Real MadrytReal Madryt
3 : 1
Betis SevillaReal Betis Sewilla
19:53

Po dobrym spotkaniu w wykonaniu obu zespołów Real Madryt zasłużenie pokonał Real Betis i umocnił się na drugiej pozycji w tabeli. Za śledzenie relacji LIVE dziękuje Marcin Rogowski

93'

Koniec meczu!!

90'

Sędzia doliczył trzy minuty do drugiej połowy

19:50

Po dośrodkowaniu Ronaldo, z powietrza uderzał Callejon. Po tym uderzeniu piłka spadła pod nogi Oezila, który z najbliższej odległości pokonał bramkarza

90'

GOOOOOOL!! 3:1!! Mesut Oezil

89'

Ależ szczęście "Królewskich"! Najpierw w poprzeczkę trafil Castro, dobitkę Pabona z linii bramkowej wybił Carvalho!

88'

Na spalonym Higuain

87'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłkę pewnie wyłapał Lopez

86'

Molina zagrał w pole karne do Pabona, który zdecydował się na strzał z pierwszej piłki, ale uderzenie napastnika gości zostało zablokowane

81'

Żółta kartka dla Ronaldo

79'

Benat dośrodkował w pole karne, ale piłka leciała za wysoko co spowodowało, że nie sięgnął jej żaden z jego kolegów

78'

Higuain faulował rywala za co został ukarany żółtą kartką

77'

Z rzutu wolnego uderzał CR7, ale Adrian pewnie interweniował

19:33

Lopez wyczuł intencje strzelca, ale Jorge Molina uderzył idealnie pod poprzeczkę, czym nie dał szans bramkarzowi na skuteczną interwencję

73'

GOOOOOOL!! 2:1!! Jorge Molina

72'

Schodzi Benzema, wchodzi Higuain

72'

Za ten faul Nacho ukarany żółtą kartką

72'

Nacho faulował we własnym polu karnym i mamy jedenastkę dla gości

71'

Groźną akcję "Królewskich" w polu karnym gości przerwał Amaya, który wybił piłkę poza pole gry

69'

Na spalonym Pabon

67'

Perez za Canasa

67'

Po raz kolejny z dystansu uderzał Pabon i po raz kolejny piłka poleciała daleko od bramki Lopeza

66'

W polu karnym Ronaldo zakręcił dwoma obrońcami gości, ale ostatecznie wywalczył tylko rzut rożny

64'

Po podaniu Benzemy Oezil znalazł się oko w oko z bramkarzem, ale Niemiec był na spalonym

62'

Pepe zastępuje lekko kontuzjowanego Modrica

61'

Vadillo uderzał z około 13. metrów, ale uczynił to bardzo niedokładnie i piłka wyszła poza plac gry

58'

Vadillo za Campbella

19:15

Oezil zagrał do Ronaldo, a ten bez zastanowienia odegrał do Benzemy, który wpadł w pole karne i pewnym, mierzonym strzałem pokonał Adriana

57'

GOOOOOL!! 2:0!! Karim Benzema

55'

Za faul taktyczny żółtą kartką ukarany Canas

54'

Z ostrego kąta uderzał Benzema, ale piłkę pewnie złapał bramkarz

53'

Ronaldo próbował przejść dwóch obrońców gości, ale został skutecznie zatrzymany

49'

Prostopadłą piłkę do Callejona wyłapał Adrian

47'

Z rzutu wolnego dośrodkował CR7, ale piłka wpadła wprost w ręce bramkarza

46'

Nosa out, Molina in

46'

Real Betis rozpoczyna drugą połowę!!

18:52

Za nami pierwsza połowa tego spokojnego spotkania. Przez większość czasu gra toczyła się głownie w środku pola, ale w końcówce "Królewscy" uśpili swoich rywali i zadali zabójczy cios. Real Betis nie grał źle, ale jeśli myśli o odrobieniu strat to musi odważniej zaatakować. Na drugą połowę zapraszam za około 15 minut.

47'

Koniec pierwszej połowy!!

45'

Real Madryt - Betis Sevilla

45'

Sędzia doliczył dwie minuty do pierwszej połowy

18:48

Benzema idealnie, prostopadle zagrał w pole karne do Oezila, a ten w sytuacji sam na sam z bramkarzem spokojnym, mierzonym strzałem pokonał go

45'

GOOOOOOOL!! 1:0!! Mesut Oezil

43'

Pabon uderzył z linii pola karnego i tylko dzięki świetnej interwencji Lopeza "Królewscy" nie przegrywają w tym spotkaniu!

