Lazio RzymLazio Rzym
23:01

Za wspólnie spędzony czas dziękuje już Jakub Laskowski. Zapraszam na kolejne nasze relacje! Dobrej nocy!

95'

Ostatni gwizdek, koniec meczu! Fenerbahce pokonuje Lazio 2:0 i jest już bardzo bliskie historycznego awansu do półfinału. Wydaję się, że rewanż jest formalnością

94'

Meireles ukarany przez sędziego żółtą kartką za brzydki faul nakładką

92'

Druga połowa potrwa dłużej, aż o 5 minut

92'

Strzał Erkina z rzutu wolnego przed siebie "wypluwa" Marchettii, do piłki dopada Dirk Kuyt, który pakuje piłkę do siatki. 2:0!

90'

GOOOOOL!!! DIRK KUYT!!!! 2:0!!

89'

W końcówce meczu, "żółtkiem" ukarany został Mauri

88'

Strzał jednego z pomocników gospodarzy z wielkim trudem broni Marchetti! Piłkę ostatecznie wybijają obrońcy Lazio

86'

Mamy także zmianę w Lazio. Hernanesa zmienia Stefano Mauri

85'

Ostatnia, trzecia zmiana w Fenerbahce. Mehmet Topuz zajmuje miejsce Moussa'y Sow

84'

Turcy spokojnie budują swoje kolejne ataki. Lazio jest przy tym bezradne

81'

Wciąż przy piłce Fenerbahce. Nawet wejście Miroslava Klose nic nie dało drużynie z Włoch

80'

Stadion ożył. Głośne śpiewy kibiców gospodarzy

79'

Pewnie wykonana "11" przez napastnika Fenerbahce. Bramkarz w tej sytuacji nie miał żadnych szans

78'

GOOOL!!!! PIERRE WEBO!

77'

Dodatkowo żółtą kartkę za dyskusje dostaje Radu

77'

Rzut karny dla Fenerbahce po zagrniu ręką we własnym polu karnym piłkarza Lazio!!

75'

Zmiana. W miejsce Cristiana pojawia się Salih Ucan

75'

Dirk Kuyt uderza z 25. metrów - niecelnie

73'

Dużo niedokładności z jednej i drugiej strony

72'

Zmiana również w Lazio. Schodzi Kozak, zastępuje go wyczekiwany Miroslav Klose

71'

Na skutek kontuzji z murawy schodzi Mehmet Topal, a w jego miejsce pojawia się Caner Erkin

70'

Uderzenie Sow ze skraju pola karnego minimalnie mija bramkę Marchettiego!

70'

Warto przypomnieć, że na ławce rezerwowych Lazio zasiaduje wciąż Miroslav Klose

68'

Pierwszy strzał Ledesmy w tym meczu pozostawimy bez komentarza. Wysoko, wysoko nad bramką

67'

Przypadkowa akcja Fenerbahce mogła przynieść porządany efekt. Strzał głową Webo już tyle szczęścia nie miał

64'

Baroni chciał sprytnie zagrać za plecy niezorientowanych w tym wszystkich obrońców Lazio, jednak w tym wszystkim nie połapał się także jego kolega

63'

Pierwsza zmiana w tym spotkaniu. Za Edersona na placu gry pojawia się Ledesma

61'

W drugiej połowie oglądamy jeszcze lepsze widowisko, aniżeli w pierwszej odsłonie

59'

Candreva w boczną siatkę! Niespodziewane uderzenie napastnik gości mogło zaskoczyć bramkarza Fenerbahce

58'

Uwziął się na te strzały Meireles... Uderzenie Portugalczyka bez problemów łapie golkiper Lazio

55'

Meireles po raz kolejny strzela z dystansu i znów bez powodzenia... Lepszy Marchetti

54'

W między czasie groźnie uderzał Kuyt, lecz uderzenie Holednia zblokowali zawodnicy Fenerbahce

53'

Kartki się sypią jak z worka. Ukarany Marchetti za przedłużanie gry

50'

Ederson ukarany żółtym kartonikiem

50'

Strzał Eduardo z bardzo daleka trafia w rękawice Marchetti'ego

49'

Raul Meireles zdecydował się na techniczne uderzenie zza pola karnego, piłka trafia jednak w słupek! Zawodnik łapie się za głowę i niedowierza

47'

Fatalnie rozpoczyna się ta druga połowa dla gości. Drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartką ukarany został Onazi

46'

Rozpoczynamy drugie 45. minut! Tym razem od środka rozpoczyna zespół Lazio

22:06

Piłkarze wychodzą już z tunelu na drugą połowę meczu

21:59

Wyniki z innych spotkań ćwierćfinałowych LE: Benfica 1:1 Newcastle, Chelsea 2:1 Rubin, Tottenham 1:2 Basel

21:55

Obie drużyny prezentują dzisiaj bardzo dobrą grę. Co prawda, bez goli, lecz z wieloma efektownymi akcjami. Miejmy nadzieję, że w drugiej połowie, coś już do bramki wpadnie

21:53

Fenerbahce - LazioFenerbahce - Lazio

48'

