Arsenal LondynArsenal Londyn
96'

Po słabym meczu Arsenal wygrał z Newcastle 1:0.

91'

Walcott zbyt egoistycznie podszedł do sytuacji sam na sam z bramkarzem i trafił w słupek!!

90'

4 minuty dolicza sędzia

90'

Ostatnia zmiana w meczu

88'

Newcastle próbuje przejść pod bramkę Szczęsnego...ale tylko próbuje

86'

Ostatnie 5 minut meczu przed nami

84'

Polski bramkarz w barwach Arsenalu w drugiej połowie ewidentnie się nudzi

81'

Gibbs za dyskusje z arbitrem

80'

Campbell zmienia Yanga-Mbiwa. To ostatnia zmiana w tym meczu w zespole gospodarzy

79'

Najciekawszym wydarzeniem ostatnich minut na boisku...są zmiany

77'

Giroud zmienia Podolskiego

75'

Wkraczamy w ostatni kwadrans tego spotkania

73'

Pogubił się przez moment Howard Webb. Już jednak opanował sytuację i od autu rozpocznie Arsenal,

71'

Słabe spotkanie dziś oglądamy. Oprócz pierwszych 10 minut drugiej połowy nic ciekawego w tym spotkaniu się nie dzieje, Kibice głównie Arsenalu mogą czuć się zawiedzeni.

69'

Podolski jednak trafia piłką w mur

67'

Będzie doskonała okazja dla Arsenalu. Cazorlla faulowany około 25 metrów od bramki.

65'

Druga zmiana w zespole gospodarzy staje się faktem. Marveaux na boisku

64'

Zaraz będzie kolejna zmiana w zespole Newcastle

63'

Znów spadło tempo meczu. Dużo biegania w środku boiska

61'

Ładna akcja Ben Arfy zatrzymana przez Sagne na linii pola karnego.

60'

Ładny powrót Cazorly zatrzymał akcję Newcastle

58'

Kontuzjowany Cabaye opuszcza boisko a w jego miejsce Anita

57'

Arsenal po zdobyciu bramki cały czas w natarciu. Zupełnie inaczej prezentują się goście niż w pierwszych 45 minutach

55'

Świetne podanie do Walcotta, którego uprzedza bramkarz gospodarzy.

55'

Dość niespodziewanie goście wyszli na prowadzenie, które bardzo może odmienić losy tego meczu.

52'

G o o o o o l l l l l l l ! ! ! ! ! ! Laurent Koscielny niespodziewanie znalazł się przed bramką Harpera i strzałem z woleja pokonał Harpera!!!

50'

Szczęsny odważnym wyjściem na linii pola karnego zatrzymuje rywala

49'

Mocnych słów w przerwie meczu musiał użyć Wegner bo jego drużyna rozpoczęła bardzo zdecydowanie.

47'

Kapitalny początek drugiej połowy. Po złym wybiciu piłki przez Harpera Walcott uderza z narożnika pola karnego. Bramkarz gospodarzy jednak poradził sobie z obroną tego uderzenia.

46'

Gramy!!

18:02

Wracamy oby na lepszą drugą część meczu

45'

Howard Webb kończy męczarnie obu drużyn zapraszając zawodników do szatni. Oby druga połowa była ciekawsza.

45'

120 sekund dolicza arbiter

42'

Debuchy uprzedził pod bramką Harpera Podolskiego wybijając piłkę za linię końcową

40'

Podolski po zagraniu Rosickyego wychodzi sam na sam z Harperem ale sędzia odgwizduje pozycję spaloną. Jednak powtórki wykazały, że asystent Webba się pomylił.

37'

Rosicky fauluje Ben Arfe i ogląda kartkę

36'

Ostatnie 10 minut pierwszej słabej połowy.Zobaczymy jeszcze gole w tej części spotkania?

