Poniedziałek, 21 kwietnia 2014, godz. 21:00
3 : 1
West Bromwich AlbionWest Bromwich Albion
1. połowa3 : 1
96'

Koniec spotkania. Manchester City w pełni zasłużenie wygrywa dzisiejsze spotkanie i wciąż liczy się w walce o mistrzostwo Anglii. Tymczasem za uwagę dziękuje Państwu Szymon Janczyk, do zobaczenia podczas kolejnych relacji tekstowych!

93'

Na Etihad Stadium spiker ogłosił właśnie zwycięzcę plebiscytu na zawodnika meczu. Wygrał go Martin Demichelis.

92'

Piłkarze gości wciąż walczą, ale gospodarze nie oddadzą już ani prowadzenia ani futbolówki.

91'

Absurdalna decyzja arbitra, który dolicza aż pięć minut do regulaminowych 90...

89'

Obrońca zastępuje napastnika. Kolarov wchodzi za Dzeko.

89'

Szykuje się kolejna zmiana w ekipie The Citiziens.

87'

Olsson blokuje strzał Edina Dzeko.

85'

Na boisku melduje się Morrison, dla którego jest to 154 występ w barwach WBA. Zmienia on Mulumbu.

85'

Jovetić podawał do Nasriego, który odegrał do Dzeko i... na tym się skończyło. Grę wznawia Foster.

83'

Ależ było blisko! Jeden z zawodników WBA minimalnie minął się z piłką...

80'

Odkąd na boisko nie ma już Aguero i Silvy Manchester zupełnie opadł z sił. W tym momencie myślą już chyba o zejściu do szatni.

77'

Na bramkę Fostera uderzał Fernandinho, jednak mocno niecelnie...

77'

Sessegnom zastąpiony przez Berahino.

76'

Ładnie zgasił sobie piłkę Anichebe na klatce piersiowej ale otoczony przez obrońców Man City wywalczył jedynie aut.

75'

Kolejna okazja dla WBA i znów pewnie zachowuje się defensywa gospodarzy na czele z Joe Hartem.

73'

Jovetić dobrze uderzał z dystansu i piłka minimalnie minęła bramkę Fostera.

73'

Tym razem Brunt dośrodkowuje w szesnastkę The Citiziens, jednak znów pewnie interweniował Hart.

72'

Dobry strzał gości z dystansu pewnie broni Hart!

71'

Anichebe dośrodkował w pole karne, tam do piłki doszedł Amalfitano, którego uderzenie zostało zablokowane przez defensora gospodarzy.

70'

Silva został już zniesiony z boiska na noszach, a za niego na placu gry pojawił się Milner.

68'

Amalfitano faulował Silvę, który zwijając się z bólu prosi o zmianę. Hiszpana opatrują już fizjoterapeuci.

67'

Jeden z nielicznych momentów kiedy goście są pod bramką Harta. Długo jednak nie nacieszyliśmy się tym widokiem.

64'

Dobry występ Sergio Aguero, który schodzi z boiska lekko utykając. Zastępuje go Stevan Jovetić.

63'

Sessegnon minął Zabaletę, ale nie utrzymał piłki na boisku i grę wznowi Hart.

62'

Goście szybko stracili piłkę, Silva zagrał prostopadłą piłkę do Aguero ale szybszy był Dawson.

60'

Anichebe zmienia bezproduktywnego Vydrę.

59'

Świetna akcja Citiziens! Silva zamarkował strzał, podał lekko do Zabalety ten natychmiast wyłożył piłkę do Nasriego, którego jednak w ostatniej chwili uprzedził Dawson!

58'

Na boisku niestety zaczyna "wiać nudą". Manchester atakuje, WBA się broni...

55'

Kolejna próba gospodarzy rozbita przed polem karnym. Piłkarze w błękitnych koszulkach kontrolują grę.

53'

Hart pewnie chwyta długą piłkę adresowaną do Vydry.

51'

Okazja dla Citiziens, wrzutka w pole karne nie przynosi bramki a dobitka Zabalety daje korzyść w postaci kornera.

49'

Wciąż przy piłce gospodarze, którzy konstruują atak pozycyjny.

22:04

Gramy, przy piłce Manchester.

22:02

Piłkarze wychodzą już z tunelu i za chwilę rozpocznie się druga część spotkania.

21:53

... a odebrał im ją Demichelis.

21:51

... następnie nadzieję dla gości dał Dorrans...

21:50

... poprawił Aguero...

21:49

Bramki z dzisiejszego spotkania. Zaczął Zabaleta...

47'

Bez zagrożenia, ale piłkę wciąż przetrzymują piłkarze WBA. Koniec pierwszej części spotkania!

46'

Amalfitano uderzony w twarz przez Javiego Garcię i mamy rzut wolny, który może zagrozić bramce Harta. Dwie minuty doliczone.

45'

Kontra gospodarzy, Zabaleta do Dzeko, którego bardzo szybko zatrzymał Ridgewell.

43'

Sessegnon miał znakomitą okazję ale sytuację heroicznym wślizgiem ratuje Kompany! Korner!

42'

Próba WBA, ale bardzo słabe dośrodkowanie w ich wykonaniu...

40'

Ładna próba Dzeko z dystansu, futbolówka w rękach Fostera.

37'

Po rzucie rożnym Javi Garcia strącił piłkę a z najbliższej odległości Demichelis skierował ją do siatki!

35'

Demichelis! Show Argentyńczyków, trzy do jednego!

