Fulham LondynFulham Londyn
15:38

W dzisiejszej relacji to już wszystko. Za obecność dziękuje Państwu Filip Błajet. Zapraszamy na inne relacje LIVE! na ekstraklasa.net!

15:36

Z kolei Fulham tym wynikiem mocno skomplikowało sobie walkę o utrzymanie. Zespół Felixa Magatha jest w nie za ciekawej sytuacji przed ostatnimi kolejkami.

15:35

Tottenham oddalił się od Manchesteru United na 6 punktów, z tym zastrzeżeniem, że Czerwone Diabły rozegrały o dwa mecze mniej.

93'

Rozbrzmiał ostatni gwizdek Lee Proberta. Tottenham górą w derbowym starciu!

92'

Starcie Kacaniklicia z Fryersem kończy się wybiciem piłki z pięciu metrów.

91'

Było groźnie pod bramką Tottenhamu. Po główce Fryersa Lloris wybił piłke na bok. Angielski obrońca blisko samobója.

90'

3 minuty doliczone przez Lee Proberta.

90'

Strzela z wolnego Soldado, ale wysokoooo ponad bramką. Z 11 metrów szło mu lepiej.

89'

Townsend faulowany przez Sidwella tuż przed polem karnym. Szansa na bezpośredni strzał z 17 metrów.

89'

Wolny kończy się kornerem. Znowu Karagounis, Lloris piąstkuje.

88'

Karagounis faulowany w środkowej strefie boiska. Szansa na dośrodkowanie dla gości.

86'

Z lewej strony wrzuca Riise, dobrze od piłki Dejegaha blokował Kaboul. Od piątki Lloris.

85'

Dwie asysty i ani jednej więcej w tym meczu dla Christian Eriksena. Duńczyka zmienia Andros Townsend, walczący o miejsce w kadrze angielskiej na mistrzostwa świata.

84'

Dwójkowa akcja Soldado - Adebayor, ale Togijczyk przekombinował. Miał dobrą okazję do strzału, postanowił jednak oddać futbolówkę Hiszpanowi, co zakończyło się startą.

83'

Wrzutka z lewej stronie Riise ląduje na głowie Rodallegi, ale Kolumbijczyk nie dał rady oddać groźnego strzału.

82'

Długa piłka od Naughtona w kierunku Adebayora. Togijczyk nie dał rady dobiec do piłki.

82'

Zamieszanie pod bramką Tottenhamu kończy dalekim wykopem Christian Eriksen.

81'

Korner dla gości. Zablokowane dośrodkowanie Rodallegi.

80'

Adebayor uderza z 20 metrów po podaniu Eriksena. Togijczyk jednak słabo i wysoko nad poprzeczką.

78'

Kane zrobił swoje i schodzi z boiska. Na murawie pojawia się rekonwalescent Roberto Soldado.

78'

To mógł być punkt zwrotny tego meczu. Sidwell chyba odebrał gościom nadzieje na remis.

77'

Lloris broni strzał Sidwella! Pomocnik Fulham postawił na siłe, ale Francuz wyczuł intencje strzelca!

76'

Jedenastka dla Fulham. Po dryblingu Rodallegi ręka piłkę odbił Christian Eriksen.

75'

W drugiej połowie Tottenham spokojnie kontroluje mecz. Poza strzałem Rodallegi Fulham niegroźne.

74'

Dejegah na spalonym po podaniu Riise.

73'

Strzał z dystansu Dejagah po indywidualnej akcji. Daleko obok bramki, Lloris ze spokojem odprowadził piłkę wzrokiem.

73'

Aktywny w ostatnich minutach Naughton. Kolejne dośrodkowanie Angilka, kolejne niecelne.

72'

Drybling Harry'ego Kane'a kończy się na nogach Kvista.

70'

Naughton dośrodkowuje z prawej strony, Hangeland na posterunku i wybija piłkę na aut.

70'

Wszystko co groźne ze strony Tottenhamu, dzieje się po kontaktach z piłką Eriksena.

69'

Fryers do Rose'a, Anglik do Kaboula, czyli Koguty uspokajają grę.

67'

Belgijska zmiana. Chadli schodzi, w jego miejsce były gracz Fulham, Moussa Dembele.

67'

Kacaniklic po starciu z Rose'm przewraca się w polu karnym. Gwizdek Lee Proberta milczy.

