Malaga CFmalaga
1 : 0
Osasuna PampelunaOsasuna Pampeluna
95'

Koniec. Po bezbarwnym spotkaniu Malaga wywalczyła wymęczone, ale zasłużone zwycięstwo. Za uwagę dziękuje Daniel Kawczyński. Do napisania!

94'

Była okazja na 2:0! Prawą stroną pomknął Isco, ale Fernandez nie dał się zaskoczyć.

93'

A jednak! Ostatnia minuta doliczonego czasu gry, Malaga zdobywa bramkę na wagę trzech punktów. Po centrze z lewej strony z rzutu wolnego i dograniu piłki głową, niepokryty Baptista pewnie pakuje piłkę między słupki.

92'

Żółta kartka dla Punala.

90'

Arbiter dolicza trzy minuty, Nie zanosi się jednak na zmianę rezultatu.

89'

Murawę opuszcza żegnany brawami Joaquin. Za niego pojawia się Sebastian Fernandez.

87'

Potężne uderzenie Dudy z 20.metrów, świetnie obronione przez Fernandeza.

87'

Jose Lluis Mendillibar wykorzystał komplet zmian. Przed momentem zdjął z murawy de las Cuevasa, wprowadzając Masouda Shojaela.

85'

Kapitalny zawody rozgrywa dziś Fernandez. Jeśli Osasuna utrzyma remis to będzie jego zasługa. Przed chwilą powstrzymał Joaquina w sytuacji sam na sam.

83'

Caballero bez problemów łapie leciutkie jak piórko uderzenie Punala z rzutu wolnego.

82'

Piazon za Iturrę.

81'

Joawuin wbiegł w pole karne, mimo asysty defensora potrafił oddać strzał. Na posterunku stał jednak Fernandez.

79'

Kolejna zmiana w Osasunie. Manuel Omwu zastępuje Kike Solę.

78'

Iturra ogląda żółty kartonik za nieprzepisowe potraktowanie Armenterosa.

74'

Manuel Pellegrini dokonuje pierwszej zmiany. Duda wchodzi za Saviolę.

73'

Po wrzutce z rzutu rożnego, Wellington główkuje tuż nad poprzeczką!

72'

Z lewej strony pola karnego uderzał Baptista. Na raty łapie Fernandez.

70'

Bertran ukarany żółtą kartką za faul na Isco.

67'

Malaga - Osasuna

65'

Zmiana w Osasunie. Punal w miejsce Cejudo.

63'

Była okazja dla Malagi. Z prawej strony zagrywał Baptista, minimalnie za mocno, by piłka trafiła do Savioli. Dobra interwencja nogami Fernandesa.

62'

Wrzutka Isco w pole karne do niepilnowanego Eliseu. Gracz Malagi trochę za późno do niej wyszedł i nie sięgnął futbolówki.

58'

Ruben zabrał piłkę Baptiscie w polu karnym.

54'

Nic się nie dzieje w ostatnich minutach, Dominują walka w środku pola, spokojne wymiany podań.

52'

50'

Jak Malaga mogła tego nie wykorzystać?! Zaczęło się od akcji prawą stroną, wypuszczony w tempo Saviola wpadł w pole karne,odegrał do tyłu do Julio Baptisty, który "popisał się" bardzo nieczystym strzałem. Fernandez bez problemów złapał piłkę.

46'

Druga połowa właśnie się zaczęła.

45'

Arbiter kończy pierwszą połowę. Póki co nie obejrzeliśmy bramek.

45'

Saviola w walce o pozycje z obrońcą upadł w polu karnym. O jedenastce nie ma mowy.

45'

Po rzucie rożnym w słupek ucelował Demichelis. Wcześniej jednak arbiter odgwizdał pozycję spaloną.

43'

Kike Sola ukarany.

43'

Z ostrego kąta zaskakująco uderzał Armenteros. Piłka przeleciała centymetry od dalszego słupka. Caballero ma pretensje do kolegów z obrony. Malaga oddaje gościom za dużo wolnego pola.

41'

39'

To Malaga dominuje, ale przed chwilą mogła stracić bramkę. Z obrońcami poradził sobie Kike Sola, strzelił z 13.metrów w prawy róg, ale Caballero rzucił się w odpowiednie miejsce.

37'

Samotnie w polu karnym szarżował Baptista. Wydawało się, że dojdzie do pojedynku jeden na jeden z bramkarzem, ale w ostatnim momencie został zablokowany przez obrońce.

34'

Kolejna próba z 14.metrów Joaquina i kolejna niecelna.

32'

Ależ wspaniałą okazję zaprzepaściła Malaga. Po znakomitym odbiorze Iturra wypuścił w polu karnym Saviolę. Argentyńczyk miał przed sobą tylko bramkarza i strzelił tuż obok bramki!

32'

Osasuna spokojnie rozgrywa piłkę, ale nie potrafi przedostać się w pole karne gospodarzy. Przed chwilą kolejny raz fatalnie strzelał Cejudo.

28'

Samotna akcja Cejudo zakończona fatalnym, słabym strzałem. Od bramki rozpoczyna Caballero.

27'

Jesus Gamez szukał w polu karnym Savioli, ale jego podanie zatrzymało się na obrońcy przyjezdnych.

25'

To Malaga prezentuje się lepiej, ale nie kwapi się też do częstych natarć. Z gry czerpie więcej, choć Osasuna walczy.

21'

Potężnie z zza szesnastki huknął Joaquin. Od światła bramki dzieliły go tylko centymetry!

20'

Fantastyczne dalekie podanie z głębi Camacho, wypuszczony w tempo Julio Baptista popędził sam w polu karnym. Już składał się do strzału, lecz w samą porę nadążyli za nim obrońcy. Będzie -chyba już szósty korner dla Malagi w tym spotkaniu.

19'

Znów w akcji Saviola. Tym razem przestrzelił z około 14.metrów.

17'

W polu karnym Osasuny szalał Saviola. Jego strzał w ostatniej chwili wybili na rzut rożny obrońcy.

16'

Fatalny strzał de las Cuevasa wędruje obok bramki. Z murawy La Rosaleda wieje wielką nudą.

12'

Po niezłym początku gra się trochę uspokoiła, przeważnie toczy się w środku pola.

9'

Z 18.metrów szczęścia szukał Cejudo. Piłka wyszła na rzut rożny.

5'

Malaga blisko zdobycia kuriozalnego gola. Ruben przy próbie wybicia piłki trafił prosto w Saviolę i tylko interwencja Fernandeza uratowała przyjezdnych.

3'

Malaga znów w natarciu. Iturra zagrał w pole karne do niepokrytego Baptisty, ale Brazylijczyk nie sięgnął futbolówki.

3'

Malaga od początku rzuca się do ataku. Strzał Julio Baptisty z największym trudem wybił na rzut rożny Fernandez.