Atletico MadrytAtletico Madryt
1 : 2
Real MadrytReal Madryt
21:54

Real nie grał porywająco, ale wygrał. Los się do niego uśmiechnął w 13. minucie, kiedy Juanfran strzelił gola samobójczego. Potem się bronił przez atakami lokalnego rywala i w drugiej połowie Angel Di Maria strzelił gola na wagę zwycięstwa. Obie drużyny spotkają się jeszcze raz w finale Copa del Rey. Idealna okazja do rewanżu. Dziękuję za śledzenie relacji NA ŻYWO w Ekstraklasa.net i zapraszam na kolejne w naszym serwisie!

93'

Świeca w pole karne Realu. Diego Lopez łapie piłkę. Stały obrazek i arbiter kończy spotkanie, które kwitują kibice gwizdami.

92'

Szansa dla Atletico skasowana przez Carvalho. Świetna interwencja

91'

Kibice Rojiblancos powoli opuszczają trybuny, Nie wierzą w korzystny wynik.

90'

3 minuty doliczone. 3 minuty nadziei dla Atletico.

90'

Diego Lopez łapie piłkę po rykoszecie. Uderzał Juanfran i podbita piłka trafia do rąk bramkarza Realu.

89'

Dla odmiany Carvalho wybija piłkę po centrze z prawej strony. Atletico bije głowa w Królewski mur.

87'

Koke centruje, Diego Lopez łapie piłkę.

86'

Benzema dostał dobry cross od Varane'a, zbiegł do środka i strzela wysoko nad bramką.

86'

Filipe Luis strzela z prostego podbicia i trafia w boczną siatkę!

85'

Adrian zagrywa w "16' do Costy, ale uprzedza go Carvalho. Bardzo dobry, solidny występ Portugalczyka w dzisiejszym meczu.

82'

Ok. 10 minut do zakończenia spotkania. Atletico próbuje, stwarza sytuacje, ale niewiele z tego zyskuje.... A czas płynie nieubłaganie.

81'

Costa popędził w stronę bramkarza by wywrzeć na nim presję przy wybijaniu piłki. Za słabe podanie Albiola do bramkarza i centymetry dzieliły zawodnika Atletico od powodzenia.

80'

Dobra centra Adriana w pole karne i Real ratuje się posyłając futbolówkę poza linię końcową. Korner. Diego Lopez faulowany przy piąstkowaniu.

78'

Costa zatańczył w polu karnym z dwoma-trzema zawodnikami Realu i już składał się do uderzenia, ale uprzedza go obrońca Realu wybijając piłkę na korner.

77'

Khedira strzela z dystansu w sam środek bramki i Curtois łapie piłkę. Uderzenie dla statystyk, ale zagrożenie minimalne.

76'

I ostatnia zmiana w Realu: Modrić wchodzi za strzelca drugiej bramki, Di Marię.

75'

Falcao na spalonym, którego nie było...

74'

Rodriguez za Suareza.

74'

Diego Costa pada w polu karnym Realu. Dodał trochę od siebie. Sędzia jest nieugięty: nie ma "jedenastki", ale w jej miejsce żółta kartka.

73'

Kontra Realu i nieporozumienie między Moratą a Benzemą. Za rzadko razem grają i widać efekt.

71'

Adrian Lopez zmienia Raula Garcię. Pierwsza zmiana w Atletico.

70'

Niezły strzał Moraty z dystansu. Curtois nie daje się zaskoczyć i pokonać.

70'

I druga roszada w Królewskich: Varane zastępuje Essiena.

68'

Krótka przerwa w grze spowodowana urazem Di Marii. Opuszcza na moment boisko i po kilkunastu sekundach na nie wraca. Real w komplecie.

67'

Zmiana w Realu: Xabi Alonso wchodzi za słabo grającego Kakę.

66'

Kolejna akcja Atletico i Lopez wyjściem z bramki i skutecznym wybiciem piłki uprzedza czyhającego Falcao!

64'

Odpowiedź gospodarzy i Garcia kapitalnie uderza, ale nie ma gola!

63'

Atletico przeważało, ale Real obejmuje prowadzenie. Prostopadłe podanie na wolne pole do Argentyńczyka, który strzałem po długim rogu pokonuje Curtois!

