Z mojej strony to już wszystko. Za uwagę dziękuję serdecznie, Damian Wiśniewski.

• Strzały 12 (4) do 6 (2) dla Chelsea
  • Rzuty rożne 5 do 4 dla Chelsea
  • Faule 18 do 11 dla Tottenhamu
20:23

Chelsea nokautuje, ale trudno oprzeć się wrażeniu, że goście sami wyłożyli się przeciwnikowi, popełniając fatalne błędy. To się ślizgając, to faulując rywala we własnym polu karnym.

94'

Koniec meczu, Chelsea nokautuje Tottenham!

92'

Ślizgali się Sandro i Lloris, dzięki czemu dwa gole zdobył Ba. Przy pierwszej bramce poślizgnął się Vertonghen, więc ktoś chyba powinien sprawdzić obuwie piłkarzy Tottenhamu.

90'

Goooooooooool! I 4:0, znowu Demba Ba!

89'

Napisałem, że gospodarze grają spokojnie, a tu masz i gol!

88'

Gooooooooool! 3:0, Demba Ba!

88'

Spokojnie grają The Blues, nie dopuszczają przeciwnika pod własną bramkę

86'

Żółtą kartkę dostał Azpilicueta

85'

Oscar znów próbował przedrzeć się w pole karne Tottenhamu, ale został zatrzymany,

83'

Oscar... Fajną akcję zagrali Hazard i Willian, ten drugi dograł do Oscara, ale on z niezłej pozycji fatalnie przestrzelił

82'

Tottenham w 10 kompletnie sobie nie radzi. Możemy już dopisać trzy punkty gospodarzom.

80'

Starli się teraz Sandro i Demba Ba, w efekcie czego ucierpiał Brazylijczyk.

78'

Goście spróbowali teraz zaatakować na bramkę Chelsea, ale kompletnie im to nie wyszło.

76'

Bohater tego meczu, Samuel Eto'o opuszcza boisko. W jego miejsce Demba Ba.

74'

Długo teraz przy piłce utrzymują się gospodarze. Nie forsują tempa, tylko spokojnie wymieniają podania.

72'

I jest zmiana. Fryers za kapitana Tottenhamu

71'

Michael Dawson złapał jakąś kontuzję i leży na murawie

69'

Faulowany był chyba teraz Oscar przez Sandro, ale sędzia nie podyktował rzutu wolnego.

67'

Oddali teraz trochę pole do gry rywalowi piłkarze Chelsea, sami nastawiając się do kontr.

65'

Zmiana w drużynie Mourinho. Schodzi Andre Schuerrle, wchodzi Willian.

64'

Dobrze wykonany rzut wolny przez Chelsea, ale zyskali tylko rzut rożny

63'

Ależ błyskawicznie rozpracowali gości The Blues. Zaczęło się od fatalnego błędu Vertongena, po którym padła pierwsza bramka, a potem faul i czerwień Kaboula i właściwie jest po meczu!

61'

Zmiana u gości, Paulinho za Sigurdssona

60'

Gooooooool! 2:0, Hazard z karnego!

59'

Czerwona kartka dla obrońcy Tottenhamu!

58'

Rzut karny! Eto'o faulowany przez Kaboula!

57'

Gol Samuela Eto'o.

56'

Goooooooooooool! 1:0, Eto'o!

55'

A teraz żółta dla Sandro

53'

Żółta kartka dla Naughtona

52'

Teraz naciska Chelsea, zobaczymy co z tego wyniknie.

50'

Tym razem Andre Schuerrle uderzył sprzed pola karnego, ale nie trafił nawet w światło bramki.

49'

Cech! Bramkarz Chelsea świetne broni strzał głową Kaboula!

48'

Wrzucał teraz piłkę w pole karne Lennon, ale akcja kończy się tylko wywalczeniem rzutu rożnego

47'

Vertonghen uderzył sprzed pola karnego, jednak przeniósł piłkę nad poprzeczkę

46'

I od razu zmiana u gospodarzy. Oscar wchodzi za Lamparda

46'

19:18

Tak jak pisałem wcześniej, te pierwsze trzy kwadranse meczu były naprawdę słabe. Oby to zmieniło się po przerwie.

19:17

Chelsea - TottenhamChelsea - Tottenham

47'

I mamy koniec pierwszej połowy. Jak na razie na Stamford Bridge jest bezbramkowy remis.

