Z mojej strony to już wszystko. Dziękuję za uwagę i zapraszam na kolejne relacje live w naszym serwisie. Damian Wiśniewski.

• Strzały 13 (4) do 12 (6) dla Hull
  • Rzuty rożne 7 do 0 dla Hull
  • Faule 10 do 7 dla Hull
17:01

To było mimo wszystko zasłużone zwycięstwo Kanonierów. W przeciągu całego spotkania byli oni zespołem lepszym i to wykorzystali, dzięki czemu mogą teraz spokojnie wyczekiwać, co w meczu z Manchesterem United zrobi Everton.

94'

I mamy koniec spotkania, Arsenal ogrywa Hull 3:0.

93'

Naprawdę, praktycznie nic nie dzieje się teraz na boisku. Wszyscy wyczekują końcowego gwizdka

91'

Cztery minuty do drugiej połowy dolicza sędzia.

88'

Mieliśmy teraz dośrodkowanie w szesnastkę Arsenalu po rzucie rożnym, jednak poradzili sobie londyńscy obrońcy. Teraz przy piłce właśnie goście.

86'

Fryatt oddał teraz niezły strzał sprzed pola karnego, jednak dobrze w bramce interweniował Szczęsny

84'

I Sanogo za Podolskiego

84'

Mamy jeszcze po jednej zmianie w obu zespołach. Koren wchodzi za Boyda

83'

Niewiele dzieje się teraz na boisku. Kanonierzy spokojnie klepią piłkę i wyczekują już chyba końca spotkania.

81'

Hull jest zupełnie niewidoczne. Teraz Tygrysy starają się już tylko nie tracić kolejnych goli, nie myślą nawet o strzeleniu bramki honorowej.

79'

Arsenal załapał teraz trochę luzu i jego grę ogląda się zdecydowanie lepiej niż wcześniej. Tu mogą paść kolejne bramki.

77'

Ramsey! Dobry strzał Walijczyka po podaniu Chamberlaina, jednak uderzenie to obronić zdołał Steve Harper

75'

Mertesacker! Niemiec oddał strzał głową po dośrodkowaniu Cazorli z rzutu wolnego, jednak troszkę się pomylił i nie trafił w bramkę.

74'

Kolejna zmiana w tym spotkaniu, Oxlade-Chamberlain zmienia Giroud

71'

Teraz dobrą okazję mogli mieć podopieczni Wengera, jednak w ostatniej chwili pogubił się Cazorla.

70'

Quinn wchodzi za Jelavicia

69'

Długo, piekielnie długo piłkę rozgrywają goście. Hull nie ma pomysłu na rozegranie akcji ofensywnej, to raz, dwa to, że nie maja piłki.

67'

Drugi gol strzelony przed Podolskiego:

66'

Kolejne ostre starcie, na murawie leży Ramsey

64'

Ależ błąd Harpera, poprzeczka! Harper zagapił się przy własnej bramce, piłkę przejął Giroud, ale Francuz trafił w poprzeczkę!

63'

Giroud już gotowy do gry, przy piłce są jednak gospodarze.

62'

A na boisku leży kontuzjowany Giroud

61'

Ta druga wrzutka z narożnika boiska była już jednak nieudana. Tymczasem Flamini wchodzi na murawę za Oezila.

60'

Jelavić oddał strzał głową po dośrodkowaniu z cornera, jednak został zablokowany. Kolejny rzut rożny dla gospodarzy.

59'

Spokojnie, bardzo spokojnie grają goście. Im już teraz nigdzie się nie spieszy.

57'

Arsenal wraca do swojej gry, czyli znów oddał inicjatywę przeciwnikowi, samemu czekając na okazje do kontry.

55'

Znów mieliśmy okres przewagi podopiecznych Steve'a Bruce'a, znów skończył się on stratą kolejnej bramki. Teraz mieliśmy małe zamieszanie w szesnastce Harpera, piłka spadła pod nogi Podolskiego i Niemiec wykorzystał tę szansę

54'

Gooooooooooooooooooooooool! Podolski po raz drugi!

53'

Rosenior dośrodkowywał teraz z lewej strony, jednak zrobił to niecelnie.

51'

Podobnie jak na początku pierwszej połowy, teraz gospodarze również zaczęli bardzo agresywnie, od razu z zamiarem strzelenia gola. Zobaczymy, co z tego wyjdzie.

49'

Było groźnie! Fryatt stanął przed dobrą okazją do strzelenia gola, jednak uderzył za wysoko

48'

Spokojny ten początek z obu stron. Wygląda identycznie jak większość pierwszej połowy.

46'

Fryatt wchodzi za Longa.

46'

No i właśnie teraz gospodarze wznowili grę.

16:10

Wracamy już powoli na KC Stadium, za chwilkę zaczniemy drugą połowę meczu.

15:57

Piłkarze Hull City grali w trakcie tych pierwszych trzech kwadransów całkiem nieźle, jednak dwa spore błędy przez nich popełnione sprawiają, że teraz są w piekielnie ciężkiej sytuacji. Mało prawdopodobnym jest, żeby Arsenal nie wygrał teraz tego pojedynku.

49'

I mamy gwizdek arbitra, piłkarze schodzą na przerwę.

