4 : 1
SunderlandSunderland
1. połowa3 : 0
17:52

Gus Poyet nie zdobywa punktu w Londynie, a jego mina mówi wszystko.Mecz relacjonował dla Państwa Marcin Tyc. Zapraszamy na kolejne relacje z dzisiejszych spotkań Premier League!Gus Poyet

93'

Ostatni gwizdek sędziego Marriner'a. Koniec meczu. Arsenal w dobrym stylu wygrywa z Sunderlandem 4:1. Dwa gole Giroud, po jednym trafieniu Rosicky oraz Koscielny i honrową bramkę zdobywa Giaccherini.

92'

Wilshere świetnie dośrodkowuje z lewej strony jednak obrońcy Sunderlandu na właściwych pozycjach. Arsenal w ciągłym ataku. Do końca mecz ok minuty.

90'

Doliczone 3 minuty do regulaminowego czasu gry.

90'

W ataku Giaccherini jednak zatrzymany na 18 metrze. Z kontra wychodza Kanonierzy. Na zegarze 90 minuta spotkania.

88'

Santi Cazorla do Podolskiego i rzut rożny dla Kanonierów.

85'

Świetny strzał Scocco. Jednak obok bramki.

82'

Gooooooooool !!! Emanuele Giaccherini strzela bramkę. Akcja zaczeła sie od wrzutki Larssona. Giaccherini dopełnił formalności strzałem z dystansu.

81'

Sunderland ma rzut wolny. Wykonawcą Sebastian Larsson.

81'

Groźnie pod bamką Mannone. Jednak zimna krew zachował John O'Shea.

78'

Sebastian Larsson świetnie strzela z dystansu. Jednak piłka przelatuje obok bramki Szczęsnego.

74'

Arsene Wenger również decyduje się na ostatnią zmianę. Plac gry opuszcza Tomas Rosicky, a w jego miejsce Gnabry.

73'

Ostatnia zmiana Sunderlandu. Schodzi Ki Sung-Yueng w jego miejsce Scocco.

72'

Lewą stroną atakuję Arsenal. Podolski wymienia piłkę z Wilshere'm.

71'

Świetna akcja Sunderlandu lewą stroną. Fabio Borini jednak Szczęsny na stanowisku. Była to najgroźniejsza sytacja Sunderlandu.

70'

Olivier Giroud fauluje w środkowej strefie boiska. Sunderland zaczyna akcję.

72'

Kolejna zmiana w Arsenalu. Flamini za Koscielnego

67'

Umknęła nam zmiana. Boisko opuscił Adam Johnson, a w jego miejsce Larsson.

65'

Na trybunie honorowej Denis Bergkamp.
Dennis Bergkamp

62'

Gra uspokoiła się trochę. Arsenal w pełni kontruluje piłkę co chwilę wyprowadzając akcję. Arsene Wenger spokojnie ogląda swoich poodpiecznych. Co innego Gus Poyet. Widać poirytowanie.

57'

Gooooooooooooooool !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Rzut rożny i Laurent Koscielny! Świetna główka.

56'

Gus Poyet ustawił swoich graczy na opcje walki w drugiej połowie. Gra Sunderlandy wygląda coraz lepiej, chociaż ciężko będzie obrobić trzy bramki.

53'

Giaccherini fauluje i Andre Marriner wyciaga żółty kartonik.

52'

Fabio Borini już kolejny raz probuje zaskoczyć Szczęsnego. Gra Sunderlandu wygląda coraz lepiej z minuty na minute.

46'

Również zmiana w Sunderlandzie. Plac gry opuszcza Altidorel, a w jego miejsce Giaccherini .

45'

Zmiana w przerwie. Schodzi Bacary Sagna. W jego miejsce Jenkinson.

45'

Ponownie lepiej wylądaja Kanonierzy. Kontroluja środek pola.

