Niedziela, 27 kwietnia 2014, godz. 17:10
1. połowa0 : 2
19:03

Za dzisiejszą relację LIVE! dziękuje Państwu Filip Błajet. Zapraszamy na inne relacje na ekstraklasa.net!

19:03

City było drużyną lepsza i dojrzalszą, dzięki czemu przerwało passę zwycięstw Crystal Palace.

94'

Dośrodkowanie Warda wyłapał Speroni, a Howard Webb gwizdnął po raz ostatni. Manchester City wygrywa 2-0!

93'

Ostatnia szansa dla gospodarzy. Rzut wolny z prawej strony boiska.

92'

Gracze City próbują spokojnie dograć do końca. Zawodnicy Crystal Palace także pogodzeni z porażką.

90'

Howard Webb doliczył trzy minuty do regulaminowego czasu gry.

88'

Alvaro Negredo zmienia Edina Dzeko. Występ, który Hiszpan może zapisać sobie co najwyżej w statystykach.

87'

Zmiennicy Orłów kompletnie niewidoczni. Ince jedna dobra akcja, Murray i Gayle poza grą.

85'

Dobrze wyprowadzony przez City kontratak kończy się dośrodkowaniem Kolarova. Mocnym i niecelnym.

84'

Dzeko próbowałz dystansu, ale anemicznie i Speroni łatwo złapał piłkę.

82'

Kolejne dośrodkowanie dobrze wybite przez obrońców City. Tym razem centrował Mariappa.

80'

Za nisko.

80'

Kompany sfaulował Toma Ince'a. Kolejna szansa na dośrodkowanie dla Crystal Palace.

79'

Aguero schodzi z boiska, w jego miejsce Jovetić. To nie był dzień Argentyńczyka, może Czarnogórzec zaprezentuje się z lepszej strony.

77'

Urwał się lewą strona Kolarov, ale żaden z zawodników Manchesteru nie zdążył do jego mocnego dośrodkowania.

76'

Kompany jest dziś nieomylny. Właśnie świetnie przechwycił prostopadłe podanie Mile Jedinaka.

75'

Kolejny za krótko wykonany korner przez graczy gospodarzy.

75'

Skończyło się na kontrze Manchesteru City, która skończyła się złym przyjęciem piłki Edina Dzeko.

74'

Okazja dla gospodarzy. Rzut wolny z bocznej strefy boiska.

73'

Schodzi Yannick Bolasie, w jego miejsce Ince sprowadzony w zimowym okienku transferowym przez Tony'ego Pulisa.

72'

Strzał Edina Dzeko, po rykoszecie od Danna, zatrzymuje się na Speronim. Kolejna dobra interwencja golkipera gospodarzy.

71'

Odłożona żółta kartka dla Warda.

70'

Aguero poszedł na przebój i znalazł się w polu karnym Crystal Palace. Argentyńczyk zdecydował się na strzał, który wylądował w koszyczku Speroniego.

69'

Najlepszy strzelec Crystal Palace w Championship, Glen Murray, zmienia Camerona Jerome'a.

69'

Napastnik za napastnika. Rekonwalescent z Maroko opuszcza murawę, a melduje się na niej Gayle.

68'

Wchodzi także Gayle. Obaj zawodnicy już gotowi przy linii bocznej.

67'

Glen Murray ubiera koszulkę meczową. Kogo zmieni napastnik gospodarzy?

66'

Yaya Toure zrobił swoje i Manuel Pellegrini daje rekonwalescentowi odpocząć. Na boisku Fernandinho.

65'

Nasri ruszył z ofensywną akcją lewą stroną boiska, podał do Kuna Aguero, który znalazł Kolarova. Mocne dośrodkowanie Serba wybite przez środkowych defensorów Orłów.

64'

Fernandinho gotowy do wejścia na boisku.

