Wtorek, 29 października 2013, godz. 20:30
Wisła KrakówWisła Kraków
3 : 0
Widzew ŁódźWidzew Łódź
94'

Piękna obrona rzutu wolnego przez Miśkiewicza kończy mecz w Krakowie. Wisła zasłużenie wygrywa z Widzewem 3:0!

93'

Napomnienie również dla Piotra Brożka (Wisła).

92'

Żółta kartka dla Stjepanovicia (Wisła).

92'

Równie dobrze Wisła mogła wygrać ten mecz 6:0... Małecki miał sytuację sam na sam z Mielcarzem, pudłuje po rękach bramkarza Widzewa.

89'

Jeszcze jedna szansa na pognębienie Widzewa - Małecki faulowany przez Okachiego, będzie centra w pole karne z rzutu wolnego.

86'

Goooool! 3:0 dla Wisły! Błyskawiczną kontrę wiślaków po raz drugi celnie kończy Wilde-Donald Guerrier, wykorzystując podanie Brożka i podcinając piłkę nad bezradnym Mielcarzem. "Biała Gwiazda" stawia kropkę nad 'i'!

85'

Piotr Brożek... dobra interwencja zatrzymuje Visnjakovsa.

83'

Najpierw pod kątem próbował Garguła, potem strzał Sarkiego. Oba obok bramki!

81'

Ostatnia zmiana w Widzewie, schodzi Patryk Stępiński, w jego miejsce Łukasz Staroń.

80'

Emmanuel Sarki zmienia Michała Chrapka (Wisła). Za pomocnikiem Wisły jeden z lepszych meczów w sezonie.

76'

Małecki zgrywa piłkę do Brożka, ten już w polu karnym przyjmuje i usiłuje oddać ją Guerrierowi. Haitańczyk rozkraczył się przy próbie jej przejęcia i obrońcy Widzewa wyjaśniają sytuację.

75'

Na boisku mamy okres małego przestoju, Wisła oddała Widzewowi trochę pola, ale rozgrywa piłkę spokojnie i dokładnie.

73'

Żółtą kartką ukarany Patryk Małecki (Wisła).

72'

Miśkiewicz mija się z mocnym dośrodkowaniem Widzewa z rzutu wolnego, na szczęście dla Wisły - bez konsekwencji.

70'

Wisła Kraków - Widzew Łódź

70'

Małecki pojawia się na boisku za Bunozę (Wisła).

69'

Aleksejs Visnakovs płasko strzela, Miśkiewicz nie dał się zaskoczyć.

67'

Atakuje Alex Bruno, na posterunku Łukasz Burliga.

66'

Aleksejs Višņakovs za Veljko Batrovicia (Widzew).

64'

W Widzewie na boisku pojawił się Alex Bruno, na ławkę zszedł Povilas Leimonas.

64'

Powrót do Wisły Piotra Brożka staje się faktem. "Pietia" zmienia Rafała Boguskiego.

63'

Brooożeeeek! Główka po centrze Guerriera obok bramki!

62'

Kolejna zmarnowana "setka" Wisły! Brożek wypuszcza Gargułę, ten oko w oko z Mielcarzem strzela prosto w bramkarza Widzewa!

60'

Fatalny kiks Nowaka, zdążył zblokować strzał wychodzącego sam na sam z bramkarzem Brożka!

59'

Niewiele zabrakło do trzeciej bramki dla Wisły. Na miękkie dośrodkowanie Fryca nabiegał Chrapek, wolej wiślaka nad poprzeczką.

56'

Urywek tiki-taki po krakowsku kończy przewinienie Okachiego na Guerrierze. Strzelec pierwszego gola popisał się kilkoma technicznymi zagraniami.

53'

Boguski wpadł w pole karne, zamiast strzelać zdecydował się na podanie w poprzek boiska. Przytomny Stępiński wybija jego zagranie.

52'

Kibice Widzewa chóralnie pozdrawiają trenera Franciszka Smudę, który wiele lat prowadził zespół z Łodzi.

51'

Żółta kartka dla Gordana Bunozy (Wisła).

50'

Zgranie Stjepanovicia na prawe skrzydło do Patryka Fryca, ten wygarnia piłkę już zza linii końcowej.

49'

Zdjęcie nie jest najlepszej jakości, ale można na nim zobaczyć w jaki sposób prezentują się dziś w Krakowie fani Widzewa. Kibice Widzewa w Krakowie

48'

Princewill Okachi uderza na siłę, nad bramką.