62'

GOL, ANGEL DI MARIA!

61'

żółta kartka dla Garcii za dyskusje z arbitrem.

60'

Akcja Atletico i Falcao powstrzymywany w polu karnym przez Essiena. Kolumbijczyk pada, ale sędzia nakazuje grać dalej.

57'

Filipe na luzie ograł Kakę, który w rewanżu fauluje rodaka. Ciekawostką jest to, że obrońca Atletico jest polskiego pochodzenia - Luis Filipe Kasmirski, tak brzmi jego pełne imię i naziwsko.

56'

Wyborna okazja Gabi'ego, ale ten fatalnie strzela. Takie sytuacje trzeba wykorzystywać. Po chwili Garcia uderza zza pola karnego obok słupka.

56'

Powtórka z rozrywki: centra Juanfrana i piłka w rękawicach Lopeza. Real zamknięty przed własnym polem karnym!

54'

Lopez pewnie i ze spokojem łapie piłkę po dośrodkowaniu. Przyda mu się ta interwencja, wcześniej grał dość nerwowo.

54'

Seria fauli i przepychanek. Kibice wolą oglądać więcej strzałów i bramek, a nie rozmowy z arbirtem.

51'

Niedokładne podanie Costy na lewą stronę do Koke. Połapał się w tym Essien, który uprzedził przeciwnika. Na dodatek był faulowany.

49'

Garcia strzela głową i Lopez musiał się napocić by złapać piłkę.

48'

Miranda fauluje w kole środkowym Moratę. Szarża Pepe w stylu pijanego mistrza. Bardziej pijanego, niż mistrza. Atletico zażegnuje niebezpieczeństwo sprzed własnego pola karnego.

46'

Mocny zryw Rojiblancos i nikt nie przecina podania Costy. Po chwili był na spalonym. Liniowy powinien zapisać się do okulisty.

46'

I wracamy na drugą odsłonę. Obie drużyny przystępują do niej bez zmian.

20:49

Spotkanie zaczęło się od wysokiego "C", kiedy to Falcao strzela bramkę. Potem nieszczęśliwie interweniował Juanfran, który posłał piłkę do własnej siatki. I od tego momentu zaczęła się ostra gra. Kartkami sędzia sypał z rękawa jak iluzjonista na pokazie sztuczek. Wracamy za kilka minut.

46'

Koniec pierwszej połowy. Do przerwy derby Madrytu na remis.

45'

Zdaniem sędziego Costa fauluje Albiola. Lopez dalekim wybiciem wznawia grę.

45'

Minuta doliczona.

43'

Costa lobuje z trzynastu metrów Lopeza... i bramkę! Wcześniej gwizdek sędziego. Spalony. Jednak liniowy popełnił tutaj błąd, gdyż pomocnik Atletico trzymał linię!

41'

Curtois wygrywa pojedynek sam na sam z Benzemą! Francuz marnuje "setkę" na strzelenie gola.

40'

Morata ukarany żółtą kartką za faul.

39'

Panie redaktorze czy w ustawieniu 4-2-3-1 Real gra zawsze?Czy tylko dzisiaj jakaś zmiana? W tym ustawieniu gra od bardzo dawna. Jednak na większą uwagę zasługuje nieobecność, nawet na ławce, Cristiano Ronaldo.

39'

Essien wślizgiem zatrzymuje Costę w polu karnym. Pachniało rzutem karnym, ale już przeszło. Atletico dalej napiera na lokalnego rywala.

38'

Morata fauluje w parterze Mirandę. Akcja Realu spaliła na panewce.

37'

I jeszcze jeden korner dla Królewskich. Z drugiego narożnika. Obrona Atletico radzi sobie bez problemu.

37'

Real doszedł do głosu. Kaka ustawia piłkę 30 metrów od bramki. Strzał Brazylijczyka i podbita piłka wychodzi na korner.

34'

Falcao na minimalnym spalonym. A byłby sam na sam z Lopezem...

34'

Ofensywna akcja Filipe lewą stroną zakończona dobrym dośrodkowaniem, lecz Falcao nie sięgnął piłki. Starcie R. Garcii z Di Marią, w którym ucierpiał Argentyńczyk. Dominacja Atletico wyraźna. Real przyczajony na kontry.

