West Bromwich AlbionWest Bromwich Albion
0 : 3
manchester unitedManchester United
93'

Pan Jonathan Moss kończy spotkanie. West Brom Albion przegrywa z Manchesterem United 0:3. United nie zagrał porywająco. W następnych spotkaniach z Liverpoolem i Olympiakosem to co dzisiaj pokazali może nie wystarczyć do wygrania.

90'

Sędzia dolicza 3 minuty do drugiej połowy meczu.

89'

Anichebe chciał ambitnie zabrać piłkę przeciwnikowi. Nie udało mu się zrobić tego czysto. Zasłużona żółta kartka.

87'

Dobry mecz Rafaela. Był całkiem widoczny.

85'

Amalfitano wbijał mocno po ziemi piłkę w pole karne, jednak nie było tam nikogo z jego kolegów. Jego plan spłonął na panewce.

83'

Wspaniałą akcję drużynową strzałem kończy Welbeck. Piłka szła jak po sznurku. W ostatnim podaniu jeden z obrońców gospodarzy nie zdołał przerwać tej akcji i Welbeck pozostał sam na sam z bramkarzem. Zachował zimną krew i piłka wylądowała w siatce.

81'

Berahino starał się oddać strzał, ale Rafael blokuje to uderzenie.

79'

Anichebe potężnie uderza w stronę bramki de Gei, ale bardzo nieskutecznie.

79'

Amalfitano dośrodkowuje, jednak nikt z jego nie potrafił skierować piłki do bramki Manchesteru.

78'

Gera uderza bardzo mocno jednak de Gea pokazuje swoje umiejętności i wybija piłkę na rzut rożny. Była szansa na kontaktową bramkę.

76'

Januzaj dzisiaj nie zachwycił. Ciekawe co pokaże Azjata przez ostatnie 15 minut.

75'

Manchester uspokoił grę. Nie musi już atakować.

72'

Anichebe jak czołg wdziera się w pole karne Man Utd. Obrońcy Czerwonych Diabłów zażegnują niebezpieczeństwo.

70'

Rooney krótko rozgrywa piłkę z rzutu wolnego z Fellainim. Później ciekawe podanie w pole karne. Nieskutecznie.

68'

Amalfitano dośrodkowuje, ale Berahino był na spalonym.

67'

Wchodzi strzelec decydującej bramki w poprzednim meczu między tymi drużynami wygranym przez West Brom Albion.

65'

Rafael idealnie dośrodkowuje na głowę Rooney'a i ten z bliskiej odległości strzela bramkę gospodarzom. Aktualny wynik to 0:2.

63'

Niezadowolony van Persie schodzi z boiska. Moyes chyba nie chce ryzykować drugiej żółtej kartki dla Holendra.

60'

Brunt z drużyny WBA leży na boisku i trzyma się za kolano.Szykuje się dłuższa przerwa.

59'

58'

Rooney zagrywa w kierunku van Persiego, ale piłka nie dochodzi do Holendra.

58'

Dwa dobre dośrodkowania Manchesteru.

57'

Anichebe uderza w bramkę, jednak w porę wrócił w pole karne Juan Mata i wybija piłkę z linii bramkowej. Był jeden strzał, ale po rykoszecie.

55'

Van Persie traci piłkę w okolicach pola karnego WBA i po chwili atakuje nogi jednego z przeciwników. Powinien za ten faul dostać żółtą kartkę, jednak sędzia się lituje nad nim, bo ma już 1 karę indywidualną. Trybuny buczą. Mecz nam się zaostrza.

52'

Gera zagrał z Mulumbu ciekawą kombinacyjną akcję w gąszczu zawodników Man Utd. Nieskutecznie. Chwilę później Rooney uderza bardzo niecelnie.

49'

Van Persie fauluje Amalfitano i dostaje żółtą kartkę.

49'

Anichebe uderza, ale jego strzał mija bramkę. Nie było to mocne uderzenie, de Gea spokojnie odprowadził piłkę wzrokiem.

47'

Ben Foster rozpoczyna od bramki po nieudanej próbie strzału Januzaja.

46'

47'

49'

Amalfitano dośrodkowywał w pole karne MU, jednak McAuley bardzo się myli. Ostatnie wybicie piłki w pierwszej połowie przez Davida De Gei.

46'

Sędzia dolicza 2 minuty do pierwszej połowy.

45'

Anichebe dośrodkowuje, ale Phil Jones wybija piłkę z pola karnego MU.

44'

Ben Foster zagrywa piłkę ręką za swoim polem karnym. Gdyby nie to Van Persie miałby pustą bramkę przed sobą i okazję by podwyższyć wynik. Czerwone Diabły protestują, ale to nie skutkuje.

42'

Anichebe dobrze sobie radził w polu karnym Man Utd, jednak nie trafił w światło bramki.