46'

A jednak, Michael Oliver nie ma litości. Dwie minuty dłużej potrwa pierwsza połowa.

44'

Kiepściutkie to spotkania. Sędzia powinien ukrócić nasze męki i nie doliczać nic do pierwszej połowy.

42'

Rzut wolny miała przed chwilą Chelsea, ale kiepsko został on wykonany. Poradzili sobie goście.

40'

Lampard sfaulował teraz Sandro i dostał słuszną żółtą kartkę

39'

Adebayor starł się przed chwilą z Terrym. Togijczyk sfaulował przeciwnika.

38'

Znów ani jedni ani drudzy nie potrafią na dłużej utrzymać się przy futbolówce.

35'

Walker zaatakował prawą stroną, ale dośrodkował wprost w ręce Cecha

33'

Teraz Chelsea jest dłużej przy piłce i stara się znaleźć dziurę w defensywie gości

31'

Świetnie teraz Azpilicuta zatrzymał na prawej stronie Vertonghena.

30'

Chelsea - Tottenham

29'

Ładną akcję indywidualną przeprowadził teraz Eto'o, ale zakończył ją niecelnym strzałem

29'

Matić oddał strzał głową po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, ale nie trafił w światło bramki.

28'

Brzydko zagrał teraz Vertonghen i przez chwilę leżał na boisku Ivanović.

26'

Znów goście długo przy piłce goście, znów bez skutku.

23'

Sandro! Świetny strzał piłkarza Spurs i jeszcze lepsza interwencja Cecha!

22'

Brzydki faul Maticia, jednak nie obejrzał on kartki

21'

Teraz dłużej przy piłce są goście, ale niewiele z tego wynika. Słabo wygląda jak na razie to widowisko

19'

I znowu dużo chaosu prezentują nam obie drużyny. Musimy poczekać, aż któryś zespół przejmie inicjatywę.

17'

Mieliśmy przed chwilą rzut rożny dla gości, ale został on kiepsko przez nich wykonany. Przy piłce Chelsea.

16'

Brzydko teraz Azpilicueta faulował Lennona. Obyło się jednak bez kartki.

14'

Bentaleb mógł zagrozić teraz Chelsea, ale oddał bardzo kiepski strzał. Piłka minęła bramkę Cecha.

13'

Dużo chaosu na boisku. Ani jedni ani drudzy nie potrafią dłużej utrzymać się przy piłce.

11'

Teraz jakby inicjatywa rozkładała się po równo po obu stronach. Ani jedni ani drudzy nie decydują się jednak na mocniejszy atak.

9'

Żółta kartka dla Bentaleba, za faul na Ramiresie.

7'

Ten początek meczu jest zdecydowanie dla gospodarzy. Oni dłużej utrzymują się przy piłce i oni powinni już prowadzić

5'

Hazard! Jak to nie wpadło?! Eto'o świetnie, kapitalnie podał do Belga, a ten nie potrafił wykorzystać stu procentowej okazji!

3'

Były piłkarz Interu i Barcy jest już jednak gotowy do gry

1'

Eto'o wyszedł sam na sam, ale sędzia odgwizdał spalonego. Kameruńczyk w ostatniej chwili zastąpił kontuzjowanego Torresa, a teraz... sam jest kontuzjowany

1'

Sędzia daje znak, startujemy!

18:27

Piłkarze są już na boisku, czekamy na wielkiej spotkanie!

18:26

Ostatnia wygrana Spurs na Stamford Bridge miała jednak miejsce 24 lata. Wtedy goście wygrali 2:1, a gole dla nich zdobywali Gary Lineker i David Howells

18:23

Tottenham ma dobry bilans meczów wyjazdowych w tym sezonie. Zdobył w nich już 29 punktów, co jest jego klubowym rekordem.

18:20

Mamy jeszcze troszkę czasu do pierwszego gwizdka, zapraszam więc do zapoznania się z zapowiedzią tego meczu. Można ją znaleźć tutaj.

18:19

Chelsea nie przegrała w lidze już 13 meczów z rzędu, 10 z nich wygrywając. Czy Koguty będą dzisiaj w stanie przerwać tę serię?

18:14

Ławka rezerwowych gości: Friedel, Fryers, Chadli, Paulinho, Townsend, Kane, Soldado

18:12

Ławka rezerwowych Chelsea: Schwarzer, Kalas, Mikel, Oscar, Willian, Ba and Eto'o