Norwich CityNorwich City
0 : 1
manchester unitedManchester United
17:59

Dziękuję za Waszą obecność, Michał Rojek. Zapraszam Was jeszcze na podsumowanie meczu, które już niedługo dostępne będzie na naszym portalu

17:58

Szczęśliwa bramka Welbecka uszczęśliwia czerwoną część Manchesteru i chyba - co dziwić nie może - Davida Moyesa, którego od momentu objęcia sterów drużyny z Old Trafford zalewa fala krytyki

17:56

Bardzo mało ciekawych fragmentów spotkania ujrzeliśmy na Carrow Road w Norwich w starciu miejscowej drużyny z Manchesterem United. Ostatecznie liczą się trzy punkty dla "Czerwonych diabłów", bo na styl, za kilka tygodni nikt już nie będzie zwracać uwagi.

17:54

Tak padła jedyna bramka meczu:

95'

Dośrodkowanie z trzydziestego metra nie sprawiło praktycznie żadnego zagrożenia. Głową interweniował jeden z graczy Manchesteru, a sędzia zakończył to spotkanie!

94'

Smalling za faul ujrzał żółtą kartkę

94'

Szansa na ostatnią kontrę. Murphy wyprzedził Smallinga, a obrońca sfaulował. Będzie stały fragment

93'

Znów narożnik boiska. Tym razem Cleverley. Anglik wywalczył rzut rożny

92'

Ashley Young walczy w narożnika boiska z trójką rywali! A czas płynie!

92'

Doliczone zostały cztery minuty

91'

Żółta kartka dla Redmonda

91'

Patrice Evra faulowany przez Redmonda bardzo blisko pola karnego!

90'

Januzaj wywalczył jeszcze jeden korner. Zagrożenia ze stałego fragmentu gry nie było. Manchester próbował zagrać na czas, ale zawodnikom "Czerwonych diabłów" nie udało się skraść zbyt wielu sekund

90'

Elmander zastępuje Hoolahana

89'

Indywidualna akcja Januzaja. Olsson wybił piłkę młodemu zawodnikowi gości i Manchester United ma pierwszy rzut rożny w dzisiejszym meczu!

88'

Na boisko powrócił Patrice Evra. Francuz jest gotowy do gry

88'

Od autu rozpoczęli goście, ale bardzo szybko stracili piłkę. Dużo walki w środku pola

87'

Defensywna zmiana Moyesa. Hernandez zdjęty. Fletcher melduje się na placu gry

87'

Welbeck raz jeszcze postraszył defensywę gospodarzy. Anglik otrzymał piłkę na dwudziestym metrze, zrobił zwód i uderzył na bramkę. Obrońca w porę interweniował. Rzut rożny, czy aut? Zaraz się przekonamy

85'

Patrice Evra doznał lekkiego urazu. Francuz w opiece medyków opuszcza boisko

85'

Świetny odbiór Redmonda! Zabrał piłkę Smallingowi i rozpoczął kolejną akcje Norwich. Zagrał do Fera, ten podał do Murphy'ego. Świeży zawodnik spróbował swoich sił strzałem na bramkę. Dobra, lecz niecelna próba

82'

Szansa na kontrę. Ashley Young na pełnej szybkości biegł z piłką na lewej stronie boiska. Anglik wdał się w niepotrzebny drybling z trójką rywali i stracił futbolówkę

81'

Manchester United przedłuża jak tylko może. Każde jedno wprowadzenie piłki odbywa się bardzo długo. Celebracje graczy "Czerwonych diabłów" nie podobają się kibicom na Carrow Road. Słychać gwizdy

80'

Josh Murphy wchodzi na boisko. Zdjęty został Snodgrass, który w drugiej części znacznie opadł z sił

79'

Fatalne dośrodkowanie Younga. Za wysoko, za mocno

78'

Redmond wdał się w drybling na lewej stronie, podał do Fera na dwudziestym metrze, ten próbował zagrać prostopadle, ale stracił piłkę.

77'

Faul Russela Martina na Hernandezie w środku pola

76'

Coraz odważniej atakuje Norwich. Większa liczba graczy zaangażowana w ataki zespołu

75'

Gospodarze mięli racje. Patrice Evra zagrał piłkę ręką w polu karnym, czym ułatwił sobie interwencje. Duży błąd arbitra!

