2 : 2
FC BaselFC Basel
1. połowa1 : 2
22:58

Po ciekawym oraz emocjonującym spotkaniu Tottenham zremisował z FC Basel 2:2. Wynik ten w lepszej sytuacji przed rewanżem stawia mistrzów Szwajcarii. Za śledzenie relacji LIVE dziękuje Marcin Rogowski

95'

Koniec meczu!!

92'

Tottenham kończy w dziewiątkę, ponieważ jeszcze Bale nabawił się kontuzji

90'

Sędzia doliczył trzy minuty do drugiej połowy

88'

Tottenham będzie kończył ten mecz w dziesiątkę, ponieważ urazu nabawił się Gallas, a trener Boas wykorzystał już wszystkie zmiany!

84'

Degen za Salaha

84'

Stocker wycofał piłkę do Elneny;iego, ale strzał pomocnika gości poleciał wysoko nad bramką

80'

Z autu piłkę w pole karne gości wrzucał Bale, ale tam Sommer z problemami ją wyłapał

77'

Po wrzutce z prawej strony w polu karnym z pierwszej piłki uderzał Zoua, ale uczynił to bardzo niecelnie

74'

Strzał Salaha w polu karnym ręką zablokował jeden z obrońców gospodarzy, ale sędzie z Serbii nie użył gwizdka!

71'

Zoua za Strellera

70'

Dragovic zagrał na prawą stronę do Salaha, ale dobrze ustawiony obrońca "Kogutów" wybił piłkę na aut

66'

Cabral za Die

65'

Z rzutu wolnego uderzał Stocker, ale Friedel dobrze interweniował i mamy rzut rożny dla gości

64'

Parker ukarany żółtą kartką za fual na Salahu

63'

Dempsey w miejsce Holtby'iego

60'

Błąd Vertonghena wykorzystał Salah, który po przebiegnięciu kilku metrów znalazł się sam na sam z bramkarzem, ale oddał strzał, który poleciał wysoko nad bramką!

22:21

Islandczyk złamał akcje do środka, zdecydował się na uderzenie z około 25. metrów i piłka po rykoszecie wpadła w okienko bramki gości

58'

GOOOOL!! 2:2!! Gylfi Sigurdsson

58'

Wchodzi Dawson, schodzi Ekotto

56'

Po raz drugi w tym meczu Dembele dopadł do piłki wybitej po rzucie rożnym. Po raz kolejny zdecydował się na uderzenie z dystansu i tym razem to świetna interwencja bramkarza uratowała gości przed utratą bramki!

55'

Salah na pełnej prędkości wbiegł w pole karne "Kogutów", znalazł się sam na sam z bramkarzem, ale przegrał ten pojedynek!

53'

Z linii pola karnego uderzał Streller, ale piłka została zablokowana przez obrońców. Dużo większe zagrożenie z tej akcji byłoby gdyby kapitan gości zagrał na lewo do niepilnowanego Die

52'

Z rzutu rożnego dośrodkowywał Bale, ale piłkę wybili obrońcy gości

49'

Holtby uderzał z dystansu, ale piłka poleciała wysoko nad bramką gości

48'

Frei ukarany żółtą kartką za taktyczny faul na Dembele

46'

FC Basel rozpoczyna drugą połowę!!

21:56

Za nami pierwsza połowa spotkania w której nie brakowało emocji. Grę prowadził Tottenham, ale to zespół ze Szwajcarii zdobył dwie bramki i gdy wydawało się, że już w pierwszych 45. minutach nic nie może się zdarzyć to Adebayor strzelił gola kontaktowego. Jeśli po przerwie spotkanie będzie wyglądało tak samo to czeka nas jeszcze wiele emocji. Na drugą połowę zapraszam za około 15 minut.

21:51

Tottenham - FC BaselTottenham - FC Basel

46'

Koniec pierwszej połowy!!

45'

Sędzia doliczył minutę do pierwszej połowy

44'

W polu karnym gospodarzy Salah zamieszał kilkoma zawodnikami z Londynu, oddał strzał, ale za lekki by pokonać bramkarza

43'

Co też zrobił Parker?! Sigurdsson idealnie zagrał do Holtby'iego, ten przegrał pojedynek sam na sam z bramkarzem, ale piłka odbiła się tak, że dopadł do niej Parker i mając przed sobą pustą bramkę nie trafił w nią!

21:47

Po dośrodkowaniu z lewej strony w polu karnym gości wytworzyło się małe zamieszanie, które najlepiej wykorzystał Togijczyk i z najbliższej odległości wpakował piłkę do bramki

40'

GOOOOOOL!! 1:2!! Emmanuel Adebayor

39'

Dośrodkowanie Bale'a poza pole karne pewnie wybyli obrońcy gości

36'

Streller zgrał piłkę do Stockera, który w sytuacji sam na sam z bramkarzem minimalnie przestrzelił!

