Madejski dostał piłkę i minął obrońców, ale źle ją przyjął i zmarnował okazję.

87'

Ostatnia zmiana w Miedzi. Zieliński zmienia Nowackiego

86'

I już jest chyba po meczu! Gola na 2:0 dla GKS zdobył Fonfara po podaniu Rakelsa!

84'

Piłka w siatce GKS, ale sędzia odgwizdał spalonego!

83'

Błąd popełniła w tej sytuacji obrona gospodarzy, a Rakels z ostrego kąta umieścił piłkę w siatce Ptaka!

83'

Gooooool! GKS prowadzi po golu Rakelsa, strzelonym po zamieszaniu w polu karnym!

81'

Mieliśmy przerwę w grze, po tym jak na murawie leżał Kamiński, ale już jest wznowiona.

78'

Nowacki dośrodkował z lewej strony, a tam Kasprkiewicz trafił tylko w słupek!

76'

Zółta kartka dla Retlewskiego

75'

Grzegorzewski wywalczył w środku pola piłkę i podał do Madejskiego, ale ten stracił ją tuż przed polem karnym.

72'

Grzegorzewski oddaje silny strzał z 35 metrów, ale piłka przeleciała tuż obok bramki.

69'

Z 35 metrów silny strzał oddał Kasperkiewicz, ale ponad bramką.

68'

Łuszkiewicz uderzył z dystansu i Budziłek wybił piłkę na rzut rożny, z którego jednak nic nie wynikło.

66'

Na strzał z około 20 metrów zdecydował się Pitry, ale uderzył czytelnie i po ziemi, a problemów z interwencją nie miał Ptak.

65'

Retlewski zmienia Lenkiewicza

65'

Grzegorzewski zmienia Zakrzewskiego.

62'

Po wrzutce w pole karne Miedzi głową groźnie uderzał Fonfara, ale z trudem piłkę wybronił Ptak!

59'

Atak Miedzi, ale Zakrzewski złapany na spalonym

58'

Wołkowicz dośrodkowuje w pole karne, ale Ptak łapie piłkę, ściągając ją z głowy napastnika GKS-u!

56'

Rzut wolny dla Miedzi po faulu Chwalibogowskiego. Fatalnie wykonał go jednak Nowacki.

54'

Żółta kartka dla Pitrego za faul w środku pola

52'

Gra w większości toczy się w środku pola. Żadna z drużyn nie potrafi się przebić w pole karne przeciwnika.

49'

Po dośrodkowaniu Madejskiego, ponownie Zakrzewski nie zdołał oddać strzału.

47'

Pitry walczył w polu karnym z Kasperkiewiczem, ale tym razem przegrał pojedynek

47'

Po dośrodkowaniu Lenkiewicza z lewej strony z piłką minął się Zakrzewski.

46'

W przerwie Jacek Kowalczyk zmienił Dudę.

46'

Drugą połowę rozpoczął GKS

18:02

Oba zespoły wróciły już na murawę.

17:50

Miedź jak na razie ma przewagę i stara się grać ciągle na połowie rywala, ale nie potrafiła strzelić bramki. Napastnicy GKS próbują się urwać obrońcom, ale legnicka obrona szczelnie pilnuje swojego pola karnego, chociaż GieKSie zdarzają się sytuacje. Dobrze jednak broni Ptak, albo napastnikom katowiczan brakuje skuteczności.

45'

Minuta doliczona do pierwszej części meczu i chwilę później gwizdek ją kończący.

43'

Czerwiński uderzał zza pola karnego, na wprost bramki, ale piłka nie poszła w jej światło.

41'

Pitry sam wyszedł z kontrą przez pół boiska. Tanżyna nie potrafił go powstrzymać, a Pitry podał do Chwaligobowskiego, który jednak oddał słaby strzał, a piłkę pewnie wyłap Ptak.

40'

Ależ okazja Miedzi! Lenkiewicz silnie uderzył, piłkę odbił Budziłek, ale wprost pod nogi Zakrzewskiego, który stał 2 metry od bramki i przestrzelił!

38'

Wołkowicz uderzał po podaniu z lewej strony boiska. Było groźnie, ale piłka przeszła tuż obok bramki.

