Aubameyang opuszcza boisko w jego miejsce Schieber

120 sekund dolicza sędzia

88'

Pierwsi kibice zaczynają już opuszczać trybuny w Dortmundzie.

85'

Ostatnie minuty to kopanina w środku pola bez żadnego planu w wykonaniu obu zespołów

83'

Kolejne dośrodkowanie Pierre-Emerick Aubameyanga bardzo niedokładne.

79'

Hofmann na boisku

79'

Szykowana jest kolejna zmiana w zespole BVB

77'

Schlaudraff zmienia Sakai

73'

Ostatnie 20 minut meczu. Borussia atakuje a Hannover po początkowych chwilach w pierwszej części drugiej połowy teraz spoczął na laurach

71'

Borussia gra bardzo oszczędnie. Piłkarze z Dortmundu mają z pewnością na uwadze fakt, że już we wtorek grają niezwykle ważne spotkanie w Londynie.

69'

Kadah zmienia Sobiecha

66'

Kuba zmienia strzelca jednego gola w tym meczu

65'

Huszti uderzał na bramkę BVB z 8 metrów ale zrobił to zbyt lekko aby zaskoczyć tak doświadczonego golkipera jaki stoi w bramce gospodarzy

61'

Pół godziny do zakończenia meczu. W dalszym ciągu przewagę mają gospodarze ale sytuacji bramkowych jest jak na lekarstwo.

59'

W pole karne dośrodkował Reus ale ani Aubameyang ani Lewandowski nie doszli do piłki

57'

Roman Weidenfeller popisał się kapitalną interwencją po uderzeniu Stindla

56'

Henrik Mkhitaryan po zagraniu od Lewandowskiego ładnie uderza na bramkę gości.

53'

Sobiech ostro zaatakował bramkarza BVB w polu karnym.

52'

W polu karnym piłkę dostał Sobiech ale za bardzo napastnik gości się odchylił i piłka poleciała wysoko nad poprzeczką

50'

Z narożnika bardzo mocno uderza Aubameyang ale obok słupka

48'

Jurgen Klopp wysłał swoich zawodników aby intensywniej się rozgrzewali.

46'

Sobiech znów brzydko fauluje rywala. Polak musi uważać bo ma już na koncie żółtą kartkę

46'

Drugą połowę zaczynają goście

46'

Zmiana w zespole gości

16:32

Zawodnicy wracają powoli na murawę

45'

Koniec pierwszej połowy. Zapraszam po przerwie.

45'

Minutę doliczył sędzia do pierwszej połowy.

44'

Sobiech ma na plecach dwóch obrońców gospodarzy i z tego powodu jego uderzenie jest zbyt lekkie aby zaskoczyć bramkarza

43'

Edgar Prib odzyskał piłkę tuż przed polem karnym Borussii i wpadł z nią w "16". Po chwili upadł jednak słusznie arbiter nie podyktował drugiej w tym meczu "11"

41'

Reus wpada w pole karne gości i w ostatniej chwili obrońca wybija mu piłkę spod nóg.

39'

Ron-Robert Zieler przed momentem popisał się nienaganną techniką przy przyjęciu piłki poza polem karnym.:)

38'

Niedokładnie Durm do Lewandowskiego i od bramki golkiper Hannoveru.

36'

Lewandowski wychodzi bardzo blisko środkowej linii boiska aby wyciągnąć kryjącego go zawodnika

35'

Ostatnie 10 minut pierwszej połowy. Czy zawodnicy się jeszcze zmuszą do wysiłku w tej części meczu.

33'

Reus uderza z wolnego z 18 metrów wprost w bramkarza

31'

Sane za faul na Reusie

30'

Ładna akcja Sobiecha - Polak wywalczył rzut rożny.

28'

Borussia na swojej połowie rozgrywa akcję ofensywną

25'

Pierre-Emerick Aubameyang w polu karnym próbował zagrywać do Lewandowskiego ale we wszystko wmieszali się obrońcy.

24'

Gościom udało się przeprowadzić składniejszą akcję ofensywną ale 50 metrów od bramki zostali zastopowani przez Subotica.

22'

W ostatnich minutach tempo meczu spadło. Borussia zadowolona z prowadzenia nie próbuje jakoś specjalnie zdecydowanie atakować a goście mają spore problemy z przedostaniem się pod bramkę Weidenfellera

19'

Mirko Slomka nerwowo przy linii bocznej reaguje na poczynania swoich graczy.

18'

Kontra Hannoveru zepsuta przez Stindla

16'

Po kwadransie BVB w dalszym ciągu przeważa ale posiadanie piłki jest remisowe - po 50%

14'

Sobiech z 16 metrów strzela na bramkę ale kapitan BVB spokojnie łapie ten strzał

13'

Subotic w środku pola zatrzymuje Węgra Husztiego

10'

Pierwsze minuty w wykonaniu BVB wskazują jakby gospodarze mieli zamiar roznieść bezbronnych gości

7'

Sobiech pod polem karnym gospodarzy brzydko od tyłu fauluje Sahina i ogląda kartkę

5'

Szybki i zdecydowany początek wicemistrzów Niemiec przyniósł im zasłużone prowadzenie. Uderzenie Marco Reusa było nadzwyczaj dokładne i precyzyjne.

4'

G o o o o l l l ! ! ! ! ! ! Reus pewnie z "11" metrów

4'

Sakai za faul w polu karnym

3'

Karny dla BVB!!!!

3'

Aubameyang dośrodkowuje w pole karne ale osamotniony w polu karnym Lewandowski nie jest w stanie wygrać pojedynku główkowego

1'

Henrik Mkhitaryan strzela z narożnika pola karnego wprost w ręce bramkarza.

1'

Zaczynają gospodarze!!

15:29

Hannover na wyjazdach gra fatalnie z tego powodu BVB jest zdecydowanym faworytem.

15:28

Witamy zawodników obu zespołów na boisku. Za moment początek meczu

15:12

Rezerwowi gości: Markus Miller, Manuel Schmiedebach, Andre Hoffmann, Nikci Adrian, Leonardo Bittencourt, Jan Schlaudraff, Deniz Kadah

15:10

Rezerwowi BVB: Mitchell Langerak, Marcel Schmelzer, Koray Günter, Jonas Hofmann, Jakub Blaszczykowski, Oliver Kirch, Julian Schieber

15:09

Dzisiejsze spotkanie będzie bardzo ważne dla gospodarzy. Po niespodziewanej porażce w ostatniej kolejce piłkarze Kloppa muszą wygrać aby zachować kontakt z czołówką. Za moment przedstawimy rezerwowych.