Manchester Unitedmanchester united
4 : 0
Norwich CityNorwich City
93'

Pierwsza połowa słaba w wykonaniu United. Po przerwie włączyli wyższy bieg i wbili jeszcze 3 bramki i zwyciężyli w pełni zasłużenie. Norwich zostanie na 17 miejscu, ale widmo spadku zagląda coraz głębiej w oko Kanarków, bo dwa ostatnie mecze zagrają z Chelsea i Arsenalem

90'

juz 60 sekund minęł z doliczonych 180

90'

Jeszcze jedna próba Norwich. Olsson zdecydował się na strzał z 18 metrów, a piłka po dordze odbiła sie jeszcze od jednego z obrońców united i wylądowała na poprzeczce

88'

Snodgrass biegł z piłką w kierunku linii końcowej, złamał do środka, zgubił zwodem obrońcę, oddał strzał prawą nogą i zabrakło naprawde niewiele

87'

Już tylko 3 minuty do końca. Norwich już od dawna pogodzone z porażką, a United dążą do podwyzszenia prowadzenia.

82'

Young ze skraju pola karnego zdecydował sie na strzał, ale baardzo niecelnie.

81'

Rooney zobaczył, że nieco wysunięty przed bramke był Ruddy, zdecydował się na podcinkę z 16 metra, ale piłka wylądowała tylko na górnej siatce.

80'

Ostatnia zmiana w tym meczu. Tettey za Fera.

79'

Niezła okazja Elmandera. Odebrał piłkęprzed polem karnym United Rooneyowi. Minął 2 zawodników, wszedł w pole karne, oddał strzał ale zabrakło metra

74'

Dośrodkowanie z lewej strony, z samej linii końcowej. Akcje zamykał Valencia, który zagrał ją wzdłuż linii końcowej, a tam dobił ją do bramki Mata.

73'

GOOOOOL!! MATA PO RAZ DRUGI!!

71'

Jeszcze jedna ofensywna zmiana Giggsa. Hernandez za Cleverleya.

68'

Równieź kolejna zmiana w szeregach Norwich. Hooper w miejsce Redmonda

67'

Kagawa opuszcza boisko, który notuje dobry występ. W jego miejsce Young.

65'

Cała akcja mogła się skończyć cudowną bramką Rooneya. Anglik w bliźniaczej sytuacji do tej z 47 minuty, z taką róźnicą, że tym razem obronił Ruddy. Piłka jednak nie opuściła boiska. Zebrał ją pod linią końcową w narożniku Valencia, podał w narożnik pola karnego do Jonesa, który dośrodkował na 5 metr do Maty. Hiszpan tylko dołożył nogę i podwyższył prowadzenie.

64'

MAMY 3-0!! MATA!

60'

Na ostatnie 2 kwadranse na boisku melduje się Mata, który zmienia Welbecka

59'

Snodgrass ze stojącej piłki nad murem i nie bez problemów interweniował de Gea.

57'

Elmander za van Wolfswinkela.

55'

Rzut rożny bity przez Rooneya na długi słupek, tam najwyżej wyskoczył Vidic, ale metr nad poprzeczką

54'

Uderzenie Wellbecka z linii pola karnego, ale znów dobrze między słupkami Ruddy. Sytuacja otworzyła się przed napastnikiem United po tym jak piłka odbiła się od jednego z obrońców Norwich i trafiła na pierś Wellbecka, ten opanował piłkę i huknął z woleja

53'

United w drugiej połowie bardzo ofensywnie. Momentami wygląda to bardzo źle dla Norwich

51'

Kolejna dobra akcja United. Valencia na wolne pole do Kagawy, który wbiegł z piłką w pole karne, ale odegrał ją do Valencii, który źle przyjął futbolówkę i nie zakończył akcji strzałem

49'

Rooney zdecydował się zejść z piłką do środka. Żaden z obrońców Norwich nie doskakiwał do Anglika, która tym zachęcony do oddania strzału. Piłka uderzona perfekcyjnie, jeszczcze po drodze odbiła się od słupka i nic do powiedzenia nie miał Ruddy

47'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! ROONEY!!