36'

W końcu okazja GKS. Po wrzutce Czerwińskiego głową uderzał Pitry, ale obok bramki.

34'

Posypały się żółte kartki. Teraz Kasperkiewicz ukarany za utrudnianie wznowienia gry przez rywali. Sędzia Rynkiewicz do łagodnych wszak nie należy.

33'

Żółta kartka dla Dudy za kolejny faul w środku pola

31'

Kamiński faulował w środku pola Zakrzewskiego. Sędzia Rynkiewicz pokazał żółtą kartkę.

31'

Sadzawicki dośrodkował z lewej strony, ale pewnie interweniuje Ptak

30'

Rakels ścigał się z Tanżyną przed polem karnym Ptaka, ale pierwszy przy piłce był jednak bramkarz

29'

Nowacki dośrodkował tym razem w prawej strony, ale piłka w rękach Budziłka.

28'

Zakrzewski dostał piłkę w polu karnym, ograł obrońcę i miał doskonałą okazję do strzału. Posłał jednak futbolówkę nad bramką! Powinno być 1:0!

25'

Niecelna próba dośrodkowania Nowackiego z lewej strony.

23'

Próba ataku katowiczan, ale radzą sobie gospodarze.

22'

Bartczak zagrał z lewej strony do środka, gdzie Zakrzewski próbował powalczyć z dwoma obrońcami, ale piłkę złapał bramkarz GKS.

20'

Z rzutu wolnego Chwalibogowski wrzucił w pole karne, ale legniccy obrońcy poradzili sobie z zagrożeniem.

18'

Kontuzjowanego Gancarczyka zmienia Czerwiński.

15'

Nowacki mocno uderzył i po rykoszecie piłkę z trudem wybronił Budziłek.

14'

Fonfara uderzył zza pola karnego, ale strzał pozostawiał wiele do życzenia. Piłka poszybowała ponad bramką.

13'

Bartczak na spalonym po podaniu Nowackiego.

11'

Lenkiewicz wycofywał piłkę do Ptaka, ale ten popełnił błąd! Na szczęście gospodarzy Gancarczyk nie skorzystał z prezentu!

9'

Miedź stara się ciągle atakować. Ponownie próbował Lenkiewicz, ale lepsza obrona GieKSy.

7'

Lenkiewicz ponownie dośrodkował z lewej strony w pole karne, a tam głową niecelnie uderzał Zakrzewski.

6'

Rzut wolny dla GKS. Do piłki podszedł Pitry, ale strzał z ponad 30 metrów na rzut rożny wybił Ptak

5'

Mocny strzał Rakelsa poszybował nad bramką legniczan.

4'

Po akcji gospodarzy z lewej strony dośrodkował Lenkiewicz, ale piłka w rękach Budziłka.

2'

Miedź od początku stara się zaatakować, ale GKS mądrze się broni.

1'

Bardzo szybka żółta kartka dla Bartczaka za faul w środku pola.

1'

Od środka rozpoczęli gospodarze.

17:00

Piłkarze wyszli już na boisko. Miedź w niebieskich strojach, katowiczanie na żółto-czarno. Za moment pierwszy gwizdek

16:57

W Legnicy ciągle kropi deszcz. Kibiców około 1500. Miejmy nadzieję, że mecz będzie niezłym widowiskiem.

16:45

Pogoda ciągle nie zachwyca. Piłkarze mimo deszczowej aury muszą się jednak rozgrzewać na murawie. Za chwilę udadzą się do szatni, by przebrać się w wyjściowy komplet koszulek.

16:40

Ławka rezerwowych GKS: Sabela, Czerwiński, Kowalczyk, Radionov, Szołtys, Sobotka, Kowalczyk

16:35

Ławka rezerwowych Miedzi: Winogrodzki, Zatwarnicki, Bany, Alexandre, Zieliński, Grzegorzewski, Retlewski

16:30

Witamy w relacji ze stadionu w Legnicy, gdzie Miedź podejmie GKS Katowice. Pogoda nie rozpieszcza kibiców i piłkarzy. Murawa jest mocno nasiąknięta. Jak na razie fanów na trybunach praktycznie brak. Spory wpływ może mieć na to zamknięcie trybuny najzagorzalszych fanów oraz sektora gości.