Z mojej strony to już wszystko, zapraszam do śledzenia kolejnych relacji live w naszym serwisie. Za uwagę dziękuję, Damian Wiśniewski

• Strzały 15 (5) do 8 (3) dla Hull
  • Rzuty rożne 4 do 3 dla Man City
  • Faule 14 do 9 dla Man City
15:39

Wielkie brawa dla The Citizens, grać w dziesiątkę przez zdecydowaną większość meczów i zdobyć dwa gole nie tracąc przy tym żadnego nie jest łatwym zadaniem. Obywatele posłali wiadomość do pozostałych zespołów walczących o mistrzostwo, że oni broni nie składają.

94'

Koniec spotkania, Manchester City zwycięża w bardzo ważnym meczu.

92'

Schodzi Silva, wchodzi Kolarov

91'

Genialnym prostopadłym podaniem popisał się David Silva, Bośniak miał naprawdę dość łatwe zadanie. Hiszpan z golem i asystą jest bohaterem tego meczu

90'

Gooooooooooool! 2:0, tym razem Dżeko się nie pomylił!

89'

Dośrodkowanie w pole karne Harta, ale Anglik spokojnie chwycił piłkę/

87'

Dżeko! Jak on tego nie strzelił?! Świetną kontrę wyprowadzili goście, Bośniak wyszedł sam na sam i uderzył wprost w bramkarza!

85'

Jelaviiić! Kapitalnie dośrodkował El-Mohamadi, a Chorwat znów nieczysto trafił w futbolówkę!

83'

Dwaj piłkarze Hull znów na spalonym

81'

Navas wchodzi za Nasriego

80'

Zmiana u gospodarzy, Fryatt za Roseniora

79'

Teraz goście troszkę dłużej utrzymują się na połowie rywala

77'

El-Mohamadi faulowany teraz przez Dżeko

74'

Jelavić! Kapitalną okazję miał były piłkarz Evertonu, jednak uderzył zdecydowanie za lekko i nie sprawił kłopotów bramkarzowi

72'

To powinien być gol! Fernandinho nie wykorzystał idealnej sytuacji!

71'

Lescott wchodzi za Yaya Toure

70'

Żółta kartka też dla Roseniora

70'

Dał jednak kartkę Hartowi, za to, że ten tak ekspresywnie zareagował na tę próbę wymuszenia jedenastki

69'

Zamieszanie pod bramka Harta, ale na szczęście sędzia nie dał się nabrać na marne aktorstwo Boyda i nie podyktował karnego.

67'

Shane Long uderzył przed chwilą głową, ale niecelnie

66'

Kolejne dośrodkowanie w szesnastkę Harta, kolejne wyłapane przez bramkarza

65'

Dobrą piłkę zagrał teraz Boyd, ale jeszcze lepiej interweniował Javi Garcia.

63'

Kolejny spalony, tym razem na nim Jelavić. To już się zaczyna robić nudne.

62'

Demichelis uderzył po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, ale obrońca gości okrutnie się pomylił

60'

Ten zresztą wykonany został słabo, Chester próbujący oddać strzał został zablokowany przez Edina Dżeko

59'

Kolejna akcja Hull, ale skończona tylko rzutem rożnym

58'

Schodzi Meyler, w jego miejsce Boyd

58'

El-Mohamadi uderzył z dystansu, ale chybił i to dość wyraźnie

56'

Dużo fauli teraz mamy, brakuje płynności w grze. Teraz Chester nieprzepisowo zaatakował Edina Dżeko

55'

Meyler faulowany, a za to przewinienie żółtą kartkę dostał Zabaleta

52'

Dobrą okazję po rzucie wolnym miał Jelavić, ale nie trafił czysto w piłkę i obronił ten strzał Hart.

51'

Kolejny spalony, na nim tym razem Aluko. Który to już raz zawodnik Hull w tym meczu znalazł się na spalonym?

50'

Long uderzył teraz sprzed szesnastki, ale trafił wprost w bramkarza

49'

I oddał niezły strzał Long przed chwilą, ale... znów był na spalonym

48'

Pozwalają goście rozgrywać piłkę Tygrysom, zobaczymy co z tego wyniknie

46'

I od razu schodzi Aluko wchodzi Figueroa

46'

14:34

Ta pierwsza połowa na pewno nas wszystkich nie porwała. Manchester City mądrze gra w tym osłabieniu. Podopieczni Steve'a Bruce'a nie mają na razie pomysłu na rozegranie akcji bramkowej.

