CracoviaCracovia
1 : 1
Flota ŚwinoujścieFlota Świnoujście
20:57

Koniec meczu! Remis w hicie kolejki. Taki wynik sprawia, że czołówka ligi jeszcze bardziej się spłaszczyła. Zapraszamy na kolejne relacje w serwisie Ekstraklasa.net. Za dzisiaj dziękuje Krzysztof Orski!

94'

Kosanović miał piłke meczową, ale strzelił prosto w Kasprzika!!!!

93'

I od razu druga żółta dla Niedzieli! Flota kończy w dziesiątkę.

93'

Kontra Floty, ale słabo wykończona. Piłkę przejęli obrońcy.

93'

Żółta kartka dla Niedzieli za ostre wejście w Puzigace.

91'

Za Nwaogu wchodzi Arifović

91'

Sędzia doliczył 4 minuty do drugiej połowy

91'

Zaczyna się ostatnia minuta regulaminowego czasu!

88'

Ależ było blisko!! Kasprzik broni strzał głową z bliskiej odległości!!!

88'

Zaskakujące uderzenie Saidiego z ostrego kąta. Będzie korner.

86'

Żółta kartka dla Kasprzika za prowokowanie kibiców.

85'

Cracovia zamyka Flotę w ich polu karnym, ale poza kilkoma stałymi fragmentami gry nie ma profitu.

84'

Wrzutka Patryka Fryca wylądowała prosto w rękawicach Pilarza.

83'

Żółta kartka dla Bernhardta.

81'

Zmiana we Flocie. Za Olszara wchodzi Opałacz.

81'

Cracovia ruszyła do ataku! Co z tego wyjdzie?

79'

Wrzutka Puzigacy do Boljevicia, ale w trudnej sytuacji napastnik Cracovii nie dał rady czysto trafić w piłkę.

79'

Saidi podawał do Boljevicia, ale było to podanie niecelne. Piłka w rekach Kasprzika.

77'

Budziński został wyrzucony do boku i jego dośrodkowanie wyszło za bramkę.

76'

Próba podania Saidiego do Budzińskiego, ale piłka ląduje w rękach Kasprzika.

76'

Odważne ataki gości dały skutek. Kwadrans do końca i mecz zaczyna się od nowa!

74'

GOOOOOL!!!! Po dośrodkowaniu piłke z bliska do bramki Pilarza pakuje Aleksander!!!!! Remis w Krakowie!!!

73'

Flota atakuje coraz odważniej. Podopieczni trenera Kafarskiego nie mają nic do stracenia.

72'

Niepewna interwencja Pilarza, który wypuścił piłkę z rąk. Ostatecznie jednak nie ma zagrożenia pod bramka gospodarzy.

71'

Dośrodkowanie Jasińskiego wylatuje na aut bramkowy.

70'

Poprawka. Na boisku leżał Olszar a nie Aleksander :)

70'

Na boisku lezy Aleksander, który ucierpiał w starciu z Dąbrowskim.

70'

I mamy zapowiadana zmianę.

69'

Żółta kartka dla Dąbrowskiego.

68'

Trener Stawowy posłucha kibiców. Saidi już gotowy do wejścia.

67'

Dośrodkowanie Bodzionego dobrze wybija Żytko.

67'

Kibice domagają się wejścia Saidiego na boisko skandując "Saidi, Saidi". Czy trener Stawowy posłucha fanów krakowskiego zespołu?

66'

Zejdler nie doszedł do wrzutki z prawej strony.

65'

Wielkie zamieszanie w polu karnym Cracovii. Ostatecznie uderzał Olszar, ale piłkę zablokowali obrońcy!

63'

Soczyste uderzenie Danielewicza na ciało przyjął jeden z obrońców Floty. Mogło być groźnie.

62'

Tym razem akcja Nwaogu, ale bez strzału. Od bramki zacznie Pilarz.

61'

Szarża Bartłomieja Niedzieli zakończyła się efektowną wywrotką bez udziału zawodników Pasów.

60'

Zmiana we Flocie. Za Nnamaniego wchodzi Aleksander.

60'

Godzina gry za nami. Jak na razie obraz gry nie uległ zmianie. Dalej atakuje Cracovia.

59'

Dzisiejszy mecz ogląda 8295 kibiców.

57'

Po składnej akcji uderzył Danielewicz, ale prosto w Kasprzika.

56'

Z dystansu uderzył Danielewicz, piłka po rykoszecie nieznacznie minęła bramkę Floty. Będzie jeszcze jeden korner. Z niego jednak nic nie wyszło.

56'

Drybling Bernhardta, ale będzie tylko korner dla Cracovii.

