Koniec spotkania. W końcu Manchester United pokazał się z niezłej strony i w końcu dał radę zwyciężyć. Z mojej strony to już wszystko, za uwagę dziękuję serdecznie Damian Wiśniewski.

Sam poszkodowany przymierzył z rzutu wolnego, ale przestrzelił.

Bony faulowany przez Vidicia przed polem karnym United.

90'

Trzy minuty doliczył arbiter do tej drugiej połowy.

90'

Tu już nic nie może się zmienić. Gospodarze kompletnie opanowali sytuację na boisku i spokojnie już dowiozą ten wynik do samego końca.

85'

I teraz druga. Hernandez za Welbecka.

79'

Zmiana w ekipie gospodarzy. Buttner za Evrę

76'

Kapitalna okazja dla United! Świetną kontrę wyprowadził Rafael, a idealnej okazji do podwyższenia wyniku nie wykorzystał Kagawa.

73'

Uspokoiła nam się mocno teraz gra. United nastawili się do gry z kontry, a goście nie mają pomysłu, jak zagrozić rywalowi.

68'

Niecelnie z dystansu uderzył teraz Danny Welbeck.

68'

66'

Jak on tego nie strzelił?! Fantastycznie z lewej strony dośrodkował Kagawa, a do pustej niemal bramki, z bliskiej odległości nie trafił Smalling.

64'

Pozuelo uderzył przed chwilą z dystansu, ale zrobił to fatalnie.

63'

Kolejna miana u gości. Alvaro Vazquez za Shelvey'a.

62'

Nie jest to może całkiem inna drużyna niż w pierwszej połowie, ale widać dość dobrze, że poprawili gospodarze jakość gry. Można z naprawdę dużą przyjemnością na ich grę.

60'

Manchester United - SwanseaManchester United - Swansea

59'

Gooooooooool! 2:0! Dobre przejęcia Januzaja na połowie rywala, piłka trafiła do Evry, Francuz dograł do Welbecka, a ten sprytnie pokonał bramkarza.

57'

Sprzed pola karnego strzelał przed chwilą Shelvey, jednak pomocnik Swansea wyraźnie chybił.

55'

Dużo spokojniej mogą teraz grać piłkarze Davida Moyesa. Mają prowadzenie i mogą nastawić się na grę z kontry.

53'

Sprzed pola karnego uderzał przed chwilą Kagawa, ale Japończyk nieznacznie się pomylił.

51'

Bardzo ładna akcja Czerwonych Diabłów, ale nikt nie potrafił skorzystać z dośrodkowania Evry.

49'

Kapitalne otwarcie dla gospodarzy. W końcu udało się to, o co starali się w pierwszej połowie. Teraz prawdopodobnie bardziej nam się otworzy,

47'

Gooooool! Valencia! Dośrodkowanie z lewej strony, strzł Kagawy i skuteczna dobitka Ekwadorczyka!

46'

Goście zaczynają drugą połowę, wracamy do gry na Old Trafford...

47'

Koniec pierwszej połowy. Jak na razie mecz ogląda się całkiem nieźle, choć nie padła jeszcze żadna bramka. Na takowe czekamy w drugiej połówce. Spotkamy się za około kwadrans.

47'

Wilfried Bony dostał żółtą kartkę za ostre wejście w nogi Fletchera. Sędzie popełnił chyba błąd, nie dając kartki czerwonej.

46'

Nieudane dośrodkowanie Shelvey'a z rzutu rożnego

45'

Dwie minuty doliczył Chris Foy do tej pierwszej połowy.

42'

I skończyło się stratą. Teraz przy futbolówce goście.

41'

Długo teraz rozgrywają piłkę Czerwone Diabły na połowie rywala, zobaczymy jak to się skończy.

39'

Ładną kombinacją popisali się teraz goście, ale słabym strzałem zakończył ją Shelvey.

38'

Żółta kartka za faul dla Rangela.

37'

Kolejna, kapitalna szansa dla mistrzów Anglii. Po bardzo ładnej akcji i świetnemu podaniu od Rafaela w idealnej sytuacji znalazł się Welbeck, ale nie trafił on nawet w światło bramki.

35'

Teraz Bony uderzył głową, po dośrodkowaniu z prawej strony, ale nie sprawił tym kłopotów hiszpańskiemu bramkarzowi

34'

Niezły strzał Fletchera na granicy pola karnego, jednak piłka nieznacznie minęła bramkę.

31'

Ładna akcja lewą stroną w wykonaniu gospodarzy, ale w zamieszaniu w szesnastce górą wyszli piłkarze Swansea

28'

Przed chwilą strzał Evry z lewej strony pola karnego spokojnie wyłapał bramkarz.

25'

United oddali więcej groźnych strzałów, ale w samym rozgrywaniu piłki, lepiej prezentują się piłkarz Laudrupa. Szczególnie w środku pola bryluje były piłkarz Liverpoolu, Jonjo Shelvey.

21'

Te pierwsze 20 minut meczu było dość wyrównane, ale to gospodarze stworzyli sobie już dwie świetnie okazje do strzelenia bramki. Na szczęście dla Łabędzi, nie potrafili ich skutecznie wykończyć.

17'

Kontuzje złapał Canas, w jego miejsce na boisko wszedł Chico Flores.

14'

i znów było blisko! Januzaj trafił w poprzeczkę z rzutu wolnego!

10'

To powinno być 1:0! Trochę przypadkiem piłka w polu karnym znalazła Valencię, a strzał tego zawodnika świetnie obronił Tremmel

7'

Teraz nieźle z rzutu wolnego dośrodkował Januzaj, ale poradzili sobie obrońcy Swansea z tym zagrożeniem.

5'

I przed chwilą mieliśmy pierwszy strzał na bramkę. Sprzed pola karnego przymierzył Shelvey, ale nie sprawił on żadnych kłopotów De Gei.

3'

Początek, te pierwsze minuty bardzo spokojne. Inicjatywa nieznacznie po stronie United, jednak na razie nie robią oni za wiele, by objąć prowadzenie.

1'

Chris Foy daje znak, gospodarze zaczynają mecz. Liczymy na naprawdę dobry mecz!

18:28

Piłkarze i jednych i drugich już wyszli na boisko, za chwilę będziemy mieli pierwszy gwizdek.

18:15

Obie te drużyny spotkały się ze sobą niedawno w ramach rozgrywek o Puchar Anglii. Gospodarzem tego meczu były Czerwone Diabły które przegrały 1:2.

18:10

Jako, że do pierwszego gwizdka zostało jeszcze dość sporo czasu, zapraszam do jego zapowiedzi. Można ją znaleźć tutaj.

18:05

Ławka rezerwowych Swansea: Cronell, Richards, Chico, Taylor, Lucas, Vuzquez Donnely

18:03

Ławka rezerwowych gospodarzy: Lindegaard, Buttner, Cleverley, Giggs, Zaha, Lingard, Hernandez

17:57

Po lewej stronie macie już dostępne wyjściowe składy, na jakie zdecydowali się obaj szkoleniowcy. Zapraszamy do zapoznania się z nimi.

17:45

Witamy! Już za około 45 minut,na Old Trafford Manchester United podejmował będzie Swansea City. Na relację live z tego wydarzenia, zapraszam serdecznie, Damian Wiśniewski.