41'

41'

Warto przypomnieć że po tej rundzie odejdzie z Man Utd Nemanja Vidic.

37'

Posiadanie piłki % : 60 - 40 dla Manchesteru.

35'

Van Persie wrzuca mocno piłkę z rzutu wolnego. Phil Jones wyskakuje na krótki słupek i zdecydowanie uderza w stronę bramki Bena Fostera.

32'

Upływa 30. minuta spotkania, a śpiewy kibiców WBA wciąż nie milkną.

31'

Januzaj dośrodkowywał do Rafaela. Ten dopadł piłkę głową, ale Foster popisał się wspaniałą interwencją sparując piłkę na poprzeczkę.

29'

Dobrze bita piłka na krótki słupek w pole karne Manchesteru. Kolejna niewykorzystana szansa WBA.

28'

Patrick Evra został złapany w pułapkę offsajdową.

27'

Mulumbu fauluje van Persiego, ale bez konsekwencji.

26'

Uspokojenie gry przez zespół West Brom Albion. Ale łatwo tracą piłkę.

24'

Ekipa WBA w ostatnich 6 meczach u siebie pięciokrotnie remisowała i raz wygrała (z Newcastle).

23'

Amalfitano wrzucał, ale bez zagrożenia. De Gea pewnie łapie piłkę w swoje rękawice.

21'

Atak pozycyjny Manchesteru nie przynosi jak na razie żadnego efektu.

21'

Stały fragment gry po falu na Macie.

17'

Groźny wstrzał piłki w pole bramkowe. Jeden z gospodarzy wybija piłkę z linii bramkowej.

17'

Dwa rzuty rożne po sobie z dwóch stron.Nie stwarzają one zbytniego niebezpieczeństwa dla zespołu WBA.

15'

Przerzut Januzaja do Maty, ten spychany do boku ma trudności z podaniem. United utrzymuje się przy piłce.

14'

Za niesportowe zachowanie dostaje żółtą kartkę Adnan Januzaj.

12'

Victor Anichebe biegł od połowy boiska z piłką. Jednak piłkarze Man Utd wyłuskali od niego piłkę w ostatniej chwili przed strzałem. Piękna próba.

11'

Warto przypomnieć, że WBA potrafiło w tym sezonie zremisować na własnym stadionie z zespołami Liverpoolu i Chelsea.

10'

Rafael rozciągnął ładnie do Rooneya, ten przyjął piłkę i dośrodkował w pole karne, jednak nikogo tam nie było. Manchester nadal przy piłce.

10'

Amalfitano nie sięga do podania jednego ze swoich kolegów i piłka wychodzi za linię. Wracamy do środka pola.

7'

Zdecydowane wejście Rafaela w nogi Brunta. Powinna być żółta kartka, jednak sędzia ulitował się nad piłkarzem United

6'

Spory kiks Bena Fostera. Juan Mata dośrodkowuje z rzutu rożnego.

4'

Phil Jones blokuje nieudane dośrodkowanie WBA. W polu karnym United było trochę zamieszania.

3'

De Gea daje opuścić piłce boisko. Po chwili wybija ją z tzw. piątki.

2'

Cris Brunt przedziera się przez lewą stronę boiska. Fauluje go Fellaini.

13:45

Gospodarze rozpoczynają. W tabeli obydwie drużyny dzieli 10 pozycji. United jest 7, WBA 17.

13:43

Mecz poprzedza minuta ciszy poświęcona zmarłemu niedawno byłemu piłkarzowi WBA.

13:39

Na stadionie The Hawthorns jest dość pochmurno. Wielu zawodników weszło na rozgrzewkę w rękawiczkach.

13:37

Warto przypomnieć wynik spotkania sprzed roku. Ten mecz zakończył się remisem 5:5.

13:29

Wielu ekspertów typuje West Bromwich do spadku z Premier League razem z zespołami Fulham i Cardiff.

13:26

Z racji tego że jednocześnie rozgrywane są krajowe puchary Premier League oferuje dzisiaj tylko 5 spotkań. Najciekawiej zapowiada się spotkanie Chelsea - Tottenham.

13:24

Drużyna Czerwonych Diabłów z Patriciem Evrą niedawno wyszła na rozgrzewkę prowadzoną przez Ryana Giggsa.

13:16

Chris Brunt: Spotkałem na swojej drodze kilka razy Davida Moyesa i wiem, że to wielki człowiek futbolu, który kocha tę grę. Potrzebuje jeszcze trochę czasu, by móc przybić stempel jakości do gry United.

13:12

Pepe Mel: Wiemy, że United aktualnie wysoko w tabeli, ale to nadal doskonały zespół ze świetnymi zawodnikami. Od teraz aż do końca sezonu będziemy starali się polepszyć swoją sytuację w tabeli.

13:09

Witamy na relacji na żywo z meczu pomiędzy drużynami West Brom Albion i Manchesteru United.