Koniec spotkania. Benfica wygrywa i do Anglii pojedzie z dwubramkową zaliczką.

Strzela z dystansu Santon. Niecelnie.

83'

Kolejna wymuszona zmiana w drużynie gości. Simpsona zmienia Gosling.

82'

Dwukrotnie próbował Lima, najpierw jego strzał został zablokowany, a kolejny prosto w bramkarza.

80'

Ameobi zmienia Marveauxa.

79'

Dośrodkowuje Gaitan wprost na głowę Matica, ale piłka trafia tylko w boczną siatkę.

77'

Maxi Pereira zmienia Cardozo. Benfica broni wyniku.

77'

Długie podanie do Cissoko, ale wysoko wychodzi Artur i wybija piłkę głową.

75'

Groźna akcja Newcastle zakończona niedokładnym podaniem Cisse.

73'

Zółtą kartką ukarany Enzo Perez.

72'

Drugi raz do piłki podchodzi Cardozo i technicznym strzałem pokonuje Krula.

70'

Dziwna sytuacja.Piłka w bramce, ale sędzia zarządza powtórzenie rzutu karnego.

70'

Do piłki podchodzi Cardozo.

69'

Rzut karny dla drużyny gości, za zagranie ręką w polu karnym Simpsona.

66'

Podawał Santon do bramkarza, ale zbyt lekko i po drodze przejął piłkę Lima, a następnie umieścił ją idealnie tuż obok słupka.

65'

GOLLLLLLLLLLLLLLLLL!!!!!!!!!LIMA!!!!!!!!!!!!! WEJŚCIE SMOKA!!!!

64'

Dośrodkowuje z rzutu rożnego Gaitan, trochę zamieszania w polu karnym, ale ostatecznie od bramki rozpocznie Krul.

62'

A w drużynie Newcastle Anita zmienia kontuzjowanego Percha.

62'

a Perez zastąpi Andre Gomesa.

62'

Podwójna zmiana w drużynie gospodarzy, Lima zmienia Rodrigo...

60'

Dośrodkowuje Gaitan. Fauluje w walce o piłkę Rodrigo.

57'

Fatalny kiks Cardozo. Po błędzie Yanga-Mbiwa w świetnej sytuacji znalazł się Rodrigo, wyszedł do niego bramkarz i Brazylijczyk zdecydował się wyłożyć piłkę właśnie dla Cardozo, który nieczysto uderza piłkę i kieruję ją w bandy reklamowe, a miał przed sobą pustą bramkę.

53'

Dośrodkowuje Gaitan, wybija piłkę Gutierez.

50'

Z dystansu próbował Andre Gomes. Obok bramki.

48'

Prostopadłe podanie Marveauxa do Cisse i piłka po jego strzale trafia w słupek.

46'

Oba zespoły bez zmian zaczynają II połowę.

22:06

Bramka Newcastle LINK i gol Benfici LINK. Czekamy na kolejne.

22:02

Garść statystyk z I połowy:

• Posiadanie piłki: 54%-46%
  • Strzały: 19-9
  • Strzały celny: 7-4
  • Faule: 4-7

Jak pokazują statystyki więcej z gry mają gospodarze, ale ww najważniejszej statystyce jak na razie mamy remis.

21:51

Benfica - NewcastleBenfica - Newcastle

45'

Koniec I odsłony gry. Benfica po dość wyrównanych 45 minutach remisuje z Newcastle 1-1.

44'

Krótko rozegrany stały fragment gry nie przyniósł żadnych korzyści gospodarzom.

43'

Faulowany Gaitan, będzie jeszcze okazja z rzutu wolnego.

41'

Strzał głową Matica wprost w bramkarza.

39'

Strzał Rodrigo z dystansu. ,,Obok'' w tym przypadku to nadzwyczaj delikatne określenie.

37'

Zgranie Gaitana do Rodrigo w pole karne i instynktownie broni jego strzał Tim Krul.

33'

Ola John dośrodkowuje w pole karne, jednak nie było tam żadnego z jego partnerów.

29'

Żółty kartonik obejrzał strzelec bramki dla gospodarzy.

28'

Dwukrotnie ratuje swój zespół Tim Krul! Najpierw wyciągnął się jak struna, aby obronić strzał Andre Gomesa, a kilka sekund później obronił także dobitkę Ola Johna.

26'

Potężny strzał Cardozo zza pola karnego, wypluwa piłkę przed siebie Krul, dopada do niej Rodrigo i daje wyrównanie swojemu zespołowi!

25'

GOLLLLLLLLLLLLLL!!!!!!!!!!! 1-1! RODRIGO!!!!!

24'

Piłka po strzale Cisse z 11 metra i rykoszecie po nogach jednego z obrońców trafia w słupek bramki Benfici.

22'

Szarżował prawą stroną Rodrigo, ale uciekła mu piłka.

21'

Ukarany Perch za ostre wejście w nogi Gaitana.

18'

W polu karnym pada Cardoza, nie ma mowy o rzucie karnym.

16'

Dośrodkowanie Gutiereza z małymi problemami łapie Artur.

15'

13'

Prostopadłe podanie do Sissoko, który na prawej flance ,,urwał się'' obrońcom rywali i dośrodkował w pole karne wprost na nogę Cisse, który z bliska wpakował piłkę do bramki.

12'

GOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL!!!!!!!!!!!! CISSE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

10'

Strzał Gaitana z dystansu, ze sporym trudem na raty broni Krul.

8'

Strzela z dystansu Andre Gomes, daleko obok bramki.

7'

Kontra Newcastle zakończona stratą Sissoko.

4'

Świetnie podanie nad obrońcami od Sissoko do Cisse, napastnik gości miał otwartą drogę do bramki, jednak odskoczyła mu piłka i dopadł do niej bramkarz rywali.

2'

Strzał Cisse z ostrego kąta pewnie łapie Artur.

1'

Rozpoczyna drużyna ,,Srok'' od środka boiska.

20:56

Benfica jest aktualnym liderem ligi portugalskiej z 4 punktową przewagą nad FC Porto na 6 kolejek przed końcem.O wiele gorzej na ligowym podwórku radzą sobie piłkarze Newcastle United, którzy zajmują dopiero 15. miejsce w angielskiej Premier League i prawdopodobnie będą musieli drżeć o utrzymanie do ostatniej kolejki.