Atletico MadrytAtletico Madryt
1 : 2
FC BarcelonaFC Barcelona
20:53

Barcelona w kuriozalnych okolicznościach wygrywa. Atletico goniło wynik, ale nie udało się doprowadzić do remisu. Katalończycy zmierzają po 100 punktów w lidze. warunkiem jest wygranie pozostałych trzech spotkań w lidze. Za wspólnie spędzony czas i śledzenie relacji NA ŻYWO dziękuje Państwu Tomasz Górski i zapraszam na kolejne tekstowe sprawozdania. Do następnego.

93'

W ostatniej akcji meczu bramkarz Atletico wędruje w pole karne rywala. Bez zagrożenia i arbiter kończy mecz.

91'

Tiago na prawej stronie i rzut rożny. Zmaga się doping na Vicente Calderon.

90'

Trzy minuty dłużej potrwa to spotkanie.

90'

Zagranie ręką przez Emiliano Insuę nie uszło uwadze arbitra. Żółta kartka.

88'

Jose Manuel Pinto zwleka z wybiciem piłki z "piątki". To nie podoba się kibicom gospodarzy, którzy gwizdami wyrażają swoje niezadowolenie.

86'

Rykoszet po strzale Diego Costy i z wielkim trudem Jose Manuel Pinto paruje piłkę na rzut rożny.

84'

Oliver Torres za mocno podaje do Emiliano Insuy.

83'

Emiliano Insua strzela niecelnie. Zmarnowana szansa na strzelenia gola dającego remis.

82'

Warto podkreślić, że od kilkunastu minut Barcelona gra w "10" bez Lionela Messiego. Argentyńczyk zszedł z boiska z powodu kontuzji, a limit zmian był wykorzystany. Mimo to udało się odwrócić losy spotkania.

82'

Diego Costa na spalonym.

80'

Kuriozum. David Villa strzela z kilkunastu metrów i piłka trafia w plecy jednego z obrońców Atletico. Gabi chciał wybić piłkę by ta nie... wyszła na rzut rożny i kolanem posłał ją do siatki.

80'

GABI KIERUJE PIŁKĘ DO WŁASNEJ BRAMKI

78'

Atletico miało szansę na drugiego gola, ale zabrakło wykończenia.

76'

Oliver Torres wchodzi za Adriana Lopeza.

74'

Diego Godin strzela niecelnie.

74'

Cesc Fabregas również ukarany żółtym kartonikiem.

72'

Jeszcze żółta kartka za zdjęcie koszulki.

72'

Koronkowa akcja w polu karnym z Cesciem Fabregasem i strzela z kilkunastu metrów tuż przy słupku.

72'

GOL, ALEXIS SANCHEZ

68'

Diego Costa wchodzi za Radamela Falcao. Głośno było na Vicente Calderon gdy schodził Kolumbijczyk.

66'

Niecelny strzał Andresa Iniesty.

64'

Cristian Rodriguez zmienia żegnanego gromkimi brawami Ardę Turana.

63'

Chaotyczna kontra Atletico i Koke strzela nad poprzeczką.

62'

Alexis Sanchez strzela z dystansu wysoko nad bramką. Drwiące gwizdy na trybunach.

60'

... i David Villa zastępuje Adriano.

60'

Sergio Busquets wchodzi za Alexa Songa...

56'

W ostatniej chwili Adriano wybija piłkę Adrianowi. Druga bramka wisiała w powietrzu!

55'

W 5 ostatnich meczach drużyna Atletico Madryt nie pokonała Barcelona. Czy dzisiaj przełamie niemoc?

54'

Chaotyczna akcja Barcelony po rzucie wolnym i ostatecznie Thibaut Courtois łapie piłkę po główce Cesca Fabregasa.

52'

Kwintesencja błędów w obronie Barcelony i Kolumbijczyk otwiera wynik spotkania! 28. gol El Tigre w Primera Division. Czwarty gol w czwartym meczu przeciwko Barcelonie.

51'

GOOL, RADAMEL FALCAO

50'

Diego Godin powstrzymuje zgodnie z przepisami we własnym polu karnym Adriano. Ciężko przebić się przez mur gospodarzy...

48'

Wstrzelenie piłki w pole karne przez Jordi Albę i Thibaut Courtois łapie piłkę.

47'

Atak pozycyjny gości i faulowany Alexis Sanchez na prawej stronie.

46'

I wracamy na Vicente Calderon na drugą połowę. Obie drużyny przystępują doń bez zmian. Ale my liczymy na zmianę wyniku i gry.

19:52

1/1 Strzały celne/niecelne 1/2 Bardzo blado wygląda ta statystyka. Obie drużyny wyszły na boisko, żeby "odbębnić" to spotkanie. A że zostało kilka kolejek, to możemy spodziewać się męczarni. I braku emocji, które są na polskim podwórku: dzisiejsze mecze Piasta ze Śląskiem i Lechii z Ruchem ;) Wracamy za kilkanaście minut.

46'

Koniec słabej i rozczarowującej pierwszej połowy. Atletico bezbramkowo remisuje z Barceloną.

46'

O proszę. Cristian Tello strzela tuż obok dalszego słupka. Thibaut Courtois nie sięgnął piłki!

45'

Akcja Barcelony i znowu niedokładne podanie Cristiana Tello. Idzie łeb w łeb z Dani Alvesem.

43'

Akcja gości przynosi rzut rożny.

43'

Adrian na spalonym.

42'

Marc Barta wchodzi za kontuzjowanego Dani Alvesa.