47'

Faul wiślaka w kole szesnastki, dobra okazja dla Widzewa na kontaktową bramkę z rzutu wolnego.

46'

Rybicki zatrzymany siłą przed polem karnym Wisły, atak wiślaka - zdaniem sędziego -był czysty.

45'

Druga połowa meczu rozpoczęta!

46'

Koniec pierwszej połowy meczu! Wisła prowadzi 2:0 po bramkach Guerriera i Garguły, grając w przewadze jednego zawodnika!

46'

Strzał Czarnogórca obok lewego słupka bramki Miśkiewicza.

45'

Żółta kartka dla Łukasza Burligi (Wisła) za faul na Batroviciu, rzut wolny z linii pola karnego.

44'

44'

Wisła zasiedziała się w polu karnym Widzewa, Fryc za daleko wypuścił sobie piłkę i ją stracił.

43'

Pudło Garguły z rzutu wolnego z 16 metrów!

42'

Widzew w dziesiątkę! Guerrier w pełnym biegu wchodzi w szesnastkę, de Amo Perez go wycina! Nie jesteśmy pewni, ale atak Hiszpana chyba nie kwalifikował się na czerwony kartonik!

41'

Dobre wejście z prawej strony Patryka Fryca, za mocne dośrodkowanie mija Brożka i Guerriera czekających na piłkę w polu karnym.

40'

Łyk z magicznego bidonu i Stjepanović wraca na boisko.

38'

Wiślak przypłacił zaciętą grę w środku pola urazem, reprezentant Macedonii opatrywany przez lekarzy na murawie.

37'

Dwie straty Stjepanovicia w krótkim okresie czasu, Rybicki i Nowak zagięli parol na Macedończyka.

35'

Wisła nie gra wcale wielkiego meczu, jednak jej ataki są skuteczne i precyzyjne. Jak dotąd, świetnie prezentuje się Michał Chrapek.

31'

Višņakovs upada w polu karnym naciskany przez Jovanovicia. Sędzia Gil nie daje się nabrać i karze napastnika Widzewa żółtą kartką!

30'

Powtórka z rozrywki. Przemyślane, idealne zagranie Garguły trafia do Brożka, napastnik Wisły w sytuacji sam na sam trafia w Mielcarza!

29'

Próba Gordana Bunozy obok bramki.

28'

Gra Boguskiego nabiera rumieńców, "Boguś" do Fryca, Perez staje na drodze centry wiślaka w pole karne.

70'

27'

27'

Goooool! 2:0! Beznadziejne zagranie Hajrapetiana, błąd obrońcy Widzewa kończy się świetnym podaniem w tempo Chrapka do Pawła Brożka. Snajper Wisły nie zwykł marnować takich okazji! Wisła podwyższa prowadzenie!!!

23'

Doskonałe zagranie Boguskiego do Brożka, świetna interwencja Kevina Lafrance'a! "Brozio" już szykował się do obrotu z piłką i strzału na bramkę, w której stał tylko Mielcarz!

22'

Dobry odbiór Jonathana de Amo Pereza i próba szybkiego rozegrania, Hiszpan faulowany przez wiślaków.

21'

Miśkiewicz piąstkuje centrę łodzian, z woleja uderza Batrović... nad bramką.

21'

Jovanović powstrzymuje płaskie zagranie Nowaka w pole karne, korner dla podopiecznych Rafała Pawlaka.

19'

Višņakovs jest silny jak tur. Stoperzy Wisły są bezradni przy walce w powietrzu o długie piłki serwowane Łotyszowi przez kolegów z drużyny.

18'

Boguski posyła prawie taką samą piłkę Guerrierowi, jak Garguła przy bramce - skrzydłowy Wisły na pozycji spalonej.

17'

Sędzia dopatrzył się przewinienia w odbiorze piłki Fryca na połowie widzewiaków.

16'

Krystian Nowak huknął z dystansu, bardzo niecelny strzał młodego pomocnika Widzewa.

16'

Wiślacy w delikatnych opałach, do główki wyskoczył Višņakovs i o mały włos nie wywalczył sobie piłki w asyscie trzech stoperów z Krakowa.

15'

Zaangażowany Fryc odbiera piłkę w narożniku boiska, centra nie trafia do nikogo.

14'

Szarżował Batrović, zaplątał się z piłką gdzieś przed wiślackim polem karnym.

13'

Żółtą kartką ukarany został Lafrance.

