Poniedziałek, 28 kwietnia 2014, godz. 21:00
newcastleNewcastle United
23:02

To tyle na dziś, miłej nocy życzy Michał Kozera - dzięki za wspólny mecz!

22:55

Najpierw świetne wejście Kościelnego, następnie do-trzech-razy-sztuka Giroud i Oezila, a na koniec znów Ci dwaj panowie i mamy 3:0 nad Newcastle, którego... ciężko jest nie pokonać. Arsenal jest o krok od 4 miejsca na koniec sezonu i wszystko idzie po myśli Kanonierów.

93'

Koniec spotkania! Arsenal pokonuje 3:0 Newcastle!

90'

Sędzia dolicza 3 minuty.

89'

Korner dla Arsenalu po małej kanonadzie na bramkę Krula.

88'

Ostatnia zmiana w tym meczu - schodzi Gourrfan, widzimy na boisku Armstronga.

86'

Ależ szansa Rosickiego! Świetnie ruszył do piłki w pole karne, jednak on lub obrońca wybili piłkę obok bramki. Sędzia nie gwiżdże ani karnego, ani rożnego dla Arsenalu.

85'

Schodzi w międzyczasie tez Debuchy, którego zmienia Yanga-Mbiwa.

85'

Schodzi Giroud, zabierając ze sobą na ławkę jedno trafienie w tym spotkaniu. Wchodzi na boisko Yaya Sanogo.

83'

Gdyby każdy gracz w Arsenalu miał wykonać rzut rożny, to zaczęłaby się nowa "kolejka". Arsenal ma już 12 kornerów na koncie.

79'

Debuchy uderza z dystansu, ale celności brak.

75'

Sagna dostaje żółtą kartkę za kłótnie z sędzią.

75'

Wrzutka w pole karne Szczęsnego, ale pewnie łapie Polak.

74'

A za Ramseya Rosicky.

74'

Za Oezila wchodzi Flamini.

74'

Podwójna zmiana w Arsenalu.

71'

Chwilę holowali piłkę pod polem karnym Arsenalu gracze rywali, w końcu na strzał zdecydował się Gouffran, ale pewnie chwycił Szczęsny.

70'

Zmiana w drużynie Newcastle - Ameobi za Goslinga.

69'

Podolski! Jego strzał mija słupek o centymetry!

67'

Fantastycznie podał Oezilowi piłkę Ramsey, po czym Niemiec idealnie wrzucił na nadbiegającego Giroud, który pewnie wpakował piłkę głową do siatki.

66'

3:0! GIROOOOUUUUUUD!

64'

Płaska wrzutka z prawej strony na krótki słupek Krula i do piłki nie daje rady dojść Giroud.

62'

Ramsey w pole karne do Girouda, ten jednak nie dość, że na spalonym, to jeszcze nie trafia w piłkę. Sędzia puszcza grę w ramach przywileju korzyści, bowiem piłkę ma już Krul.

58'

Gouffran w świetnej akcji sam-na-sam ze Szczęsnym i to Polak wygrywa ten pojedynek!

56'

Kolejny korner i znów strzela Kościelny, niestety dla niego wprost w obrońców.

53'

Cazorla wolejem w polu karnym, ale ponad bramką!

52'

Rzut rożny dla Arsenalu.

50'

Arsenal - Newcastle UnitedArsenal - Newcastle United

48'

Korner dla Newcastle, nic on jednak nie zdziałał.

46'

Rozpoczynamy drugą część spotkania!

48'

Koniec pierwszej połowy spotkania. Kościelny i Oezil - 2:0 dla Arsenalu!

47'

Tiote zostaje żółtą kartkę za wcześniejsze przewinienie, gdy podciął Ramseya.

46'

Cazorla z prawej strony pola karnego i uderza! Krul po raz kolejny genialnie interweniuje!

45'

2 minuty doliczone.