45'

Jesteśmy ponownie na The Emirates. Zapraszmy na drugą połowę spotkania. Po pierwszych 45 minuatch Arsenal prowadzi 3:0/

57'

Oto zdobywca dwóch bramek Olivier Giroud. Olivier Giroud

48'

Andre Marriner zakończył pierwszą połowę. Świetne widowisko na The Emirates. Arsenal prowadzi 3:0. Gus Poyet będzie miał o czym rozmawiać ze swoimi zawodnikami. Zapraszamy po przerwie

47'

Lukas Podolski wygrywa pojedynek z prawej strony. Świetna postawa napastnika Kanonierów.

46'

Oglądamy całkiem inny Arsenal. Inny niż ten który grał z Bayernem w Lidze Mistrzów. Sunderland wyraźnie zagubiony. Kanonierzy coraz odważniej na połowie rywala.

44'

Tomas Rosicky i kolejna bramka !!!! Brawo Rosicky. Fenomenalna akcja Kanonierów. Rozklepana obrona Sunderlandu.

43'

Wilshere piętą w polu karnym jednak piłke wybija kapitan Sunderlandu John O'Shea

41'

Gus Poyet nie wygląda na szczęśliwego. Jego zespół ma problemy z wyprowadzeniem akcji. Wygląda to coraz jaśniej dla Kanonierów. Spokojnie kontrolują przebieg meczu.

40'

Faulowany Jack Wilshere, Marriner upomina gracza Sunderlandu.

38'

Pilka wychodzi poza boisko , rzut rożny dla Arsenalu. Santi Cazorla na głowe obrońców. Z tej mąki chleba nie będzie!

37'

Cazorla faulowany na 16 metrze. Będzie groźniej. Mannone ustawia mur!

35'

Santi Cazorla czaruje po prawej stronie. Jednak z tej akcji już nic nie wyjdzie. Piłke odyskują goście.

34'

Bacary Sagna z dystansu! Cóż za uderzenie. Jednak piłka odbija się od obrońcy Sunderlandu. Kolejny rzut rożny.

33'

Kolejna akcja Arsenalu! Zablokowany Podolski. Będzie Rzut rożny.

33'

Ale bład graczy sunderlandu. Gooolll Olivier Giroud !

32'

Rosicky z 30 metrów mocno prawą nogą. Pewnie Mannone.

31'

Dośrodkowanie Johnsona jednak pewnie Wojtek Szczęsny!

31'

Lukas Podolski próbował przejść czterech zawodników gości. Zatrzymał się na ostatnim.

29'

Olivier Giroud przed szansą jednak świetna gra obrony Sunderlandu.

27'

Kanonierzy starają się teraz lewą stroną. Powoli rozpoczynając kolejne akcje.

27'

Olivier Giroud jakby utyka. Jakieś uderzenie i ból prawej stopy.

26'

Wrzuca Johnson jednak Szczęsny na posterunku. Arsenal od swojej bramki.

25'

Gra gości wygląda znacznie lepiej niż w pierwszych 10 minutach. Rzut rożny dla podopiecznych Poyet'a.

24'

Marcos Alonso pędzi prawą stroną jednak akcję czyści Sagna. Sunderland zacznie z rzutu wolnego.

23'

Sagna do Podolskiego, a ten strzela z 20 metrów. Będzie rzut rożny dla gospodarzy.

21'

Fabio Borini rozpoczyna kontratak Sunderlandu. Akcja kończy się na Kościelnym.

21'

kanonierzy starają się atakować z każdej strony. Bacary Sagna z prawej. Podanie do Rosickiego jednak ten niecelnie.

19'

Wilshere prostopadle w pole karne jednak Vito Mannone przejmuje piłkę.

19'

Olivier Giroud piętą do Podolskiego jednak obrońcy Sunderlandu czujni!

16'

Rzut rożny dla Kanonierów. Mertesacker już ustawia kolegów w polu karnym

14'

Spotkanie przebiega pod dyktando gospodarzy. Gus Poyet poirytowany pokrzykuje na swoich zawodników.

11'

Świetna interwencja Szcześnego. Fabio Borini po zderzeniu w naszym reprezentantem leży na boisku.

10'

Cazorla uderza z 20 metrów. Pewna obrona Vito Mannone.

10'

Santi Cazorla uderzony w głowę przez rywala. Andre Marriner reaguje stanowczo.