74'

Kolejny już korner nie sprawił problemów defensywie gości

73'

Dośrodkowanie z lewej strony, wywołało sporo zamieszania w polu karnym gości! Gracze Norwich reklamują zagranie ręką! Sędzia nie wskazał na jedenasty metr a gospodarze mają rzut rożny

72'

Do wysoko zagranej piłki wybiegł David de Gea. Pierwszy kontakt z futbolówką z problemami, jednak chwilę później Hiszpan wyjaśnił całą sytuacje.

71'

Z ciekawego miejsca szanse na dośrodkowanie będzie miał Snodgrass. Wysokość pola karnego - prawa strona boiska

70'

Adnan Januzaj wszedł w miejsce Shinji Kagawy

70'

Ricky van Wolfswinkel zastąpił Gary'ego Hoopera

69'

Teraz z dobrej strony pokazał się Hernandez. Kółeczko w stylu Xaviego z FC Barcelony, a następnie strzał z dwudziestu metrów. Z problemami broni Ruddy

68'

Najpierw groźnie zaatakował Bassong, a teraz Hoolahan wyprostowaną nogą trafił w łydkę Cleverleya. Irlandczyk powinien ujrzeć żółtą kartkę!

66'

Sporo chaosu, strat, a Manchester stara się utrzymać pozytywny rezultat. Nie sprzyja to widowisku na Carrow Road

64'

Bradley Johnson kolejnym graczem z żółtą kartką

63'

Wrzutka Ashleya Younga do strzelca jedynego jak na razie gola. Welbeck nie zdołał opanować piłki, bo ta, przed Anglikiem niefortunnie skozłowała.

62'

Manchester ma już pozytywny wynik i bardzo szanuje piłkę

61'

Dobrze w mecz wszedł Welbeck. Jest bardzo aktywny i widać, że pragnie grać. Anglik zapoczątkował kolejny atak, ale Hernandez postanowił poczekać na partnerów.

60'

Powtórki pokazują jak dużo ulgi przyniosła ta bramka szkoleniowcowi Manchesteru United. Ogromna radość Davida Moyesa

59'

Ryan Bennett ukarany żółtą kartką za faul taktyczny

57'

Ileż przypadku w tej sytuacji! Danny Welbeck pomknął środkiem boiska. Obrońca wybił mu piłkę, ta trafiła jednak w ochraniacze Anglika, potem przypadkowo odbiła się jeszcze od Hernandeza i trafiła znów do Welbecka. Napastnik Manchesteru będąc oko w oko z Ruddym minął golkipera rywali i trafił do niestrzeżonej bramki.

57'

GOOOOOLLLL!!! DANNY WELBECK!!!

55'

Faul Chicharito. Anglik zbyt mocno pracował rękoma przy próbie odbioru piłki

54'

Znów przy piłce na prawej stronie Ashley Young. Anglik przy próbie dośrodkowania skiksował. Ruddy zacznie od bramki

53'

Hernandez i tym razem nie w sosie. W momencie podania Kagawy był na spalonym, a sama akcja zapowiadała się świetnie

51'

Ładny przerzut do Hernandeza. Chicharito nie zdołał opanować piłki na dwudziestym metrze. Uśpiony jest dziś Meksykanin

50'

Odpowiedź "Kanarków". Zagranie Hoolahana do Redmonda. Strzał odchodzący od bramki gości minął słupek nieznacznie! Naprawdę niewiele zabrakło by niepilnowany Anglik pokonał Davida de Gea

49'

Kolejna indywidualna akcja Younga! Znów na szybkości zwiódł dwójkę rywali i oddał strzał z dwudziestu metrów. Piłka o niecały metr minęła poprzeczkę

48'

Young na prawym skrzydle ładnie minął rywala, zdołał jeszcze dośrodkować - piłka minęła defensorów gospodarzy i trafiła do niepilnowanego Kagawy. Japończyk pomagał sobie ręką, a arbiter zagwizdał

47'

Już pierwszy strzał na bramkę De Gei. Próbował Redmond - niecelnie

46'

Danny Welbeck w miejsce Ryana Giggs. Szybka interwencja Moyesa

46'

Hooper i Johnson rozpoczęli drugą część gry

17:00

Jesteście zaskoczeni słabą postawą gości? Czy uważacie, że Manchester United zdoła wygrać to spotkanie? - Piszcie w komentarzach

16:58

David de Gea zasłużenie prowadzi w plebiscycie na gracza meczu. Hiszpan zaliczył kilka udanych parad i tylko dzięki jego postawie Manchester jeszcze remisuje z Norwich. W ekipie gospodarzy bardzo widoczny jest Snodgrass i Hoolahan

16:56

W grze "Czerwonych diabłów" widoczny jest brak Rooney'a, a także van Persiego

16:55

Co do postawy Manchesteru United można stwierdzić, że gdyby nie dwie żółte kartki i kilka urazów - nie odnotowalibyśmy ich obecności na boisku

16:53

Jak na razie, stałe fragmenty, z których głównie zagrażali bramce rywali nie przyniosły bramek.