43'

Giroud rusza sam-na-sam z Krulem - strzela raz, obrona! Strzela dwa, obrona! Piłka trafia po odbiciu przez Krula do Oezila, a ten strzela na dwa do zera! Jak pokazuje powtórka - Niemiec był na spalonym, upiekło mu się jednak.

42'

42'

Mesut Oezil!! 2:0!!

40'

Podolski mocno wrzucił piłkę w pole karne, co zmusiło Krula do trudnej interwencji.

39'

Podawali sobie na początku pola karnego piłkę gracze Arsenalu, a strzałem zakończył akcję Cazorla. Uderzył bardziej na aut niż bramkę, co skwitował uśmiechem na twarzy.

35'

Długa wrzutka do Giroud, ale piłkę łapie Krul. Trochę nam się rozkręciło spotkanie.

35'

Dobrze wyszedł do piłki Szczęsny, jednak zamiast łapać ją, zwiódł nadbiegającego rywala. Dość typowe dla polskiego bramkarza.

34'

Doigrał się kartki Ramsey wślizgiem atakując rywala.

33'

Mocno zakręcił piłkę Tiote, ale tor jej lotu kończył się idealnie w miejscu gdzie stał Szczęsny i ten pewnie ją złapał.

32'

Pewnie interweniuje Szczęsny.

32'

Faul i rzut wolny dla Newcastle.

29'

Podolski głową i fenomenalna interwencja Tima Krula! Nie ma bramki!

30'

Przerzut z rożnego na rożny. Chwila zamieszania i... kolejny rożny.

28'

Podolski! Blisko był napastnik Arsenalu zdobycia bramki z boku pola karnego - po wyprzedzeniu obrońcy Tim Krul musiał wyjść z bramki, by zasłonić ją przed strzałem i zrobił to skutecznie, bo piłka wyszła na rzut rożny.

26'

26'

GOOOOOOOOL! KOŚCIELNY! Świetne, podkręcone dośrodkowanie między obrońców w pole karne, gdzie piłkę nogą poprawił Kościelny, pakując ją do bramki!

24'

No i żółta kartka za przytrzymywanie ręką Francuza.

24'

Giroud faulowany gdy ruszał do długiego podania za obrońców.

20'

Z fantastyczną akcją ruszył Sissoko, ale gdy mógł dać Newcastle prowadzenie uderzył kompletnie niecelnie.

17'

Dośrodkowanie z kornera wybija Krul, a piłkę próbował dobić Oezil, jednak piłka przeszła obok słupka.

16'

Sagna rusza skrzydłem i wrzuca na pole karne, wybiciem popisuje się Coloccini.

15'

Chciało zaatakować Newcastle, ale ostatecznie zmieniło się to w kontrę Arsenalu. Było blisko, a podanie Ramseya dotarłoby do Giroud.

14'

Arsenal nadal przeważa, piłka jednak wędruje głównie na połowie boiska. Niewiele się dzieje. Mam nadzieję, że jak na złość moim słowom coś dziać się zacznie.

11'

Oezil z próbą płaskiej wrzutki w pole karne, ale dobrym wślizgiem broni Coloccini.

10'

Gosling z próbą dośrodkowania na bramkę Arsenalu, wybija piłkę Mertesacker.

7'

Arsenal nadal przeważa z przerwami na próby kontr Newcastle.

6'

No i faul gospodarzy w polu karnym.

5'

Długo rozgrywał piłkę Arsenal wokół linii pola karnego i ostatecznie mamy rzut rożny.

3'

Długa piłka do Gouffrana, jednak zawodnik na spalonym.

2'

Arsenal zaczął z piłką przy nodze.

1'

Ruszyli!

21:00

Już za chwilę, już za moment na Emirates usłyszymy pierwszy gwizdek!

20:39

Newcastle nie przegrało żadnego z ostatnich czterech spotkania, w którym od pierwszej minuty grał Loic Remy - 3 razy wygrali i zremisowali. Czy to dziś będzie klucz do sukcesu?

20:22

Arsene Wenger w podstawowej jedenastce Arsenalu umieścić postanowił taki oto skład: