Niedziela, 12 stycznia 2014, godz. 15:05
Newcastle Unitednewcastle
0 : 2
Manchester CityManchester City
99'

Koniec. Kto wie jakby wyglądał mecz gdyby nie błąd sędziego w pierwszej połowie. A tak goście przynajmniej do jutra zostają liderem.

95'

G o o o o o o o o l l l l l l l l ! ! ! ! !! Negredo sam na sam z Krulem i mamy 2:0 !!

90'

7 minut doliczył sędzia do regulaminowych 90

89'

Steven Taylor z linii bramkowej wybił piłkę po strzale Negredo

87'

Ostatnie minuty regulaminowego czasu gry choć w związku z kontuzją Nasriego z pewnością kilka minut zostanie doliczone

84'

Kombinacyjna akcja gości kończy się...pozycją spaloną....

82'

Haidara zmienia Mbiwa

82'

Ben Arfa na boisku....

82'

Dobrą akcję chciał przeprowadzić zawodnik gości Zabaleta ale w polu karnym został zablokowany

78'

Kontuzjowany Nasri opuszcza boisko a w jego miejsce Milner

74'

Mbiwa za faul na Nasrim

72'

Cisse za Anite

72'

Odpowiedź gości i uderzenie Nasriego w środek bramki broni Krul

69'

Kapitalne dośrodkowanie w pole karne do Remy'ego, który znalazł się sam przed Hartem ale bramkarz gości kapitalnie nogami obronił !!!

67'

Dużo nerwowości na boisku i dużo nieprzepisowych zagrań.

64'

Negredo do Navasa - ten wpada w pole karne i wywalcza rzut rożny

62'

Trzeba przyznać, że jeżeli nawet Newcastle dziś przegra to za postawę w pierwszych 15 minutach gospodarzom należą się duże brawa.

61'

Garcia zmienia Toure

59'

Nieco ponad pół godziny do końca meczu i kolejny wolny dla Newcastle. Ale piłka w rękach Harta

57'

Mike Williamson zagrywa niedokładnie w pole karne gości i piłkę spokojnie łapie Hart.

54'

O dziwo pierwsze minuty drugiej połowy to dominacja Newcastle. Gospodarze wcale nie zamierzają odpuścić faworytowi.

52'

Navas zmienia Dżeko

49'

Tiote za faul taktyczny ogląda kartkę

47'

Pierwszy strzał w drugiej połowie autorstwa Anity łatwo broni Hart

46'

Zaczynamy 2 połowę meczu

45'

Koniec pierwszej połowy. Zapraszam po przerwie.

45'

2 minuty dolicza arbiter

44'

Zabaleta fauluje Sissoko

42'

Ostatnie minuty pierwszej połowy. Czy rozdrażnieni gospodarze "ukłują" jeszcze raz Manchester

39'

Fernandinho za faul

38'

Zaognienie sytuacji na boisku to efekt nieuznanej bramki dla Newcastle. Powtórki pokazały, że był to błąd sędziego

37'

Cabaye także ogląda kartkę

36'

Moussa Sissoko ogląda kartkę za niesportowe zachowanie

35'

Mamy kontrowersje. Piłka po bombie Tiote wpadła do siatki ale po konsultacji z bocznym podjął decyzję o nieuznaniu bramki sygnalizując pozycję spaloną!

31'

Spokojnie na swojej połowie Newcastle rozgrywa piłkę. Jednak im bliżej bramki gości tym ta gra wygląda gorzej.

30'

Ostatnie 15 minut pierwszej połowy przed nami.Obraz gry niewiele się zmienia - poza tym, że o ile w pierwszych minutach po bramce Dzeko zawodnicy Newcastle nie potrafili nic pod bramką Harta skonstruować teraz wygląda to zdecydowanie lepiej.

25'

Dośrodkowanie Cabaye'a w pole karne bardzo nieudane i spokojnie wybijają piłkę zawodnicy w niebieskich koszulkach

22'

Ojjjjj..............Remy wychodzi sam na sam z bramkarzem ale niestety dla gospodarzy...jest na pozycji spalonej

19'

Taylor przed momentem był w dogodnej sytuacji bramkowej ale Hart wyczuł jego intencje. Trzeba jednak zauważyć, że zawodnik Pardew był na pozycji spalonej czego nie zauważył sędzia

16'

Kwadrans meczu za nami, który przebiega zdecydowanie pod dyktando gości. Newcastle nie ma dziś piłkarskich argumentów aby przeciwstawić się rywalom.

14'

Silva dośrodkowuje do Negredo i ten głową uderza minimalnie niecelnie nad bramką

13'

Taylor brzydko wyciął Dżeko i będzie wolny dla gości

11'

Remy walczy z Fernandinho ale źle zagrywa piłkę w pole karne. Poszła szybka kontra i niewiele brakowało a mielibyśmy drugą bramkę w tym meczu

9'

MC kapitalnie rozpoczął to spotkanie. Widać, że podopieczni Pellegriniego są w doskonałej formie

8'

G o o o o o l l l l ! ! ! ! ! ! Przepiękna akcja gości. Zaczął Silva, podał do Kolarova ten wyłożył piłkę Dżeko, który z bliska wpakował piłkę do siatki !!!

5'

No i całkiem niespodziewanie pierwszy korner wywalczyli gospodarze

4'

Świetne wejście Aleksandar Kolarova w pole karne gospodarzy ale dobrze zagrała obrona Newcastle zatrzymując ten atak

2'

Bardzo agresywnie i zdecydowanie rozpoczęli to spotkanie gospodarze tak jakby chcieli zaskoczyć rywali.

1'

I mamy pierwszy gwizdek sędziego!

15:04

Wszystko gotowe za moment początek meczu!

14:49

Jeżeli piłkarze Pellegriniego wygrają to awansują na pozycję lidera - zapowiadają się więc ogromne emocje

14:49

Rezerwowi gości: Costel Pantilimon, Micah Richards, Joleon Lescott, Gaël Clichy, James Milner, Javi Garcia, Jesús Navas

14:48

Rezerwowi gospodarzy: Robert Elliot, Massadio Haidara, Hatem Ben Arfa, Dan Gosling, Sylvain Marveaux, Sammy Ameobi, Papiss Demba Cisse

14:15

Już za 45 minut początek najciekawszego chyba spotkania w tej kolejce Premier League. Newcastle podejmie Manchester City.