34'

Sagna zatrzymuje rywala i gospodarze znów będą mieć korner

32'

Debuchy zderzył się z Podolskim. Webb orzekł faul zawodnika Arsenalu

32'

Ładna akcja Gibbsa, który zagrywa do Cazorly ten jednak uderza bardzo niedokładnie

30'

Źle, fatalnie Alex Oxlade-Chamberlain po akcji Rosickyego

28'

Kontuzjowany Arteta opuszcza boisko w jego miejsce Oxlade-Chamberlain

27'

Za moment pierwsza zmiana w zespole Arsenalu

27'

Chelsea - Everton 1:1

24'

Dobrze na przedpolu interweniuj Harper, który na linii pola karnego zatrzymał Walcott

22'

Gutierrez taktycznie fauluje Walcotta i ogląda żółtą kartkę nr 1 w tym spotkaniu

21'

Źle w pierwszych 20 minutach 1. połowy gra Arsenal. Z przebiegu gry wynika, że na wyniku zależy bardziej gospodarzom, którzy nie grają już o nic niż mającemu znów szanse na bezpośredni awans do Champions League Arsenalowi

19'

Gibbs sfaulowany w walce o piłkę przez Taylora i akcję zacznie Szczęsny

18'

Zwija się z bólu Gutierrez po starciu z jednym z rywali

17'

Pierwszy kwadrans za nami. Spotkanie w żaden sposób nie może powalić na kolana.

14'

Gouffran indywidualnie próbował się przedrzeć w pole karne Szczęsnego ale w finalnym etapie akcji zagrywa niedokładnie

12'

Cazorla do Koscielnego z rzutu rożnego ale obrońca gości nie trafia głową w piłkę

10'

Za nami pierwsze 10 minut spotkania. Dużo biegania, dużo gry w środku ale strzałów niewiele

8'

Chelsea prowadzi już z Evertonem 1:0 a więc piłkarze Beniteza postanowili wziąć sprawę w swoje ręce.

7'

Yanga-Mbiwa ładnie pobiegł prawą stroną, dośrodkował w pole karne do Cisse, który źle trafił w piłkę i ta przeleciała nad bramką.

5'

Mamy pierwsze uderzenie na bramkę. Walcott uderza z powietrza na bramkę Harpera wysoko nad poprzeczką

4'

Spokojny początek spotkania z lekką przewagą Kanonierów

2'

Arsenal odważnie rozpoczął ten mecz. Gospodarze schowani na swojej połowie

1'

Dwa ostatnie spotkania Newcastle na swoim stadionie to 0 punktów 0 bramek zdobytych 9 straconych. Czy dziś będzie lepiej?

1'

Spotkanie zaczynają gospodarze

16:56

Zawodnicy na boisku, za moment początek spotkania

16:55

Sędzią głównym tego spotkania jest Howard Webb.

16:54

Pod koniec grudnia Arsenal wygrał z Newcastle aż 7:3

16:47

Czekamy na rozpoczęcie spotkań ostatniej serii spotkań. Pierwsze gwizdki arbitrów na wszystkich stadionach o godzinie 17.

16:42

Korespondencyjny pojedynek o prawo startu w Lidze Mistrzów rozegra się pomiędzy Arsenalem i Chelsea. Piłkarze Rafy Beniteza są jednak w lepszej sytuacji, ponieważ w tabeli mają 2 punkty więcej od zawodników Arsene Wegnera.

16:33

Rezerwowi gości: T. Vermaelen, J. Wilshere, O. Giroud, A. Oxlade-Chamberlain, Nacho Monreal, Ł. Fabiański, Y. Gervinho

16:28

Ławka rezerwowych gospodarzy: D. Simpson, V. Anita, J. Perch, S. Marveaux, G. Obertan, J. Alnwick, A. Campbell

16:18

Przed nami ostatnia kolejka w angielskiej Premier League. Dziś na dwóch stadionach dojdzie do pasjonującej walki o start w Lidze Mistrzów.. Jedno ze spotkań będziemy właśnie relacjonować w tej relacji.