6 : 1
VfB StuttgartVfB Stuttgart
1. połowa2 : 1
90'

Nic nie doliczał sędzia do regulaminowych 90 minut. Borussia mimo, że pierwsza straciła bramkę rozgromiła rywali 6:1.

22:17

88'

Ostatnie 2 minuty tego meczu

85'

Leitner schodzi na boisku melduje się Traore

84'

Durm faulowany blisko pola karnego gości

81'

G o o o o o l l l l l l l l l ! ! ! ! ! Pierre-Emerick Aubameyang lobuje bramkarza gości z ostrego kąta i zdobywa 6 gola w tym meczu!!!

79'

Pierre-Emerick Aubameyang wpada w pole karne i po indywidualnej akcji strzela na bramkę gości. Jednak świetnie broni dziś golkiper gości mimo przepuszczenia aż 5 goli.

76'

Schieber na ostatnie 15 minut melduje się na boisku

75'

Pierre-Emerick Aubameyang podaje do Lewandowskiego, który w ostatniej chwili zostaje zablokowany!

22:03

74'

Młody Werner ustępuje miejsca Harnikowi

72'

G o o o o o o o l l l l l ! ! ! ! ! ! ! !Lewandowski z bliska dobija uderzenie Błaszczykowskiego i zdobywa 3. bramkę w tym meczu !!! Lewandowski show w Dortmundzie!!!!

72'

71'

Schmelzer schodzi w jego miejsce Durm

70'

Przed nami ostatnie 20 minut tego meczu.

68'

Ibisević schodzi z boiska. Nie był to najlepszy występ zawodnika gości

66'

Sven Ulreich kapitalnie obronił uderzenie Lewandowskiego z 16 metrów!! To mogła być 3 bramka Polaka!!!

63'

Borussia spokojnie już poczyna sobie na boisku a Stuttgart mimo że gra ambitnie to brak mu argumentów.

60'

Załamany Thomas Schneider stoi przy linii bocznej.

58'

Aubameyang zmienia Reusa

55'

G o o o o l l l l l ! ! ! Robert Lewandowski otrzymuje długie podanie od Sahina i w pełnym biegu pokonuje po raz drugi w ciągu 40sekund bramkarza gości!!!

54'

G o o o o o o l l l l l l l ! ! ! ! ! ! Po podaniu od Reusa Lewandowski z bliska zdobywa siódmą bramkę w tym sezonie!!!

53'

Alexandru Maxim uderza z 18 metrów wysoko nad bramką

53'

Papastathopoulos fauluje rywala i ogląda słuszną żółtą kartkę

50'

Stuttgart próbuje wyrównać. BVB jednak spokojnie rozbija te akcji

47'

Po akcji całego zespołu z 16 metrów wysoko nad bramką uderzał Sahin.

46'

Sędzia Meyer lubi rzuty sędziowskie. Znów mieliśmy bowiem ten element futbolowego meczu

46'

Początek drugiej połowy

45'

Koniec ciekawej pierwszej połowy. Zapraszam po przerwie.

45'

Minutę doliczył sędzia.

43'

Dziwna, niespotykana decyzja sędziego. Werner po starciu z Grosskreutzem padł w polu karnym a Meyer zarządził...rzut sędziowski.

41'

Szybko upłynęła nam ta pierwsza część meczu. Pierwsza jej część mogła się szczególnie podobać. Trzy bardzo ładne bramki, dużo akcji.

37'

Leitner zatrzymany przed polem karnym przez byłego kolegę z zespołu Hummelsa.

35'

W Dortmundzie coraz mocniej pada deszcz co z pewnością nie pomaga zawodnikom obu zespołów, Może ze względu na pogodę należałoby uderzać z daleka?

33'

Lewandowski próbuje technicznie lobować bramkarza ale nie trafia w bramkę.

