5 : 1
WikimediaLevante UD
1. połowa2 : 1
19:52

Po dobrym meczu i zabójczej końcówce Real zasłużenie pokonuje Levante i przynajmniej na chwilę zbliża się do Barcelony na dziesięć punktów. Za śledzenie relacji LIVE dziękuje Marcin Rogowski

92'

Koniec meczu!!

19:50

Di Maria wpadł w pole karne, zagrał do Oezila, który po raz kolejny nie dał szans bramkarzowi gości

91'

GOOOOOL!! 5:1!! Mesut Oezil

90'

Sędzia doliczył dwie minuty do drugiej połowy

19:47

Di Maria podał w pole karne do Ronaldo, ten idealnie wyłożył piłkę Oezilowi, który bez problemów wpakował ją do pustej bramki

87'

GOOOOOL!! 4:1!! Mesut Oezil

19:44

Higuain niemal z końcowej linii zagrał do Ronaldo, który w sytuacji sam na sam z bramkarzem nie dał mu szans na skuteczną interwencję

84'

GOOOOOL!! 3:1!! Cristiano Ronaldo

82'

Marcelo idealnie zagrał do Oezila, ale Niemiec zamiast oddać strzał chciał minąć bramkarza co zupełnie mu nie wyszło

80'

Po błędzie obrońców Realu w sytuacji sam na sam z Lopezem znalazł się Valdo, ale to bramkarz "Królewskich" wyszedł zwycięsko z tego pojedynku!

79'

Ronaldo uderzał z linii pola karnego, ale to uderzenie nie sprawiło kłopotów bramkarzowi

77'

W miejsce Benzemy pojawił się Oezil

77'

Barkero za Michela

76'

Z linii pola karnego uderzał Higuain i tylko dobra interwencja bramkarza uratowała gości!

74'

Po podaniu Benzemy Ronaldo upadł w polu karnym gości, ale sędzia nie miał podstaw by podyktować jedenastkę

72'

Higuain dośrodkował w pole karne. Tam z pierwszej piłki uderzył Di Maria, ale jego strzał lepiej pozostawić bez komentarza

71'

Po dobrym podaniu od Alonso, Marcelo źle przyjął sobie piłkę czym zaprzepaścił szanse na stworzenie dobrej akcji pod bramką gości

68'

.... i El Zhar za Acquafresce

68'

Valdo za Riosa.....

67'

Po starciu z Alonso i Marcelo na boisku przed dłuższą chwilę leżał Pedro Rios, ale na szczęście wszystko w porządku z graczem Levante

66'

Arbeloa wrzucił w pole karne, ale dobrze ustawieni obrońcy gości wybili piłkę daleko od własnej bramki

63'

Dośrodkowanie Michela z rzutu wolnego na aut wybił Higuain

61'

Marcelo płasko wrzucił w pole karne, ale wprost pod nogi obrońców

60'

Za faul taktyczny żółtą kartką ukarany Ramos

60'

Dwójkową akcje Benzemy z Ronaldo przerwali obrońcy gości

59'

Z rzutu rożnego dośrodkowywał Di Maria, ale piła wpadła wprost w ręce bramkarza

57'

Schodzi strzelec bramki Kaka, a w jego miejsce pojawia się Di Maria

57'

Strzał Acquafresci o milimetry minął lewy słupek bramki Realu!

53'

Z linii pola karnego uderzał Kaka, ale piłka poleciała wysoko nad bramką

52'

Ronaldo uderzał lewą nogą, ale piłka poleciała wprost w bramkarza, który nie miał problemów z jej złapaniem

51'

Dośrodkowanie Pedro Riosa pewnie wyłapał Lopez

50'

Po dośrodkowaniu z prawej strony w polu karnym najlepiej znalazł się Benzema, ale jego strzał głową pewnie obronił bramkarz

48'

W polu karnym Arbeloa podawał do Higuaina, ale uczynił to za mocno i Argentyńczyk z zerowego kąta nie był w stanie zdobyć bramki

46'

W przerwie, w miejsce Callejona pojawił się Ronaldo

46'

Levante rozpoczyna drugą połowę!!

18:51

Za nami pierwsza połowa tego spotkania, w którym Real całkowicie zdominował Levante, ale nie do końca potrafił wykorzystać swoją przewagę i dlatego prowadzi tylko jedną bramką. Jeśli goście chcą wrócić do domu z korzystnym rezultatem to po przerwie muszą zagrać bardziej odważnie z przodu i bardziej konsekwentnie z tyłu. Na drugą połowę zapraszam za około 15 minut.

45'

Koniec pierwszej połowy!!

