Fenerbahce StambułFenerbahce Stambuł
95'

Dziękuję za uwagę, żegna się Karol Wojnarowski.

94'

Koniec spotkania, Fenerbahce gra dalej! Turcy wygrywają dwumecz z Lazio 3:1. W dzisiejszym spotkaniu lepiej grali gospodarze, ale zabrakło im skuteczności i trochę szczęścia. Decydujący okazał się jednak pierwszy mecz wygrany przez zespół Aykuta Kocamana 2:0.

94'

Ostatnia szansa dla Lazio na honorowe pożegnanie się z pucharami - rzut wolny 25 metrów od bramki Demirela

91'

Sędzia Pavel Kralovec dolicza 3 minuty

87'

Jeszcze kilka minut w tym spotkaniu otrzyma Milos Krasić, który zastąpi bohatera drużyny gości - Canera Erkina

86'

Zupełnie bez pomysłu gra teraz Lazio. Zdają sobie sprawę, że bramka Erkina zakończyła to spotkanie i dała awans do półfinału Turkom

82'

Świetnie teraz broni Demirel! Głową uderzał oczywiście Miroslav Klose

81'

Roszadę wykonuje też Aykut Kocaman - Mehmet Topuz wchodzi w miejsce Pierre'a Webo

77'

Ostatnia roszada Vladimira Petkovicia, Rozzi zastępuje Libora Kozaka

77'

Kolejna szansa Lazio, uderzał głową Sergio Floccari, niecelnie

73'

Tuż przed bramką mieliśmy zmianę także wśród gości, Ucan zastąpił Cristiana Baroniego

75'

Załamani zawodnicy Lazio, to raczej koniec ich marzeń o półfinale! Świetnie rozegrana akcja w polu karnym gospodarzy, ostatnie podanie zaliczył Dirk Kuyt na lewe skrzydło do Erkina, a ten po ładnym zwodzie wpakował piłkę do bramki obok bezradnego Marchettiego

74'

A tymczasem bramka! Caner Erkin!

73'

Mamy zmianę, Floccari za Edersona...

72'

Kolejna żółta kartka, ukarany Miroslav Klose za ostre wejście w nogi Zieglera

70'

Lazio wciąż walczy o drugiego gola, który doprowadziłby do dogrywki, Fenerbahce się broni i próbuje kontrataków. Ostatnie minuty bez groźnych sytuacji

64'

Potężne zamieszanie w polu karnym Volkana Demirela, wszystko kończy się faulem Lulicia i żółtą kartką

63'

Faulowany Candreva i żółta kartka dla Canera - to oznacza pauzę tego zawodnika w następnym spotkaniu. Oczywiście w przypadku awansu gości

60'

Błyskawicznie rozegrany rzut wolny i zupełnie obrońcy gości zapomnieli o Luliciu, który wyskoczył najwyżej w polu karnym i nie dał szans Demirelowi. Jednej bramki brakuje gospodarzom do dogrywki

60'

Gol! Senad Lulić!

60'

Znów niepewnie Demirel, odbija strzał Radu pod nogi Kozaka, ale naprawia swój błąd przez nieuwagę Czecha

56'

Odważna decyzja Vladimira Petkovicia, ale trudno się dziwić - za Biavę na boisku melduje się Miroslav Klose

53'

Początek drugiej połowy zupełnie taki jak końcówka pierwszej - zaciekle atakuje Lazio, ale Fenerbahce dobrze ustawione w obronie

48'

Dobrą okazję miał Libor Kozak! Otrzymał dośrodkowanie z prawej strony i strzelił głową, ale nad bramką Demirela

47'

Lazio - Fenerbahce

46'

Rozpoczynamy drugą część spotkania, przy piłce gracze Vladimira Petkovicia

47'

Pavel Kralovec kończy pierwszą połowę. Spora przewaga Lazio i próba kontr Fenerbahce kończy się wynikiem 0:0 do przerwy. W drugiej połowie czekamy na bramki. Wracamy za 15 minut.