47'

Koniec pierwszej połowy, jak na razie Hull przegrywa u siebie z Manchesterem City 0:1.

46'

Dwie minuty doliczył arbiter do pierwszej połowy

44'

Livermore! Świetny strzał sprzed pola karnego tego zawodnika, jednak minimalnie niecelny.

42'

Stara się atakować Hull, ale jak na razie nie widać w tym jakiego pomysłu

40'

Kolejne dośrodkowanie w pole karne gości, ale znów dwóch piłkarzy Hull znalazło się na spalonym

38'

Nasri dośrodkował z prawej strony, ale piłka została wybita

36'

Trafił do bramki Meyler, ale sędzia odgwizdał spalonego

35'

To mogła być nawet czerwona kartka, El-Mohamadi zaatakował rywala naprawdę chamsko i brutalnie

34'

El-Mohamadi dostał żółtą kartkę za faul na Silvie

32'

Znów goście naciskają, zupełnie nie widać faktu, iż grają w osłabieniu

31'

Zabaleta! Ależ bomba Argentyńczyka sprzed szesnastki, ale tylko poprzeczka!

29'

Niezłą akcję przeprowadzili piłkarze City, jednak piłka po dośrodkowaniu Zabalety została wybita

27'

Znów El-Mohamadi zagrywał w pole karne, tym razem z prawej strony. Znów jednak poradził sobie Hart

26'

Ataki pozycyjne starają się rozgrywać gospodarze, na razie jednak z marnym skutkiem

24'

Spokojnie teraz grają jedni i drudzy. Zobaczymy, kto pierwszy odważy się na atak

22'

Shane Long dośrodkował z lewej strony, ale w polu karnym z Demichelisem pojedynek przegrał Jelavić.

21'

The Citizens nastawieni do gry z kontry, czemu nie ma, co się dziwić

19'

Teraz El-Mohamadi zagrywał z lewej strony, ale ostatecznie od bramki zacznie Hart

18'

Oddali teraz trochę pole do gry goście. Hull stara się prowadzić akcje pozycyjne

16'

Pięknie, cudownie sprzed szesnastki uderzył Hiszpan i nie dał szans bramkarzowi. Goście grający w 10 prowadzą na wyjeździe!

14'

Goooooooooooooool! Co za trafienie Silvy, ależ bramka!

12'

Jelavić uderzył teraz z rzutu wolnego, ale trafił tylko w mur

11'

Ależ błąd Belga, dał się ograć Jelaviciovi i sfaulował go gdy ten już wychodził sam na sam z Hartem!

10'

Czerwona kartka dla Kompany'ego!

8'

Faulowany był teraz Meyler

6'

Lepiej jak na razie wyglądają gospodarze, czego chyba nie wielu się spodziewało. Zobaczymy, co z tego wyniknie.

4'

Świetną akcję lewą stroną przeprowadził Jelavić, ale jego wrzutka ostatecznie nie znalazła adresata

3'

David Silva dośrodkował z prawej strony, poradzili sobie obrońcy gospodarzy

2'

Huddlestone dośrodkował z rzutu wolnego, ale piłka trafiła na aut bramkowy

1'

Arbiter daje znak, spotkanie zaczynają gospodarze

13:42

Piłkarze obu drużyn są już na boisku, czekamy na emocjonujące spotkanie!

13:39

Ławka rezerwowych Hull: Harper, Bruce, Koren, Fryatt, Boyd, Sagbo, Aluko

13:38

Ławka rezerwowych Man City: Pantilimon, Lescott, Navas, Milner, Kolarov, Rodwell, Negredo

13:36

Po lewej stronie macie już dostępne wyjściowe jedenastki obu drużyn. Za chwilę dorzucimy Wam również ławki rezerwowych

13:35

Witamy! Już tylko nieco mniej 10 minut zostało do rozpoczęcia spotkania pomiędzy Hull City a Manchesterem City. Na relację live z tego wydarzenia zapraszam gorąco, Damian Wiśniewski