47'

Oba zespoły bez zmian

46'

I zaczynamy drugie trzy kwadranse.

19:16

Za nami pierwsza połowa, która nie zachwyciła. United najgroźniejszy w ostatnich 5 minutach. Swoją pzewagę zdołali udokumentować golem, Norwich do przerwy bez choćby strzału.

47'

Lee Probert spogląda na zegarek, nabiera powietrza w płuca i daje zygnał do zakończenia pierwszej połowy

46'

Lee probert dorzuca 60 sekund do pierwszej połowy

44'

Karny dla United w pełni zasłużony. Piłka w polu karnym minęła kilku obrońców, do piłki dochodził Wellbeck, a Whittaker ratował się ciągnięciem za koszulkę napastnika United

43'

Do piłki podchodzi Rooney i pewnie pokonuje Ruddego.

42'

Rzut karny dla United, faulowany Wellbeck przez Whittakera

41'

Końcówka zdecydowanie dla United. Tym razem uderzał między nogami obrońców Valencia i z największym trudem brni Ruddy

40'

Dośrodkowanie w pole karne Jonesa z prawej strony boiska. Piłka spadła na 3 metr, atam w trudnej sytuacji oddał sstrzał Kagawa, ale tuż obok bramki

39'

Na Old Trafford tyle emocji co mięsa w parówkach

37'

Manchester nie potrafi rozmontować szczelnie ustawionej defensywy Norwich. Posiadanie piłki 70%-30% na korzyść gospodarze.

29'

Howson ukarany żółtą kartką za spóźniony wślizg

24'

Akcja na prawej stronie Evry, wycofał piłkę na 11 metr do Kagawy, ten zwiódł zwodem obrońcę, ale strzał Japończyka zablokował inny defensor Kanarków

23'

Mozolnie budowany atak przez United, kilkadziesiąt wymienionych podań i cały trud zniweczony przez Wellbecka, który niecelnie podawał pod polem karnym Norwich

20'

United zaczynają przejmować inicjatywę w tym meczu, ale póki co brakuje dokładnego podania w ostatniej fazie akzji. Najpierw niecelnie podawał Valencia, a chwilę później Wellbeck.

15'

W końcu dobra akcja United. Dosrodkowanie z prawej strony Evry na pole karne niedokładne, ale obrońcy Norwich wybili pikę w ten sposób, że piłka trafiła pod nogi wellbecka, który posłał bombę na bramkę, z którą poradził sobie Ruddy

14'

Sporo niedokładności po obu stronach, żadna drużyna nie potrafi zawiązać jakiejś składnej akcji

10'

Wieje nudą na Old Trafford.

5'

Próba z 18 metrów Rooneya, któy znajdował się na wprost od bramki, ale uderzenie Anglika zablokowali obrońcy Norwich. Piłka trafiła na prawą stronę do Valencii, a jego dośrodkwoanie zablokowane i piłka wyleciała na róg

4'

Początek bardzo spokojny, bez fajerwerków. Pierwsza minuta pod polem karnym gości, teraz chwilo jesteśmy pod polem karnym gospodarzy

18:29

Losowanie wygrali gracze United, zatem od środka zaczynają gracze Norwich

18:28

Niezwykły aplauz dla Giggsa zgotowała publiczność zgromadzona na Old Trafford, która bardzo efektownie prezentuje się w garniturze.

18:23

Czerwony Diabły przystąpią do meczu po dwóch kolejnych porażkach: z Bayernem w LM i Evertonem w lidze. Norwich kontynuuje niechlubna serię 4 kolejnych porażek.

18:20

Giggsowi, który po 631 ligowych występach, na ławce będą pomagali Nicky Butt, Paul Scholes i Phil Neville. Czy zdążą w ciągu czterech meczów przekonać do siebie zarząd klubu?

18:17

Norwich plasuje się na 17 pozycji i ma tylko 1 punkt przewagi nad strefą spadkową. United są na 7 miejscu i już tylko maja matematyczne szanse na przeskoczenie Tottenhamu, do którego tracą aż 9 punktów.