West Bromwich AlbionWest Bromwich Albion
1 : 1
Chelsea LondynChelsea Londyn
22:58

Koniec spotkania. Chelsea po przeciętnej pierwszej i słabej drugiej połowie tylko remisuje na wyjeździe z West Bromem. Przez to już jutro drużyna Mourinho może stracić prowadzenie w lidze. Z mojej strony na dziś to już wszystko, za uwagę serdeczni dziękuję, Damian Wiśniewski.

93'

Ivanović uderzył z dystansu, ale zrobił to nieudanie.

92'

Tym razem Morrison leży kontuzjowany na boisku.

90'

Aż sześć minut doliczył Anthony Taylor do drugiej połowy.

90'

Strzał Brunta sprzed pola karnego, ale mocno niecelny.

89'

Ostatnia zmiana w Chelsea, Salah wchodzi za Ramiresa.

89'

A teraz żółty kartkonik dla Maticia.

88'

I mamy żółtą kartkę dla strzelca bramki, za zbyt ostentacyjne świętowanie gola.

87'

Goooooooooool! Mamy remis, Victor Anichebe! Napastnik West Bromwich wykorzystał kapitalne dośrodkowanie z prawej strony i doprowadził do wyrównania!

86'

Stoper Chelsea wrócił już do gry.

84'

Cahill leży kontuzjowany we własnym polu karnym.

83'

Ma problemy teraz Chelsea z utrzymaniem się przy piłce. West Brom naciska.

81'

Żółta kartka dla Davida Luiza za faul na Anichebe.

81'

Strzał Dawsona po rzucie rożnym, jednak niecelny.

79'

Na zmianę zdecydował się również Mourinho. Mikel za Oscara.

78'

Ostatnia zmiana gospodarzy, schodzi Bifouma wchodzi Vydra.

77'

Żółta kartka dla Ivanovicia.

76'

Brunt! Teraz on mógł pokonać Cecha, ale przestrzelił z dogodnej pozycji

75'

To powinien być gol! Po ogromny zamieszaniu w polu karnym Cecha piłka wpadła pod nogi Bifouma, ale ten ostatecznie został zablokowany.

74'

Anichebe wchodzi za Amalfitano.

73'

Morrison! To była szansa na bramkę! Zawodnik gospodarzy przedarł się w pole karne, jednak później nieznacznie przestrzelił.

71'

Strzał Williana sprzed pola karnego, jednak piłka poleciała wprost w ręce bramkarza.

70'

Dobre mieliśmy teraz dośrodkowanie w pole karne Chelsea, ale obrońcy wybijają piłkę.

69'

Torres wchodzi na boisko, a zmienia Eto'o

69'

Strzał Eto'o widzieliśmy przed chwilą, jednak był on bardzo niecelny.

67'

Żółta kartka dla Williana.

65'

Gareth McAuley oddał strzał głową po rzucie rożnym, ale nie trafił nawet w światło bramki.

63'

Mulumbu wchodzi za kontuzjowanego Yacoba.

62'

Słabiutko wygląda w tej drugiej połowie West Bromwich. W pierwszej wyglądali równie źle, ale wtedy przez większość czasu mieli wynik 0:0, nie musieli gonić przeciwnika.

60'

Amalfitano najpierw ładnie przerwał akcję przeciwnika, a następnie źle rozegrał tę własnej drużyny.

58'

Willian! Dobry strzał piłkarza Chelsea, jednak jeszcze lepszą interwencją popisał się bramkarz West Bromwich.

56'

Dośrodkowanie Oscara z prawej strony, jednak zupełnie nieudane. Nie jest to najlepsze spotkanie w wykonaniu Brazylijczyka.

54'

Willian uderzył przed chwilą sprzed szesnastki, jednak został zablokowany.

52'

Mieliśmy przed chwilą dośrodkowanie w pole karne gości, ale ci dobrze poradzili sobie z tym zagrożeniem.

50'

A teraz żółta kartka dla Yacoba.

50'

Strzał Eto'o w polu karnym rywala, odbija jednak piłkę bramkarz.

48'

Dobrą teraz interwencją we własnym polu karnym popisał się David Luiz.

46'

Strzał Oscara sprzed pola karnego, jednak piłka przeleciała obok bramki.

46'

Anthony Taylor daje znak, goście wznawiają grę.

21:50

I mamy koniec pierwszej połowy. Jak do tej pory mecz jest lekko mówiąc kiepski, ale Chelsea po trafieniu Ivanovicia jest w komfortowej sytuacji. Czy będzie w takiej po zakończeniu spotkania? Odpowiedź na to pytanie uzyskamy za około godzinę.