9'

Na chwile obecną Sunderland gra wolniej, ostrożniej. Arsenal konsekwentnie szuka dziur w defensywie gości.

8'

Świetna akcja Kanonierów. Jack Wilshere - Tomas Rosicky i Olivier Giroud kończy akcję zdobywając bramkę.

6'

Gooolll Olivier Giroud !!!

6'

Bacary Sagna świetnie wrzuca piłke w prawej strony, jednak nie ma komu wykończyć akcji. Sunderland zaczyna od swojej bramki.

4'

Gracze Arsenalu zaczęli spokojnie. Podobnie podopieczni Poyet'a. Zespołu testują swoje możliwośći. Lekka przewaga Kanonierów.

3'

Spokojna gra obu zespołów w środkowej cześci boiska. Santi Cazorla przed szansą jednak świetna postawa Fabio Borini.

1'

Zaczynamy spotkanie, piłka w grze!

15:53

Sędzia spotknia Pan Andre Marriner wyprowadza obie jedenastki na soczyście zieloną murawę The Emirates Stadium.

15:45

Już tylko niespełna piętnaście minut do rozpoczęcia spotkania na The Emirates. Trybuny już prawie wypełnione. Tak oficjalnie ze stadionu wita Państwa Marcin Tyc.

Arsenal - Sunderland LIVE! Kanonierzy chcą wrócić na szczyt Premier League

15:34

Jeszcze tylko oficjalny raport przed meczem i za pół godziny będziemy zaczynać relację. Składy

15:23

Cóż za spotkanie w kuluarach The Emirates. Dennis Bergkamp oraz Mesut Özil

15:18

Znamy już składy meczowe. W meczu nie zagra Mesut Özil. Od początku wystąpi Lukas Podolski. W zespole gości. Bez większych niespodzianek. Gus Poyet ma do dyspozycji niemal najmocniejszy skład.

14:43

Przedmeczowa ciekawostka:

Sunderland nie wygrał w Londynie od listopada 1983 roku, przegrywając 10 z 14 spotkań. Czy Gus Poyet zmieni ponad trzydziestoletnią serię bez zwycięstwa?

Gus Poyet

14:27

Lukas Podolski jest przekonany, iż trzy punkty zostaną w Londynie. Na platformie Instagram umieścił takie właśnie zdjęcie z podpisem:

"nie ma czasu na odpoczynek, trzeba zdobyć dziś trzy punkty i sprawić radość naszym kibicom"

Lukas Podolski via Instagram

14:05

Na pewno tych zawodników nie będziemy mogli dziś podziwiać na The Emirates.

Kanonierzy przystąpią do meczu osłabieni. Z powodu kontuzji nie zobaczymy na boisku Thomasa Vermaelena, Aarona Ramsey’a, Theo Walcotta, Abou Diaby’ego i Kima Kallstroma. Nie zagra również Kieran Gibbs, który ucierpiał w pojedynku z Bayernem.

Dzikie Koty będą musieli poradzić sobie bez Keirena Westwooda i Carlosa Cuellara, obaj zawodnicy przechodzą obecnie rekonwalescencję. Zawieszony za czerwoną kartkę jest Wes Brown.

13:57

Tak składy meczowe widzi The Guardian. Oficjalne informacje na temat wyściowych jedenastek poznamy już za około 60 minut.

Prawdopodobne składy - The Guardian

13:48

Rodzina w komplecie. Państwo. Bergkamp na tle pomnika!

Dennis Bergkamp uhonorowany pomnikiem.

13:33

Piękny dzień mamy dziś w Londynie. Do meczu pozostało jeszcze sporo czasu jednak przed stadionem już zgromadziły się tłumy. Właśnie dziś przed Emirates Stadium odsłonięty został pomnik kolejnej legendy Arsenalu – Dennisa Bergkampa.

Ceremonia odsłonięcia pomnika Dennisa Bergkampa.

Holender bronił barw Arsenalu w latach 1995-2006 i w tym czasie rozegrał dla klubu 423 mecze i strzelił 120 goli.