21:40

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Vertonghen tak niefortunnie wybił piłkę, że ta spadła na głowę Frei'a, który niepilnowany nie miał problemów z pokonaniem Friedela

34'

GOOOOOL!! 0:2!! Fabian Frei

21:37

W polu karnym Salah zagrał do Strellera. Ten obrócił się w kierunku bramki, oddał strzał, który trafił w słupek, ale na szczęście dla gości odbita piłka spadła pod nogi Stockera, który bez żadnych problemów wpakował ją do pustej bramki

31'

Tottenham - FC Basel

30'

GOOOOOL!! 0:1!! Valentin Stocker

29'

Gallas faulował Strellera, za co obejrzał żółty kartonik

26'

Z rzutu rożnego dośrodkował Holtby, ale piłkę poza pole karne wybili obrońcy gości. Tam dopadł do niej Dembele, który oddał strzał z pierwszej piłki i tylko centymetrów zabrakło, by gospodarze prowadzili w tym meczu!

25'

Salah wdał się w pojedynek biegowy z Ekotto, ale to zawodnik gospodarzy wyszedł z niego zwycięsko

24'

Wydaje się, że podczas jednego strać Lennon nabawił się jakiejś kontuzji, ponieważ został zmieniony przez Sigurdssona

21'

Z prawej strony w pole karne dośrodkował Lennon, ale dobrze ustawieni obrońcy gości wybili piłkę daleko od własnej bramki

19'

Adebayor w polu karnym z pierwszej piłki zagrał do Holtby'iego, który bez zastanowienia oddał piłkę Bale'owi, ale ten w sytuacji gdy przed sobą miał tylko bramkarza beznadziejnie spudłował!

18'

Z rzutu wolnego uderzał Bale, ale piłka po rykoszecie wpadła w ręce bramkarza gości

17'

Po dwójkowej akcji Parkera z Dembele ten drugi był faulowany około 20. metrów przed bramką gości

16'

Bale zagrał na lewą stronę do Holtby'iego, ale za mocno i od autu rozpoczną gracze mistrza Szwajcarii

15'

13'

W ataku Adebayor faulował Dragovica

11'

Z lewej strony Streller dośrodkował w pole karne. Tam najlepiej znalazł się Stocker, który uderzył z pierwszej piłki, ale jego strzał poleciał wysoko nad bramką gospodarzy

10'

Schar uderzał z linii pola karnego i tylko czujność Friedela uratowała gospodarzy przed utratą bramki!

7'

Bale z pierwszej piłki zagrywał do Adebayora, ale Togijczyk nie zrozumiał intencji Walijczyka i przy piłce goście

4'

Po starciu z Die na boisku przez dłuższą chwilę leżał Gallas, ale już wszystko w porządku i Francuz kontynuuje grę

3'

Długie podanie do Salaha, ale za mocne i od bramki rozpoczną gospodarze

2'

Assou-Ekotto z lewej strony dośrodkował w pole karne, ale dobrze ustawieni obrońcy gości wybili piłkę

1'

Tottenham rozpoczyna mecz!!

21:00

Obie jedenastki są już na murawie White Hart Lane, a z głośników dobiega hymn Ligi Europejskiej. Oznacza to, że tylko kilka chwil dzieli nas od rozpoczęcia spotkania.

20:55

Ławka rezerwowych FC Basel: Germano Vailati Arlind Ajeti, Gaston Sauro, David Degen, Cabral, Alexander Frei, Jacques Zoua

20:50

Ławka rezerwowych Tottenhamu: Hugo Lloris, Michael Dawson, Steven Caulker, Clint Dempsey, Tom Huddlestone, Gylif Sigurdsson, Jake Livemore

20:40

FC Basel również wygrał mecz na krajowym podwórku. Zespołem, który okazał się słabszy od mistrzów Szwajcarii był FC Luzern. Zwycięstwo to pozwoliło podopiecznym trenera Vogela utrzymać fotel lidera szwajcarskiej ekstraklasy.

20:35

W swoim ostatnim, rozegranym meczu Tottenham na wyjeździe wygrał z Swansea City, 2:1. Bramki dla "Kogutów" zdobyli Jan Vertonghen i Gareth Bale. Dzięki temu zwycięstwu podopieczni trenera Villasa-Boasa przeskoczyli Chelsea i zajmują trzecią lokatę w ligowej tabeli.

20:30

Przypominamy, że relacje LIVE z tego meczu możecie śledzić też w naszej aplikacji mobilnej! [ściągnij na iPhone] [ściągnij na Android]!

20:25

Czy popularne "Koguty" wywalczą sobie awans już przed rewanżem? Czy też Basel po raz kolejny sprawi ogromną niespodziankę w tej edycji Ligi Europejskiej? A może padnie remis? Odpowiedzi na te pytania poznamy za nieco ponad dwie godziny. A już teraz, drodzy użytkownicy, czekamy na wasze odpowiedzi w komentarzach

20:20

Serdecznie witam Państwa w relacji LIVE z meczu 1/4 Ligi Europejskiej, w której to Tottenham Hotspur na własnym stadionie podejmować będzie FC Basel. Obszerną zapowiedź tego spotkania można przeczytać TUTAJ