66'

Heitinga schodzi z murawy, w jego miejsce Zverotić.

65'

Fulham na połowie Tottenhamu. Wrzutka na Rodallege kończy się stratą.

63'

Nie ulega wątpliwości, że w ostatnich tygodniach Christian Eriksen jest najlepszym piłkarzem Tottenhamu.

62'

Kolejne kapitalne dośrodkowanie Eriksena. Piłka minęła obrońców Fulham i francuski defensor Kaboul z najlbiższej odległości skierował futbolówkę do siatki. Dwubramkowe prowadzenie Kogutów!

61'

Za powstrzymywanie Rose'a ukarany żółtkiem Heitinga.

60'

Tottenham prowadzi i Tottenham przeważa. Spokojnie rozgrywają piłkę gospodarze, co kończy się faulem z boku pola karnego.

58'

Eriksen wycofał do Chadliego, dośrodkowanie Belga strzałem wykończył Fryers. Kilka metrów obok bramki.

57'

Kane faulowany przez Amorebiete na wysokości pola karnego. Piłkę ustawia Christian Eriksen.

56'

Doświadczony Grek zmienia poobijanego w pierwszej połowie Scotta Parkera.

55'

Eriksen z kornera. Wrzutka kończy się na głowie Riise.

54'

Kolejne dobrego zagrania Lennona w pole karne. Przy futbolówce Kane, ale zablokowany przez Kvista.

52'

Karagounis gotowy do wejścia na boisko. Koniec meczu dla Parkera?

52'

Z dystansu Hangeland, ale kilka metrów obok bramki. Strzały z dystansu to nie jest mocna strona Norwega.

51'

Dośrodkowanie z lewej strony i strzał głową Rodallegi z około 15 metrów leciał tuż pod poprzeczką, Hugo Lloris czubkami palców wybił futbolówkę nad bramkę.

49'

Magath na razie ze spokojem obserwuj wydarzenia boiskowe i nic nie zmienia.

48'

Dośrodkowanie z prawej strony lewą nogą Aarona Lennona, najwyżej wyskoczył Harry Kane i pokonał Stockdale'a. Trzeci gol Anglika w trzecim kolejnym meczu!

47'

Druga połowa zaczyna się od wolnego rozgrywania akcji przez Tottenham. Wszystko jednak w środkowej strefie boiska.

46'

Na razie bez zmian w żadnej z ekip.

46'

Piłkarze obu drużyn już na boisku, zaczynamy!

14:41

Z kolei Magath ma na ławce doświadczonego Karagunisa, który mógłby zastąpić kulejącego Scotta Parkera. W miejsce mało widocznego Dejegaha wejść może Kasami.

14:35

Z kogo może skorzystać Tim Sherwood? Prawdopodobnie wydaje się wejście Androsa Townsenda, którym mógłby rozruszać grę swoją przebojowością. W odwodzie pozostaje także Gylfi Sigurdsson dysponujący świetnym uderzeniem z dystansu.

14:35

W ostatnich meczach Tottenham znacznie lepiej grał w drugich połowach. Tak było z Southampton, tak było z West Bromwich. Czy Koguty powtórzą to w starciu z Fulham?

14:33

Tottenham przeważa w posiadaniu piłki, ale sam mecz jest dość wyrównany. Ciężko przewidzieć jak potoczy się spotkanie w drugiej połowie.

47'

Lee Probert gwizdnął po raz ostatni w pierwszej części gry. Jak na razie mamy remis, co zapowiada olbrzymie emocje w trakcie drugich 45 minut.

45'

Sędzia doliczył dwie minuty do podstawowego czasu gry.

45'

Dośrodkowanie Riise z rzutu wolnego ląduje w rękach Hugo Llorisa. Francuz wygrał walkę w powietrzu z Brade Hangelandem.

45'

Kacaniklic strasznie szuka swojej lewej nogi. Przewidywalna gra Szweda.

44'

Tottenham w strefie obronnej Fulham, jednak górne dośrodkowania nie przynoszą żadnych korzyści.

43'

Dzisiejsze trafienie Sidwella to już siódme w tym sezonie Premier League.

43'

Po dograniu Riise w polu karnym znalazł się Rodallega. Kolumbijczyk wdał się jednak w drybling i stracił piłkę.

