Koniec meczu. Sensacyjnie Hull pokonuje Liverpool 3:1.

92'

Boyd za Brady

90'

4 minuty dolicza sędzia

89'

Graham za Sagbo

87'

G o o o o l l l l l ! ! ! ! ! Skrtel kieruje piłkę głową do własnej bramki!!!!

87'

Sagbo marnuje doskonałą okazję będąc sam na sam z bramkarze strzela wprost w niego

85'

Ostatnie 300 sekund tego meczu w jego regulaminowym czasie gry

83'

Mocny strzał Suareza jednak mija słupek bramki Szkota

82'

Rzut wolny z około 25 metrów od bramki gospodarzy

80'

Akcja rezerwowych Coutinho i Luisa Alberto zatrzymana przez obronę

77'

Rzut wolny dla gospodarzy z okolic narożnika boiska to szansa na trzeciego gola ale obrońcy sobie poradzili

76'

Kwadrans do końca meczu. Czy Suarez i spółka się obudzą?

74'

Luis Alberto zmienia bezproduktywnego Mosesa

73'

Ten wynik jest jak naprawdę zasłużony. Mimo, że Liverpool jest drużyną lepszą to gospodarze nadrabiają ambicją swoje niedostatki techniczne

72'

G o o o o l l l l l ! ! ! !! Meyler mocno uderza z narożnika pola karnego i trafi idealnie przy słupku !! Brawo Hull !!

71'

Philippe Coutinho kapitalnie podał do Mosesa, którego świetnie, kapitalnie zatrzymał bramkarz!!!

68'

Sagbo próbował bezpośrednio z rzutu rożnego ale piłkę spokojnie złapał bramkarz

68'

El-Mohamadi wpada w pole karne ale zostaje zablokowany i mamy korner

66'

Rosenior także melduje się na boisku w miejsce Korena

65'

w Liverpoolu

65'

Będą zmiany

63'

Spadło nam tempo tego meczu. Oba zespoły dużo biegają ale czynią to zupełnie bez pożytku.

62'

Jest dośrodkowanie w pole karne ale uderzenie głową Davisa mija słupek bramki

59'

Godzina meczu za nami. wynik nie ulega zmianie. Przed zawodnikami z Liverpoolu 30 minut aby zmienić obraz meczu

56'

Victor Moses wreszcie przedarł się przez 3 rywali ale na kapitanie gospodarzy się zatrzymał

54'

Brady i Tore zderzyli się głowami ale chyba obaj będą gotowi do gry

52'

Hull jednak nie zamierza odpuszczać zwłaszcza, że goście w obronie dziś bardzo się gubią

49'

Henderson fauluje Brady'ego

47'

Ostro i mocno zaczynają goście drugą połowę. Suarez miał świetną okazję na gola ale bramkarz gospodarzy złapał piłkę

46'

Goście zaczynają drugą połowę

45'

Howard Webb kończy bardzo ciekawą pierwszą połowę - zapraszam za kwadrans

45'

Minuta doliczona

44'

37-63 % posiadanie piłki

43'

Akcje przenoszą się spod jednej bramki pod drugą jednak brakuje wykończenia w postacie strzałów

39'

Duże problemy gości z wprowadzeniem piłki na połowę rywali z powodu wysokiego pressingu gospodarzy.

37'

Bardzo ciekawa końcówka pierwszej połowy

35'

Dwójkowa akcja Suareza - Gerard kończy się interwencją bramkarza gospodarzy

34'

Ależ kapitalna interwencja Kolo Toure, który kapitalnie zatrzymał szarżującego Korena

32'

Rozkręca się powoli spotkanie. Oba zespoły walczą o zdobycie przewagi w środku pola

30'

Ładnie z powietrza uderza Tom Huddlestone i piłka minęła poprzeczkę bramki gości

28'

7 minut zaledwie cieszyli się prowadzeniem gospodarze. Co będzie się działo dalej?

28'

G o o o o o l l l l l ! ! ! ! ! Kapitalne uderzenie Gerrarda z rzutu wolnego wpada tuż przy słupku !! Mamy remis !!

26'

Davies za faul około 20 metrów od własnej bramki

25'

25 minut pierwszej połowy za nami i jak wspominaliśmy na początku prowadzenie gospodarzy to duża niespodzianka

23'

Victor Moses próbuje nabrać Webba na upadek ale doświadczony arbiter nie odgwizduje faulu

22'

Duża niespodzianka w tym spotkaniu ale trzeba przyznać, że wynik zasłużony bo gospodarze na tego gola zasłużyli

21'

G o o o o o o o o o l l l l l l l l l l ! ! ! ! ! ! ! Mocne uderzenie Livermorea z 20 metrów wpada pod poprzeczkę bramki gości!!!!!

19'

Luis Suarez jak do tej pory zupełnie niewidoczny

18'

Liverpool od własnej połowy próbuje rozpocząć akcje ofensywną, która przyniosła by gościom prowadzenie,

16'

Curt Davies oddaje pierwsze uderzenie na bramkę gości ale piłka po strzale głową mija słupek

15'

David Meyler miał doskonałą okazję do oddania strzału z 16 metrów ale nie doczekał się piłki. W pierwszym kwadransie dość niespodziewanie oglądamy wyrównany mecz

13'

Robert Koren na pierwszym spalonym w tym meczu

12'

Kiks obrońcy gości jednak bez konsekwencji dla bramki Mignoleta

11'

Victor Moses cofnięty pod środkową linię walczy o odzyskanie piłki. Gospodarze bardzo mocno cofnięci czekają na akcje gości.

7'

Kolejny korner dla goście. Tym razem Curt Davies dobrze głową wybija piłkę ale ta przewaga Liverpoolu w końcu może się skończyć golem

6'

Goście osiągają powoli zdecydowaną przewagę. W ciągu ostatnich kilku minut mieliśmy 2 rzuty rożne

4'

Ofensywna akcja gości kończy się rzutem rożnym po wybiciu Figueroy

2'

Tom Huddlestone zagrywa ręką 30 metrów od własnej bramki i po rzucie wolnym Gerrarda piłkę wybijają obrońcy

1'

Gospodarze zaczynają mecz!!

15:01

Howard Webb wyprowadza oba zespoły na boisko.

14:39

Rezerwa gości: Brad Jones, Daniel Agger, Mamadou Sakho, Luis Alberto, Iago Aspas, Philippe Coutinho, Joe Allen

14:36

Rezerwa Hull: Steve Harper, James Chester, Abdoulaye Faye, Liam Rosenior, Geddo, Danny Graham, George Boyd

14:25

Już za około 40 minut początek meczu w którym faworyt jest tylko jeden. Zapraszamy na relację LIVE z tego meczu