63'

Crystal Palace ma inicjatywę, ale nie przekłada się to na okazje bramkowe. City Pozwala gospodarzom rozgrywać piłkę, ale w bezpiecznej odległości od bramki Joe Harta.

61'

Tony Pulis ciągle zwleka ze zmianami, a chyba przydałoby się trochę świeżej krwi w szeregach Orłów.

58'

Crystal Palace dalej preferuje grę długą piłką, ale Jerome przegrywa powietrzne pojedynki z Kompany'm i Demichelisem.

57'

Goście z dużym spokojem w drugiej połowie. Bez szaleństw, bez ofensywnych szarży.

56'

Faul Danna na Edinie Dzeko, przerywający groźnie zapowiadającą się akcję.

53'

Nasri za krótko wrzucił i zagrożenie szybko zostało zażegnane przez defensorów Orłów.

52'

Szarża Aguero przerwana przez Mariappe. Korner dla The Citizens.

51'

Poślizgnął się Mariappa, dzięki czemu Nasri wpadł w pole karne. Dośrodkowanie Francuza wybite przez obrońców gospodarzy.

49'

Puncheon podał prostopadle do Jerome'a, ale snajper Orłów był na spalonym. Dobra decyzja sędziego.

49'

Kolarov zdecydował się na strzał, ale wysoko ponad poprzeczką. Serb miał już lepsze uderzenia w swojej karierze.

48'

Dzeko faulowany przed Ledleya. Rzut wolny około 35 metrów od bramki Orłów. Przy piłce Toure i Kolarov.

47'

Rzut rożny kończy się piąstkowaniem Harta.

46'

Ładny strzał z dystansu Jason Puncheona, ale Hart wybił na rzut rożny. Trudne do obrony uderzenie, skozłowało przed angielskim golkiperem.

46'

City zaczęło od środka po gwizdku Howarda Webba. Druga połowa już trwa!

18:13

Piłkarze już wracają na boisko, zaraz zaczynam drugą połowę!

18:09

Z kolei Manuel Pellegrini może ze spokojem czekać na rozwój boiskowych wydarzeń. W zależności od sytuacji może na murawę wpuścić chociażby Fernandinho czy Negredo.

18:08

Tony Pulis musi zaryzykować. Może Gayle? Może Murray?

47'

Howard Webb gwizdnął po raz ostatni w pierwszej części gry. Manchester City prowadzi dwoma bramkami i kontroluje mecz.

45'

Sędzia doliczył dwie minuty. Jeszcze 120 sekund gry przed nami.

43'

Bramka dla City! Yaya Toure strzela lewą nogą po podaniu Samira Nasriego i Speroni był bez szans. Świetna kontra The Citizens.

33'

Zabaleta ukarany żółtym kartonikiem.

39'

Yaya Toure jest dziś mózgiem zespołu i przypomina o swojej wartości. Rozgrywa z niesamowitym luzem.

37'

Próbował James Milner, ale bez efektu. Uderzenie Anglika zablokowane.

32'

Crystal Palace prezentuje się całkiem nieźle na tle wicemistrza Anglii.

30'

Orły nie przebierają w środkach. Oglądaliśmy już kilka długich piłek w kierunku Camerona Jerome'a.

29'

Szarża Milnera prawą stronę skończyła się za linia boczną. Aut dla Crystal Palace na wysokości pola karnego Orłów.

28'

Tony Pulis ze spokojem obserwuje mecz, Manuel Pellegrini nerwowo gestykuluje. Widać, komu bardziej zależy na zwycięstwie.

26'

Spokojniejszy fragment meczu, gra toczy się w środku pola.

24'

Brzydki faul Delaneya na Dzeko i Howard Webb nie miał wątpliwości. Żółta kartka.

23'

Rzut rożny City kończy się strzałem Kompany'ego. Uderzenie Belga leci pół metra obok bramki, Speroni zacznie od piątki.