35'

Gdyby ta piłka doszła do Vydry... Czech wychodził już na sam na sam, a tymczasem Manchester szybko uruchamia kontrę i mamy korner dla gospodarzy.

33'

Świetnie ustawili się w obronie goście. Gospodarze nie mogą znaleźć sposobu na chociażby dośrodkowanie futbolówki w pole karne. Tym razem próbował Fernandinho.

31'

Silva podał do Aguero, ten rozpaczliwie próbował dośrodkować piłkę do Dzeko - bezskutecznie.

30'

Pół godziny gry za nami. Po świetnym początku spotkania mamy chwilę stagnacji. WBA dobrze się broni a Man City wciąż próbuje przedrzeć się przez ich defensywę.

28'

Błękitni pod polem karnym WBA. Dobre rozegranie, futbolówkę w narożniku szesnastki ma Nasri, który błyskawicznie dogrywa ją w pole karne - zbyt mocno.

27'

Ładna centra w pole karne The Citiziens wyłapana przez Harta. Tymczasem akcja już po drugiej stronie boiska, gospodarze znów nacierają na bramkę Fostera ale w ataku faulują i piłka wraca w posiadanie WBA.

24'

Rzut wolny dla WBA, bardzo dobre uderzenie Brunta wypluwa przed siebie Hart ale chwilę później sędzia liniowy podnosi chorągiewkę.

21'

Kompany lepszy od Vydry w indywidualnym starciu i szybko kontrę wyprowadzają gospodarze. Strzał i dobitka Silvy nie znalazły jednak miejsca w siatce.

20'

Brzydki faul Olssona, który ogląda właśnie żółtą kartkę.

19'

Zwietrzyli szansę goście. Kolejny kontratak szybko powstrzymany przez defensywę The Citiziens.

17'

Szkot wykończył szybką kontrę. Dwukrotnie przełożył piłkę w powietrzu prawą nogą, po czym lewą oddał precyzyjny strzał z powietrza. Bramka!

17'

PIĘKNY GOL KONTAKTOWY DORRANSA!

16'

Troche pogubili się przy krótkim rozegraniu piłkarze Manchesteru, piłka ostatecznie trafia na skrzydło do Zabalety, który ją traci. Kontra gości.

14'

Dwukrotnie faulowani w środku boiska piłkarze gospodarzy, goście zupełnie nie radzą sobie w tym meczu. Oddali zaledwie dwa niecelne strzały na bramkę Harta...

14'

Tym razem piłka doszła już do Bośniaka, który uderzył z narożnika pola karnego - niecelnie.

13'

Heroiczna interwencja defensora gości ratuje drużynę, gdyż prostopadłe podanie zmierzało wprost do Edina Dzeko.

12'

Nasri podał do Sergio, ten próbował szybko odegrać ale obrońca zatrzymał futbolówkę w okolicy 20 metrów od bramki Fostera. Kun nie zrezygnował, przejął piłkę i precyzyjnym, mierzonym uderzeniem pokonał byłego golkipera Manchesteru United!

10'

Ależ gol Aguero! Fantastyczne uderzenie z dystansu!

10'

Rzut wolny dla Manchesteru z okolic połowy boiska, krótkie rozegranie i znów futbolówka znalazła się na skrzydle.

8'

Kolejna dobra akcja gospodarzy ale dobra interwencja obrońcy przynosi zaledwie rzut rożny dla The Citiziens.

7'

Remis... nie! Na minimalnym spalonym zawodnik WBA, trzeba przyznać że arbiter ma "sokole oko".

6'

Ajajaj! Aguero dostał piłką od Samira Nasriego, ale Argentyńczyk przestrzelił w tej sytuacji!

5'

Piłka wybita przez obrońcę po dośrodkowaniu trafia do Kun Aguero, który uderza ją z powietrza ale przytomnie broni Foster. Do odbitej piłki dopadł jednak Zabaleta, który "szczupakiem" pokonał bramkarza WBA!

3'

MAMY BRAMKĘ!!! Zabaleta!

2'

Znów w natarciu gospodarze grający - tradycyjnie, w błękitnych koszulkach i białych spodenkach.

1'

Pierwsze dośrodkowanie Clichy'ego na głowę Dzeko ale obrońcy WBA od początku zachowują czujność.

21:00

Rozpoczynają goście, którzy grają dziś w czerwono-czarnych strojach.

20:59

Przed meczem słuchamy hymnu The Citiziens, który rozbrzmiewa właśnie na stadionie. Piłkarze są już na murawie Etihad Stadium!

20:57

Już za chwilę pierwszy gwizdek arbitra, zespoły są już w tunelu prowadzącym na stadion!

20:50

Gospodarze dzisiejszego spotkania ostatnią porażkę z WBA na Etihad Stadium odnieśli pierwszego lutego 2003 roku. Wtedy też goście zwyciężyli 2:1. Ostatnie spotkania obydwu drużyn obfitowały w bramki, czy dziś również zobaczymy grad goli?

20:47

man cityman city

20:43

West Bromwich Albion:

Myhill, Morrison, Anichide, Yacob, Lugano, Berahino, Reid.

20:42

Ławki rezerwowych:

Manchester City : Pantilimon, Lescott, Richards, Kolarov, Milner, Negredo, Jovetić.

O dziwo aż trzech obrońców, pomocnik i dwóch napastników w rezerwie The Citiziens.

20:38

Witamy na kolejnej relacji LIVE! Tym razem zapraszamy na spotkanie angielskiej Premier League pomiędzy walczącym o mistrzostwo Anglii Manchesterem City a walczącym o utrzymanie West Bromwich Albion!