Atletico MadrytAtletico Madryt
23:52

Koniec spotkania, za uwagę i wspólnie spędzony czas serdecznie dziękuję państwu Marcel Olczyk.

94'

Sędzia kończy to spotkanie, gospodarze nie powinni być zadowoleni z remisu, bo mimo że nie sprawili oni poważnego zagrożenia pod bramką Courtois to powinni otrzymać dwa rzuty karne.

94'

Dośrodkowanie Deportivo wybite ręką przez zawodnika Atletico ale sędzia ZNÓW nie odgwizduje karnego. To już drugi rzut karny który nie został odgwizdany przez pana Miguela Ayza. Deportivo zostało "okradzione" z dwóch "jedenastek"!

91'

Gama dostaje kartkę za faul na Olivierze.

91'

Jak pokazują powtórki Godin był na pozycji spalonej, ale on piłki nie dotknął. Sędzia najwyraźniej uznał ze absorbował uwagę bramkarza...

89'

Drugi poważny błąd sędziego, gracze Atletico wbili piłkę do bramki ale sędzia odgwizdał spalonego, którego nie było...

85'

Ostatnia zmiana w drużynie gospodarzy, Santos za Valerona.

81'

Ostatnia zmiana w Atletico za Adriana wchodzi wychowanek klubu - Saul.

80'

Ależ uderzenie Gabiego! Piękny strzał ale piłka odbija się tylko od poprzeczki!

76'

Jest i druga zmiana, za Rikiego wchodzi Nelson Oliveira

74'

Pierwsza zmiana w drużynie Deportivo, Evaldo za Camunasa.

71'

Na boisku melduje się Olivier Torres za Raula Garcie.

71'

Falcao dostał dobre podanie w pole karne ale zmarnował sytuację bo źle sobie przyjął piłkę i obrońca wybił ją ponad poprzeczką.

65'

Arda Turan za Rodrigueza.

62'

Gabi faulował w okolicach 20 metra, próba bezpośredniego uderzenia ale piłka przechodzi nad poprzeczką.

55'

Riki zagrywał w pole karne ale dobrze interweniował Juanfran.

50'

Dobra centra w pole karne Atletico po rzucie wolnym ale źle uderza Aythami i psuje całą akcję Deportivo.

48'

Falcao wypuszczony w pole karne ale trafia tylko w boczną siatkę bramki gospodarzy.

45'

Sędzia rozpoczyna drugą połowę spotkania na stadionie Deportivo

22:51

Pierwsza połowa była zwyczajnie nudna, miejmy nadzieję że w drugiej połowie obie ekipy trochę rozruszają to spotkanie.

22:48

Statystyki po pierwszej połowie:
Posiadanie: Deportivo 50% - 50% Atletico
Strzały: Deportivo 3-5 Atletico
Strzały w światło bramki: 0-1

45'

Sędzia zakończył pierwszą połowę na El Riazor, póki co nudy, nudy i jeszcze raz nudy.

43'

Żółty kartonik dla Godina za popchnięcie Rikiego, który rzucił piłką w Godina. Po dotknięciu Riki padł jak rażony piorunem.

38'

Długa piłka do Adriana, ten zagrywa do Rodrigueza ale napastnik Atletico traci piłkę na korzyść Deportivo.

34'

Sędzia popełnia błąd, Valeron faulowany w polu karnym przez Mirandę pada w obrębie "16" ale Miguel Ayza nie odgwizduje rzutu karnego. To powinna być jedenastka dla zespołu gospodarzy.

31'

Dalekie zagranie do Bruno Gamy ale bardzo niecelnie i zawodnik nie daje rady dobiec do piłki.

31'

Dziś na El Riazor dobry nieustanny doping, na stadionie Deportivo komplet publiczności.

28'

Wrzutka w pole karne, zgranie piłki głową przez Rodrigueza do Godina, ten dostaje piłkę na nogę w polu karnym ale zamieszał się i zbyt długo zwlekał, aż obrońca wybił mu piłkę z pod nóg.

26'

Mecz ten śmiało może startować o miano najbardziej chaotycznego i nudnego spotkania w lidze hiszpańskiej sezonu 2012/13. Nie wiele się dzieje na boisku, sporo fauli i odbiorów, a nie wiele strzałów na bramkę.

23'

Bruno Gama zagrywał górą do Javiera Camunasa ale ten źle przyjął piłkę na klatkę piersiową i stracił piłkę w polu karnym Atletico.

20'

Falcao wybiegł z akcją ale tylko nabił obrońcę Deportivo i będzie rzut rożny.

19'

Cristian Rodriguez dobrze wychodził sam na sam ale dobrze wyszedł Aranzubia i wybił piłkę za nim dobiegł do niej zawodnik Atletico

16'

Przez kilka minut Atletico utrzymywało się przy piłce pod polem karnym Deportivo, ale dobrze pilnowani goście nie potrafili oddać strzału na bramkę gospodarzy.

13'

Dużo zamieszania na boisku, Falcao próbował strzelać ale Aranzubia na raty obronił ten strzał.

8'

Dośrodkowywał Falcao, Raul Garcia był adresatem podania ale wyprzedził go Castro, który chciał zagrywać do Aranzubia ale bramkarz wybił piłkę poza linię końcową.

7'

Z kontrą wychodziło Deportivo, ale piłkę przejął Miranda. Kilka sekund później z daleka uderzał napastnik gospodarzy ale to była zbyt lekki strzał dla Thibaut Courtois.

4'

Raul Garcia minął bramkarza, który się przed nim położył, ale zapędził się pod linię końcową i nabił tylko jednego z obrońców. Gabi dośrodkowywał z rzutu rożnego ale nic z tej akcji nie wyszło.

1'

Sędzia Miguel Ayza rozpoczyna spotkanie na El Riazor.

21:51

Real Madryt wygrał w swoim meczu 4:3 z Realem Valladolid i ucieka Atletico na 9 punktów, jaka będzie odpowiedź Los Rojiblancos, dowiemy się już za kilkadziesiąt minut.

21:35

Ławka Atletico: Sergio Asenjo, Tiago, A. Turan, D. Díaz, E. Insúa, Saúl, Oliver Torres

21:34

Ławka Deportivo: Evaldo, André Santos, Paulo Assunção, G. Lux, Jesús Vázquez, Kaká, Nélson Oliveira

21:33

Jeśli gospodarze nie wygrają dzisiejszego spotkania, bądź przynajmniej nie zremisują całkiem prawdopodobne iż sami znajdą się w grupie drużyn zmierzających ku spadkowi do niższej ligi rozgrywkowej.

21:33

Witam wszystkich w ten sobotni wieczór, na El Riazor Deportivo podejmie Atletico, które wciąż stara się dogonić uciekający Real Madryt. Jednak to gospodarzom dzisiejszego spotkania powinno bardziej zależeć na zwycięstwie, gdyż mają tyle samo punktów co drużyna będąca bezpośrednio pod nimi, w grupie spadkowej.