Koniec meczu, trzy punkty zostają w Londynie.

Rzut rożny dla gości w ostatniej minucie, ale źle wykonany.

Mutch uderzył z tego rzutu wolnego, ale trafił tylko w mur.

81'

Campbell faulowany na około 30 metrze od bramki Tottenhamu.

78'

Jeśli pierwsza połowa była przeciętna, to druga jest zwyczajnie słaba. Bramka Soldado miała rozkręcić widowisko, a chyba je zabiła.

75'

Strzał Adebayora, ale zbyt lekki, by pokonać Marshalla.

75'

Dośrodkowanie Kima z rzutu wolnego, ale wszystko skończyło się złapaniem piłki przez Llorisa.

73'

Zmiana również u gości, Jones zmienia Fabio. Brazylijczyk doznał chyba jakiegoś urazu.

72'

A teraz Sandro wchodzi za Paulinho.

70'

Townsend schodzi, a w jego miejsce wchodzi Chadli

69'

Townsend dośrodkował teraz z lewej strony, ale dobrze w szesnastce świetnie poradził sobie Turner.

67'

Długie zagranie piłki w kierunku Campbella, ten jednak zdołał już ją tylko lekko trącić. Futbolówka w rękach Llorisa.

65'

Turner faulował Soldado tuż przed własną szesnastką.

63'

...i Mutch za Bellamy'ego.

63'

Dwie zmiany trenera gości. Daehli z Gunnarssona...

62'

Fabio uderzył sprzed pola karnego, ale piłka poleciała wprost do Llorisa.

60'

A teraz Townsend przymierzył z dystansu, ale nie trafił nawet w światło bramki.

60'

Nieźle z prawej strony dośrodkował Townsend, ale poradzili sobie obrońcy Spurs.

59'

Mieliśmy przed chwilą powtórkę starcia Lennona i Johna i ja muszę zwrócić honor arbitrowi. Skrzydłowy gospodarzy był jednak faulowany przed linią pola karnego.

57'

Gunnarson został teraz zatrzymany na prawej stronie.

55'

Siadło nam widowisko zupełnie. Tottenham nie spieszy się do ataku, pasuje mu taki wynik, a Cardiff wygląda całkiem bezradnie.

53'

Nieźle ten rzut wolny wykonał Townsend, ale spokojnie w bramce interweniował Marshall.

52'

Faulował przed chwilą John Lennona na linii pola karnego i sędzia powinien podyktować jedenastkę, jednak tego nie zrobił. Tylko rzut wolny.

51'

Kapitalnie Turner zatrzymał teraz Lennona, tuż przed własnym polem karnym

49'

Dobra centra Campbella z prawej strony, ale piłkę na rzut rożny wybił Dawson.

48'

Spokojny początek drugiej połowy, z obu stron. Przy piłce Koguty.

46'

• Faule 6 do 4 dla City
47'

Koniec pierwszej połowy, Tottenham prowadzi 1:0

46'

Pierwsza połowa potrwa o dwie minuty dłużej.

44'

Długo rozgrywają teraz piłkę gospodarze. Wyraźnie chcą dociągnąć ten wynik do przerwy.

42'

Dembele uderzył sprzed pola karnego, ale piłka minęła lewy słupek bramki Marshalla.

41'

Dobrą akcję przeprowadzili goście, Declan John oddał strzał, z którym poradził sobie jednak Lloris.

40'

Adebayor dośrodkowywał z prawej strony, ale za bardzo przeciągnął tę wrzutkę i piłka wyszła na aut.

39'

Dużo chaosu mamy na boisku. Ani jedni ani drudzy nie potrafią na dłużej utrzymać się przy piłce.

36'

Tottenham próbuje rozgrywać akcje lewą stroną, ale niezbyt to londyńczykom wychodzi.

34'

Mieliśmy teraz trochę walki w środku pola, wygląda jednak na to, że goście przejmują inicjatywę.

32'

Dobre dośrodkowanie Fabio z prawej strony, ale szczęśliwie interweniował Vartonghen.