44'

Po podaniu Benzemy w pole karne karne dośrodkowywał Marcelo, ale uczynił to za mocno i nikt tej akcji nie zamknął

42'

W kole środkowym faulowany był Alonso

18:41

Kaka uderzył w lewy róg bramki, bramkarz rzucił się w prawy i Królewscy mogą cieszyć się z prowadzenia

38'

GOOOOOL!! 2:1!! Kaka

38'

Rzut karny dla Realu za zagranie piłki ręką w polu karnym

18:39

Alonso idealnie, górą zagrał w pole karne do Higuaina, a niepilnowany przez nikogo Argentyńczyk pięknym strzałem z półobrotu pokonał bramkarza

36'

GOOOOOOL!! 1:1!! Gonzalo Higuain

35'

Benzema zagrał do Kaki, ten odegrał do Marcelo, który oddał strzał, ale został on zablokowany przez gracza gości

34'

Modrić idealnie podał do Beznemy, ale Francuz był na spalonym

33'

Z rzutu wolnego dośrodkowywał Alonso, ale bramkarz wypiąstkował piłkę poza pole karne

18:33

Pedro Rios idealnie zagrał w pole karne. Tam do piłki dopadł Míchel i mimo asysty obrońcy pokonał Lopeza

31'

GOOOOOL!! 0:1!! Míchel

30'

Callejon dośrodkował w pole karne, ale niski Modrić nie zdołał skierować piłki do bramki

25'

W polu karnym Benzema prostopadle zagrywał do Higuaina, ale dobrze ustawieni obrońcy gości przejęli piłkę

24'

Modrić podał do Kaki, ale Brazylijczyk, źle przyjął sobie piłkę i stracił ją na rzecz obrońców gości

21'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego w polu karnym gości na spalonym był Higuain

18'

Błąd obrońców Levante wykorzystał Kaka, który oddał mocny strzał z linii pola karnego i tylko dobra interwencja bramkarza uratowała gości przed utratą bramki!

16'

Callejon wrzucił piłkę w pole karne, ale wprost n głowę obrońcy gości

15'

Beznema zwiódł dwóch rywali, oddał strzał zza linii pola karnego, ale piłka poleciała obok lewego słupka bramki gości

13'

Higuain uderzał sprzed pola karnego, ale piłka poleciała wysoko nad bramką

10'

Z prawej strony Callejon wrzucił piłkę w pole karne, ale żaden z jego kolegów, z drużyny nie zamknął tej akcji

8'

Po dośrodkowaniu z prawej strony Benzema źle przyjął sobie piłkę i ta wyszła poza plac gry

3'

Z około 20. metrów uderzał Acquafresca. Strzał ten sprawił trochę problemów Lopezowi, ale bramkarz "Królewskich" zdołał wybić piłkę na rzut rożny

2'

Z dystansu uderzał Marcelo, ale piłka poleciała daleko od bramki

1'

Real rozpoczął mecz!!

17:55

Obie jedenastki są już na murawie Santiagu Bernabeu. Oznacza to, że tylko kilka chwil dzieli nas od rozpoczęcia spotkania.

17:45

Ławka rezerwowych Levante: Navas, Barkero, El Zhar, Valdo, Pedro López, Juanlu, Roger

17:40

Ławka rezerwowych Realu: Casillas, Cristiano Ronaldo, Özil, Essien, Albiol, Di María, Nacho

17:35

Levante również wygrało w poprzedniej kolejce. Zespołem który okazał się gorszy od podopiecznych trenera Martinez była Sevilla. Dzięki temu zwycięstwu zawodnicy z Walencji przybliżyli się do celu jakim jest awans do europejskich pucharów.

17:30

W swoim ostatnim ligowym spotkaniu Real zaledwie zremisował z Realem Saragossa, 1:1. Bramkę, która uratowała punkt "Królewskim" zdobył niezawodny Cristiano Ronaldo. Remis ten poza uszczerbkiem na honorze nie przyniósł podopiecznym Jose Mourinho większych strat, ponieważ Barcelona i Atletico również podzieliły się punktami ze swoimi rywalami.

17:25

Przypominamy, że relacje LIVE z tego meczu możecie śledzić też w naszej aplikacji mobilnej! [ściągnij na iPhone] [ściągnij na Android]!

17:20

Czy Real rozgromi rywala? Czy też goście sprawią małą sensację? Odpowiedzi na te pytania poznamy za nieco ponad dwie godziny. A już teraz, drodzy użytkownicy, czekamy na wasze odpowiedzi w komentarzach

17:15

Serdecznie witam Państwa w relacji LIVE z meczu 30. kolejki ligi hiszpańskiej, w której to Real Madryt na własnym stadionie podejmować będzie Levante UD. Obszerną zapowiedź tego spotkania można przeczytać TUTAJ