3 : 3
West Bromwich AlbionWest Bromwich Albion
1. połowa1 : 2
95'

No i mamy ostatni gwizdek arbitra. Mieliśmy w tym meczu aż 6 goli. Mimo, że tempo może nie zawsze było rewelacyjne to mecz mógł się podobać.

91'

Ridgwell za niesportowe zachowanie

90'

4 minuty dolicza sędzia

89'

Czy coś się jeszcze w tym meczu zmieni?

87'

Ostatnie minuty meczu przed nami

85'

Ostatnia zmiana w tym meczu. Z boiska zszedł już Berahino

83'

Obie drużyny próbują zdobyć zwycięską bramkę.

82'

J.Cole opuszcza murawę w jego miejsce Collison

81'

Diame fauluje rywala na linii pola karnego i będzie wolny w dobrej sytuacji dla gości

79'

Ostatnie 10 minut meczu przed nami.

77'

Yacob zmienia Morrisona

76'

Uderzenie Jonesa broni bramkarz

73'

Ciekawe widowisko zrobiło nam się w ostatnich minutach. Zespoły jakby w ostatnim kwadransie chciały rzucić wszystko na jedną kartę

72'

Co za spotkanie. Okazuje się, że w Anglii nawet drużyny z dołu tabeli mogą stworzyć kapitalne widowisko

69'

G o o o o o o o o l l l l l l l ! ! ! ! ! Ależ strzelanina w Londynie !! Tym razem Saido Berahino strzałem od słupka pokonuje bramkarza!!!!

68'

Lugano opuszcza boisko

67'

G o o o o o o l l l l l l l ! ! ! ! ! WHU odwraca losy meczu. Asystę przy bramce Nolana zalicza Maiga !!!!!

66'

G o o o o o l l l l l l l l ! ! ! ! ! Co się odwlecze to nie uciecze !! Maigo strzela z 16 metrów w długi róg bramki i mamy remis !!!

64'

Kapitalna interwencja Fostera po uderzeniu Maïgi.

60'

Godzina meczu za nami. Dużo kopaniny w środku pola i dużo fauli. Brzydki fragment spotkania.

57'

Nolan ostro fauluje Bunta

57'

Po wrzutce Rata uderza Diame ale piłka przeleciała obok słupka

55'

Mocne uderzenie Joe Cole'a przechodzi około 0,5 metra od okienka bramki gości

53'

17 metrów od bramki gości teraz zawodnicy WHU będą mieć rzut wolny

53'

Saido Berahino strzela z 14 metrów minimalnie obok słupka

50'

W drugiej połowie to goście osiągają przewagę - strzelona "do szatni" bramka dodała najwyraźniej animuszu WBA

48'

Mulumbu ogląda żółtą kartkę

48'

Pierwsza okazja w drugiej połowie dla gości. Anelka jednak uderza za lekko i bramkarz WHU łapie piłkę

46'

C.Cole schodzi z boiska w jego miejsce Maiga

46'

Zaczynamy drugie 45 minut

45'

Gwizdy żegnają gospodarzy, sędzia kończy pierwszą połowę

45'

G o o o o o o l l l l l l l l l l ! ! ! ! ! ! ! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego strzela głową Olsson, do piłki dopada Anelka i trafia po raz drugi w tym meczu do siatki!!

45'

2 minuty dolicza sędzia

43'

Carlton Cole ogląda żółtą kartkę za brutalny faul na rywalu

41'

Gdy wydawało się, że być może gospodarze utrzymają dla siebie korzystny wynik przypomniał o sobie Anelka.

39'

G o o o o o l l l l l l ! ! ! ! ! Geniusz Anelki, który otrzymał prostopadłe podanie i spokojnie pokonał bramkarza!!!

37'

8 minut do zakończenia pierwszej połowy.

35'

Carlton Cole na pozycji spalonej

34'

Mark Noble uderza minimalnie obok słupka

33'

Kolejna szansa dla gospodarzy. Rzut wolny z 30 metrów od bramki Fostera

31'

Cole przed momentem stanął przed doskonałą okazją na gola ale uderzenie minęło słupek bramki

29'

Strzał Anelki zablokowany na linii 16 metra

27'

Niewiele ciekawego dzieje się w ostatnich minutach w tym meczu

25'

Tempo nie powala w ostatnich minutach na boisku. Zobaczymy kiedy coś się zmieni na boisku

23'

Gospodarze mieli dobrą okazję po stałym fragmencie gry ale poradzili sobie defensorzy WBA

20'

Carlton Cole brzydko fauluje rywala blisko pola karnego gości.

17'

Akcja Anelka - Morrison kończy się niedokładnym zagraniem piłki i od bramki zaczną gospodarze

17'

Mark Noble uderza głową po rzucie rożnym wprost w ręce Fostera

15'

I już pierwszy kwadrans meczu za nami. Choć może tempo nie powala to nie możemy za bardzo narzekać na poziom.

13'

Świetna walka bark w bark w środku boiska. Arbiter nie przerywa słusznie gry.

11'

Duże zamieszanie po szybkiej akcji gospodarzy pod bramką Fostera. Jednak obrona sobie poradziła a po szybkiej kontrze tym razem goście znów będą mieć korner

9'

I po akcji B.Jonesa mamy pierwszy korner w tym meczu dla gości

8'

James Tomkins kontuzjowany opuszcza boisko w jego miejsce Demel

7'

Gospodarze po bramce cofnęli się na swoją połowę. Teraz to WBA ma wydaje się optyczną przewagę ale niewiele to zmienia w obrazie gry pod bramką.

5'

Chwilę przed stratą bramki szansę miał Anelka ale nie trafił czysto w piłkę. Poszła szybka kontra i mamy pierwszą bramkę

4'

G o o o o o o l l l l l l l l ! ! ! ! ! ! ! ! Piękna dwójkowa akcje gospodarzy kończy się celnym uderzeniem Joe Cole'a do bramki Fostera !!! Kapitalny początek gospodarzy!!!

1'

Spokojny początek spotkania. Oba zespoły rozgrywają piłkę w środku pola

1'

Zaczynamy!

13:42

Witamy na boisku oba zespoły. Obyśmy za chwilę byli świadkami porywającego widowiska

13:38

Dzisiejsze spotkanie to z pewnością nie jest starcie czołówki ligi. Goście zajmują bowiem 15. miejsce w tabeli a ich rywale przedostatnie. Jednak nie oznacza to, że nie możemy być już za kilka minut świadkami ciekawego meczu

13:36

Rezerwowi gości: C. Yacob, S. Sinclair, G. Myhill, M. Amalfitano, M. Vydra, C. Dawson, S. Sessègnon

13:36

Rezerwowi gospodarzy: J. Collison, M. Maïga, Adrián, M. Taylor, A. Diarra, G. Demel, L. Chambers