West Ham UnitedWest Ham United
22:52

To tyle z mojej strony, życzę dobrej nocy, Michał Kozera.

22:37

Dwie bramki Podolskiego i gol Giroud zapewniły Kanonierom bardzo ważną wygraną nad trudnym rywalem. Morale klubu znacznie urosły przed kilkoma finalnymi spotkaniami sezonu.

95'

Koniec spotkania na Emirates Stadium! 3 punkty dla Arsenalu po 3 bramkach przeciwko jednej West Hamu!

90'

Aż 4 minuty dolicza sędzia Kevin Friend.

88'

Arsene Wenger odpowiada zmianą, wchodzi Carl Jenkinson za Santiego Cazorlę.

85'

Zmiana w ofensywie West Hamu - wchodzi Carlton Cole zmieniając wieżę Młotów - Andy Carrola.

83'

A tymczasem wrzutkę Demela pewnie łapię Szczęsny.

22:23

Arsenal prezentuje się dziś zdecydowanie lepiej niż w ostatnich spotkaniach - Kanonierzy póki co idą po niezagrożone zwycięstwo nad Młotami.

80'

Giroud dośrodkował piłkę na szesnasty metr, gdzie czekał Ramsey. Walijczyk głową odegrał do przodu, gdzie czekał Podolski - jego potężny strzał pod poprzeczkę nie dał szans bramkarzowi.

78'

... Sam Allardyce rzuca nowe siły przeciwko lokalnemu rywalowi.

78'

Mamy podwójną zmianę...

78'

PODOLSKI I MAMY 3:1!

77'

Ramsey próbuje strzału sprzed szesnastki, jednak piłka leci w stronę innego z londyńskich stadionów.

73'

Arsene Wenger dokonuje zmiany w pomocy - schodzi Rosicky, wchodzi Ramsey. Zobaczymy czy Walijczyk powróci do formy sprzed kontuzji.

70'

Arsenal żąda rzutu rożnego, jednak sędzia słusznie wskazuje na aut bramkowy, bowiem Sagna po zablokowanej próbie dośrodkowania ostatni dotknął piłki.

65'

Ależ się zbierał Cazorla! Zbiegł z lewego skrzydła przed pole karne i potężnie huknął na lewy słupek! Szkoda, że piłka odchodziła od bramki, bo zamiast autu bramkowego moglibyśmy mieć piękne trafienie!

64'

Tym razem kartkę otrzymuje Kallstrom, który do spółki z Artetą wykosił rywala w środku pola.

62'

Ależ torpeda Podolskiego! Adrian jednak świetnie ustawiony i wybija uderzenie z rzutu wolnego poza pole karne.

62'

Armero faulował Giroud, jednak Diame za ostro walczył o swoje u sędziego i z miejsca dostał żółtą kartkę "na spokojność".

61'

Gra się trochę ożywiła, a przede wszystkim zrobił to Arsenal. Zapowiada się na o wiele bardziej ciekawy mecz.

57'

Świetną, długą piłkę otrzymał Francuz od Thomasa Vermaelena, napastnik poradził sobie z pressingiem obrońcy, przyjął piłkę i między nogami bramkarza umieścił piłkę w bramce!

56'

GIROUD!! 2:1!

55'

Dwie wrzutki wyjaśnione przez obrońców, ostatecznie piłka kończy na rożnym z drugiej strony boiska.

55'

Bardzo dobra interwencja Tomkinsa, który wybija płaską wrzutkę na rzut rożny.

53'

Dobra wrzutka Nocerino w pole karne, szkoda że Carroll nie trafił w tempo i minął się z piłką.

50'

Próbował po rajdzie Downing, teraz uderzał też Diame - oba strzały West Hamu minęły się z bramką. Znów jednak West Ham próbuje zacząć lepiej od rywala.

47'

Pierwszy gwizdek z gry - spalony Arsenalu.

46'

Mamy gwizdek na druga połowę, wracamy na boisko!

48'

Sędzia gwiżdże na przerwę - piłkarze schodzą do szatni z remisem i od przerwy mecz zacznie się od nowa.

47'

Arsenal nabrał wiatru w skrzydła - kolejna próba ataku znów oparta na drobnych błędach defensywy. Tym razem jednak nie udało się poważnie zagrozić rywalowi.

44'

Błąd obrońcy West Hamu, który próbując wybić piłkę ze swojego narożnika wycelował ją wprost pod nogi Santi Cazorli. Hiszpan natychmiast podał sprzed pola karnego do Podolskiego, który bez zastanowienia uderzył z jedenastego metra w dalszy słupek. Płaska piłka nie dała szans Adrianowi! Mamy 1:1!

43'

WYRÓWNANIE! ŁUKASZ PODOLSKI!

42'

Kallstrom próbuje mocnego strzału na bramkę, jednak bramkarz pewnie wybija piłkę na rożny.

40'

Z fantastyczną akcją popisał się Nocerino zbiegając do linii końcowej z prawego skrzydła. Jego strzał został wybity przez Szczęsnego, jednak z dobitką idealnie poradził sobie nadbiegający Jarvis.