42'

Dośrodkowanie Eriksena wyczyszczone przez Hangelanda.

40'

Żadna drużyna z czołowych lig europejskich nie popełniła tylu błędów prowadzących do utraty bramki co Tottenham - podaje whoscored.com.

39'

Parker kuleje. Anglik mocno poobijany w pierwszej połowie.

39'

Dobrze grają pressingiem gracze Fulham. W odpowiednim momencie doskakują do graczy Tottenhamu i kończy się to sporą liczbą przechwytów.

37'

To już 20 błąd zawodników Tottenhamu w tym sezonie bezpośrednio prowadzący do utraty bramki. Koguty idą chyba na jakiś rekord.

37'

Nie zbyt długo cieszyli się z prowadzenia gospodarze.Sidwell poszedł na przebitkę, piłka odbita od Fryersa wylądowała pod jego nogami, a pomocnik Fulham nie zmarnował okazji. Remis!

35'

Dośrodkowanie Duńczyka wykończone przez Paulinho. Brazylijczyk wyprzedził obrońców i z najbliższej odległości wpakował piłkę do siatki!

33'

Lennon faulowany na wysokości pola karnego. Będzie okazja na dośrodkowanie dla Eriksena.

33'

Fulham teoretycznie gra trójką w obronie, ale Riise często wspomaga defensorów.

30'

Ładna akcja Tottenhamu na małej przestrzeni między Adebayorem, Eriksen i Kane'm. Połapał się w tym wszystkim Scott Parker i wybił futbolówkę.

30'

Fulham nie przebiera w środkach. Gra opiera się na długich piłkach na Rodallega i Kacaniklicia.

28'

Dośrodkowanie Naughtona wybite przez Heitinge. Podanie kierowane było na Adebayora.

27'

Tottenham przejął inicjatywę.

26'

Złe wybicie przez obrońców Fulham, piłka spadła na piąty metr gdzie był Aaron Lennon. Uderzenie angielskiego skrzydłowego na słupek sparował Stockdale!

24'

Dośrodkowanie Rose'a kończy się strzałem z powietrza Lennona. Anglik uderzył wysoko nad poprzeczką.

22'

Z kornera nic groźnego nie wyniknęło. Paulinho zażegnał zagrożenie.

22'

Strata Paulinho kończy się rzutem rożnym dla Fulham. czujni w odbiorze gracze The Cottagers.

21'

Efektowny drybling Lennona zatrzymany przez Amorebiete.

18'

Po dograniu Parkera Rodallega znalazl się sam przed Llorisem. Francuz dobrze wyszedł z bramki i był górą w pojedynku.

17'

Po zamieszaniu w polu bramkowym do strzału głową doszedł Kaboul. Strzał Francuza powędrował jednak nad poprzeczką. Najlepsza sytuacja Tottenhamu jak na razie.

17'

Wybił Riise, będzie druga szansa dla Duńczyka.

17'

Korner dla Kogutów, Eriksen przy piłce.

16'

Bardzo niepewnie zaczął Fryers. Już dwie bardzo złe interwencja młodego defensora.

15'

Z drugiej strony, po stracie obrońców Kogutów, do dośrodkowania doszedł Dejagah, ale Sidwell nie dał rady przeskoczyć Danny'ego Rose'a.

14'

Prostopadła piłka Eriksena w kierunku Adebayora, dobra interwencja Amorebiety.

13'

Okres gry w środku pola. Oba zespoły rozpoczęły dość spokojnie.

12'

Kane po podaniu Rose'a wdarł się w pole karne. Dośrodkowanie młodego snajpera wylądowało w rękach golkipera Fulham.

10'

Na razie Rodallega dobrze się zastawia i odgrywa piłkę do kolegów. Może to przynieść wymierne korzyści w którejś z akcji gości.

9'

Christian Eriksen nominalnie ustawiony na lewej stronie, w rzeczywistości biega po całej szerokości boiska.

9'

Wrzutka Chadliego, jednak za głęboka i przeszła wszystkich piłkarzy obu zespołów.

7'

Pierwsze uderzenie Tottenhamu. Po zgraniu głową Adebayora strzelał Harry Kane, ale strzał został wyblokowany i wylądował w rękach Stockdale'a.