16:52

Zaskoczeniem może być dobra postawa graczy Norwich City. Po pierwszym kwadransie, gdzie przewagę mięli goście, "Kanarki" zdominowali rywali. David de Gea został zmuszony nawet do interwencji, parokrotnie ratując "Czerwone diabły" przed stratą gola

48'

Pierwsza, bezbarwna połowa dobiegła końca. Czekamy na kolejne 45 minut. Miejmy nadzieje - bardziej emocjonujące

48'

Russel Martin pokazał się z świetnej strony. Pomknął prawym skrzydłem, zagrał przed pole karne. Stamtąd niepilnowany Snodgrass oddał kolejny, niecelny strzał

47'

Techniczny błąd Vidića. Nie wiedzie się "Czerwonym diabłom". Korner dla gospodarzy!

46'

Aż trzy minuty zostały doliczone przez arbitra

45'

Szybki rajd Younga. Anglik zagrał prostopadle do Hernandeza, ten świetnie wybiegł przed bramkarza, ale strzał z ostrego kąta oddany prosto w Ruddego.

44'

Ryan Giggs oddał piłkę gospodarzom. Ładne zachowanie Walijczyka

43'

Po dośrodkowaniu Snodgrassa ucierpiał Johny Evans. Anglik został uderzony w kark przez Bassonga. Medycy wbiegli na boisko, a Evans o własnych siłach opuszcza plac gry. Za moment prawdopodobnie wróci na boisko

42'

Błąd Evry i korner dla Norwich!

41'

Ashley Young leży na boisku. Lekko utykając przystępuje do gry

40'

Nieaktywna prawa strona gości doszła w końcu do głosu. Kagawa dorzucił piłkę do Hernandeza, ale Meksykanin został uprzedzony przez Ruddego

39'

Hoolahan!!! Irlandczyk minął rywala w polu karnym, stanął przed świetną okazją, ale jego uderzenie zostało zablokowane! Naprawdę niewiele brakowało

38'

Pomysłowy przerzut do Smallinga okazał się zbyt mocny, by Anglik mógł dojść do piłki. Ruddy zacznie od bramki

37'

Próba Carricka z dystansu. Anglik mocno podirytowany boiskową bezradnością uderzył wysoko nad bramką

37'

Bassong doszedł do wysoko zagranej piłki, oddał strzał głową, jednak prosto w bramkarza

36'

Redmond w indywidualnej akcji zakręcił Smallingiem. Kolejny rzut rożny dla Norwich

35'

W sporych tarapatach goście. Kolejne porcje dośrodkowań zaserwowali gospodarze. Z problemami, ale udało się wyjaśnić

34'

Hernandez za dyskusje ujrzał żółtko

33'

Norwich coraz to odważniej. Snodgrass faulowany przez Evrę. Będzie kolejna centra

32'

Wrzutka w pole karne na Evansa. Anglik wygrał pojedynek w powietrzu, lecz uderzył nieczysto. Od bramki Ruddy

31'

Leroy Fer brzydko sfaulował Evrę. Za faul na Francuzie otrzymał żółtą karkę

30'

Rozochoceni gospodarze zakładają wysoki pressing na rywalach. Opłaciło się i "Kanarki" odzyskały piłkę

29'

Po długim okresie posuchy, Manchester w końcu się odgryzł. Evra na lewej stronie dośrodkował - wprost w obrońców.

28'

Ładna wymiana piłek pomiędzy Hoolahanem a Hooperem. Ten pierwszy oddał strzał, ale zbyt lekki by zagrozić de Gei

28'

Praktycznie cała jedenastka gości wróciła w swoje pole karne. Snodgrass wrzucił raz, potem poprawił ale "Czerwonych diabłów" było zbyt wielu

26'

Giggs ukarany żółtą kartką

26'

Giggs w niebezpiecznym miejscu na boisku sfaulował Snodgrassa. Będzie szansa na dośrodkowanie

25'

Snodgrass wywalczył kolejny już korner. Zacetrował z narożnika, i mamy jeszcze jeden

24'

Evra z okolic środka boiska dorzucił futbolówkę na pole karne. Bassong wszystko wyjaśnił

24'

Kolejna próba Snodgrassa. Skrzydłowy Norwich choć aktywny, to jednak ma bardzo rozstrojony celownik

22'

Snodgrass na prawej stronie znów zrobił ogromny szum. Szkot wycofał do Hoopera, który z pierwszej piłki, będąc na jedenastym metrze oddał celny strzał na bramkę. De Gea musiał interweniować i zrobił to doskonale!