55'

Bodziony uderzył, ale bardzo wysoko nad bramką.

54'

Żytko faulował Nwaogu. Będzie rzut wolny z około 25 metrów.

53'

Niezła wrzutka Puzigacy. W polu karnym wywraca się Boljević, ale gwizdek sędziego milczy. Kibicom nie podoba się taka interpretacja arbitra.

51'

Wrzutkę Niedzieli pewnie złapał Pilarz.

50'

Nie było zagrożenia. Jednak teraz mamy rzut wolny i okazję na wrzutkę dla gości.

49'

Ofiarna interwencja Kosanovicia i będzie korner dla Floty, która przycisnęła w tym fragmencie meczu.

49'

Kosanović zagrywa na uwolnienie, piłka leci w kierunku Boljevicia, ale ten jest na spalonym.

48'

Cracovia gra wysokim pressingiem, gubi się Flota, która wybija piłkę na aut.

47'

Zbyt mocne podanie do Boljevicia. Od bramki zaczyna Kasprzik.

47'

Faulowany Puzigaca. Grę wznowi Cracovia.

46'

Zaczynamy drugą połowę! Od środka zaczyna Flota!

46'

Zmiana w Cracovii. Za Dudzica wchodzi Zejdler.

20:03

Zawodnicy już wracają na murawę. Za chwilę początek drugiej połowy meczu!

19:59

W przerwie meczu trójka dzieci strzelała rzuty karne Matko Perdijiciowi. Każdy z młodych kibiców trafił do bramki!

19:49

Koniec pierwszej połowy! Cracovia zasłużenie prowadzi 1-0. Na drugie 45 minut zapraszamy za około kwadrans.

45'

To sie tak musiało skończyć. Cracovia przez całą pierwszą połowę atakowała i w końcu strzeliła upragnionego gola. Flota musi ruszyć do przodu. Tymczasem arbiter doliczył 1 minutę do pierwszej połowy.

45'

GOOOOOL!!!!! Ależ bomba Boljevicia z dystansu!!!! Piłka od słupka wpada do bramki Floty!!

44'

Ogłuszające gwizdy na stadionie. Ewidentnie na czas gra Grzegorz Kasprzik.

43'

Wrzutka Puzigacy i tym razem centymetrów zabrakło Boljeviciowi, żeby umiescić piłkę w siatce Floty!!

42'

W dobrej sytuacji znalazł się Bartłomiej Niedziela, ale strzelił prosto w Pilarza.

41'

Z dystansu uderzył Danielewicz. Piłka nieznacznie minęła poprzeczkę bramki Kasprzika.

40'

Akcja Bernhardta, który wpadł w pole karne i następnie wstrzelił piłke na piąty metro. duże zamieszanie, ale ostatecznie sytuację wyjaśnili obrońcy Floty.

39'

Niezłe dośrodkowanie Puzigacy, centymetrów brakło Dudzicowi żeby trafił w piłkę.

38'

Zza pola karnego uderzył Dąbrowski, ale piłka przeleciała wysoko nad bramką Floty.

37'

Drybler Puzigaca minął dwóch przeciwników, ale sie zatrzymał na trzecim.

35'

Cracovia gra bardzo niedokładnie w ataku, ale solidnie w obronie. Zawodnicy floty nie maja praktycznie okazji pod bramką Pilarza.

34'

Kosanović z rzutu wolnego ustrzelił dzieci na sektorze rodzinnym...

33'

Żółta kartka dla Niewiady za faul na Dudzicu.

31'

Sporo niedokładności w grze obu zespołów. Brakuje w ostatnich minutach składnych akcji podbramkowych.

30'

Niedziela chciał podać do Nwaogu, ale piłkę przejął Kosanović.

28'

Olszar uderzył płasko zza pola karnego, ale czujny jest Pilarz.

27'

Żytko faulował Nwaogu, ale nie będzie kary indywidualnej.

26'

Dąbrowski uderzył z dystansu, ale prosto w Kasprzika.

25'

Niedziela próbował uderzyć z dystansu, ale strzał został zablokowany.

24'

Budziński uderzył z dystansu i tyle generalnie wystarczy o tym powiedzieć. Bardzo niecelna próba.

23'

Ćwiartka meczu za nami. Jak na razie lepsze szanse miała Cracovia, która nieznacznie przeważa.

21'

Bernhardt wykłada piłkę do Danielewicza, który upadając oddaje strzał. Poradził sobie jednak Kasprzik. To mógł być gol!!

21'

Dobra interwencja w obronie Kosanovicia i Cracovia buduje kolejny atak pozycyjny.