6'

Zgodnie z przewidywaniami Kane i Adebayor na szpicy, Chadli w środku pola.

6'

Tottenham ma problem z przedarciem się pod pole karne Fulham, Koguty grają długimi piłkami z własnej strefy obronnej.

4'

Scott Parker upadł na murawę po zderzeniu z Adebayorem. Wygląda na to, że zaraz wróci do gry.

2'

Amorebieta wybił długą piłkę z własnej połowy, Rodallega nie był na spalonym i biegł praktycznie sam na sam z francuskim golkiperem. Napastnik zdecydował się na strzał z powietrza, ale źle trafił w piłkę.

2'

Kacaniklic wykorzystał błąd Fryersa i pomknął do przodu. Strzał jednak obok słupka bramki Hugo Llorisa.

1'

Za nami już pierwsze dośrodkowanie Lennona, jednak daleko od napastników Tottenhamu.

1'

Angielski sędzią gwizdnął po raz pierwszy, gracze Tottenhamu zaczęli od środka. Gramy!

13:41

Dzisiejszy mecz poprowadzi Lee Probert.

13:40

Piłkarze obu drużyn już gotowe do wyjścia na boisko!

13:32

Na White Hart Lane piłkarze już po rozgrzewce, lada moment pojawią się na murawie.

13:31

Faworytem bukmacherów zdecydowanie jest Tottenham. Stawiając złotówkę na Fulham można wygrać złotych 6.

13:26

Tottenham w tym sezonie popełnił aż 19 błędów prowadzących bezpośrednio do utraty bramki. To najwięcej w całej Premier League.

13:23

Wczoraj w mediach pojawiła się informacja, jakoby Tottenham już podpisał kontrakt z Massimiliano Allegrim. Widzielibyście Włocha w roli następcy Tima Sherwooda?

13:17

W pierwszym meczu tego sezonu między oboma zespołami Tottenham wygrał 2-1 po golach Chiricesa i Holtby'ego. Pierwszy siedzi na ławce, a drugi na trybunach już jako piłkarz wypożyczony do Fulham. Z kolegi dla The Cottagers trafił Dejagah, obecny w wyjściowej jedenastce.

13:16

Dużą startą dla Fulham jest nieobecność Lewisa Holtby'ego. Mózg londyńskiego zespołu to piłkarzy wypożyczony z Tottenhamu, więc, w ramach umowy między klubami, nie może dziś wystąpić. Niestety, ze szkodą dla widowiska.

13:15

Za pół godziny zaczynamy, jakie macie typy? Piszcie w komentarzach o swoich przeczuciach!

13:13

Dziś ważny mecz dla Fulham. Do bezpiecznego miejsca zajmowanego przez Norwich zawodnicy z Londynu tracą już tylko dwa punkty i po ostatnich dwóch zwycięstwach z rzędu nadzieja wróciła do serc kibiców The Cottagers.

13:13

Czyżby Sherwood już pogodził się z tym, że jego dni na White Hart Lane są policzone?

13:11

Przed meczem kontrowersyjną wypowiedzią popisał się Tim Sherwood. Zdaniem Anglika wszyscy jego piłkarze poza Adebayorem, Llorisem i Eriksenem są na podobnym poziomie i ciężko mu wybrać najlepszą jedenastkę.

13:09

Wszystko wskazuje na to, że Tottenham znowu zagra w formacji 4-4-2 z Chadlim w środku pomocy, a Eriksenem ustawionym na lewym skrzydle.

13:00

Tim Sherwood po raz kolejny daje szanse młodemu napastnikowi Harry'emu Kane'owi. W ostatnich dwóch ligowych spotkaniach Anglik dwukrotnie trafił do siatki rywali.

13:00

Z kolei rezerwowi do dyspozycji Felixa Magatha to Stekelenburg, Karagounis, Kasami, Zverotić, Roberts, Woodrow, Bent.

12:59

Tim Sherwood w trakcie meczu będzie mógł skorzystać jeszcze z Friedela, Chirichesa, Bentaleba, Dembele, Sigurdssona, Townsenda i Soldado

12:58

Znamy już podstawowe składy obu zespołów, a za chwilę podam Państwu ławki rezerwowe.

12:57

Witam wszystkich! Dzisiejszą relację z meczu na White Hart Lane poprowadzi dla Państwa Filip Błajet.