47'

Cztery minuty doliczył sędzia do pierwszej połowy.

46'

Szybka kontra, dośrodkowanie Giroud, kapitalne zgranie klatką Ramsey'a i fantastyczny strzał Podolskiego z pierwszej piłki i gol. Gospodarze domagali się wcześniej rzutu wolnego za rzekomy faul na Jelaviciu, jednak przewinienia absolutnie nie było.

45'

Goooooooooooooooooooooooooooool! Podolski, 2:0 dla Kanonierów!

44'

Teraz było groźnie! Long oddał strzał głową po dośrodkowaniu z lewej strony, jednak uderzenie to było zbyt lekkie i Szczęsny spokojnie sobie z nim poradził.

42'

Hull bez pomysłu na grę po stracie gola. Ich taktyka wyczekiwania i kontrowania nie wypaliła, a nie potrafią przejść do ataków pozycyjnych.

40'

I znów siadło nam tempo tego widowiska. Przy piłce na razie goście.

38'

Fatalnie jednak ten stały fragment wykonał Ramsey i okazja Kanonierów została zmarnowana.

38'

Giroud faulowany w groźnej odległości od bramki Hull. To bardzo dobra okazja do gola dla gości

36'

Teraz George Boyd oddał strzał po dośrodkowaniu z prawej strony, ale zawodnik gospodarzy nie trafił w światło bramki.

35'

Słupek! Liveromore oddał piekielnie mocny strzał z dystansu, ale trafił tylko w słupek!

34'

Dobrze wyglądają The Gunners po tym strzelonym przez siebie golu. Wysoko wyszli teraz na rywala i starają się rozgrywać piłkę na jego połowie.

32'

Słabo, bardzo słabo wyglądał do tej pory Arsenal, ale wystarczyło jedno szybsze zagranie i obrona Hull była zgubiona. W świetnej pozycji strzeleckiej znalazł się Ramsey i Walijczyk nie zmarnował tej okazji.

31'

Gooooooooooooooooooooooooooool! Ramsey, 1:0 dla Arsenalu!

30'

Hull gra swoje, nie doprowadzają do jakichkolwiek groźnych akcji pod własną bramką. Arsenal natomiast kompletnie nie wygląda na drużynę walczącą o pierwszą czwórkę

28'

Brakuje wyższego tempa temu spotkania. Teraz długo na własnej połowie piłkę klepie Hull

26'

Teraz w jednym ze starć ucierpiał George Boyd

24'

Teraz strzał głową oddał Jelavić, jednak Chorwat dość mocno się pomylił. Od bramki Szczęsny.

23'

Long! W całkiem niezłej pozycji strzeleckiej po podaniu Livermore'a znalazł się Shane Long, jednak nie trafił on w bramkę

22'

Nie jest to na pewno najlepsze widowisko, jakie mogliśmy sobie wymarzyć. Brakuje okazji bramkowych, za co przede wszystkim ganić trzeba Arsenal. To od niego wymagamy prowadzenia gry i kreowania sytuacji strzeleckich.

20'

Dośrodkowanie w pole karne Szczęsnego, ale spokojnie interweniuje Polak.

18'

Nieźle sprzed szesnastki na bramkę uderzył Podolski, jednak odbił piłkę Steve Harper.

16'

A teraz żółta kartka dla Meylera

15'

Dobry strzał Jelavicia, jeszcze lepsza interwencja Szczęsnego. Tylko corner dla Hull

14'

Teraz po starciu z rywalem na chwile boisko opuścić musi Arteta.

13'

A teraz Jelavić faulowany na połowie rywala przez Mesrtesackera. Niemiec otrzymał za to żółtą kartkę.

11'

Teraz troszkę dłużej przy piłce są goście, jednak ich akcji brakuje tempa, lepszego rozegrania. Wszystko skończyło się pozycją spaloną.

9'

Arsenal niemrawy na początku tego meczu. Podopieczni Arsene'a Wengera nie potrafią zawiązać ani jednej akcji ofensywnej.

7'

I już wracamy do gry. Przy piłce Tygrysy

6'

Ciekawy obrazek na boisku. Wiatr wrzucił na boisko... bandy reklamowe. Przymusowa przerwa w grze.

4'

A teraz kontuzjowany na boisku leży Arteta

4'

Wysoko, agresywnie zaczęli ten mecz piłkarz Hull. Zobaczymy, czy ta taktyka będzie utrzymywać się w dalszej części meczu.

2'

I już zrobiło się ciekawie. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego w szesnastkę gości strzał oddał Davis, ale dobrze interweniował Wojtek Szczęsny.

1'

Sędzia daje znak, mecz rozpoczynają goście!

15:05

Jest ona poświęcona Andy'emy Davidsonowi, byłemu piłkarzowi Hull. Zmarł on 5 kwietnia tego roku

15:04

Przed pierwszym gwizdkiem mamy jeszcze minutę ciszy

15:03

Piłkarze są już na boisku, czekamy na wielkie emocje!

15:01

Angielska ekstraklasa jest już na finiszu i Arsenal nie może pozwolić sobie na stratę punktów. Ma tylko jedno oczko przewagi nad piątym Evertonem, który swój mecz rozegra wieczorem, a jego rywalem będzie Manchester United.