Britos zarobił żółtą kartkę za kolejny faul na rywalu

Uderzenie z rzutu wolnego Cavaniego trafia w mur obrońców Milanu

82'

Calaio zmienia Maggio

79'

Nerwowo na boisku w ostatnich minutach a emocji czysto piłkarskich mamy niestety niewiele

78'

Po czerwonej kartce dla zawodnika Milany prawie, że grobowa cisza zapadła na San Siro

75'

Cavani za faul taktyczny

74'

Wydaje się, że raczej za zamiar a nie za sam faul zawodnik gospodarzy zobaczył kartkę czerwoną

73'

El Shaarawy zastępuje Robinho

73'

Maggio za wzięcie udział w zamieszaniu po faulu Flaminiego

72'

Flamini wyprostowanymi nogami atakuje rywala i dostaje czerwoną kartkę!!!

70'

W ostatnich minutach bardzo spadło tempo rozgrywania akcji

69'

Armero za Hamsika

68'

Za moment będzie 2 zmiana w zespole gości

66'

Insigne zmienia Pandeva

65'

De Sanctis za opóźnianie gry zobaczył kartkę, która eliminuje go z najbliższego meczu

63'

Abate po ograniu Tunigi dośrodkowuje w pole karne. Piłka jednak mija bramkę

62'

Niang uderzył za wysoko wykonując rzut wolny z narożnika pola karnego

60'

Godzina meczu za nami. Wynik nie ulega zmianie

58'

Valon Behrami w kapitalny sposób wybił piłkę spod nóg Flaminiego, który był już w polu karnym gości

56'

Hamsik przerwał w środku boiska akcję Milanu ale arbiter zawodnikowi Napoli nie pokazał żółtej kartki

54'

Dobre uderzenie Robinho ale bramkarz Napoli na miejscu spokojnie łapie piłkę

52'

Philippe Mexes jak profesor zatrzymał Zunigę tuż przed polem karnym

51'

Strzelec wyrównującej bramki w tym meczu uderza wprost w bramkarza Milanu w dogodnej sytuacji

49'

Wrzutka Abate wprost w ręce golkipera gości

48'

Faulowany w środku boiska Niang

47'

Kibice początek drugiej połowy oglądają w ciszy

46'

W pierwszej akcji drugiej połowy Niang nie zdołał opanować piłki i od bramki bramkarz Napoli

46'

Rozpoczynamy drugie 45 minut

21:48

Wracamy do Mediolanu. Za moment początek 2 połowy

45'

Mamy ostatni gwizdek w pierwszej połowie. Wiele się w tym meczu dzieje. Mieliśmy już 2 bramki. Co będzie po przerwie? Zapraszam za 15 minut

45'

1 minuta doliczona

43'

Edinson Cavani powinien przed momentem wpisać się na listę strzelców. Dostał on bowiem doskonałą piłkę w pole karne i próbował lobować Abbiatiego . Bramkarz Milanu jednak tylko w sobie wiadomy sposób odbił piłkę

41'

Ostatnie 5 minut pierwszej połowy. Zobaczymy jeszcze przed gwizdkiem bramki?

38'

Sulley Muntari strzela nożycami z 18 metrów obok bramki

36'

Kontuzjowany Boateng zmieniony przez Nianga

36'

Hamsik uderza z bardzo ostrego kąta trafiając w boczną siatkę

35'

Kapitalna odpowiedź gości, którzy szybko przerwali radość Milanu ze strzelonej bramki.

32'

G o o o l l l ! ! ! ! Kapitalny mecz, kapitalna odpowiedź gości!! Doskonałe podanie z lewej strony dostał Pandev i spokojnym strzałem zdobył swojego 5 gola w tym sezonie!!

30'

G o o o l l l l ! ! ! ! Mamy 1 bramkę w tym meczu! Po błędzie defensywnych pomocników gości Flamini ładnym uderzeniem z 20 metrów pokonał bramkarza!!

29'

Robinho wrzuca piłkę do Pazziniego ale znów wszystko wyjaśnia zawodnik gości

27'

Zuniga w starciu z Boatengiem jednak sędzia zdecydował, że ten drugi faulował rywala

26'

Pazzini atakuje bramkarza Napoli jednak lepszy jest zawodnik gości

26'

Dzemaili zatrzymuje Abate wybijając piłkę poza linię końcową

23'

Robinho próbuje zagrania w pole karne ale bramkarz gości spokojnie łapie futbolówkę

21'

Dwadzieścia minut spotkania za nami. Walka w środku pola i dużo niedokładności dominuje jak na razie na San Siro ale miejmy nadzieję, że to się zmieni

18'

Akcja z lewej strony Hamsika zablokowana. Będziemy mieć korner dla gości po którym jednak nic nie wyszło

18'

Walka w środku boiska dominuje jak do tej pory w tym spotkaniu

15'

Boateng popędził na bramkę Napoli od połowy boiska ale szybszy okazał się zawodnik Napoli Morgan De Sanctis

13'

W tym spotkaniu mamy także arbitrów bramkowych, miejmy nadzieję, że spiszą się lepiej niż wczoraj w spotkaniu Wisła-Legia

11'

Pierwsze minuty zdecydowanie na korzyść gospodarzy, Piłkarze Milanu są zdecydowanie lepsi od rywali.

10'

Kapitalna odpowiedź gości. Blerim Dzemaili w indywidualnej akcji wpadł w pole karne ale Inzagio Abate spokojnie zatrzymał pomocnika gości

9'

Faul w środku pola Boatenga na Behramim

8'

Abate wywalczył rzut rożny dla Milanu

6'

Pierwsza doskonała okazja MIlanu po strzale Boatenga, którego uderzenie z 18 metrów doskonale odbija De Sanctis

3'

Pierwszy stały fragment gry dla gości

2'

Britos przerwał akcję Boatenga i próbował wyprowadzić kontrę ale zagrał niedokładnie i piłka wróciła do gospodarzy

2'

Milan rozpoczyna pierwszą akcję ofensywną

1'