Niedziela, 14 kwietnia 2013, godz. 19:00

Koniec meczu. Barcelona wygrywa i jest już blisko mistrzostwa Hiszpanii.

91'

Barcelona nie musiała się ani trochę wysilać, by pewnie rozbić Saragossę mocno rezerwowym składem.

88'

Sergi Roberto ściągnął na siebie dwóch obrońców, zagrał między nimi do Alexisa, który stanął sam na sam z bramkarzem, ale dał szansę Gago na udaną interwencję.

85'

Montanes ograł Bartę, strzelił z ostrego kąta tuż obok dalszego słupka.

83'

Murawę opuszcza Tello, za niego Villa.

82'

Alvaro bardzo brutalnie sfaulował Alvesa. To powinna być czerwona kartka, ale David Fernandez postanowił go oszczędzić.

81'

Xavi zmieniony przez Sergi Roberto, dla którego jest to drugi występ w drużynie seniorskiej.

79'

Witany owacyjnie Abidal zmienia Adriano.

77'

Montoya dogrywał w polu karnym do Tello, lecz trafił w dobrze ustawionych obrońców.

75'

Soczyste uderzenie Rochiny powędrowało minimalnie nad poprzeczką bramki Valdesa.

70'

Alexis faulowany w polu karnym. Zasłużenie ukarany.

68'

Tello po raz kolejny staje sam na sam z bramkarzem, ale tym razem to Gago był górą.

65'

Alves zagrał w pole karne Saragossy, ale Fabregas nie sięgnął futbolówki.

64'

Rochina w miejsce Postigi.

61'

Błąd Alvesa i Valdes po raz pierwszy w tym spotkaniu musiał wykazać się czujnością.

57'

Saragossa w poważnych tarapatach. Po raz pierwszy w tym sezonie znajdzie się w strefie spadkowej.

55'

Apono z żółtym kartonikiem.

53'

GOOOL!! Cudowna indywidualna akcja Tello. Przebiegł z piłką ok. 35 metrów, wbiegł ze skrzydła w pole karne i pewnie uderzył w długim róg wewnętrzną częścią stopy.

49'

Thiago miał przed sobą tylko bramkarza, ale zamiast strzelać, zbiegł do boku i nic z tego nie wyszło.

46'

Apono za Jose Mariego.

47'

Znakomite dogranie Fabregasa, Alexis chciał przelobować Gago. Trafił w poprzeczkę!

46'

Czas na drugą część spotkania. Oby tym razem było ciekawiej.

46'

Jorge Orti zmienia Rodrigueza.

45'

Koniec pierwszej połowy jakże nieciekawego widowiska.

44'

Montanes uderza Panu Bogu w okno.

42'

Niewiele brakowało, by padł trzeci gol. Mocne uderzenie Alexisa z największym trudem obronił nogami Gago.

39'

Barcelona prowadzi już 2:0. Kolejna dwójkowa akcja, tym razem Thiago-Tello. Młody napastnik wyszedł sam na sam w polu karnym i posłał piłkę nad wychodzącym bramkarzem.

33'

Victor przedzierał się w polu karnym Barcelony, Song w sposób wątpliwy przepisom zatrzymywał go, ale o rzucie karnym nie ma mowy.

30'

Na murawie bez zmian. Dużo niedokładności po jednej i drugiej stronie.

26'

Po niezłym fragmencie, gra znów przeniosła się do środka pola.

23'

Movilla ostro sfaulował w polu karnym. Żółta kartka!

21'

Wrzutkę Xaviego z rzutu wolnego wyłapuje Roberto.

20'

GOOOL. Dwójkowa akcja Alexisa z Thiago zakończona fenomenalnym rajdem tego drugiego. Po drodze minął czterech obrońców i nie dał szans bramkarzowi.

19'

Szczęścia z dystansu szukali Postiga i Movilla - oba strzały zablokowane.

16'

Czujemy się jakbyśmy oglądali mecz polskiej okręgówki. Trwa przebijanie piłki z jedną na drugą stronę. i na odwrót.

12'

Xavi po podaniu Tello zbyt długo zwlekał z oddaniem strzału z 16.metrów, aż stracił futbolówkę.

12'

Jose Marii przebijał się przez obronę, aż w końcu został zablokowany na 14.metrze. Dużo błędów w szeregach Barcelony, na razie bez większych konsekwencji.

9'

Jak na razie nie doczekaliśmy się żadnej okazji podbramkowej. Barca nie forsuje tempa, Saragossa się stara, ale nie potrafi sforsować szeregów obronnych Katalończyków.

5'

Saragossa nie ustępuje. Stara się nawiązać równorzędną walkę z Barceloną i zaatakować. Póki co bez efektu, ale chęci są ogromne.

2'

Jose Mari zaskakująco uderza z połowy Saragossy. Piłkę zgarnia Valdes.

1'

Barcelona od razu atakuje. 45 sekunda i nad bramką uderza Tello.

1'

Mecz rozpoczęty.

18:56

Saragosa walczy o utrzymanie. Nawet w przypadku remisu ma szansę minimalnie wyjść ze strefy spadkowej.

18:55

Barcelona pewna tytułu, z myślami w półfinale Champions League z Bayernem, wystawia dzisiaj rezerwowy skład. Nie ma m.in. Messiego, który kuruje się na starcie z nowym mistrzem Niemiec.