Koniec spotkania. Real zasłużenie ogrywa Bilbao 3:0.

Itturaspe autorem kolejnego, niecelnego strzału w wykonaniu Basków.

Callejon ograł obrońcę, wbiegł na 17.metr i huknął minimalnie obok prawego słupka.

81'

Moran za Muniaina. Rezerwowy Bilbao gra dziś pierwszy raz w Primera Division.

80'

Dwie bramki i asysta- to dorobek Ronaldo w dzisiejszym spotkaniu. Właśnie w towarzystwie gwizdów opuszcza boiska. Zmienia go Morata.

77'

Bilbao przestało grać w piłkę. W drugiej połowie bardziej preferuje szamotaniny.

76'

Ronaldo świetnym podaniem w tempo do boku obsłużył Higuaina, Argentyńczyk popędził w kierunku bramki i sieknął płasko po długim rogu do bramki. Po drodze piłka odbiła się jeszcze od słupka.

73'

Toquero w brutalny sposób potraktować Ronaldo. To powinna być czerwona kartka. Kończy się na żółtej.

71'

Higuain wchodzi z ławki za Benzemę.

70'

A Ramalho - Iraola.

70'

Na podwójną zmianę decyduje się Marcelo Bielsa. Gomeza zmienia Toquero.

69'

GOOOOL!! Real podwyższa prowadzenie. Do wrzutki z rzutu wolnego Xabiego Alonso, najwyżej w polu karnym wybił się Ronaldo. Portugalczyk wyraźnie górował nad Ramalho i pewnym strzałem głową trafił w lewy róg bramki.

67'

Marcelo wpadł ze skrzydła w pole karne, dogrywał do Benzemy, ten jednak uprzedzony przez San Jose.

63'

Ronaldo nieudolnie próbował przelobować Iraizoza.

61'

Callejon za Di Marię.

60'

Bilbao nie oddaje spotkania, walczy, ale nie prezentuje takiej jakości jak w pierwszej połowie. Ogrom strzałów z dystansu kierowanych poza bramkę przeciwnika.

59'

Muniain ukarany żółtą kartką.

54'

Mocna wrzutka Marcelo, Iraizoz niepewnie wybija. Do piłki w polu karnym dopada Benzema, ale Iraizoz natychmiast reaguje i zatrzymuje strzał Francuza.

52'

Płaski strzał Herrery z dystans przelatuje daleko od słupka.

49'

Przerwa w grze. Ronaldo domaga się kartki dla przeciwnika za ostre potraktowanie.

46'

Czas na drugą część spotkania. Oby przyniosła kolejne brami i emocje.

45'

Koniec pierwszej odsłony. Wracamy po przerwie.

44'

Fenomenalne uderzenie Herrery zmierzało w lewy róg. Ale Diego Lope wyciągnął się jak długi, w ostatniej chwili wybijając na rzut rożny.

43'

Fantastyczne podanie Ramosa, Di Maria pomknął sam w polu karnym- strzelił prosto w słupek.

40'

Xabi Alonso dostał żółtą kartkę.

39'

Po stracie Ramosa, dużo wolnego miejsca miał w polu karnym Susaeta. Za długo zwlekał z oddaniem strzału, aż stracił futbolówkę.

37'

Szansa Bilbao! Dośrodkowanie z prawej strony z rzutu rożnego, Aurtenetxe wygrał pojedynek z Khedirą i uderzył głową prosto w dobrze ustawionego Lopeza.

35'

Mocny strzał Khediry z 17.metrów, na posterunku stał jednak Iraizoz i pewnie chwycił futbolówkę.

32'

Spotkanie nie stoi na wysokim poziomie. Dużo strat, niedokładnych podań, chaosu.

28'

Di Maria zbiegł w polu karnym do linii końcowej, dograł prawej strony do Benzemy. Strzał Francuza poleciał nad bramką

25'

Zbyt głębokie zagranie Llorente. Lopez spokojnie oprowadził piłkę wzrokiem.

21'

Herrera uruchomił na skrzydle Susaete, ten wbiegł dynamicznie w pole karne i uderzył na dalszy słupek. Fenomenalna interwencja Lopeza uratowała Real od straty gola.

20'

Bardzo dużo ostrej walki na boisku. Jesteśmy świadkami kipiącego gorącem spotkania.

19'

Gomez strzelał z rzutu wolnego, piłka po murze wyszła za linię końcową.

18'

Modrić ukarany za zagranie ręką. Powtórki pokazały, jak absurdalna była to decyzja.

17'

Fatalny strzał Di Marii powędrował w trybuny.

14'

Strzał Ronaldo po rykoszecie wychodzi na rzut rożny.

12'

Gospodarze próbują zaatakować, ale ich zagrania nie docierają w pole karne. Przeszkadzają obrońcy, albo pułapki ofsajdowe.

11'

Sympatycy Bilbao nienawidzą Ronaldo. Portugalczyk notorycznie nagradzany porcją głośnych gwizdów.

8'

Bibalo nie ma pomysłu jak zaatakować i zaskoczyć Real, choć w ostatnich sekundach częściej utrzymuje się przy piłce.

6'

Bilbao szuka szans po dalekich zagraniach. Póki co nic z tego nie wynika.

3'

Real nie ustępuje. Potężnie uderzenie z dystansu Ronaldo, tym razem bardzo niecelny.

3'

GOOO!! Real zaczyna z wysokiego C. Ronaldo kapitalnie uderza z rzutu wolnego, nad murem tuż przy prawym słupku.

1'

Spotkanie rozpoczęte. Jaki wynik typujecie?

20:58

Gospodarze po raz ostatni goszczą Real na San Mames. Od przyszłego sezonu będą występować na nowo zbudowanym La Catedral.

20:53

Real jest już myślami przy dwumeczu z Borussią Dortmund w Lidze Mistrzów, bo w lidze tytuł ma już w garści Barcelona. Tyle, że Królewskich wciąż naciska Atletico Madryt, a Jose Mourinho nie chce kończyć rozgrywek niżej niż na drugim miejscu.

20:49

Ławka rezerwowych Athletic: Raúl, Iraola, Castillo, Isma López, Aketxe, Morán, Toquero.

20:49

Ławka rezerwowych Realu: Casillas, Varane, Coentrão, Higuaín, Callejón, Nacho, Morata.