Poniedziałek, 15 kwietnia 2013, godz. 20:45
0 : 2
Juventus TurynJuventus Turyn
1. połowa0 : 2
22:41

Po dobrym i w miarę ciekawym spotkaniu Juventus pokonał Lazio, dzięki czemu umocnił się na pozycji lidera Serie A. Za śledzenie relacji LIVE dziękuje Marcin Rogowski

93'

Koniec meczu!!

93'

Klose znalazł się sam na sam z bramkarzem, ale fatalnie przestrzelił!

91'

Quagliarella uderzał z połowy boiska, ale dobrze ustawiony bramkarz gospodarzy nie dał się zaskoczyć

90'

Sędzia doliczył trzy minuty do pierwszej połowy

89'

Marchisio out, Giaccherini in

87'

Po dośrodkowaniu Stankevicius we własnym polu karnym faulowany był Pirlo

86'

Schodzi Vucinić, wchodzi Quagliarella

83'

W polu karnym padał Ederson, ale sędzia uznał, że Asamoah czysto odebrał piłkę zawodnikowi Lazio

80'

Padoin chciał dośrodkować w pole karne, ale dobre uniemożliwił mu to Stankevicius

77'

Po dośrodkowaniu Stankeviciusa w polu karnym żaden z jego kolegów nie zdołał zamknąć tej akcji

75'

Na spalonym Marchisio

69'

Z dystansu uderzał Vucinić, ale piłka poleciała wysoko nad bramką gospodarzy

68'

Ostatnia zmiana w Lazio. Za Lesesmę wszedł Crecco

67'

Padoin za Lichtsteinera

65'

Pogba mając przed sobą tylko bramkarza za długo zwlekał z oddaniem strzału co skończyło się startą piłki na rzecz wracającego obrońcy!

63'

W polu karnym gości uderzał Ederson, ale jego strzał został zablokowany i piłka wyszła poza plac gry

62'

Z rzutu wolnego uderzał Pirlo, ale za lekko i bramkarz pewnie złapał piłkę

60'

Ederson dośrodkował w pole karne, tam najlepiej znalazł się Kozak, ale mając przed sobą tylko Buffona nie trafił w piłkę!

56'

Po uderzeniu z rzutu wolnego Marchetti odbił piłkę przed siebie, dopadł do niej Marchisio, ale mając przed sobą tylko bramkarza fatalnie przestrzelił!

55'

Około 25. metrów na wprost bramki Lazio faulowany był Pogba

52'

Ciani ukarany żółtą kartką za odepchnięcie Vidala

50'

Po dośrodkowaniu Stankeviciusa w polu karnym najlepiej znalazł się Cana, który oddał strzał głową i tylko genialna interwencja Buffona uratowała "Starą Damę" przed utratą bramki!

48'

Ederson uderzył z dystansu, ale piłka poleciała wysoko nad bramką

46'

....a także Kozak za Hernanesa

46'

W przerwie za Mauri'ego na boisku pojawił się Ederson.....

46'

Juventus rozpoczyna drugą połowę!!

21:35

Za nami pierwsza połowa tego spotkania, w której to Juventus całkowicie zdominował Lazio, co udokumentowali dwoma, zdobytymi bramkami. Jeśli gracze ze stolicy Włoch myślą o zatrzymaniu u siebie choćby punktu to muszą zdecydowanie poprawić swoją grę. Na drugą połowę zapraszam za około 15 minut.

47'

Koniec pierwszej połowy!!

45'

Sędzia doliczył dwie minuty do pierwszej połowy

44'

Lichtsteiner dośrodkował w pole karne, ale naciskany Pogba nie dał rady skierować piłki do bramki

43'

Asamoah zagrał do Podby, ten niemal natychmiast uderzył, ale piłka poleciała wprost w ręce bramkarza

42'

Z rzutu wolnego uderzał Candreva i tylko dobra interwencja Buffona uratowała Juventus przed utratą bramki!