33'

Podanie na wolne pole do Costy, ale ten był na spalonym. Nie zdążył wrócić.

31'

Atletico przed szansą, ale ma rzut wolny w okolicach narożnika pola karnego. Centra i Godin strzela głową obok słupka.

29'

panie redaktorze czy real gra w ustawieniu 4-3-3? Bardzie wygląda to na 4-2-3-1. Khedira i Pepe jako defensywni, Di Maria prawe skrzydło, Kaka na "10", Benzema z lewej i na szpicy Morata. Ale jest duża wymienność pozycji, głównie między Moratą a Benzemą.

28'

Gabi fauluje Moratę. Ostra walka od początku spotkania. Jak tak dalej pójdzie, to któraś z drużyn nie skończy meczu w pełnym składzie.

26'

Juanfran dobrze centruje w pole karne i Albiol wybija piłę. Di Maria niepotrzebnie wdał się w drybling przed "16" i traci futbolówkę na rzecz Filipe. Na szczęście dla Królewskich bez zagrożenia.

25'

Faul taktyczny Koke i słuszna żółta kartka. Piąte upomnienie w sezonie, więc nie zagra w następnym spotkaniu.

24'

Faul 30 metrów przed bramką Realu. Przewinił Pepe. Protesty zawodników gospodarzy, który domagają się wykluczenia Portugalczyka. Centra w pole karne i pewne interwencja Lopeza.

21'

Miguel Perez musi uspokajać emocje... Jose Mourinho. Portugalski szkoleniowiec ma uwagi pod adresem sędziego.

20'

Dobrze ustawiony we własnym polu karnym Essien wybija piłkę. Poprawka i strzał głową Falcao po centrze Gabiego w znacznej odległości mija bramkę.

20'

20'

18'

Pepe też pojawia się w notesie arbitra. Z żółtą kartką.

18'

Khedira przesadzil z atakiem na nogi przeciwnika. Żółta kartka.

15'

Przegrany pojedynek Costy z Albiolem, który wybija piłkę na uwolnienie. Ta jak bumerang wraca w pole karne Realu, lecz łapie ją Lopez.

13'

Dośrodkowanie w pole karne i piłka odbija się od Juanfrana i wpada do siatki! Curtois nie dał rady.

13'

REMIS, JUANFRAN

12'

Filipe fauluje szarżującego Di Marię. Zółta kartka.

11'

Di Maria wytrącony z biegu przez Garcię na wysokości środka boiska. Rzut wolny, ale sędzia nie zdecydował sie pokazać żółtej kartki.

11'

Costa nie miał szans na dojście do podania. Lopez wznawia grę z "piątki".

10'

Siła złego na jednego. Kaka traci piłkę 30 metrów od bramki rywala. Real jest przybity od poczatku tego spotkania.

9'

Atletico idzie za ciosem. Chóralny śpiew kibiców Rojiblancos. Costa na spalonym.

7'

Z miękką centrą Felipe radzą sobie obrońcy Realu. Po chwili strzela Koke z narożnika pola karnego obok słupka.

7'

Błąd Albiola, który musiał ratować się faulem. Żółta kartka.

4'

Uderzenie z rzutu wolnego paruje Lopez. Dobiega do piłki Godin, który centruje przed bramkę do Falcao. Ten głową pakuje piłkę do siatki.

4'

GOL, RADAMEL FALCAO

3'

Gabi zatrzymany na pograniczu pola karnego. Początek należy do gospodarzy.

2'

Straty Moraty i kontra Atletico, lecz podanie w pole karne wybija Albiol.

1'

Gwizdek sędziego i mecz rozpoczęty.

19:59

Za moment rozpocznie się spotkanie. Zwycięzca przybliży się do wicemistrzowstwa Hiszpanii.

19:40

Rezerwowi Atletico: Adrian, S. Asenjo, Cata Diaz, E. Insua, C. Rodriguez, Tiago, O. Torres, Rezerwowi Realu: X. Alonso, Callejon, Casillas, Higuain, Modrić, Ozil, Varane