Ostatni gwizdek w pierwszej połowie! W Stambule do przerwy bez bramek

47'

Jeszcze w końcówce żółtą kartką ukarany został Egemen Korkmaz

46'

Sędzia do pierwszej części spotkania doliczył dwie minuty

46'

Fantastycznym dryblingiem popisał się Kuyt, oddał do Sow, a ten centruje w pole karne Lazio. Tam górą defensorzy gości

43'

Zagapił się Meireles, piłkę przejął Lulić, który zdecydował się na dośrodkowanie w "16" Fenerbahce - bezskutecznie

42'

Do zakończenia pierwszej części meczu już tylko 3 minuty

40'

Po raz kolejny zagotowało się pod bramką Fenerbahce. Dośrodkowanie z rzutu wolnego wybijają obrońcy gospodarzy na rożny

38'

Ederson wbiega w pole karne Fenerbahce, decyduje się na uderzenie, lecz w porę reaguje defensor Lazio

37'

Groźnie pod bamką gospodarzy. Dośrodkowanie z boku boiska trafia pod nogi Edersona, lecz uderzenie pomocnika Lazio przelatuje obok bramki

33'

Dużo walki w środku pola, mało kombinacyjnej gry. Słabo się ogląda ostatnie 5 minut

32'

Żółta kartka dla Ogenyi Onazi'ego po dwóch faulach w ciągu jednej minuty. Sędzia i tak jest dzisiaj bardziej pobłażliwy

30'

Z zawodnikiem jest już chyba wszystko w porządku. Zaczynamy ponownie po dłuższej przerwie

28'

Na murawie z bólu zwija się bramkarz Lazio, Federico Marchetti. Być może będzie potrzebna zmiana

26'

Rzut wolny dla Fenerbahce na wysokości pola karnego rywali

25'

Ederson zdecydował się na uderzenie zza pola karnego, piłka po nodzę defensora rywali o mały włos nie wpadałby do bramki!

23'

Uderzenie Raula Meirelesa przecina Webo, który piętką chciał odegrać do Sow. W tym wszystko połapał się jednak obrońca Lazio, który przejął futbolówkę

21'

Ederson zgrywa głową w pole karne do Candreva, jednak szybszy był bramkarz gospodarzy

18'

Sędzia pozwala na dużo. Kolejny brzydki faul bez kartki

17'

Denerbahce - LazioDenerbahce - Lazio

17'

Fatalne wybicie piłki przez jednego z obronców Lazio, trafiło pod nogi Sow, lecz ten ustawiony sam przed bramkarzem nie potrafił go pokonać

15'

Przewracany Webo, będzie rzut wolny dla Fenerbahce

14'

Kontratak Lazio, w dobrej sytuacji znalazł się Candreva, lecz po walce z obrońcą gospodarzy pada na murawę. Sędzia nie wzruszony

12'

Fenerbahce w natarciu, Lazio broni się całą drużyną

12'

Po raz kolejny przewinienie Meirelesa, na razie sędzia nie kara go żółtą kartką

11'

Uderzenie głową Candreva łapie golkiper Fenerbahce

10'

Fenerbahce - Lazio

8'

Webo nie dochodzi do dobrze zagranej mu piłki, szybszy był bramkarz i to on rozpoczyna dalszą grę

6'

Mecz się wyrównał. Teraz to Fenerbahce dyktuje warunki

5'

Mousa Sow w dobrej sytuacji, źle trafia w piłkę i od bramki goście

3'

Początek meczu należy do gości z Rzymu. Rzut rożny

2'

Pierwsze uderzenie na bramkę Fenerbahce. Próbował Candreva, wysoko nad bramką

1'

Pierwszy gwizdek arbitra, zaczynamy! Od środka rozpoczynają gospodarze

21:01

Piłkarze obu drużyn pojawiają się już na murawię stadionu w Stambule. Na trybunach atmosfera bardzo gorąca. Za chwilę zaczynamy!

20:55

Zapraszamy Was, Drodzy użytkownicy, do dyskusji w komentarzach! W trakcie relacji będziemy tam zaglądać i gdy pojawią się pewne wątpliwości, postaramy się je rozwiać

20:51

Rezerwowi Lazio: Giuseppe Biava, Albano Bizarri, Miroslav Klose, Cristian Ledesma, Stefano Mauri, Antonio Rozzi, Luca Crecco

20:51

Rezerwowi Fenerbahce: Bekir Irtegun, Selcuk Sahin, Semih Sentruk, Mert Gunok, Mehmet Topuz, Salih Ucan, Caner Erkin

20:48

Stadion "pęka w szwach"! Tureccy kibice jak zwykle nie zawodzą. Już podczas rozegrzewki obu drużyn słychać głośne śpiewy i zabawę.

20:42

To jest dwumecz i w czwartek musimy mieć świadomość, że do drugiego meczu powinniśmy podejść z korzystnym dorobkiem. Lazio jest jednym z czołowych włoskich klubów. Jest silne i ma kilku świetnych graczy, takich jak Miroslav Klose, i wierzę, że sprawa zwycięzcy ćwierćfinału będzie otwarta do ostatnich minut meczu rewanżowego(…)