Valencia CFValencia
4 : 0
Osasuna PampelunaOsasuna Pampeluna
17:53

Wysokie i zasłużone zwycięstwo Valencii. Piłkarze Ernesto Valverde są na 5. miejscu ze stratą 2 punktów do wymarzonej czwartej lokaty. Relację NA ŻYWO prowadził dla Państwa Tomasz Górski i zapraszam na kolejne w Ekstraklasa.net

93'

Pewnie wykorzystana "jedenastka". Bramkarz kompletnie zmylony. Carlos Del Cerro kończy mecz. Valencia gromi 4:0 Osasunę, która kończyla mecz w "9".

93'

JONAS

93'

Zółta kartka dla Nano za zagranie ręką i... rzut karny dla Valencii.

92'

Valencia czeka na ostatni gwizdek sędziego próbując kolejnych akcji ofensywnych.

91'

Dobre podanie w "16" do Valdeza, który miał problem z przyjęciem piłki. Ta pada łupem Fernandeza.

90'

Trzy minuty potrwa jeszcze druga połowa.

90'

Valdez na spalonym. Za moment dowiemy się, ile minut doliczy sędzia.

88'

Marc Bertran łapie przeciwnika i powala go na ziemie. Za to dostaje żółtą kartkę.

87'

Cejudo strzela z rzutu wolnego prosto w mur.

85'

Pereira pada w ok. prawego narożnika pola karnego Osasuny. Zdaniem arbitra "nurkował" i pokazał Portugalczykowi żółtą kartkę.

84'

Valencia wchodzi w "16" rywala jak w masło. Jonas na minimalnym spalonym.

83'

Fernandez zderzył się z Cissokho w walce o piłkę. Obaj mogą grać i bramkarz Osasuny wznawia grę z rzutu wolnego.

81'

Koronkowa akcja gospodarzy w polu karnym rywala i strzał Jonasa zablokowany. Korner.

80'

Prosopadłe podanie Pereiry do Jonasa za mocne i piłka opuszcza boisko. Dodatkowo Brazylijczyk przerwał sprint po dwóch-trzech metrach kulejąc...

79'

Ostatnia zmiana w Valencii: Victor Ruiz pojawia się za Mathieu.

76'

N. H. Valdez wchodzi za Soldado.

75'

Osasuna gra w "9"! Brzydkie zagranie Timora, który trafia w Pereirę. Arbiter był nieugięty: druga żółta, i w konsekwencji czerwona, kartka.

74'

Nie nagrał się Lolo w dzisiejszym meczu. Niespełna kwadrans po wejściu opuszcza boisko na noszach z powodu urazu. Zastępuje go Marc Bertran.

72'

Ricardo Costa strzela swojego drugiego gola w tym meczu. Arbiter dopatrzył się spalonego. Gol nieuznany

71'

Z rzutu wolnego strzela Tino Costa i piłka po rykoszecie wychodzi na rzut rożny. Minimalnie mija bramkę!

70'

Timor opuszcza boisko z powodu urazu. Nie wiadomo czy wróci.

69'

Pereira nie dał się ograć na banalny zwód Masouda we własnym polu karnym. Kontra Valencii przerwana faulem przez Timora. Za to zagranie zostaje ukarany żółtą kartką.

66'

Goście nie tracą nadziei. Mimo gry w osłabieniu i straty trzech goli, dążą do strzelenia choćby jednego gola, honororego. Seria rzutów rożnych dla przyjezdnych.

63'

Krótka przerwa w grze. Tino Costa faulowany. Po chwili jednak może kontynuować grę.

60'

Nie było rzutu karnego, a faul miał miejsce na 17. metrze. Do piłki podszedł Banega, który kapitalnie strzela i piłka od popeczki wpada do siatki!

60'

EVER BANEGA

59'

Lolo zmienia Solę.

58'

Arribas ukarany czerwoną kartką za faul w polu karnym na Soldado! Osasuna w "10" i na dodatek będzie rzut karny!

56'

Masoud zmienia Loe.

54'

I jeszcze raz. Radzą sobie obrońcy Osasuny. Kontra przerwana na połowie Valencii.

53'

Akcja Cissokho lewą strona zastopowana przez obrońcę, który wybija piłkę poza linię końcową. Banega z rzutu rożnego wznawia grę.

51'

Fernandez broni na linii strzał głową Mathieu z metra!

50'

Kolejna okazja Valencii. Rzut rożny po interwencji Fernandeza.

49'

Odpowiedź gości i piłkę pewnie łapie Gaita.

48'

Prostopadłe podanie do Soldado na wolne pole przeciete przez Arribasa.

47'

Goście rzucili się na rywala. Muszą się zadowolić tylko rzutem rożnym. Po nim faulowany we własnym polu karnym banega.

46'

Cissokho za Canalesa. A więc na pozycji lewoskrzydłowego zagra przesunięty Guardado.

46'

Osasuna wznawia drugą połowę ze środka.

17:01

I wracamy na Estadio Mestalla na mecz Valencia – Osasuna. Gospodarze z jedną zmianą.

16:49

Arbiter kończy pierwszą połowę. Valencia prowadzi 2:0 po golach Roberto Soldado i Ricardo Costy. A wydawało się, że bramkę strzeli Osasuna. Niewykorzystane sytuacje się mszczą. Na drugę połowę wracamy za kilka minut.

46'

Kontra Valencii jako ostatnia akcja w tym meczu. Pereira strzela zza pola karnego wysoko nad poprzeczką

45'

Minuta doliczona.