47'

Goooooooooooooooool! Ivanović! Willian dośrodkował z rzutu rożnego, Luiz przedłużył lot piłki, a Serb wpakował ją do bramki!

44'

Dwie minuty doliczył sędzia do tej pierwszej połowy.

44'

Posiadanie piłki jak na razie 67% do 33% na korzyść The Blues.

42'

Groźny strzał Williana sprzed pola karnego, ale nieznacznie niecelny.

41'

Żółta kartka dla Amalfitano za faul na Hazardzie.

40'

Ramires uderzył przed chwilą sprzed pola karnego, ale został zablokowany.

38'

Brazylijczyk wrócił już na szczęście do gry. Oczywiście przy dużej porcji gwizdów ze strony fanów gospodarzy.

36'

Na boisku leży teraz kontuzjowany Ramires.

34'

Fatalnie wykonany rzut rożny przez gości.

32'

Dobre prostopadłe podanie Oscara do Ivanovicia, ale tego w ostatniej chwili ubiegł Ben Foster.

30'

I znów Chelsea spokojnie rozgrywa piłkę.

28'

Groźnie było teraz pod bramką Chelsea. Nieźle z pierwszej piłki uderzył Brunt, ale piłka poleciała obok bramki Cecha.

27'

Strzał Williana sprzed pola karnego, jednak niecelny.

24'

Faul na Hazardzie w środkowej strefie boiska.

22'

Mogła być groźna okazja dla Chelsea, jednak w ostatniej chwili Ivanovicia uprzedził obrońca.

20'

Bifouma mógł teraz wyjść na dobrą pozycję strzelecką, jednak w ostatniej chwili uprzedził go Cech.

18'

Dużo chaosu mamy na boisku. Ani jedni a drudzy nie są w stanie wykreować jakiejś klarowanej sytuacji bramkowej.

16'

Na razie na boisku nie dzieje się zbyt wiele. Teraz The Blues wymieniają między sobą podania.

14'

Teraz dłużej przy piłce utrzymują się gospodarze, ale robią to głównie na własnej połowie.

12'

Mieliśmy przed chwilą zamieszanie w szesnastce Fostera, ale ostatecznie pogubił się Oscar.

10'

Źle wykonany stały fragment gry przez Chelsea.

8'

Dobrze zagrał przed chwilą Hazard w pole karne do Eto'o, ale Kameruńczyk nie zdołał opanować futbolówki.

6'

Kolejne dośrodkowanie w pole karne Chelsea, tym razem piłkę wybił Luiz.

4'

Na razie jesteśmy świadkami badania terenu z obu stron. Ani jedni ani drudzy nie zdecydowali się na skomasowany atak.

2'

Amalfitano dośrodkowywał przed chwilą z prawej strony, ale poradzili sobie z tym zagrożeniem obrońcy Chelsea.

2'

Arbitrem tego spotkania jest pan Anthony Taylor.

1'

Sędzia gwiżdże po raz pierwszy, gospodarze zaczynają to spotkanie.

20:56

Piłkarze obu zespołów są już na murawie, czekamy na ciekawe spotkanie!

20:36

Zaledwie cztery wygrane odnieśli w tym sezonie dzisiejsi gospodarze. Jedna z nich miała miejsca za panowania nowego szkoleniowca.

20:32

Co ciekawe, Chelsea zdobyła 26 na 30 punktów możliwych w ostatnich spotkaniach ligowych. To nie brzmi zbyt optymistycznie przed tym spotkaniem dla fanów ekipy Pepe Mela.

20:28

West Brom natomiast w ostatniej kolejce przegrał 1:3 z Crystal Palace i znalazł się w strefie spadkowej. Jego strata do ostatniego bezpiecznego miejsca wynosi jeden punkt.

20:21

Chelsea po poprzedniej kolejce i zwycięstwie 3:0 nad Newcastle awansowała na pozycję lidera Premier League. Jeśli dziś zespołowi Jose Mourinho znów uda się wygrać, to będzie mógł ze spokojem patrzeć na jutrzejsze zmagania Arsenalu i Manchesteru City.

20:15

Ławka rezerwowych West Bromwich: Myhill, Mulumbu, Lugano, Dorrans, Gera, Anichebe, Vydra.

20:14

Ławka rezerwowych Chelsea: Schwarzer, Cole, Mikel, Lampard, Schurrle, Salah, Torres