42'

Fatalny strzał Lionela Messiego z linii pola karnego. Zaczął świętować mistrzostwo posyłając piłkę w górne rzędy za bramką Atletico.

40'

Strzał Koke z 20 metrów zablokowane. A u gości szykuje się zmiana!

39'

Zdecydowane wyjście Adriano, który uprzedza Radamela Falcao.

37'

Stały obrazek. Thibaut Courtois łapie piłkę po zagraniu Dani Alvesa.

35'

Płaskie zagranie Emiliano Insuy w pole karne rywala za wiele korzyści nie dało.

34'

Atletico Madryt zdobywa 25% goli między 31 a 45 minutą To najwyższy procent w lidze.

33'

Cristian Tello ograł na lewej stronie Juanfrana i zagrywa w pole karne. Tam piłkę wybija jeden z obrońców.

31'

Kontra Barcelony i Cristian Tello przegrywa pojedynek jeden na jeden z obrońcą Atletico! A miałby potem przed sobą tylko bramkarza!

31'

Juanfran "szukał" podaniem w polu karnym Radamela Falcao! Kolumbijczyk minimalnie spóźniony!

29'

Razi niedokładność w grze Blaugrany. Rzadko niespotykane. Widać grają rozluźnieni

28'

Bez zagrożenia. Szybko poszła kontra i przerwana niedokładnym podanie Adriana Lopeza do partnera.

27'

Dobre dośrodkowanie w pole karne Dani Alvesa i Miranda uprzedza czekającego na piłkę zawodnika Barcelony. Korner.

26'

Pole karne Atletico. Akcja Gerarda Pique i niedokładnie odegranie Lionela Messiego. Barcelona nie może przebić się przez mur gospodarzy. Atletico wyraźnie nastawione na kontry.

23'

Kontra Atletico i po podaniu Radamela Falcao strzela Koke zza pola karnego obok bramki.

22'

Podanie w pole karne do Alexisa Sancheza niedokładne. Andres Iniesta potrafi lepiej zagrać.

19'

Dobra centra i Diego Godin strzela głową tuż nad poprzeczką.

19'

Adrian strzela z dystansu. Piłka po rykoszecie wychodzi na korner.

18'

Strzał Cristiana Tello z lewego narożnika pola karnego zablokowany. Akcja straciła na tempie po długim przyjmowaniu piłki przez młodego skrzydłowego FCB.

16'

Słaby, i w środek bramki, strzela Lionel Messi z rzutu wolnego. Thibaut Courtois pewnie łapie piłkę.

15'

Przeraźliwe gwizdy. Przypadkowe zderzenie Gabiego z Jordi Albą i groźnie zapowiadająca się akcja Atletico przerwana przez Pedro Pereza.

14'

Składna akcja gości przerwana gwizdkiem arbitra. Cristian Tello na ewidentnym spalonym.

13'

Ryzykownie Dani Alves z Gerardem Pique bawią się piłką we własnym polu karnym. Było blisko straty!

12'

Jeszcze raz Brazylijczyk. Został jednak uprzedzony przez Diego Godina. Akcja spaliła na panewce.

11'

Próba dośrodkowania Dani Alvesa z prawej strony. Zablokowane przez Emiliano Insuę.

9'

Andres Iniesta zagrywa piłkę w pole karne gospodarzy. Ciut za mocno i na wślizgu Cesc Fabregas nie sięga futbolówki. Thibaut Courtois od "piątki".

8'

Podanie na wolne pole do Radamela Falcao. Ten popędził na bramkę Barcelony i strzela płasko wprost w Jose Manuela Pinto.

6'

Crossowy przerzut z prawej strony na przeciwległą flankę do Cristiana Tello. Piłka strącona przez obrońcę wychodzi na aut.

5'

Początek należy do gospodarzy. Juanfran wstrzeliwuje piłkę w pole karne i Arda Turan nie miał szans by opanować piłki. Po chwili Jordi Alba faulowany.

3'

Wysoki pressing gospodarzy na połowie rywala. Ostatecznie faul zawodnika Rojiblancos i chwila wytchnienia dla obrony Barcelony.

1'

I od razu prostopadłe podanie do Ardy Turana, który był jednak na spalonym.

1'

Gwizdek Pedro Pereza i Atletico zaczyna pierwszą połowę.

18:58

Piłkarze Blaugrany wychodzą na boisko. Gospodarze utworzyli szpaler. Trwa przywitanie i za moment rozpocznie się mecz.

18:58

Campeones, Campeones – słychać z trybun Vicente Calderon. Za moment obie drużyny wyjdą na murawę.

18:45

Wczoraj Katalończycy zostali mistrzami... nie wychodząc na murawę. Odwieczny rywal, Real Madryt, zremisował z drugą barcelońską drużyną, Espanyolem. Dzisiaj drugi mecz na linii Madryt-Barcelona.

18:42

Rezerwowi FC Barcelona: Jordi Masip, Marc Bartra, Xavi, Thiago Alcantara, Sergio Busquets, David Villa, Pedro.

18:41

Znamy podstawowe "jedenastki" obu drużyn. A oto zmiennicy. Rezerwowi Atletico: Sergio Asenjo, Filipe Luis Kasmirski, Cata Diaz, Raul Garcia, Cristian Rodriguez, Oliver Torres, Diego Costa.

18:37

Za ok. 25 minut na boisko wkroczą piłkarze Atletico Madryt i nowego mistrza Hiszpanii, FC Barcelony. Na relację NA ŻYWO zaprasza Państwa Tomasz Górski.