39'

MAMY BRAMKĘ! MATT JARVIS!

36'

Żółta kartka dla Nocerino - Włoch dość mocno zaangażował się w próbę odebrania piłki Giroud - złapał go i w ostateczności przewrócił.

33'

To mogła być świetna dwójkowa akcja między Giroud a Cazorlą, jednak skutecznie wtrąciła się obrona West Hamu.

21:16

Giroud sprawiał wrażenie, jakby chciał rozwiązać to zupełnie lepiej - piłka którą posłał miała iść w lewe okno, a tymczasem kiepsko to, co zobaczyliśmy, nazwać przelobowaniem bramkarza.

30'

Ależ katastrofalnie wykończył akcję Giroud! Francuz dostał piłkę idealnie między obrońców i będąc sam na sam z bramkarzem fatalnie podciął futbolówkę, nie sprawiając wielkiego kłopotu golkiperowi.

29'

Tym razem Arsenal w ofensywie.

27'

Kilka minut z grą w środku pola. Ciężko póki co doczekać się emocji w londyńskich derbach.

24'

West Ham znów atakuje, jednak seria dośrodkowań nie kreuje żadnego zagrożenia dla Wojtka Szczęsnego, ostatecznie polski bramkarz może spokojnie wznowić grę z "piątki".

22'

I tym razem sam Carroll faulowany.

21'

Andy Carroll otrzymuje pogadankę od sędziego za zbyt ostre traktowanie obrońców gospodarzy.

20'

Wrzutka ląduje za polem karnym, jednak "poprawka" płaską piłką mogła skończyć się groźną akcją - gdyby tylko Diame nie uderzał zdecydowanie ponad bramką.

18'

Jarvis swoim rajdem lewą stroną mocno zaangażował obrońców, jednak dośrodkowanie wyjaśniła obrona. Rzut rożny.

18'

Strzału próbował Carroll - naturalnie z główki - jednak piłka minęła się z bramką.

17'

Matt Jarvis faulowany przez Sagnę w polu karnym chwilę po tym, jak zawodnik Młotów podał piłkę - pewnie dlatego sędzia nie zdecydował się zagwizdać.

15'

Rosicky próbował odebrać piłkę pod polem karnym rywala i nieco się zapędził - żółta kartka.

14'

To mogło być groźne - silne dośrodkowanie z lewej stronie było bliskie wykończenia przez jednego z napastników.

12'

Tym razem wolny Arsenalu - daleka wrzutka, próba strzału i na koniec spalony Kallstroma.

9'

Długa wrzutka na Carrolla, jednak zabrakło kogoś, kto wykończyłby jego podanie głową.

9'

Rzuty wolne dla West Hamu - drużyna Młotów po raz kolejny zbliża się do pola karnego Szczęsnego.

7'

West Ham wciąż w ofensywie. Próba ataku dośrodkowaniem, jednak strzał i tym razem zablokowany przez obronę.

5'

Próba ataku West Hamu, jednak obrońcy gospodarzy byli na miejscach.

2'

I już mamy pierwszego kornera dla Arsenalu.

1'

Równo 20:45 na zegarze i sędzia Kevin Friend gwiżdże na The Emirates po raz pierwszy!

20:43

Na Emirates Stadium minuta ciszy dla uczczenia przypadającej na dziś 25. rocznicy tragedii na Hillsborough.

20:40

Zawodnicy są już w tunelu i ruszają na murawę.

20:23

Przed spotkaniem przegląd obu drużyn przedstawił dla Was Filip Błajet - sprawdźcie przedmeczową zapowiedź.

20:21

Jakie są Wasze przewidywania przed spotkaniem? Czy Młoty okażą się lepsze od Kanonierów? Mimo różnic w tabeli, nikogo nie powinna zdziwić porażka drużyny Arsene Wengera, która prezentuje ostatnio słabą dyspozycję.

20:15

West Ham: McCartney, Vaz Te, Taylor, Jaaskelainen, C.Cole, J.Cole, Johnson

20:14

I rezerwy: Arsenal - Fabianski, Bellerin, Jenkinson, Oxlade-Chamberlain, Ramsey, Sanogo, Akpom.

20:14

Dla West Hamu zagrają: Adrian, Reid, Tomkins, Jarvis, Armero, Carroll, Noble, Demel, Diame, Downing, Nocerino.

20:13

W drużynie Arsenalu: Szczesny, Sagna, Mertesacker, Koscielny, Vermaelen, Arteta, Rosicky, Kallstrom, Cazorla, Podolski, Giroud.

20:13

Jak zawsze - na pierwszy ogień idą składy obu zespołów.

20:04

Niespełna 45 minut pozostało do rozpoczęcia spotkania Arsenalu Londyn z West Ham United! Zapraszam serdecznie na relację na żywo z jedynego dzisiejszego meczu Premier League. Witam serdecznie - Michał Kozera.