Rubin KazańRubin
3 : 2
Chelsea LondynChelsea Londyn
95'

Koniec spotkania w Moskwie. Rubin wygrywa z Chelsea 3:2 ale w dwumeczu lepsza jest drużyna z Londynu i ona awansuje do półfinału.

91'

Ostatnia zmiana w zespole gości

90'

3 minuty dolicza arbiter

87'

Marcano ogląda kartkę za faul na Torresie

86'

Marcano pewnie zastopował strzelca pierwszej bramki dla Chelsea

85'

Ostatnie 300 sekund meczu przed nami

82'

Cristian Ansaldi uderza głową z 3 metrów wprost w bramkarza!

79'

12 minut do końca meczu. Brawo dla Rubina za ambicję

76'

Oscar wchodzi na boisko

76'

Moses przebiegł całe boisko po to aby z 15 metrów uderzyć wysoko nad bramką

75'

G o o o l l l l ! ! ! ! ! Natkho pewnie z karnego i Rubin prowadzi!!

74'

Karny dla Rubinu!!

72'

Kasaev schodzi z boiska w jego miejsce Ryazantsev

71'

Dwadzieścia minut do końca. Za chwilę ostatnia zmiana w zespole gospodarzy. Rubin przejął inicjatywę w tym spotkaniu

68'

Rubin chce za wszelką cenę wygrać to spotkanie. Co prawda o awansie nie ma już co marzyć ale wygrana nad takim renomowanym rywalem byłaby sukcesem

67'

Dyadyun czyli napastnik zmienia pomocnika Orbaiza

66'

Ivan Marcano głową strzela minimalnie obok słupka

63'

G o o o l l l l ! ! ! ! Mamy przynajmniej bramki w tym meczu!! Karadeniz po dośrodkowaniu z prawej strony głową po raz drugi pokonuje Cecha!!

60'

Mikel zmienia Ramiresa

59'

Godzina za nami. Za chwilę pierwsza zmiana w zespole gości

58'

Rubin walczy, Rubin chce wyrównać!!!

56'

G o o o o l l l l ! ! ! ! Ładna akcja gości, Moses wpadł w pole karne i z 16 metrów technicznym uderzeniem po raz drugi pokonał bramkarza Rubinu!

53'

Ambitnie grający gospodarze wyrównali w starciu z renomowanym rywalem

51'

G o o o o l l l l !!!! Marcano uderzeniem głową pokonał Cecha!!

51'

Kasaev w dziecinny sposób zatrzymany na lewej stronie przez Luiza

47'

Początek drugiej połowy niczym nie różni się od pierwszych 45 minut

46'

Rozpoczynamy drugą połowę

46'

Kuzmin zmieniony przez Kaleshina w przerwie meczu

18:59

Zawodnicy obu zespołów wracają na boisko

45'

Arbiter kończy pierwsze 45 minut. Zapraszam po przerwie

44'

Torres przedziera się pod polem karnym gospodarzy ale zostaje zatrzymany przez obrońców

41'

Pierwsza połowa zbliża się do końca. Nic nie zmienia się w obrazie tej części gry

37'

Kasaev wycofuje piłkę do Rondona, który uderza z 20 metrów i Cech musi interweniować. Jeden z niewielu ciekawych momentów w tym meczu

36'

Kazań na połowie Chelsea bez pomysłu na grę.

34'

Kasaev próbował strzału z 18 metrów ale uderzył za lekko i bramkarz nie miał problemów z obrona

33'

Kolejna ni to wrzutka ni to strzał w wykonaniu tym razem Eremenki spokojnie łapie bramkarz

31'

Pół godziny za nami. Chelsea prowadzi i chce jak najmniejszym nakładem sił skończyć ten mecz

29'

Rubin Kazań - ChelseaRubin Kazań - Chelsea

28'

Moses dośrodkowuje w pole karne do Lamparda, który uderza za słabo na bramkę gospodarzy

26'

Rubin cały czas próbuje ale okazji pod bramką Cecha nie było

24'

Wrzutka Orbaiza w pole karne ale bramkarz The Blues spokojnie piłkę łapie

22'

Kasaev stracił piłkę po akcji Rondona w dogodnej sytuacji

21'

Piłka przez większość czasu krąży w środku boiska. Bramkarze całkowicie bezrobotni

19'

Naprawdę ciężko coś pozytywnego powiedzieć o pierwszych 20 minutach

18'

Uderzenie Mosesa z 20 metrów broni Ryzhikov

16'

Kolejna szansa dla Chelsea. Lampard będzie wykonywał rzut wolny blisko pola karnego gospodarzy ale dośrodkowanie Anglika przeleciało nad bramką

14'

Senna atmosfera pierwszego kwadransa na Łużnikach

12'

Yossi Benayoun w ładnej indywidualnej akcji został zatrzymany tuż przez polem karnym Rubinu

9'

Rubin stara się skonstruować jakąś akcję ofensywną ale obrona gości jest nie do przejścia

7'

Dużo kopaniny w środku boiska.

5'

Ten gol już praktycznie rozstrzygnął losy tego dwumeczu. Czy Rubin powalczy jeszcze o korzystny wynik choćby w tym meczu.

4'

Chelsea - Rubin Kazań

4'

G o o o o l l l l ! ! ! !! Torres wygrał pojedynek biegowy z obrońcą Rubina i przelobował bramkarza, który także niepotrzebnie wybiegł daleko poza pole karne

4'

Torres lobuje bramkarza Rubina: Rubin Kazań - Chelsea

3'

Doskonała okazja Rondona. Napastnik z Kazania z 5 metrów trafił w obrońcę Chelsea.

1'

Pierwsza sytuacja pod bramką Cecha zatrzymana przez obrońców z Anglii

1'

Zaczynamy spotkanie

17:58

Aż 7 zawodników Rubina z podstawowej "11" zagrożonych jest pauzą w kolejnym meczu jeżeli dziś zobaczy żółtą kartkę

17:55

Zawodnicy wychodzą na boisko

17:25

Rezerwowi gości: Ross Turnbull, Branislav Ivanovic, Juan Mata, Oscar, John Mikel Obi, Eden Hazard, Marko Marin

17:23

Rezerwowi gospodarzy: Giedrius Arlauskis, Roman Sharonov, Alexander Ryazantsev, Sergey Kisliak, Vitali Kaleshin, Gokhan Tore, Vladimir Dyadyun

17:12

Czekamy na składy obu drużyn

17:02

Przed spotkaniem można przeczytać zapowiedź tego spotkania

17:00

W pierwszym spotkaniu goście pewnie wygrali 3:1 i przed rewanżem są w doskonałej sytuacji. Piłkarze Rubina Kazań aby awansować do półfinału będzie musieli wygrać minimum 2:0. Każda strzelona przez zespół z Anglii bramka oddali gospodarzy od awansu

16:58

Już za godzinę turecki sędzia Firat Aydinus da sygnał do rozpoczęcia rewanżowego spotkania ćwierćfinału Ligi Europejskiej pomiędzy Rubinem Kazań a Chelsea Londyn