42'

W polu karnym gości faulował Oezil

39'

Z około 30. metrów uderzył Ronaldo i tylko słupek uratował gości przed utratą bramki!

38'

Benat uderzył z dystansu, ale Lopez wzrokiem odprowadził piłkę poza plac gry

36'

Po dośrodkowaniu z lewej strony piłkę nożycami uderzał Campbell, ale jego strzał poleciał obok bramki gospodarzy

34'

W kole środowym faulowany był Oezil

32'

Casimiro zagrywał do Benzemy, ale za mocno i piłka wylądowała w rękach bramkarza

29'

Benzema zagrywał do Ronaldo, ale uczynił to za mocno i piłka wyszła poza plac gry

27'

Alex Martinez dośrodkował w pole karne, ale dobrze ustawieni obrońcy Realu wybili piłkę daleko od własnej bramki

26'

Callejon zagrał do Ronaldo, ale naciskany Portugalczyk nie zdołał trafić w piłkę

24'

Z dystansu technicznie uderzał Pabon, ale piłka poleciała obok bramki Lopeza

22'

W sytuacji sam na sam z bramkarzem znalazł się Callejon, ale młody skrzydłowy strzelił minimalnie obok słupka!

20'

Dośrodkowanie Varane'a na rzut rożny wybił obrońca gości

18'

Benzema zagrał przed pole karne do Ronaldo. Portugalczyk zdecydował się na uderzenie z pierwszej piłki, ale fatalnie przestrzelił

15'

Zapowiadana zmiana. Schodzi Marcelo, wchodzi Varane

14'

Po starciu z rywalem kontuzji doznał Marcelo, przez co będzie on musiał opuścić boisko

12'

Marcelo wrzucił płasko w pole karne, ale obrońcy gości wybyli piłkę na rzut rożny

11'

Na spalonym Benzema

11'

Pabon zdecydował się na uderzenie z dystansu, ale piłka poleciała daleko od bramki Lopeza

9'

Casimiro uderzał z dystansu, ale bramkarz sparował piłkę na rzut rożny

8'

GOOOOOOL!! Ruben Castro.... Jednak bramka nie uznana, ponieważ zawodnik gości znajdował się na pozycji spalonej

4'

Po lewej stronie Marcelo faulował rywala

2'

Ronaldo chciał zagrać do Benzemy, ale uczynił to niedokładnie

1'

Real Madryt rozpoczyna mecz!!

17:59

17:55

Obie jedenastki są już na murawie Santiago Bernabeu. Oznacza to, że tylko kilka chwil dzieli nas od rozpoczęcia spotkania.

17:45

Ławka rezerwowych Realu Betis: Casto, Ángel, Rubén Pérez, Vadillo, Salva Sevilla, Perquis, Jorge Molina

17:40

Ławka rezerwowych Realu Madryt: Casillas, Varane, Pepe, Kaká, Di María, Morata, Higuaín

17:35

Z kolei goście dzisiejszego meczu w 31. kolejce zremisowali z Sevillą 3:3. Remis ten sprawił, że do trzech punktów wzrosła przewaga podopiecznych trenera Mela nad Rayo Vallecano, które przegrało swój mecz.

17:30

W ostatnim meczu ligowym "Królewscy" po bramkach Cristiano Ronaldo (dwie) i Gonzalo Higuaina na wyjeździe, pewnie pokonali Athletic Bilbao. Dzięki temu zwycięstwu podopieczni trenera Mourinho utrzymali trzypunktową przewagę nad trzecim w tabeli Atletico Madryt.

17:25

Przypominamy, że relacje LIVE z tego meczu możecie śledzić też w naszej aplikacji mobilnej! [ściągnij na iPhone] [ściągnij na Android]!

17:20

Czy Real z kwitkiem odprawi Betis? Czy też podopieczni trenera Mela sprawią małą sensację w Madrycie? A może padnie remis? Odpowiedzi na te pytania poznamy za nieco ponad dwie godziny. A już teraz, drodzy użytkownicy, czekamy na wasze odpowiedzi w komentarzach.

17:15

Serdecznie witam Państwa w relacji LIVE z meczu 32. kolejki Primera Division, w której to Real Madryt na własnym stadionie podejmować będzie Real Betis. Obszerną zapowiedź tego spotkania można przeczytać TUTAJ