2 : 3
manchester unitedManchester United
1. połowa2 : 2
94'

Koniec tego ciekawego i interesującego meczu. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje na żywo

90'

3 minuty dłużej potrwa ten mecz

89'

Za niesportowe zachowanie Valencia ogląda drugą żółtą kartkę

88'

Ależ okazję zmarnował Graham, który z 5 metrów uderzył głową wprost w bramkarza!!

84'

Ostatnie minuty spotkania. Manchester zwalnia grę aby utrzymać dla siebie korzystny wynik. Gospodarze są chyba zbyt zmęczeni aby cokolwiek zrobić

81'

Czy zmęczeni już niezmiernie gospodarze dadzą radę ukłuć rywali?

78'

Goście przez chwilę będą grać w "10" bo Bruce rozbił nos i musi skorzystać z pomocy lekarskiej

77'

Carrick zmienia Younga

77'

Dośrodkowaniu Younga jeden z obrońców wybija na korner

74'

Kwadrans do zakończenia meczu

73'

George Boyd to ostatni zawodnik, który pojawił się na boisku w barwach Hull City w tym meczu

72'

Rooney za niesportowe zachowanie zobaczył żółtą kartkę

72'

Bruce za faul

70'

Nieprecyzyjne zagraniu Hernandeza do Januzaja i będzie tylko korner

68'

Czy popularne Tygrysy dadzą radę jeszcze choćby wyszarpać jeden punkt?

67'

Dramat gospodarzy. Po 15 minutach prowadzili 2:0 a teraz na 24 minuty przed końcem przegrywają 2:3.

66'

G o o o o o o l l l l l ! ! ! ! ! Naciskany przez Rooneya Chester głową pakuje piłkę do własnej bramki

65'

Po 65 minutach ogromna przewaga w posiadaniu piłki gości - 70%:30%

62'

Tom Huddlestone bardzo mocno uderza z dystansu i po rykoszecie piłka wychodzi na korner po której piłka trafia w poprzeczkę!!!

62'

Hernandez za Fletchera

60'

Antonio Valencia za faul taktyczny

60'

Godzina meczu za nami. Wynik dalej nie ulega zmianie ale w tym momencie więcej z gry mają goście.

58'

Kapitan MU Evra leży na boisku

56'

W prostej sytuacji piłkę stracił Rooney ale zawodnicy Hull nie potrafili wykorzystać tej straty

54'

Wstrzelona piłka przez Younga w pole karne przeleciała przez całe pole karne

52'

Yannick Sagbo uderza na bramkę MU z 20 metrów ale de Gea wybija piłkę

51'

Januzaj w polu karnym Hull pomagał sobie ręką i słusznie sędzia przerwał tą akcję

49'

Zdecydowanie lepiej rozpoczęli drugą połowę zawodnicy Moyesa. Hull w drugiej połowie wygląda fatalnie

48'

Goście w natarciu. Tym razem przed szansą znów Januzaj

47'

Pierwsza próba strzału w drugiej połowie Younga bardzo nieskuteczna

46'

Gramy!!

46'

Koren także melduje się na boisku

46'

Rezerwowy bramkarz Harper zagra w tym meczu

45'

Koniec ciekawej pierwszej połowy meczu. Zapraszam po przerwie.

45'

Chyba ostatnia okazja w pierwszej połowie dla MU - uderza Januzaj ale zostaje zablokowany

45'

180 sekund dolicza sędzia do pierwszej połowy

42'

rzut rożny dla Hull City jednak tym razem zagrożenia nie było pod bramką MU

40'

Ostatnie 300 sekund pierwszej połowy w regulaminowym czasie przed nami

40'

Allan McGregor spokojnie łapie piłkę po dośrodkowaniu Valencii

37'

Chwila spokoju na boisku, dużo biegania w środkowej strefie.

36'

Piłka przeniosła się pod bramkę Czerwonych Diabłów ale strzałów nie oglądamy

34'

Januzaj ogląda żółtą kartkę

31'

Po wyrównującej bramce to goście są stroną dominującą - Hull wygląda jak bokser po nokaucie

28'

Kapitalne spotkanie. Przed momentem znów dorzucał w pole karne Valencia ale nikt do tej piłki nie doszedł

27'

G o o o o o o o o l l l l l l l l l ! ! ! ! ! ! ! ! ! Kapitalne przyjęcie Rooneya na 25 metrze i piękny strzał w okienko bramki Hull!!!!!!!!

25'

Pierwsza chwila spokoju na boisku od początku meczu. Naprawdę bardzo ciekawe 25 minut oglądaliśmy do tej pory

23'

Wydaje się, że piłkarze United w końcu zaczęli na poważnie grać w piłkę Ostatnie minuty to dominacja gości. Hull zamknięte na swojej połowie

22'

Tom Cleverley kapitalnie uderza z dystansu ale jeszcze lepszą obroną popisuje się bramkarz

21'

Kolejny rzut wolny w wykonaniu Rooneya i znów było bardzo groźnie. Będzie korner

20'

G o o o o o o o l l l l l l l l l ! ! ! ! ! ! Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Smalling głową pokonuje bramkarza!!!

19'

Figueroa ogląda kartkę

18'

Januzaj już w 18 minucie zmienia kontuzjowanego Rafaela

16'

Sensacyjny kwadrans za nami. Czy Czerwone Diabły się podniosą?

14'

G o o o o o o l l l l l l l ! ! ! ! ! ! David Meyler uderza na bramkę MU, piłka odbija się od nogi Evansa i wpada do siatki !!! To już mega sensacja !!

12'

Niedokładnie próbował zagrywać do Welbecka Smalling i od bramki rozpoczynają gospodarze

11'

Wszystko w porządku wracamy do gry

10'

Ashley Young brutalnie zaatakował bramkarza gospodarzy. Mamy chwilową przerwę w grze

8'

Antonio Valencia próbował dośrodkować w pole karne gospodarzy ale obrona doskonale sobie z tym poradziła.

6'

Kapitalnie zaczął się ten mecz dla przeciętnego kibica. Teraz Czerwone Diabły muszą dodatkowo się wysilić aby odwrócić niekorzystny wynik meczu

4'

G o o o o o o o l l l l l l l ! ! ! ! ! Co za początek meczu !!!!Po rzucie rożnym do piłki dopadł James Chester i z 3 metrów mocno kopnął do siatki bramki gości !!!

3'

No i mamy pierwszy korner dla Hul

3'

Szybko wymieniają piłkę między sobą zawodnicy obu zespołów co powoduje dużo strat na początku spotkania

1'

Pierwszy faul Valencii i pierwszy wolny dla gospodarzy jednak bez specjalnego zagrożenia

1'

Zaczną to spotkanie gospodarze!

13:41

Witamy na boisku oba zespoły - już za moment początek meczu

13:32

Mecz Hull kontra Czerwone Diabły to początek prawdziwego maratonu na angielskich boiskach. W okresie świąteczno-noworocznym bowiem zawsze najwięcej dzieje się właśnie w Anglii

13:16

Rezerwowi MU: A. Lindegaard, J. Hernández, N. Vidić, M. Carrick, Fábio, S. Kagawa, A. Januzaj

13:14

Zawodnicy rezerwowi gospodarzy: Rosenior, R. Koren, M. Fryatt, P. McShane, G. Boyd, S. Harper, A. Fayé