21'

Kolejne miękkie podanie Yaya Toure w pole karne. Piłka ląduje na głowie Zabalety, ten próbował zgrać do Aguero, ale Argentyńczyk uprzedzony.

20'

City stara się uspokoić mecz i przenieść ciężar gry na boisko gospodarzy.

20'

Krótko rozegrany korner i dośrodkowanie Nasriego przelatuje nad głową Edina Dzeko.

19'

Kolejny korner dla City, tym razem wybił Jerome.

19'

Dzeko nabija Danna i rzut rożny dla Manchesteru City, który wykona Samir Nasri.

17'

Dobra akcja Crystal Palace kończy się strzałem Jasona Puncheona zza pola karnego. Anglik jednak źle trafił w piłkę i Hart nie miał żadnych problemów.

15'

Korner dla City. Dośrodkowywał Nasri, zamieszanie w polu karnym gospodarzy zakończył Demichelis nieudanym zagraniem.

14'

Orły na połowie City. Chamakh zatrzymany jednak na 30 metrze od bramki The Citizens.

13'

Dwójkowa akcja Yaya Toure - Milner zatrzymana przez defensorów gospodarzy.

12'

Z prawej strony wrzuca Puncheon, wybija Demichelis. Crystal Palace powoli dochodzi do siebie po utracie gola.

12'

Dośrodkowanie Puncheona kończy się na pierwszym obrońcy. Za krótka centra Anglika.

11'

Dośrodkowanie Mariappy zablokowane, będzie korner dla gospodarzy.

9'

Yannick Bolasie przedryblował dwóch przeciwników, ale zatrzymał się na Vincencie Kompany'm. Imponuje techniką skrzydłowy Orłów.

8'

Manchester City przeważa. Gracze gości rozgrywają piłkę na połowie Crystal Palace.

6'

Groźne dośrodkowanie Mariappy, ale piłka przeleciała ponad głową Jerome'a.

6'

Błąd Delaneya naprawia Speroni, który uprzedza Aguero.

5'

Kolejne świetne zagranie Yaya Toure w pierwszych pięciu minutach meczu. Bez wątpienia najlepszy w tym sezonie zawodnik City.

4'

Dośrodkowanie z prawej strony wprost na głowę Edina Dzeko i Bośniak daje prowadzenie The Citizens! Wrzucał Yaya Toure.

3'

Dobra współpraca Milnera i Zabalety kończy się dośrodkowaniem Argentyńczyka. Za głęboko jednak.

2'

Yaya Toure zagrywa górną piłkę w pole karne, Sergio Aguero nie trafił w piłkę. Bardzo dobre podanie Iworyjczyka.

1'

Akcja Bolasie lewą stroną kończy się niecelnym dośrodkowanie. W dobrej formie jest w ostatnim czasie reprezentant Kongo.

17:11

Ledley do Jedinak i zaczęliśmy!

17:08

Piłkarze obu zespołów już na boisku, zaraz zaczynamy!

17:03

Po porażce Liverpoolu piłkarze Manchesteru City powinni być jeszcze bardziej naładowani energią. Losy mistrzostwa po raz kolejny w rękach The Citizens.

17:01

W składzie City spora niespodzianka. W wyjściowej jedenastce pojawił się Yaya Toure, który jeszcze tydzień miał pauzować z powodu urazu.

17:01

Do rozpoczęcia meczu już tylko 10 minut. Czy Crystal Palace odniesie szóste zwycięstwo z rzędu?

16:31

Zmiennicy Manchesteru City: Pantilimon, Lescott, Richards, Clichy, Fernandinho, Jovetic, Negredo.

16:30

Ławka rezerwowych Crystal Palace: Hennessey, Gabbidon, Parr, Dikgacoi, Ince, Gayle, Murray.

16:30

Znamy już składy i ławki rezerwowych obu zespołów.

16:30

Na dzisiejszą relację LIVE! z meczu na Selhurst Park zaprasza Państwa Filip Błajet!