30'

Poprzeczka! Caulker po dośrodkowaniu w pole karne trafił piłką w poprzeczkę! Powinien być remis.

29'

To dopiero drugi gol z gry Hiszpana w tym sezonie! Może w końcu były piłkarz Valencii naprawdę się przełamię?

28'

Goooooooooool! Soldado, 1:0! Świetna kontra gospodarzy, kapitalne podanie Adebayora w pole karne i jeszcze lepsze wykończenie Hiszpana!

27'

Błąd popełnił teraz sędzia boczny. Po podaniu od Adebayora sam na sam wychodził Soldado, a arbiter pokazał pozycję spaloną. Niesłusznie.

25'

Nie jest ten mecz najlepszym widowiskiem, to można stwierdzić z całą pewnością. Czekamy na gola, który ożywiłby grę

23'

Dłużej utrzymują się teraz przy piłce gospodarze. Zobaczymy, co z tego wyniknie.

21'

I znowu na bramkę uderzał Michael Dawson. Tym razem głową po rzucie rożnym, ale znów niecelnie.

19'

Dawson uderzył z woleja, ale nie trafił nawet w światło bramki.

18'

Jak na razie mecz jest dość wyrównany. Gospodarze oddali więcej strzałów, ale nie mają jakiejś większej przewagi na boisku.

17'

Michael Dawson uderzył teraz głową po wrzutce z rzutu wolnego, ale piłka poleciała wprost w ręce bramkarza.

15'

Strzał Townsenda sprzed pola karnego, jednak dobrze poradził sobie goalkeeper walijskiej drużyny

14'

Ezekiel Fryers świetnie dośrodkował z lewej strony, ale w polu karnym pogubił się Adebayor.

13'

A teraz żółtą kartkę dostał Bellamy, za pyskowanie sędziemu.

12'

Kim dostał żółtą kartkę za faul na rywalu.

11'

Strzał Adebayora, ale wprost w mur.

10'

A teraz Fabio faulował Townsenda w okolicach własnej szesnastki.

8'

Kim dośrodkowywał teraz z rzutu rożnego, ale piłka nie minęła nawet pierwszego obrońcy.

7'

Fatalnie jednak ten stały fragment wykonał Bellamy.

6'

Będzie rzut wolny z dobrej odległości dla Cardiff.

4'

Kolejny błąd Soldado. Lennon dośrodkował z prawej strony, a Hiszpan miast uderzyć na bramkę, próbował zgrywać piłkę i akcja zakończyła się źle.

3'

Townsend oddał strzał sprzed pola karnego, jednak nie trafił nawet w światło bramki.

2'

I już było groźnie pod bramką gości! Lennon świetnie dośrodkował z prawej strony w pole karne, jednak tam Soldado nie potrafił z bliskiej odległości pokonać bramkarza.

1'

Phil Dowd daje znak, zaczynają gospodarze!

17:26

Piłkarze obu drużyn wychodzą już na boisko, liczymy na emocjonujące spotkanie!

17:23

Adebayor strzelił 11 goli w ostatnich 14 meczach, biorąc pod uwagę wszystkie rozgrywki. Zobaczymy, czy napastnik Spurs dzisiaj również trafi do siatki przeciwnika.

17:19

Dzisiejsi goście mają spore kłopoty ze strzelaniem goli w ostatnim czasie. Już 310 minut minęło od momentu, w którym bramkę przeciwko Norwich zdobył Kenwyne Jones

17:15

Cardiff pod wodzą Solskjaera spisuje się bardzo kiepsko. Zespół ten wygrał tylko jedno spotkanie, spadając przy tym na przedostatnie miejsce w tabeli. Bluebirds to teraz jedni z głównych kandydatów do spadku.

17:11

W poprzednim meczu tych dwóch drużyn na poziomie ligowym Spurs wygrali 1:0. Czym tym razem piłkarze z północnego Londynu też okażą się lepsi?

17:07

Do pierwszego gwizdka zostało jeszcze trochę czasu, zachęcam więc do zapoznania się z zapowiedzią tego spotkania. Można ją znaleźć w tym miejscu.