CracoviaCracovia
2 : 0
Górnik ZabrzeGórnik Zabrze
22:19

Koniec meczu. Po niezłym spotkaniu Cracovia wygrywa 2-0. Za uwagę dziękuje Krzysztof Orski. Zapraszam na inne relacje w serwisie Ekstraklasa.net!

93'

Schodzi Saidi, żegnają go głośne oklaski i okrzyki "Saidi, Saidi". Wchodzi Kita.

92'

Kontra Cracovii, ale Saidi za daleko wypuścił sobie piłkę. Nie będzie zagrożenia.

92'

Zmiana w Cracovii. Za Bernhardta wchodzi Dudzic.

90'

Druga połowa potrwa trzy minuty dłużej.

89'

Jak nie padł gol??!! Najpierw strzał po rykoszecie Nakoulmy broni Pilarz a chwilę później gracz z Burkina Faso z 3 metrów trafia w nogę Pilarza! NIEBYWAŁY pech Górnika!!!

88'

Ostatnia zmiana w Górniku. Schodzi Jeż, wchodzi Łuczak.

87'

Oba zespoły czekają już chyba na koniec meczu.

84'

Kontuzjowanego Szeligę zmienia Boljević.

82'

Kibice Cracovii wyrażają poparcie dla trenera Stawowego. Ten w odpowiedzi macha do fanów.

80'

Nakoulma z 16 metrów uderzył wysoko nad bramką.

79'

Strzał Saidiego z 16 metrów w środek bramki, ale radzi sobie Witkowski, chociaż z małymi kłopotami.

78'

Niezły strzał Drewniaka, ale piłka jednak leci obok bramki Pilarza.

76'

Zaskakujący strzał Papadopoulosa z najwyższym trudem broki Witkowski.

74'

8273 osoby przyszły dzisiaj na mecz.

73'

Ależ akcja Górnika. Z kontrą wyszedł Nakoulma, dograł do Gwaze, ale jego strzał o centymetry mija słupek bramki Pilarza! Było bardzo groźnie!!!

71'

Żółta kartka dla Łukasiewicza za faul na Saidim.

70'

Druga zmiana w Górniku. Za Iwana wchodzi Gwaze.

70'

Słaba główka Nakoulmy, Pilarz wybija piłkę.

69'

Cracovia kontroluje grę. W tym meczu nic nie powinno już się stać podopiecznym trenera Stawowego. Teoretycznie, wszak to nasza ekstraklasa ;)

66'

Powinno być 2-1!! Nakoulma z 12 metrów strzela na pusta bramkę, ale na linii jest Dąbrowski. Jeszcze dobitka Iwana, ale fatalnie nad bramką!!!

64'

Zmiana w Górniku. Za Małkowskiego wchodzi Madej.

63'

Jeż z 11 metrów strzela nad bramką w idealnej okazji!

62'

Pytanie tylko po co Witkowski wychodził do tej piłki? Saidi go minął na 25 metrze.

60'

GOOOOL!!!! Świetna piłka od Papadopoulosa do Saidiego, ten minął Witkowskiego, trafił w słupek, ale dobitka Bernhardta była już bezbłędna!!!

59'

Na spalonym Papadopoulos.

57'

Ależ akcja Bernhardta, który zakręcił obrońcami Górnika i uderzył technicznie. Piłka minęła jednak bramkę Witkowskiego!

55'

Zółta kartka dla Nykiela.

55'

Górnik ma swoją kontrę! Popędził Nakoulma, piłka trafiła do Jeża, ale jego strzał został zablokowany. Było groźnie!

53'

Uderzenie Saidiego z półwoleja leci nad bramką Witkowskiego.

52'

Górnik jest mocno cofnięty. Zabrzanie liczą na kontrę, ale z taką grą mogą się przeliczyć.

51'

Na spalonym złapany został teraz Steblecki.

50'

Młyn Cracovii Zdjęcie młyna Cracovii

49'

Cracovia w natarciu, ale sporo niedokładności jest w grze krakowian.

47'

Dobra akcja Pasów, strzela Papadopoulos, przełamuje ręce Witkowskiego, ale wcześniej była sygnalizacja pozycji spalonej.

46'

@Do Redaktora: Na razie bez oprawy. Zdjęcie za chwilę postaram się dodać.

46'

Zaczynamy II połowę! Od środka piłkarze Górnika! Obie drużyny na razie bez zmian.

21:29

Piłkarze wracają już na murawę. Za chwilę wznawiamy grę!

21:15

Koniec pierwszej połowy. Po 45 minutach Pasy prowadzą z Górnikiem 1-0 po golu Saidiego. Dodatkowo Górnik gra w 10 po czerwonej kartce dla Oziębały. Czekają nas wielkie emocje w drugiej połowie. Zapraszamy za 15 minut!

44'

Kontra Górnika, Nakoulma biegnie sam na sam, ale wygonił się do boku i strzelił prosto w Pilarza! Mogło być groźnie!

43'

Nic wielkiego nie wyniknęło ze stałego fragmentu gry.

42'

Akcja Marciniaka i będzie korner dla Cracovii.

40'

Cracovia długo rozgrywa piłkę. Oni mają czas.

38'

Mocny strzał Nakoulmy, rykoszet i będzie korner.

38'

Akcja Pasów, ale pogubił się Steblecki. Piłka w rękach Witkowskiego.

35'

W tej sytuacji Górnik ma jeszcze bardziej utrudnione zadanie. Nie dość, że przegrywają 0-1 to jeszcze grają w osłabieniu!

