Wielkich emocji w ostatnich minutach nie oglądamu

Ostatnia zmiana w zespole gości

74'

Ramirez zmienia Lallana

72'

G o o o o o o l l l l l l ! ! ! ! ! ! Adam Johnson posyła bombę z lewej strony pola karnego i Boruc nie miał żadnych szans!!

68'

25 minut do końca meczu. Gospodarze z całych sił próbują odrobić stratę jednak defensywa z Borucem w bramce jest jak do tej pory prawie nazawodna

64'

64'

zmiana nr 1

60'

Uderzenie głową Davisa po dośrodkowaniu z rzutu wolnego kończy się strzałem w prost w ręce bramkarza

56'

Calum Chambers uderza z 25 metrów ale dobrze broni Mannone

52'

Zamieszanie pod bramką Boruca kończy się jednak bez efektu dlaa gospodarzy na wyrównanie

48'

Zamieszanie pod bramką gospodarzy kończy sie rzutem wolnym dla Świętych

46'

Gramy drugą połowę bez zmian

45'

2 minuty dolicza arbiter

42'

Końcówka pierwszej połowy przed nami. Czy zobaczymy jeszcze bramki?

36'

za faul

34'

Zapowiada się ciekawa i interesująca końcówka pierwszej połowy

31'

G o o o o o o o o l l l l l l l ! ! ! ! ! ! Kapitalna odpowiedź główką Boriniego kończy się golem kontaktowym

31'

G o o o o o o o o ! ! ! ! ! ! !Dejan Lovren wykorzystuje świetne dośrodkowanie w rzutu rożnego i mamy 0:2

27'

Niewiele ciekawego dzieje się w tym momencie na boiku

23'

Starcie w środku boiska jednak bez interwencji arbitre

20'

Rickie Lambert w indywidualnej akcji strzela minimalnie obok bramki!!! To mogła być świetna okazja!!!

17'

Gospodarze grają całkiem spokojnie i niezrozumiale - jakby to on i prowadzili.

13'

Spokojna wymiana piłki między oba zespołami w środku pola

10'

Spokojny początek tego meczu. Goście szybko strzelili gola i prowadzą grę. A przed momentem Lee Cattermole zobaczył żółtą kartkę

6'

Po stracie bramki gospodarze próbują się odgryźć ale obrona pozostaje niewzruszona

3'

G o o o l ! ! !! ! ! ! !Rodriguez mocnym uderzeniem z 20 metrów trafia do bramki!!!

2'

W pierwszych minutach Sunderland schowany na własnej połowie czeka na kontry

1'

Gramy!!!

13:31

Rezerwowi gości: K. Davis,N. Clyne,M. Yoshida,Ramírez,J. Ward-Prowse, Guly, J. Hooiveld

13:30

Rezerwa gospodarzy: C. Gardner, S. FletcherO. Celustka, J. Pickford, J. Colback, E. Giaccherini, V. Roberge

13:29

Dzisiaj Boruc będzie musiał zatrzymać piłkarzy przedostatniej drużyny w tabeli. Mimo że Sunderland jest tak nisko, to wcale nie strzela mało goli. W lidze są gorsze drużyny. W 21 meczach podopieczni Gustavo Poyeta zdobyli 19 bramek. Polak szczególnie musi zwrócić uwagę na Adama Johnosona (cztery gole) i Stevena Fletchera (trzy gole).

13:27

Polski bramkarz to w tym sezonie kluczowy gracz Southampton. W czasie kiedy był kontuzjowany, Święci wygrali tylko jedno spotkanie i wypadli z czołówki. Przed tygodniem pokonali jednak West Bromwich Albion 1:0. W końcówce meczu Artur Boruc obronił strzał z bliska Shane'a Longa. Irlandczyk przyznał potem, że nie wie jak Polak zdołał go powstrzymać.