45'

Volkan Demirel ucierpiał w tym starciu z Kozakiem i jest w tej chwili opatrywany

45'

Niepewna interwencja Demirela po strzale Hernanesa z dystansu, do piłki chciał dopaść Libor Kozak i bezpardonowo zaatakował bramkarza Fenerbahce. Żółta kartka

41'

Teraz dobra okazja Edersona, strzał Brazylijczyka wybija na rzut rożny Demirel

38'

Robią co mogą piłkarze Lazio, aby jeszcze przed przerwą objąć prowadzenie. Brakuje im jednak szczęścia i skuteczności

36'

Lazio Rzym - Fenerbahce

34'

Ogromne zamieszanie w polu karnym Fenerbahce, drużyna Aykuta Kocamana skutecznie broni się przed atakami Lazio

33'

Znów żółta kartka dla gracza Fenerbahce, tym razem Cristian. Rzut wolny i dobra szansa z 20 metrów na strzał dla Lazio

31'

Pierwsza indywidualna kara - za niesportowe zachowanie ukarany obrońca gości Reto Ziegler

27'

Ma czego żałować Cristian Ledesma - świetne podanie od Edersona z lewej strony zakończył bardzo niecelnym strzałem ponad bramką

23'

Dość nerwowo w obronie zachowują się gracze Lazio, grają pod wielką presją

21'

Odważny strzał Raula Meirelesa wolejem z 30 metrów, piłka nad bramką Marchettiego

18'

Kolejny anemiczny strzał, tym razem Ederson posłał piłkę daleko od bramki Fenerbahce

16'

Bardzo egoistycznie znów zagrał Hernanes, po rzucie rożnym z bardzo ostrego kąta strzelił na bramkę, ale piłka wysoko w trybuny

13'

Nieoczekiwane rozegranie rzutu wolnego! Hernanes mocno podkręcił piłkę pod bramkę Demirela, ten niemal wskoczył z nią do bramki, ale został jeszcze sfaulowany przez szarżującego Kozaka

12'

Tym razem faul z drugiej strony boiska, dobra szansa na dośrodkowanie w szesnastkę Fenerbahce

11'

Pechowy strzał Hernanesa, piłka odbiła się od nóg Libora Kozaka i wyszła na aut bramkowy

10'

Rzut wolny dla gości, Pierre Webo faulowany w pojedynku powietrznym przez Lorika Canę. Do bramki Marchettiego około 30 metrów

7'

Znów szansa z drugiej strony boiska - uderzał Ederson, jednak daleko od bramki Demirela

6'

Banalny błąd Federico Marchettiego, złe przyjęcie piłki i kolejny rzut rożny dla Fenerbahce

4'

Po błędzie obrony Fenerbahce sprzed pola karnego uderzył Candreva, ale pewnie broni Demirel.

3'

Pierwsze dośrodkowanie z prawej strony w pole karne Lazio, zakończone rzutem rożnym, z którego nic nie wynikło

1'

Sędzia Kralovec rozpoczyna spotkanie, przy piłce goście ze Stambułu

21:02

Lazio dziś nietypowo - na czarno z błękitnymi elementami, goście z Turcji na biało z granatowymi dodatkami

21:02

Oba zespoły w towarzystwie piątki sędziowskiej z Czech wychodzą na murawę stadionu Olimpico w Rzymie. Arbitrem głównym Pavel Kralovec

20:53

Lazio będzie dziś bronić honoru włoskiej piłki w europejskich pucharach. Wczoraj z Ligi Mistrzów odpadł Juventus. Rzymianie mają jednak zadanie niemal niewykonalne

20:35

Rezerwa Fenerbahce: Mert Gunok, Hasan Ali Kaldirim, Bekir Irtegun, Mehmet Topal, Krasić, Mehmet Topuz, Salih Ucan

20:35

Rezerwa Lazio: Bizzarri, Crecco, Gonzalez, Cataldi, Klose, Rozzi, Flocari

20:30

Witamy w relacji LIVE z rewanżowego meczu 1/4 Ligi Europejskiej, w którym Lazio Rzym na własnym stadionie spróbuje odrobić straty z pierwszego spotkania z Fenerbahce Stambuł, w którym przegrało 0:2. Czy Włochów stać na wielki comeback? Odpowiedź już za nieco ponad pół godziny!