19'

Dośrodkowanie Olszara, które się zmieniło w centrostrzał niewiele minęło bramkę Pilarza! Było gorąco!

18'

ciekawe rozegranie rzutu wolnego, było trochę zamieszania, ale w końcu defensywa Cracovii oddaliła zagrożenie.

18'

Faulowany Niedziela. Będzie szansa na dośrodkowanie dla Floty.

16'

Bernhardt uderzył zza pola karnego. Piłkę odbił do boku Kasprzik, ale tam stał Dudzic. Skrzydłowy Pasów strzelił jednak bardzo niecelnie!!

15'

Nykiel zażegnał niebezpieczeństwo pod bramką Pilarza.

15'

Uspokoiła się nieco gra, chociaż generalnie cały czas w ataku jest Cracovia. Teraz na spalonym złapany został Dudzic.

14'

Żółta kartka dla Dudzica za faul na Nwaogu.

12'

Dośrodkowanie Nykiela okazało się zbyt głębokie, nikt z partnerów do niego nie doszedł.

10'

Wspaniała dwójkowa akcja Budzińskiego z Boljeviciem. Budzik wychodzi sam na sam z Kasprzikiem, ale strzela prosto w bramkarza Floty! To powinien być gol!!

9'

Główkował Nwaogu, ale 10 metrów od bramki Pilarza.

7'

Bernhardt pada przed polem karnym Floty, ale gwizdek sędziego milczy.

6'

Danielewicz zagrywa na pamięć, na... aut.

6'

Pierwsze celne uderzenie w tym meczu. Strzelał Bernhardt, ale na posterunku jest Kasprzik.

5'

Nwaogu źle przyjął piłkę i w efekcie strata Floty. Pierwsze minuty stoją pod znakiem niedokładności.

4'

Niedokładna piłka do Niedzieli i od autu grę wznawia Puzigaca.

3'

W odpowiedzi akcja Nykiela prawą stroną, ale ostatecznie faulował przeciwnika.

3'

Pasy grają aktywnym pressingiem, ale Flota jest w stanie przeprowadzić akcję ofensywną. Zatrzymany jednak został Nnamani.

1'

Od początku ogłuszający doping dla gospodarzy.

1'

Zaczynamy!! Od środka grę wznowili piłkarze Pasów!

19:02

Minuta ciszy ku pamięci Krzysztofa Leśniaka.

18:58

Sędzia dzisiejszego spotkania, Tomasz Radkiewicz, wyprowadza obie jedenastki na boisko. Za chwile zaczynamy mecz!!

18:52

Zraszacze nawadniają murawę stadionu Cracovii.

18:50

Murawa pustoszeje. Zawodnicy schodzą do szatni. Do rozpoczęcia meczu pozostało około 10 minut.

18:47

Kibice powoli zbierają się na stadionie, jednak jak na razie frekwencja nie powala. Tradycyjnie liczbę fanów podam pod koniec meczu. Nie ma natomiast kibiców ze Świnoujścia.

18:41

Piękna piłkarska pogoda w Krakowie. Świeci słońce, jest niedziela, dochodzi 19.00. Nic tylko grać w piłkę na najwyższym poziomie!

18:40

Na boisko wybiega pierwsza jedenastka Pasów.

18:37

To spotkanie będzie niezwykle ważne dla obu zespołów. W tej kolejce swój mecz wygrał bydgoski Zawisza. Punkty za to straciła Termalica Bruk-Bet Nieciecza. Zarówno Cracovia jak i Flota mają szansę na awans na pozycję wicelidera z małą stratą do lidera z Niecieczy. Emocje gwarantowane!!

18:33

W ramce po lewej stronie są już wyjściowe składy obu zespołów. Podaję nazwiska zawodników rezerwowych obu ekip.

Flota Świnoujście: Kupczanko, Aleksander, Arifović, Gilewicz, Kieruzel, Opałacz, Szałek.

Cracovia: Perdijić, Marciniak, Ntibazonkiza, Steblecki, Szeliga, Żołądź, Zejdler.

18:31

Rozgrzewka piłkarzy Floty

18:29

Na boisku trwa rozgrzewka zawodników Floty Świnoujście. Rozgrzewają się także rezerwowi gracze Pasów. Wyjściowa jedenastka tradycyjnie na przedmeczowy rozruch uda sie nieco później.

18:25

Serdecznie witamy prosto ze stadionu przy ulicy Kałuży w Krakowie! Już za około 35 minut rozpocznie się pojedynek na szczycie 1. ligi pomiędzy Cracovią a Flotą Świnoujście. Zapraszamy do pozostania z nami i śledzenia najszybszej relacji LIVE!