31'

Uspokoiło nam się troszkę na boisku. Borussia spokojnie kontroluje mecz. Goście ze Stuttgartu na razie nie potrafią zagrozić bramce gospodarzy.

29'

Schmelzer ma jakieś pretensje do arbitra liniowego. Ten jednak szybko ucina zbędne dyskusje.

28'

Roman Weidenfeller ratuje swój zespół przed stratą bramki wybijając piłkę na aut poza polem karnym.

25'

25 minut za nami. Borussia szybciutko odrobiła stratę ale z przebiegu gry wynika, że nie zamierzają gracze Kloppa rezygnować z dalszych goli.

22'

Kapitalne widowisko w Dortmundzie. Trzy bramki w 21 minut. Czego możemy się spodziewać dalej?

21'

G o o o o o l l l l ! ! ! ! ! Reus po indywidualnej akcji uderza lewą nogą i piłka wpada przy słupku do bramki!!!

21'

Reus dostał świetną piłkę w polu karnym ale źle ją przyjął i uprzedził go bramkarz.

20'

Szybko gospodarze odpowiedzieli na stratę bramki. Dla kibiców to może być tylko zapowiedź doskonałego meczu.

18'

G o o o l l l l l ! ! ! ! ! Sokratis Papastathopoulos pięknym uderzeniem głową pokonuje bramkarza rywali. Mamy remis!!

17'

Lewandowski po kolejnym błędzie Boki wpadł w pole karne ale zamiast strzelać próbował jeszcze podawać do Reusa, który do piłki nie doszedł.

15'

BVB nie potrafi jak do tej pory odpowiedzieć. Stuttgart bardzo mądrze się broni.

14'

Borussia mimo, że miała zdecydowaną przewagę nie potrafiła stworzyć dogodnej sytuacji. Udało się to gościom i mamy niespodziankę.

12'

G o o o l l l l l l ! ! ! ! ! ! Karim Haggui po koźle uderza piłkę głową na bramkę Borussii i ta wpada pod poprzeczkę bramki!!!

11'

Gentner faulowany w narożniku boiska blisko bramki BVB. Po rzucie wolnym w wykonaniu samego poszkodowanego mamy korner.

9'

Przepiękne uderzenie Błaszczykowskiego kapitalnie broni golkiper gości

8'

Grosskreutz po akcji Sahina zbyt lekko wrzuca piłkę w pole karne i od autu kolejny raz zaczynają gracze Kloppa

7'

Boka sfaulował Bendera w środku boiska.

6'

Sytuacja można powiedzieć wraca do normy. Po chwilowej dominacji gości przez ostatnie minuty akcja głównie toczy się na połowie gości.

4'

Próba uderzenia Sahina kończy się pierwszym kornerem po którym jednak zagrożenia dla bramki gości nie było

3'

Faul na Błaszczykowskim na linii pola karnego. Będzie doskonała okazja

3'

Akcja Kuby z Reusem zatrzymana przez obrońców gości.

2'

Spokojny początek meczu. Od początku niespodziewanie to akcja toczy się na połowie gospodarzy.

1'

Gramy!!

20:29

Jak zwykle kapitalna atmosfera, komplet na trybunach.

20:27

Zawodnicy obu zespołów wychodzą na boisko

20:25

Już za kilka chwil początek meczu

19:47

Rezerwowi gości: G. Niedermeier, M. Harnik, I. Traoré, T. Kirschbaum, S. Sararer, M. Abdellaoue, K. Rausch

19:46

Rezerwowi gospodarzy to: N. Subotić, J. Hofmann, P. Aubameyang, M. Langerak, O. Kirch, J. Schieber, E. Durm

19:44

Znamy już podstawowe "11" - za moment przedstawimy ławki rezerwowych

19:43

Mimo, że dziś wyjątkowy dzień w Niemczech grają normalnie. Już za 45 minut w związku z tym zapraszamy na relację NA ŻYWO ze spotkania Borussii Dortmund kontra VFB Stuttgart.