41'

Peluso ukarany żółtą kartką za faul na kapitanie Lazio

38'

Jednak wszystko w porządku z obrońcą Lazio i może on grać dalej

36'

W starciu z Pogbą dość mocno ucierpiał Ciani, który chyba nie będzie mógł kontynuować gry

33'

Długa piłka w kierunku Candrevy, ale za mocna i wylądowała pod nogami Buffona

30'

Pogba próbował wymusić rzut karny, ale mu się to nie udało. Co dziwne nie dostał za tę symulację żółtej kartki

21:15

Vidal otrzymał idealnie podanie w pole karne i mając przed sobą tylko bramkarza pewnie go pokonał

28'

GOOOOOOOL!! 0:2!! Arturo Vidal

24'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Ledesma mając piłkę dwa metry od bramki nie trafił w nią i zmarnował doskonałą okazję do zdobycia gola!

21'

Po dośrodkowaniu Pirlo, w polu karnym piłkę uderzył Vucinić i tylko genialna interwencja bramkarza uratowała Lazio przed utratą bramki!

20'

Niedaleko narożnika pola karnego Lazio faulowany był Pogba

17'

Stankevicius piętką chciał pokonać Buffona, ale strzał nie wyszedł mu najlepiej i piłka wyszła poza boisko

16'

Klose zagrał do Onazi'ego, ale jego strzał poleciał wysoko nad bramką

14'

Vidal ukarany żółtą kartką za brzydki faul na zawodniku Lazio

12'

Onazi dośrodkował piłkę w pole karne, ale ta spadła idealnie na głowę obrońcy Juventusu

20:55

Chilijczyk uderzył mocno pod poprzeczkę czym nie dał szans bramkarzowi na skuteczną interwencję

8'

GOOOOOOL!! 0:1!! Arturo Vidal

8'

W polu karny faulowany był Vucinić za co żółtą kartkę ujrzał Cana. Karny dla Juve.

7'

Z około 12. metrów uderzał Pogba, ale jego strzał został zablokowany

5'

Po rzucie rożnym piłkę poza pole karne wybił Vidal

4'

Dośrodkowanie Candrevy na rzut rożny wybił Pirlo

1'

Lazio rozpoczyna mecz!!

20:40

Obie jedenastki są już na murawie Stadio Olimpico. Oznacza to, że tylko kilka chwil dzieli nas od rozpoczęcia spotkania

20:30

Ławka rezerwowych Juventusu: Storari, Rubinho, Caceres, De Ceglie, Padoin, Giaccherini, Quagliarella, Matri, Isla, Marrone

20:25

Ławka rezerwowych Lazio: Bizzarri, Strakosha, Serpieri, Antic, Crecco, Cataldi, Ederson, Rozzi, Kozak, Floccari, Saha

20:20

Z kolei Juventus na własnym stadionie pokonał Pescare Calcio, 2:1. Dzięki temu zwycięstwu "Stara Dama" jest już niemal pewna wywalczenia kolejnego w swojej historii Mistrzostwa Włoch.

20:15

W swoim ostatnim meczu Lazio zremisowało w derbach Wiecznego Miasta z Romą, 1:1. Remis ten sprawił, że zajmująca czwartą pozycję Fiorentina odskoczyła podopiecznym trenera Petkovica na cztery punkty.

20:10

Przypominamy, że relacje LIVE z tego meczu możecie śledzić też w naszej aplikacji mobilnej! [ściągnij na iPhone] [ściągnij na Android]!

20:05

Czy Lazio sprawi małą sensację i pokona "Starą Damę"? Czy też Juventus umocni się na pozycji lidera? A może padnie remis? Odpowiedzi na te pytania poznamy za nieco ponad dwie godziny. A już teraz, drodzy użytkownicy, czekamy na wasze odpowiedzi w komentarzach

20:00

Serdecznie witam Państwa w relacji LIVE z meczu 32. kolejki Serie A, w której to Lazio Rzym na własnym stadionie podejmować będzie Juventus Turyn. Obszerną zapowiedź tego meczu można przeczytać TUTAJ