45'

Próba odpowiedzi Osasuny. Rzut rożny z prawego narożnika.

44'

Świetne dośrodkowanie z rzutu wolnego Tino Costy na piąty metr. Tam głową strzela niepilnowany Ricardo Costa! Valencia 2, Osasuna 0!

44'

GOL, RICARDO COSTA

41'

Kontra Valencii i Jonas traci piłkę przed polem karnym rywala. Wychodził z Soldado dwóch na dwóch. Zmarnowana dogodna okazja!

40'

Soldado przed szansą podwyższeniw wyniku! Strzela tuż obok bramki z ostrego kąta.

39'

Co za odpowiedź gospodarzy! Jonas strzela z 14 metrów i Fernandez dziwnie odbija piłkę, do której dobiega Soldado i wyprowadza Valencię na prowadzenie. 19. gol Soldado w La Liga.

39'

GOL, ROBERTO SOLDADO

38'

Kolejna akcja Osasuny przerwana fauloem przez Pereirę. Jeszcze nie został ukarany żółtą kartką. Jeszcze. Timor strzela z dystansu obok prawego słupka.

34'

I Jonas złapany w pułapkę ofsajdową.

33'

De las Cuevas na spalonym.

30'

Tino Costa strzela z dystansu prosto w bandę 5 metrów obok bramki.

29'

Canales podaje w pole karne do Jonasa, ale za głęboko. Pilka w rękawicach Fernandeza.

28'

Akcja Guardado lewą stroną i rzut rożny dla Nietoperzy.

28'

Soldado pada w polu karnym. Sędzia nakazuje by grać dalej. Napastnik Valencii był pociągany za koszulkę. Dyskusyjna sytuacja.

27'

Osasuna bliżej strzelenie bramki! Najpierw Soli w ostatniej chwili wybija piłkę spod nóg obrońca Valencii podając do bramkarza, a po chwili Guaita na rary broni mocny strzał Nano zza pola karnego!

25'

Jonas zyskuje rzut wolny dla swojej druzyny na połowie przeciwnika. Żadnego zagrożenia.

21'

De las Cuevas strzela z rzutu wolnego bardzo niecelnie.

20'

Banega faulowany przez Solę na własnej połowie. Osasuna stwarza znacznie lepsze wrażenie od gospodarzy.

19'

De la Cuevas faulowany na lewej flance przez Pereirę. Po chwili rzut rożny po interwencji Banegi.

19'

Wymiana ciosów z pierwszego kwadransa lekko ustała. Nie widać różnicy, która drużyna walczy o Ligę Mistrzów, a która o utrzymanie w La Liga.

15'

Żółta kartka dla Jonasa.

15'

Valencia dochodzi do głosu. Najpierw z Canalesem radzi sobie obrońca, a po chwili Banega strzela. Niecelnie.

13'

Strzał Soldado zablokowany.

12'

Silva falowany na prawej stronie przez Tino Costę. Dośrodkowanie i ostatecznie Guaita paruje piłkę na rzut rożny.

12'

Cejudo marnuje dogodną okazję do strzelenia gola!

9'

Bardzo dobra, choć trudna sytuacja snajpera gospodarzy. Uderzał z ostrego kąta, a mimo to było groźnie. Przytomnym i dobrym zagraniem w pole karne popisał sie Jonas.

9'

Soldado strzela, ale niecelnie.

7'

Rzut wolny dla Osasuny z lewej strony. Faulowany Sola, a przewinił Ricardo Costa.

6'

Mathieu faulowany na własnej połowie. Przewinił Siva.

5'

Dobra centra z narożnika Cejudo i Arribas strzela głową obok bramki!

5'

Mathieu przerywa akcję gości wybijjając piłkę na rzut rożny.

4'

Fauluje Guardado.

4'

Jak dotąd dużo walki. Cejudo zyskuje rzut wolny na własnej połowie po faulu przeciwnika.

1'

Carlos Del Cerro gwiżdże i mecz rozpoczęty.

15:59

Sekundy dzielą nas od rozpoczęcia meczu. Kto wygra? Zachęcam do typowania w komentarzach.

15:31

Ostatnie ligowe spotkanie miało miejsce 8 grudnia zeszłego roku. W Pampelunie wygrały Nietoperze po golu Roberto Soldado. Skrót z tego spotkania można zobaczyć tutaj:.

15:26

Rezerwowi Osasuny Pampeluna: Asier Riesgo, Lolo, M. Shojaei, Punal, Oier, Nino, Manuel.

15:26

Rezerwowi Valencii CF: A. Cissokho, A. Rami, A. Barragan, J. Viera, N. H. Valdez, V. Ruiz, J. Bernat.

15:25

Znamy podstawowe składy obu drużyn. Niespodziankami w "jedenastce" Valencii jest powrót do bramki Vicente Guaity i obecność Andresa Guardado na lewej obronie w miejsce Aly Cissokho.

15:17

Za niespełna trzy kwadranse rozpocznie się spotkanie 34. kolejki Primera Division, w którym Valencia zmierzy się z Osasuną. Na relację z tego spotkania zaprasza Państwa Tomasz Górski.

15:15

Porażka na Anoeta nas bardzo boli. Musimy jednak o niej zapomnieć, mamy jeszcze pięć spotkań i musimy je wszystkie wygrać. Liga Mistrzów jest ważna dla każdego, kto związany jest z Valencią. Wierzymy, że zdołamy uratować ten sezon