypało nam się bramek w innych meczach. Hamburger na strzeli i Bayer prowadzi z nimi już tylko 2:1. W meczu Schalke - Bremen goście strzelili na 0:1. Wygląda więc na to, że tylko w tym meczu nie ma jeszcze bramek...

21'

Groźne dośrodkowanie na Perisicia, a ten pomylił się minimalnie. Bardzo groźna okazja dla gospodarzy!

18'

No to już wiemy dlaczego nie ma Kuby... Wściekły Jurgen źródło: Wściekły Jurgen

16'

Reus fauluje Gustavo i od środka, od rzutu wolnego Wolfsburg.

14'

Bayer Leverkusen prowadzi z Hamburgerem już 2:0.

14'

Pokonany dystans (km): Wolfsburg - 16,01; Borussia - 15.92

13'

Borussia teraz wolno rozgrywa piłkę na własnej połowie, a cofnięty Wolfsburg czeka na atak. Po chwili ruszają, ale po trzech podaniach piłka ląduje w rękach bramkarza gospodarzy.

12'

Pierwsza żółta kartka dla piłkarza Borussi. Ukaranym Sven Bender.

11'

Kolejna bramka w Bundeslidze: Hoffenheim 0-1 Hertha

10'

AUBAMEYANG! Bardzo dalekie podanie, z obrony do ataki, do Aubameyanga, który wybiegł na czystą pozycję, ale piłka uciekła mu za bardzo do boku i był sam. Zmuszony do strzału oddał niecelne uderzenie.

8'

Groźny atak gospodarzy, ale w ostatniej chwili w polu karnym piłkę na rzut rożny udało się wybić Suboticiowi.

8'

Kolejny faul na Robercie kończy się żółtą kartką. Ukarany Daniel Calugiury.

7'

Gol w meczu Leverkusen - Hamburger. Son Heung-Min strzela otwierającego gola dla Bayeru.

6'

Rodriguez fauluje Lewandowskiego i będzie rzut wolny dla Borussi.

4'

Bayern prowadzi już 1:0 z Augsburgiem w rozgrywanym równolegle meczu. Strzelcem Boateng.

3'

Aubameyan dogrywał z prawego skrzydła w pole karne gospodarzy, ale zdecydowanie zbyt mocno i Reus nie był w stanie do tego dobiec. Od bramki Benaglio.

15:33

I rozpoczęli! Wolfsburg - Borussia. Liczymy na świetne widowisko.

• 1.18 / Średnia straconych goli na mecz / 0.82
  • 43 minuta / Średni czas strzelenia pierwszego gola / 29 minuta

• Olić (Wolfsburg, 5 bramek)
  • Mkhitaryan (Borussia) i Arnold (Wolfsburg) (po 3 bramki)

15:09

Rezerwowi Borussi: Mitchell Langerak, Sokratis Papastathopoulos, Erik Durm, Sebastian Kehl, Jonas Hofmann, Julian Schieber, Marvin Ducksch

15:07

Rezerwy Wolfsburga: Max Grün, Marcel Schäfer, Timm Klose, Jan Polák, Willi Evseev, Bas Dost, Stefan Kutschke

15:05

Witamy na relacji LIVE z meczu Wolfsburg - Borussia. Razem z tym spotkaniem rozpoczną się cztery inne mecze Bundesligi. W tym mecz Bayernu, więc będziemy co jakiś czas zaglądać na inne boiska.