WikimediaAston Villa
93'

Sędzia kończy mecz.

90'

3 minuty dolicza sędzia

88'

Miejmy nadzieję, że nie będzie długo katował arbiter zawodników obu drużyn

86'

Nie ma dzisiaj najlepszego dnia arbiter, który przed momentem nie podyktował ewidentnego karnego za faul na Benteke

83'

Oba zespoły czekają już chyba na końcowy gwizdek sędziego

80'

Weimann już zakończył swój udział w tym meczu

79'

Lowton za Herda iii.....

79'

Goście dziś nie potrafią znaleźć skutecznego sposobu na Londyńczyków, którzy spokojnie kontrolują grę

76'

Duff melduje się na boisku

75'

Pozostało mniej jak kwadrans do zakończenia meczu. Nie wydaje się, żeby coś jeszcze mogło tutaj się zmienić

74'

Hard ratuje swój zespół od utraty trzeciej bramki wybijając piłkę z linii bramkowej po niefortunnym strzale Bakera

71'

Kasami zmienia Karaounisa

71'

Dużo walki w środku pola w ostatnich minutach

69'

Dejagah strzela na bramkę, odbija piłkę przed siebie Guzan ale po chwili łapie piłkę

67'

Chris Herd fauluje rywala i ogląda żółtą kartkę

65'

Ależ ogromne zamieszanie pod bramką Guzana zostaje jednak wyjaśnione.

64'

Sascha Riether powoli zdąża do narożnika pola karnego aby wznowić grę. Z pewnością dla zawodników z Londynu ten mecz już mógłby się skończyć

60'

Strzał z prawej strony Nathan Bakera mija lewy słupek bramki

59'

30 minut do zakończenia meczu. Goście grają źle i nie zanosi się na to aby udało im się odwrócić losy meczu

57'

Seria rzutów rożnych dla gości. Jednak Ashley Westwood zagrywa niedokładnie

55'

Niedokładność to obecnie najbardziej dominująca rzecz na Craven Cottage

54'

Arbitrem meczu jest Mike Dean

53'

Tonev zatrzymał Kacaniklića w pobliżu własnego pola karnego

53'

Obaj szkoleniowcy przy linii bocznej obserwują spotkanie

50'

Clark wybija piłkę głową z bramki po uderzeniu Riise

48'

Dośrodkowanie Ashkana Dejagaha pewnie łapie bramkarz gości

47'

Bezbarwny początek drugiej połowy. Nic ciekawego nie dzieje się obecnie na boisku

46'

Goście zaczynają mecz

46'

Tonev zmienia El Ahmadiego

45'

Sędzia kończy pierwszą połowę. Fulham prowadzi pewnie 2:0. Zapraszam po przerwie.

45'

120 sekund dolicza sędzia

44'

Bacuna jednak wysoko nad bramką

43'

Christian Benteke faulowany 20 metrów od bramki gospodarzy. Czy to będzie okazja na gola?

42'

Riether bardzo odważnym wejściem zatrzymany przez Bakera

40'

Wrzutka Westwooda pada łupem Riise

38'

Ostatnie minuty pierwszej połowy przed nami. Tempo spotkania spadło.

36'

Na pozycji spalonej jeden z zawodników Aston Villa. Od rzutu wolnego rozpocznie Grek w barwach Fulham

35'

Fulham na swojej połowie czeka na akcję Aston Villa. Gospodarze mając na 10 minut przed końcem pierwszej połowy dwubramkową przewagę jest w komfortowej sytuacji

32'

Ciężkie zadanie przed gośćmi. Delph jako pierwszy próbował przywrócić nadzieję gościom ale jego strzał mija słupek

30'

G o o o o l l l l l l ! ! ! ! !Dimitar Berbatov spokojnie, technicznie trafia tuż przy słupku!!

29'

Karny dla gospodarzy!!!!!

27'

Karagounis fauluje Delpha i będzie wolny dla gości

27'

Za nami 25 minut meczu. Fulham zasłużenie prowadzi 1:0. Goście próbują przejść do ataku aby odrobić stratę ale gospodarze mądrze grają w obronie

24'

Aston Villa próbuje odrabiać straty.

22'

G o o o l l l l ! ! ! !! Sidwel technicznym uderzeniem pokonuje Guzana!!!

19'

Aston Villa zamknięta w swoim polu karnym !!

19'

Delph za faul

18'

Alexander Kacaniklić w doskonałej okazji uderza na bramkę i z linii bramkowej piłkę wybija Baker !! To powinno być 1:0!!

16'

Maarten Stekelenburg świetnie broni uderzenie Benteke

16'

Kwadrans wyrównanego spotkania za nami. Żadna z drużyn nie osiągnęła znaczącej przewagi.

14'

Bardzo dobre podanie do Kacaniklica ale znów świetnie przecina wszystko Clark

14'

Kacaniklić przegrał pojedynek 1 na 1 z Clarkiem

12'

Gabriel Agbonlahor wrzuca znów do Benteke, który tym razem głową pudłuje

12'

Benteke uderza z 20 metrów nad bramką Stekelenburga po indywidualnej akcji

10'

Ciaran Clark uderza głową wysoko nad poprzeczką po wrzutce w pole karne z rzutu wolnego

8'

Świetne, kapitalne uderzenie Berbatowa kapitalnie broni Guzan!!!

7'

Dobra wrzutka Dejagaha w pole karne ale piłka mija Berbatowa

6'

Aston po raz pierwszy od początku meczu próbuje rozpocząć atak pozycyjny na bramkę gospodarzy

5'

Dejagah w indywidualnej akcji zatrzymany przez obrońców

4'

W pierwszych minutach delikatną przewagę mają gospodarze. Nie oglądaliśmy jeszcze strzału na bramkę w tym meczu

2'

Ładne słońce w Londynie, zapowiada ciekawe widowisko

1'

Gospodarze zaczynają spotkanie

14:29

Przed rozpoczęciem meczu minuta ciszy poświęcona Nelsonowi Mandeli

14:26

Zawodnicy na boisku - za moment zaczynamy

14:16

Rezerwowi Aston Villa: N. Helenius, M. Albrighton, J. Steer, Y. Sylla, J. Bowery, A. Tonev, M. Lowton

14:14

Rezerwowi gospodarzy w tym meczu to: P. Kasami, B. Ruiz, D. Stockdale, K. Richardson, D. Duff, E. Zverotić, L. Christensen