LiverpoolLiverpool
23:00

Premier League jest niezwykle nieprzewidywalna co udowodniła dziś. Czy końcówka sezonu będzie jeszcze dramatyczniejsza? Śledźcie to uważnie na Ekstraklasa.net, a tymczasem żegna się z Wami Michał Kozera i dziękuje za genialne emocje, a zwłaszcza kulminacyjny kwadrans!

22:58

Jeżeli Manchester City nie przegra swojego środowego spotkania z Aston Villą i wygra ostatni mecz sezonu - Liverpool na dobre wypada z wyścigu o tytuł. The Reds obecnie są liderem - to fakt - jednak nikt nie oczekuje po City innego wyniku niż zwycięstw.

96'

KONIEC!! Liverpool na kolanach!!

94'

Gigantyczne zamieszanie w polu karnym Orłów!! Moses spudłował piłkę i chyba przegrał swojemu zespołowi ten mecz!

94'

Korner dla Liverpoolu. Gerrard w narożniku.

90'

5 doliczonych minut - pytanie dla kogo jest to nadzieja?

22:47

Piękna akcja Orłów i wielka dziura w obronie Liverpoolu! Na dwie minuty przed końcem The Reds muszą dokonać cudu! Piszecie, że wiceliderzy muszą liczyć na potknięcie Manchesteru City, jednak teraz... sami się potykają!

88'

3:3!! GAAAAAAAAAAAYYYYLEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!! THE REDS NA KOLANACH!!

86'

Moses za Sturridge'a.

22:44

robak9771@: Przed Citizens środowy pojedynek z Aston Villą oraz przyszłoweekendowy z West Hamem.

85'

Mignolet po raz kolejny wyskakuje w powietrze do piłki z rzutu rożnego.

84'

Wchodzi Tom Ince za Kagisho Dikgacoi, ofensywa Palace rusza na całego!

84'

Rzut rożny dla Crystal Palace i ogromne emocje w bramce The Reds - tam jednak pewnie broni Mignolet!

22:42

Na początku meczu można było odnieść wrażenie, że Liverpool robi wszystko, by zniwelować różnicę bramek, a teraz... The Reds tracą bramki!

22:40

Ależ fantastyczna odpowiedź Crystal Palace!! Robi nam się mecz!

80'

GOL GOL GOL!! GAYLE NA 3:2!!

22:39

brylsky@: Decyduje bilans bramkowy, dlatego też do Liverpool jest na gorszej pozycji. Właśnie się ona jeszcze bardziej pogorszyła.

79'

GOL! DELANEY!! Bramka po petardzie zza pola karnego!

78'

Zmiana w The Reds - wchodzi Coutinho za Sterlinga.

76'

Ależ błąd obrony Palace i ogromna opieszałość graczy Liverpoolu, którzy długo zwlekali z uderzeniem na bramkę. Ostatecznie piłkę zablokował defensor.

71'

Murray za Chamakha. Może teraz gospodarze wypalą?

68'

Korner dla Liverpoolu, jednak nie wykreował on poważnego zagrożenia.

68'

Scott Dann otrzymuje żółty kartonik.

67'

Johnson potężnie z dystansu uderza, jednak prost w Speroniego.

66'

Liverpool uspokoił trochę grę, pozwalając Crystal Palace na pogranie piłką. Bez wątpienia jednak goście czekają na kontrę.

65'

Pierwsza zmiana w Crystal Palace. Gayle za Puncheona.

63'

Skrtel w stylu judo poradził sobie z Chamakhiem, nie pierwszy raz zresztą przesadzając, zapracował na żółtą kartkę.

22:18

To było bardzo szybkie wyjaśnienie sprawy - najpierw Sturridge korzystając z rykoszetu zdobył bramkę, a następnie Luis Suarez wraz z Raheemem Sterlingiem rozmontowali defensorów Orłów. 3:0 dla Liverpoolu, ale nadal 6 goli straty dzieli The Reds od City. Czy goście dorzucą coś jeszcze?

55'

Luis Suarez! Szybkie podwyższenie poprzeczki na 3:0 dla Liverpoolu!

53'

Sturridge! 2 gole dla Liverpoolu!

50'

Żółta kartka dla najlepszego strzelca gości.

45'

Zaczynamy drugie 45 minut. Liverpool prowadzi, ale zaledwie jedną bramką. Czy obraz gry zmieni się i na ich korzyść?

47'

Poświęcenie obrońcy, który broni strzał Sterlinga i na tym koniec pierwszej połowy.