13'

Długim rogu, długim. Podręcznikowa akcja wiślaków, na uwagę zasługuje rozmyślne zagranie Boguskiego do Garguły, bez tego nie byłoby gola dla Wisły!

11'

Goooooooooooooool! 1:0 dla Wisły! Świetne rozegranie Boguskiego, Garguła wykłada piłkę Guerrierowi. Kiwka jedna, druga, strzał po drugim rogu i bramka dla "Białej Gwiazdy"!

11'

To, co według moich słów miało być sektorówką, to po prostu monstrualnie długa flaga Widzewa "You'll never walk alone". Monstrum!

10'

Nowak pudłuje z główki obok bramki Miśkiewicza.

9'

Interweniuje Bunoza, rzut rożny mają widzewiacy.

7'

Perez bliski strzału głową, kolejny rykoszet i korner. Niecelne zagranie Okachiego, piłka dla Wisły.

6'

Višņakovs nie sięga dośrodkowania Batrovicia, piłkę musnął któryś z wiślaków. Rzut rożny dla Widzewa.

5'

Guerrier walczy do końca i wyłuskuje piłkę w środku pola, podaje do Brożka - snajper Wisły pod naciskiem Batrovicia ją gubi.

3'

Lewą stroną szarżuje Okachi, dobre wejście Fryca przerywa akcję Widzewa.

2'

Garguła podaje do Guerriera, strzał Haitańczyka odbity od obrońcy. Po kornerze głową strzelał Bunoza, w ręce Mielcarza!

1'

Leimonas sfaulował Gargułę przed polem karnym Widzewa, wiślacy mają szansę dośrodkować z rzutu wolnego.

1'

Pod nieobecność Arkadiusza Głowackiego, kapitanem Wisły jest dziś Łukasz Garguła.

1'

Pierwszy gwizdek Pawła Gila rozpoczyna mecz Wisły z Widzewem. Od środka zaczęli Paweł Brożek i Łukasz Garguła!

20:29

Jak długo na Wawelu... odśpiewane przez kibiców Wisły i za moment zaczynamy.

20:27

Patryk Fryc zagra na prawej stronie obrony - w środku Burliga i Jovanović, na lewej flance Gordan Bunoza.

20:24

Sędzia Gil gwizdkiem zaprasza piłkarzy do tunelu.

20:20

Mała dywersja ze strony Wisły, widzewiacy wygonieni z boiska zraszaczami. Początek spotkania za 10 minut.

20:20

Jak na jesienny wieczór, w Krakowie jest względnie ciepło. Niemniej jednak, zapowiada się na bardzo słabą frekwencję.

20:17

Na trybunie Widzewa trwa instalacja czegoś, co wygląda jak sektorówka. Reprezentacja widzewiaków wciąż jest mało liczna, czyżby jakieś problemy po drodze Krakowa?

20:06

Przypominamy o naszym facebookowym fanpage'u WislaKrakow.Ekstraklasa.net! Znajdziecie tam zdjęcia, komentarze, sondy i wszystko to, co nie mieści się w relacji!

20:03

Na mecz zmierza grupa co najmniej 500 kibiców Widzewa. Póki co, na sektorze gości zameldowało się 15 fanów z Łodzi.

19:56

Ponowny debiut dla "Białej Gwiazdy" może dzisiaj zaliczyć Piotr Brożek. "Pietia" został błyskawicznie zgłoszony do rozgrywek i zasiadł na ławce rezerwowych.

19:52

Zapowiedż meczu autorstwa Daniela Kawczyńskiego można przeczytać pod TYM linkiem. Zapraszamy!

19:49

Widzewska zasłona dymna z urazami trzech podstawowych zawodników - Mielcarz, Batrović i Višņakovs mieli w ogóle nie pojechać do Krakowa, tymczasem wszyscy znaleźli się w wyjściowej jedenastce.

19:44

Rezerwowi Wisły: Bieszczad, Nalepa, Piotr Brożek, Stolarski, Małecki, Sarki.

19:42

Rezerwowi Widzewa: Krakowiak, Augustyniak, Bartkowski, Alex Bruno, Kasprzak, Staroń, Aleksejs Višņakovs.

19:33

Dobry wieczór ze Stadionu Miejskiego im. Henryka Reymana w Krakowie! Mniej niż godzina pozostała do rozpoczęcia drugiego wtorkowego meczu 14. kolejki T-Mobile Ekstraklasy. Przy Reymonta niepokonana na własnym stadionie Wisła Kraków zmierzy się z łódzkim Widzewem, a ja zapraszam na relację LIVE z tego spotkania!