Borussia DortmundBorussia Dortmund
2 : 0
FSV MainzFSV Mainz
93'

Koniec spotkania. Borussia po słabym spotkaniu wygrywa z Mainz 2:0 i przybliża się do zdobycia wicemistrzostwa kraju.

91'

120 sekund dolicza sędzia

89'

Bramkarz Mainz ogląda kartkę za dyskusje z arbitrem

87'

G o o o l l l ! ! ! ! Robert Lewandowski po zagraniu Piszczka strzela swoją 23. bramkę w sezonie!!

86'

Leitner za Reusa

84'

Chyba dobrze byłoby jakby to spotkanie już się zakończyło. Bardzo słaba druga połowa w Dortmundzie

81'

Ostatnia zmiana w zespole gości

79'

Bardzo nieprzyjemna nakładla Schmelzera i zawodnik BVB ogląda kartkę

78'

Zimling za faul na Schieberze

77'

Mocnym dośrodkowaniem Reus wyrzucił wszystkich swoich kolegów z pola karnego

76'

Strzał głową Hummelsa po rzucie rożnym Duńczyk Svensson wybija głową z bramki

74'

Schieber zmienia Goetze

73'

Strzał Szalaia z 16 metrów obok bramki

73'

Robert Lewandowski pada w polu karnym Mainz ale znów sędzia pozostaje niewzruszony

70'

Muller zmienia Parkera

68'

Bell fauluje rywala i ogląda żółtą kartkę

68'

Schmelzer pada w polu karnym ale arbiter pozostaje niewzruszony

65'

Sahin z Reusem w polu karnym rozgrywają piłkę. W pewnym momencie Reus uderza z 8 metrów wysoko nad poprzeczką

63'

Borussia w drugiej połowie bardziej markuje grę niż stara się atakować oszczędzając siły na spotkanie z Realem

62'

Błaszczykowski kończy udział w tym spotkaniu

61'

Baumgartlinger brzydko fauluje kapitana reprezentacji Polski. Po rzucie wolnym jednak zagrożenia pod bramką gości nie ma

59'

Godzina spotkania za nami. Senne minuty na Signal Iduna Park

57'

Risse opuszcza boisko w jego miejsce Szalai

55'

Borussia w to spotkanie nie wkłada nawet 50% wszystkich swoich umiejętności

53'

Faulowany Reuss przez Svenssona i będzie wolny w dobrej sytuacji dla gospodarzy. Wrzutka do Hummelsa jednak niedokładna

51'

Schmelzer po akcji Goetze z Lewandowskim uderza z narożnika pola karnego i piłka przelatuje minimalnie obok słupka

49'

Risse zatrzymany w indywidualnej akcji pod bramką BVB

47'

Początek drugiej połowy podobny do przebiegu pierwszych 45 minut

46'

Gramy!!

16:33

Zawodnicy Borussii już na boisku

45'

Pierwsza połowa za nami. BVB prowadzi 1:0

44'

W Dortmundzie już wszyscy czekają na gwizdek kończący 1 połowę

41'

Za faul

39'

Borussia spokojnie rozgrywa piłkę a Mainz nawet nie próbuje atakować rozgrywających BVB

38'

Zabrakło kilku centymetrów Lewandowskiemu aby celnie uderzyć na bramkę Wetklo

35'

Nic w ostatnich minutach nie dzieje się w Dortmundzie na boisku

34'

Sahin z narożnika pola karnego uderza "po koźle" obok słupka

32'

Marco Reus fauluje taktycznie rywala i ogląda żółtą kartkę

30'

Robert Lewandowski wpada w pole karne Wetklo podcina zawodnika reprezentacji Polski. Sędzia jednak odgwizduje pozycję spaloną Polaka. Za nami 30 minut spotkania

28'

Pospech doskonale zatrzymał kolejny raz Łukasza Piszczka

27'

Kontra gości i Parker stanął przed ogromną szansą na gola. Napastnik z Moguncji jednak nie doszedł do piłki

26'

Robert Lewandowski dostał piłkę od Reusa na 11. metrze. Strzał Polaka jednak przelatuje obok okienka bramki Mainz

26'

Lewandowski próbował wejść w pole karne gości ale został powstrzymany. Piłka jednak cały czas na połowie Mainz

23'

Nikita Rukavytsya całkowicie niepilnowany w polu karnym uderza jednak z woleja bardzo niedokładnie

23'

W Dortmundzie mamy piękne słońce. Wiosna w Niemczech na całego!

20'

Dwadzieścia minut spotkania za nami. Zespół z Moguncji jak do tej pory nie ma nic do powiedzenia w starciu z prawdopodobnym wicemistrzem kraju. Borussia spokojnie prowadzi i kontroluje ten mecz

19'

Zdenek Pospech wygrał pojedynek biegowi z Łukaszem Piszczkiem i dośrodkował w pole bramkowe BVB. Zrobił to niedokładnie jednak i bramkarz gospodarzy spokojnie złapał futbolówkę

17'

Mario Goetze faulowany około 30 metrów od bramki gości

15'

Wetklo intuicyjnie broni uderzenie z 5 metrów Subotica

14'

Borussia zadowolona z wyniku rozgrywa sobie spokojnie piłkę na połowie gości co jakiś czas groźnie atakując bramkę Wetklo

12'

Baumgartlinger przejął piłkę w środku boiska ale zagranie do przodu całkowicie nieudane

10'

Borussia jak na treningu rozgrywa piłkę a goście bezradnie biegają za zawodnikami z Dortmundu

9'

Świetny pressing gospodarzy sprawia, że Mainz nie potrafi przedostać się przed pole karne BVB

8'

Kapitalna kolejna akcja gospodarzy. Dośrodkowanie Piszczka jednak nie trafia do Lewandowskiego i obrońcy ekspediują piłkę poza swoje pole karne

6'

Znów przed szansą stanął Reus po podaniu od Goetze jednak tym razem bramkarz gości odbija piłkę na rzut rożny po którym jednak nie było zagrożenia

4'

Piszczek kapitalnie wchodzi prawą stroną i wywalcza korner

3'

Akcja prawą stroną Błaszczykowskiego zatrzymana przez obrońców gości

1'

G o o o l l l l ! ! ! ! ! 38 sekunda meczu i Borussia prowadzi. Długie podanie od Hummelsa pod bramkę gości. Bramkarz Mainz popełnia błąd przy wyjściu z bramki i do piłki dopada Reus strzelając z 16 metrów praktycznie do pustej bramki!!

1'

Rozpoczynają Lewandowski z Goetze!

15:28

Oba zespoły wychodzą już na boisko. Na Signal Iduna Park komplet publiczności, za chwilę początek meczu w którym Borussia jest zdecydowanym faworytem!

15:07

Trener Klopp mimo czekającego jego podopiecznych spotkania z Realem dziś w ligowym spotkaniu wystawia praktycznie najlepszą "11"

15:06

Rezerwa BVB: Mitchell Langerak, Felipe Santana, Moritz Leitner, Oliver Kirch, Leonardo Bittencourt, Kevin Groskreutz, Julian Schieber

15:04

Rezerwowi gości: Loris Karius, Radoslav Zabavnik, Junior Díaz, Niko Bungert, Marco Caligiuri, Nicolai Müller, Adam Szalai

15:03

Przed nami 30. kolejka niemieckiej Bundesligi. Tym razem zapraszamy na relację NA ŻYWO z meczu Borussii Dortmund z 1. FSV Mainz