46'

Szybka wymiana podań na linii pola karnego Orłów zakończona kompletnie niecelnym strzałem.

45'

Sędzia dolicza dwie minuty.

42'

Suarez dopada do piłki w polu karnym, jednak wiedząc, że nic z tego nie będzie odciąga akcję za pole karne, odwraca się i... posyła potężny strzał na bliższy słupek bramki Speroniego. Włoch pewnie paruje piłkę, a obrona wyjaśnia.

37'

Suarez dostaje świetne podanie z pola karnego, jednak wpada w piłkę i wyrzuca ją w trybuny.

35'

I jeszcze Jedinak! Jego strzał również zza obrońców nieco ponad bramką! Seria groźnych strzałó!

32'

A teraz Puncheon! Płaskie uderzenie zza obrońcy świetnie broni Mignolet, parując futbolówkę na korner.

31'

Suarez! Ależ blisko był Urugwajczyk zdobycia bramki z rzutu wolnego, chybił nieznacznie, posyłając piłkę obok prawego słupka.

30'

Trochę nam to umknęło - Mariappa walkę o piłkę skończył z żółtą kartką.

28'

Mark Clattenburg pozwala na grę po faulu Sterlinga, jednak po chwili gwiżdże, gdy gospodarze nieudanie kończą akcję.

26'

Suarez w polu karnym wrzuca do Sturridge'a, ten jednak uprzedzony przez obrońcę.

25'

Joe Allen dość ostro odebrał piłkę rywalowi, przy okazji solidnie go kopiąc.

22'

Skrtel i Ledley kiepsko znieśli walkę o górną piłkę - obaj padli w okolicach środka boiska.

22'

Długa piłka od Flanagana do Suareza, El Pistolero niestety na ofsajdzie.

19'

Długie dośrodkowanie Gerrarda sięga głowy Allena, który mimo niewielkiego wzrostu urywa się obrońcom i odskakuje do tyłu, sięgając daleką piłkę i pakując ją do bramki!

19'

ALLEN! Jest gol!

18'

Sturridge z dystansu, jednak szczęśliwie piłkę blokuje Delaney. Rożny.

17'

Kontra Liverpoolu, jednak silne dośrodkowanie Bolasie leci wprost w ręce Mignoleta.

16'

Johnson! Bardzo długa piłka w pole karne do wybiegającego bocznego obrońcy The Reds, który głową niewiele tylko przenosi strzał nad poprzeczką! Dobry pomysł gości na rozbicie zwartej obrony rywala.

13'

Linią 6 obrońców stoi Crystal Palace przed swoim polem karnym, wokół którego piłkę spokojnie rozprowadza Liverpool

11'

Powtórki wyraźnie pokazują, że Bolasie nie trafił kompletnie w piłkę - machnął nią ot tak, trafiając w udo Johnsona. Karny się należał bezdyskusyjnie.

9'

Drugi korner i pewnie chwyta Mignolet.

9'

Korner dla Orłów.

8'

SAKHO! Bardzo blisko był Francuz zdobycia bramki głową po rzucie rożnym, jednak spudłował w dogodnej sytuacji.

7'

Rożny dla Liverpoolu, ale... powinniśmy mieć rzut karny! Glen Johnson wpadł w pole karne i został kopnięty przez obrońcę.

5'

Długa piłka w pole karne do Suareza, który był na ofsajdzie.

5'

Suarez i Sterling próbują rozgryźć obronę Palace, ale defensywa jest lepsza.

3'

Sturridge otrzymał od Sterlinga piłkę w pole karne, jednak próba zatrzymania jej skończyła się stratą.

2'

Pierwsza próba dośrodkowania Orłów.

1'

Startujemy! Liverpool zaczyna walczyć o mistrzostwo!

20:59

Gotowi na dzisiejsze emocje? Zaczynamy lada moment!

20:39

Co ciekawe w prowadzonym przez niego ostatnim półfinale Ligi Europejskiej pomiędzy Juventusem oraz Benfiką zobaczyliśmy aż 3 czerwone kartki!

20:36

Sędzią tego spotkania będzie Mark Clattenburg. Z jego ręki, w ostatnich 5 prowadzonych spotkaniach ligowych, ujrzano:

• 19 żółtych kartek,
  • 1 czerwoną kartkę.
20:26

Suarez i Gerrard - to dwaj zawodnicy, którzy mają największy wpływ na drużynę Liverpoolu w tym roku. Do pary z Urugwajczykiem zobaczymy dziś również Sturridge - czy to wystarczy, by pokonać tegorocznego beniaminka?