20'

Snodgrass zacetrował, goście piłkę wybili na 25metr, skąd Szkot oddał bardzo silny strzał. Na nieszczęście dla "Kanarków", strzał był równie silny, co niecelny

19'

Carrick sfaulował Hoolahana. Będzie wrzutka z czterdziestu metrów

18'

Mimo optycznej przewagi, to Norwich mogło objąć prowadzenie. Wystarczyły dwa-trzy podania, by rozmontować defensywę gości

17'

Redmond rewelacyjnie wyłuskał piłkę Carrickowi, minął Anglika i oddał strzał! Został jednak zablokowany przez partnera z zespołu

16'

David de Gea!!!! Snodgrass świetnie uruchomił swojego partnera, a ten stanął sam na sam z hiszpańskim bramkarzem gości! Korner!

15'

Defensorzy zmuszeni do zagrania długiej piłki. Goście posiadanie utracili, ale wysoki pressing przyczynił się do jej odebrania. Aut na wysokości pola karnego Norwich

13'

Kolejna żmudna wymiana piłek obrońców Manchesteru

13'

Przejęcie piłki i długa piłka na napastników - to pomysł Norwich na rozmontowanie obrony Manchesteru. Vidić i Evans spisują się bez zarzutów.

11'

Norwich City skupione na obronie wyniku. "Czerwone diabły" próbują, są nawet bardzo długo przy piłce, jednak gra skrzydłami jak na razie nie zmyliła defensorów

10'

Pierwsze dziesięć minut spotkania przeprowadzone bez polotu. Tylko jedno uderzenie Kagawy godne odnotowania, choć w gruncie rzeczy, ten strzał bardziej przypominał dośrodkowanie.

9'

Gary Hooper sfaulował w ofensywie Nemanje Vidića. Anglik próbował jeszcze coś Serbowi wytłumaczyć, ale sędzia rozdzielił zawodników

7'

Cleverley na wślizgu zagrał w pole karne "Kanarków", ale jak na razie, obrona gospodarzy gra wybornie.

6'

Dobre dwie centry gości, ale obie padły łupem defensorów Norwich.

4'

Kagawa pomknął lewą stroną, dobiegł do linii końcowej. Japończyk chciał wycofać piłkę na jedenasty metr, ale został zablokowany. Przy piłce bramkarz "Kanarków"

4'

"Czerwone diabły" zmuszone do zagrania długiej piłki pod pole karne rywali. Zagranie na niskiego Chicharito okazało się nieudane.

3'

Nieskładnie, bo nieskładnie, ale Manchester wciąż przy piłce. Teraz rozgrywają piłkę przed własnym polem karnym

2'

Gospodarze bardzo agresywnie atakują rywali. Pierw oberwało się Hernandezowi, teraz twardo, ale w ramach przepisów zaatakowany został Kagawa

1'

Javier Hernandez nieszczęśliwie upadł poza boiskiem. Chwilę poleżał, ale jest już gotowy do gry

1'

Javier Hernandez się pomodlił, a sędzia zagwizdał. Manchester United jest tym samym przy piłce. Czekamy na świetne widowisko!

15:58

Phil Dowd jest arbitrem spotkania

15:58

Ładna, słoneczna pogoda na Carrow Road. Oby sprzyjała zawodnikom

15:56

Sędzia wyprowadził oba zespoły na boisko. Za moment zaczynamy!

15:55

Poniżej świetna zapowiedź Marcina Tyca: Zapowiedź Norwich City - Manchester United

15:53

Kto zwycięży Waszym zdaniem?

15:52

Mariusz.Mydlarski:Fajnie że będzie taki mecz ale faworytem będzie (moim zdaniem) Man Utd

15:52

Serdecznie zapraszam na relacje na żywo z tego spotkania

15:52

Już za niecałe dziesięć minut rozpocznie się spotkanie Norwich City z Manchesterem United