33'

Oziębała za daleko wypuścił sobie piłę, faulował i ogląda drugą żółtą kartkę. Górnik gra w osłabienie!!!

32'

Wrzutka Iwana ląduje prosto w rękawicach Pilarza.

30'

Cracovia - Górnik Zabrze

30'

Ależ akcja Pasów! Steblecki zagrał prostopadle do Saidiego, ten z linii końcowej wycofał do Papadopuolosa, ale fenomenalnie broni Witkowski! To powinni być 2-0!!!!

28'

Kosznik strzelił z dystansu, ale daleko obok bramki.

26'

Ostry faul Oziębały na Marciniaku. Jest żółta kartka.

25'

Kosznik dośrodkowuje, ale dobrze radzą sobie defensorzy Pasów. Pachnie jednak bramka dla gości.

24'

Cracovia uspokoiła nieco grę. Nic specjalnego się teraz nie dzieje na murawie.

22'

Płaski strzał Iwana, ale za słaby i prosto w Pilarza.

21'

Drewniak uderzył zza pola karnego, ale wysoko nad bramką. Górnik jednak cały czas w natarciu.

20'

Błyskotliwa akcja Nakoulmy, ale Nykiel spokojnie wybija piłkę poza linię końcową.

19'

Zbyt mocne podanie Stebleckiego do Marciniaka. Od bramki grę wznowi Witkowski.

18'

Faul w ataku Ntibazonkizy. Nici z akcji ofensywnej Pasów.

17'

Dośrodkowanie Oziębały prosto na głowę Żytki.

16'

Dobra piłka od Saidiego do Bernhardta, ale ten upada. Sedzia nakazuje grać dalej.

14'

Małkowski zdecydował się teraz na strzał z 30 metrów, ale piłka poszybowała wysoko nad bramką Pilarza.

13'

Małkowski i Nykiel zderzyli się głowami. Obaj jednak już wstają z murawy.

12'

W natarciu Górnik, ale podopieczni trenera Warzechy nie są w stanie przedrzeć się przez obronę Cracovii.

10'

Dobra akcja Górnika, piłkę zagrywał Iwan, ale za plecy Nakoulmy. Nie ma zagrożenia pod bramką Pilarza.

8'

Dośrodkowanie Marciniaka z lewej strony, ale zupełnie do nikogo.

8'

Wysoki pressing Cracovii i Górnik gubi się w obronie. Piłka na aucie.

6'

Dobrze powalczył Bernhardt i Cracovia ma aut.

5'

5'

Marciniak faulował Małkowskiego. Rzut wolny na środku boiska dla gości.

4'

Ależ rozpoczęcie meczu ma Cracovia. Saidi pięknie się urwał i "Pasy" mogą spokojnie rozgrywać piłkę. To Górnik musi zaatakować.

2'

GOOOOL!!!! Pierwsza akcja Pasów, fenomenalne prostopadłe podanie do Saidiego a ten w sytuacji sam na sam mija Witkowskiego i strzela do pustej bramki!!

1'

Od początku kibice obu zespołów prezentują fantastyczny doping.

1'

Zaczynamy! Pierwsza piłka dla Cracovii!

20:26

Oba zespoły wychodzą na murawę. Na przedzie pochodu kroczy sędzia Marcin Borski. Za moment zaczynamy, miejmy nadzieję, wielkie piłkarskie widowisko.

20:22

Dzisiejsza frekwencja na stadionie Cracovii nie powala na kolana. Kibice jednak cały czas schodzą się na trybuny.

20:18

Piłkarze obu zespołów już opuszczają murawę. Do rozpoczęcia meczu zostało nieco ponad 10 minut!

20:11

W pierwszym dzisiejszym meczu Śląsk zremisował 3-3 z Podbeskidziem Bielsko - Biała. Mamy nadzieję, że w meczu Górnik - Cracovia także padnie dużo goli!

20:05

Na dzisiejszy mecz wybrała się spora grupa kibiców Górnika. Na ten moment jest ich w "klatce" około 150, ale pod stadionem jest ich jeszcze dużo więcej.

20:02

Rozgrzewka przed meczem Cracovia - Górnik Rozgrzewka przedmeczowa

19:59

Na murawie rozgrzewają się już piłkarze obu zespołów. W Krakowie dzisiaj mamy niezłą, piłkarską pogodę. Jest około 12 stopni Celsjusza, wieje delikatny wiaterek. Do tego jest jeszcze piątkowy wieczór. Czego chcieć więcej od życia?

19:56

Podaję nazwiska piłkarzy, którzy mecz zaczną na ławkach rezerwowych:

Cracovia: Perdijić, Boljević, Kita, Zejdler, Dudzic, Jaroszyński, Kapustka

Górnik: Kasprzik, Madej, Zachara, Gwaze, Wełnicki, Majtan, Łuczak

19:54

W ramce po lewej stronie widoczne są już wyjściowe składy obu jedenastek. Jak widać, niespodzianek nie brakuje. Zaskakuje powrót do bramki Górnika Witkowskiego i obecność w wyjściowym składzie "Pasów" Ntibazonkizy, który wraca po kontuzji oka.

19:52

Serdecznie witamy prosto ze stadionu Cracovii. Już za około 40 minut początek meczu Cracovia - Górnik Zabrze. Zapraszam do pozostania przy relacji w serwisie Ekstraklasa.net, Krzysztof Orski!