Hull CityHull City
0 : 2
Chelsea LondynChelsea Londyn
94'

Mark Clattenburg zakończył ten mecz. Nie był to może porywający spektakl ale wygrana gości jak najbardziej zasłużona.

90'

180 sekund doliczył sędzia

89'

Ostatnia zmiana w tym meczu - Essien zmienia Ramiresa

88'

Schurrle zmienia Wiliana pod koniec meczu

87'

G o o o o o l l l l l ! ! ! ! ! ! To już koniec - indywidualna akcja Torresa, który wpadł w pole karne i spokojnie przymierzył obok bramkarza!!!

85'

Ładna akcja Torresa, który próbował zagrać do Hazarda - Hiszpan jednak już w polu karnym zagrał niedokładnie

84'

Quinn zmienia Boyda - to ostatnia zmiana w zespole Hull

82'

Ałaaa...brzydki faul Figueroi kończy się kartką. Poszkodowany Eden Hazard

81'

Ashley Cole wybija piłkę na korner po akcji Hull City

79'

John Obi Mikel zmienia Oscara

78'

Zmiana także w zespole gości będzie za kilka chwil

77'

Fryatt zmienia Chestera

76'

Patrząc na ligową tabelę widzimy, że jeżeli Chelsea wygra to przynajmniej na kilka godzin zostanie liderem Premier League

74'

Zdecydowanie za mało indywidualności mają dziś gospodarze i za mało piłkarskich atutów aby wygrać z The Blues w to sobotnie popołudnie. Chyba tylko jakiś przypadek mógłby gospodarzom dziś dać punkty.

71'

George Boyd dośrodkowuje w pole karne ale Cech spokojnie łapie tą piłkę

69'

I kolejna kartka - tym razem za faul na Torresie ukarany Livermore

69'

Ostatnie 22 minuty meczu przed nami.

67'

Koren zmienia Meylera - to pierwsza zmiana w tym meczu

66'

Cahil otrzymuje kartkę za zagranie piłki ręką

65'

Piękna bramka Hazarda zupełnie nie pobudziła gospodarzy. To Chelsea umiejętnie wybija z uderzenie rywali a gospodarze są bardzo nieporadni w swoich zagraniach

63'

Hazard w ogromnym tłoku świetnie panował nad piłką, potrafił jeszcze celnie podać do Wiliana, który jednak źle trafił w piłkę

60'

Wilian próbował strzelać ale za słabo "podkręcił" piłkę i ta przeleciała obok słupka

59'

Hull musi teraz zagrać jeszcze skuteczniej aby zdobyć punkty w tym meczu. A teraz Ramires był faulowany tuż przed polem karnym gospodarzy.

56'

G o o o o o l l l l l l l ! ! ! ! ! Przepiękne uderzenie Edena Hazarda trafia do siatki !!! Bramkarz bez szans!!!!!!!

55'

Mourinho chyba zaraz zacznie przeprowadzać zmiany bo jego zespół nie gra dziś dobrej piłki

53'

Kolejny raz bramkarz Hull broni świetnie uderzenie Davida Luiza z rzutu wolnego

50'

Seria kornerów dla gości jednak bez zagrożenia bramki Allana McGregora

50'

Figueroa za lekko podawał do Sagbo, we wszystko wmieszał się Cech i złapał piłkę

47'

Początek drugiej połowy niewiele różni się od pierwszej części meczu. Czy coś w dalszym ciągu spotkania się zmieni?

46'

Gramy!!

45'

Koniec pierwszej połowy w której oglądaliśmy dużo walki, dużo akcji w środku pola ale mało okazji pod bramkami. Może po przerwie będzie lepiej

45'

1 minuta doliczona

43'

Ostatnie minuty pierwszej połowy przed nami

40'

Ręka Terry'ego i będzie rzut wolny bezpośredni dla Hull

39'

Chelsea próbuje skonstruować jedną akcję, która dałaby gościom prowadzenie. Jednak defensywa Hull dziś gra bezbłędnie

35'

Kolejny raz zawodnicy Chelsea nie potrafią przedostać się skuteczną akcją pod pole karne McGregora

32'

Dobrze współpracują ze sobą obrońcy gospodarzy co sprawia, że żaden z ofensywnych zawodników nie potrafi sobie pograć

29'

Torres piętką próbował zagrać do Ramiresa ale piłkę przejęli obrońcy

28'

Dużo, dużo walki w środku pola w tym meczu. Goli nie ma a nawet okazji na gole jak do tej pory niewiele

25'

Yannick Sagbo uderzył z dystansu z narożnika pola karnego - piłka mija jednak słupek

25'

Cech zmuszony do interwencji poza polem karnym. Czeski bramkarz poradził sobie jednak znakomicie

22'

David Livermore uderza z dystansu ale Cecha dobrze odbija piłkę na korner

21'

Błąd Ramiresa nie wykorzystał Boyd, który nieczysto trafił w piłkę 8 metrów od bramki Cecha

20'

El-Mohamadi wyjeżdża z piłką poza linię boczną podczas ataku na bramkę gości. To mogłaby być dobra okazja dla Hull

17'

Niedokładne zagranie Davida Liza spowodowało, że przez moment Hull był blisko pola karnego Chelsea. Jednak Brazylijczyk szybko naprawił swój błąd

14'

Hazard opatrywany na boisku - chwila przerwy w grze

12'

Chelsea kontroluje w ostatnich minutach mecz - Hull na swojej połowie czeka na graczy Mourinho

10'

Pierwsze minuty to wyrównane spotkanie bez wielkich szans bramkowych dla obu zespołów

8'

Kapitalnie z Oscarem poradził sobie Tom Huddlestone pod własnym polem karnym

6'

George Boyd po indywidualnej akcji wywalczył pierwszy korner dla Hull

5'

Oba zespoły zawzięcie walczą w środku pola

3'

Znów akcja Wiliana i znów złe dośrodkowanie. Piłkę przejmują zawodnicy gospodarzy

2'

Pierwsza akcja Wiliana zakończona jednak niedokładnym zagraniem i od bramki golkiper gospodarzy

1'

Zaczynają goście

13:42

Zawodnicy obu zespołów wychodzą na boisko

13:40

Piłkarze angielskiej Premier League nie próżnują. Po Pucharze Anglii wracamy na boiska ekstraklasy

13:28

Dzisiejsze spotkanie to mecz trzeciej w tabeli Chelsea z 10. Hull - faworyt oczywiście w takiej sytuacji może być tylko jeden. Jak będzie na boisku? Przekonamy się już za kilka minut

13:20

Rezerwa gości: M. Essien, Mata, J. Obi Mikel, A. Schürrle, M. Schwarzer, S. Eto'o, R. Bertrand

13:18

Rezerwowi Hull: L. Rosenior, D. Graham, R. Koren, M. Fryatt, S. Harper, A. Fayé, S. Quinn